ورق توری فلزی (صفحه توری فلزی)

یکی از بهترین محصولات برای حصارکشی بدون شک ورق توری فلزی است. چرا که این محصول نصب آسانی دارد و در عین حال از مقاومت بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی برای مشتریان دارد. در این مطلب شما با انواع توری فلزی موجود در بازار همچون گابیون، توری جوشی یا مش، پرسی، جوشی گالوانیزه، مرغی مشبک لوزی آشنا خواهید شد و همچنین می‌توانید جدول وزن توری مش را به همراه راهنمای خرید فنس و توری فلزی مشاهده کنید. با ما همراه باشید تا بهترین قیمت توری فلزی که ممکن است در بازار آن را با نام توری فولادی نیز بشناسید، در اختیار داشته باشید. همچنین کارشناسان ما برای راهنمایی شما در فرایند خرید توری فلزی آماده هستند و شما در هر لحظه می‌توانید با آن‌ها در ارتباط باشید.

ورق توری فلزی، محصول توری فلزی، از محصول ورق توری فلزی برای مرزبندی و حصارکشی محدوده ملک استفاده می‌شود.

قیمت ورق توری فلزی

بدون شک برای شما یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید توری فلزی این است که قیمت این محصول در چه رنج‌هایی قرار دارد و چه عواملی بر روی این قیمت‌ها تاثیر می‌گذارند. ابتدا این را بدانید که قیمت‌های این محصول به طور لحظه‌ای در نوسان هستند و برای این که بتوانید قیمت مطمئنی در اختیار داشته باشید بهتر است با استفاده از شماره‌های موجود با کارشناسان فروش صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید.

اما در مورد این که چه عواملی بر روی قیمت ورق توری فلزی تاثیر می‌گذارند؛ احتمالا بدانید که کیفیت موادی که در تولید اولیه این محصول به کار می‌رود بدون شک بر روی قیمت محصول تاثیر می‌گذارد. اما فاکتوری که ممکن است به ذهنتان نرسیده باشد، قطر مفتول و به تبع آن ابعاد چشمه‌های هر ورق توری فلزی است. همچنین وزن این محصول نیز بر روی قیمت نهایی تاثیر بسزایی دارد. اما به جز این موارد که مربوط به مشخصات فنی و تولیدی توری فلزی است، باید به عوامل خارجی‌ همچون نرخ ارز، قیمت حامل‌های انرژی و عرضه و تقاضای بازار هم اشاره کرد.

برای مشاهده لیست قیمت بر روی تصویر محصول مورد نظر کلیک کنید

 

تولید توری پرسی سبک و سنگین در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری پرسی

عرضه توری رابیتس با کیفیت در فولاد توفیقی

خرید توری رابیتس

عرضه انواع توری مش در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری مش

توری گابیون با کیفیت در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری گابیون

توری فرنگی ارزان و با کیفیت در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری فرنگی

توری لوزی یا توری اکسپندد متال در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری لوزی

توری مرغی در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری مرغی

توری زنجیری در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری زنجیری

توری فنس با کیفیت در فولاد توفیقی

خرید توری فنس

توری حصاری در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری حصاری

معرفی انواع توری فلزی

ورق توری فلزی در پنج مورد کلی به فروش می‌رسد که برای این که بدانید هر کدام از این انواع به طور خاص چه کاربردی دارند و تفاوت‌های آن‌ها با یکدیگر چیست، بهتر است که به صفحه اختصاصی ما برای توضیح این موارد مراجعه کنید.

انواع توری فلزی، ورقه‌های توری فلزی، ورق توری فلزی با توجه به کارایی و کاربردی که دارد در دسته‌بندی مختلفی قرار می‌گیرند که هنگام خرید بر اساس نوع نیاز خود باید آن را انتخاب نمایید.

در ادامه لیستی از انواع مختلف توری فلزی را مشاهده می‌کنید:

توری حصاری

توری گابیون

توری پرسی

توری مرغی

توری فرنگی

دقت داشته باشید که می‌توان ورق توری فلزی را به دسته‌های دیگر و همچنین به صورت‌های دیگری نیز دسته‌بندی کرد. ممکن است در همین سایت این دسته‌بندی‌های متفاوت را نیز مشاهده کنید.

جدول وزن توری مش فلزی

در این بخش جدولی از وزن توری مش فلزی را تهیه شده است تا با توجه به آن بتوانید خرید مناسب‌تری داشته باشید و دانشتان نسبت به این محصول را بالا ببرید. همانطور که بالاتر اشاره شد یکی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت نهایی و همچنین کیفیت ورق توری فلزی تاثیرگذار است، وزن توری می‌باشد. وزن نیز به عاملی همچون نوع توری فلزی و همچنین این که قطر مفتول‌های مورد استفاده در تولید محصول چیست و ضخامت آن‌ها چقدر است و نهایتا ابعاد چشمه‌های توری فلزی مورد نظر شما چه قدر است، بستگی دارد. اما چیزی که باید در مورد این عوامل بدانید این است که به جز قیمت، سایر عوامل باعث می‌شوند، فاکتورهای دیگر تغییر پیدا کنند. به عنوان مثال هر چه اندازه ضخامت یک مفتول بیشتر باشد، این موضوع باعث می‌شود که ابعاد چشمه‌های آن ورق توری فلزی نیز بالا برود و بالعکس. همین‌طور این که ضخامت چقدر است، بر روی وزن نهایی محصول هم تاثیر بسزایی دارد.

 در ادامه لیستی را از وزن‌ توری مش فلزی مشاهده می‌کنید، با این حال این لیست به هیچ عنوان یک لیست نهایی و با تمام جزئیات نیست، برای این که بتوانید اطلاعات دقیقی از محصول مورد نظر داشته باشید توصیه می‌کنیم با استفاده از شماره‌های قرار داده شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مقدار وزن یک متر مربع بر حسب کیلوگرم ابعاد چشمه بر حسب سانتی‌متر اندازه‌ قطر هر مفتول یا میلگرد بر حسب میلی‌متر
6.000 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر4.5 میلی‌متر
4.160 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر4 میلی‌متر
3.500 کیلو گرم4*6 سانتی‌متر4 میلی‌متر
1.950 کیلوگرم4*6 سانتی‌متر3 میلی‌متر
2.000 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر2.8 میلی‌متر
1.750 کیلوگرم4*6 سانتی‌متر2.8 میلی‌متر
2.100 کیلوگرم4*4 سانتی‌متر2.5 میلی‌متر
1.450 کیلوگرم6*6 سانتی‌متر2.5 میلی‌متر
1.000 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر2 میلی‌متر
6.500 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر4.75 میلی‌متر
3.900 کیلوگرم3*3 سانتی‌متر3 میلی‌متر
3.000 کیلوگرم4*4 سانتی‌متر3 میلی‌متر
2.300 کیلوگرم5*5 سانتی‌متر3 میلی‌متر
1.650 کیلوگرم6*6 سانتی‌متر 2.5 میلی‌متر

جدولی که ملاحظه فرمودید مشخصات ورق توری فلزی توری مش است که برای نمونه ارائه گردید، جدول مشخصات دیگر محصولات را می‌توانید با مراجعه به صفحه محصول مورد نظر ملاحظه فرمایید.

درباره محصول ورق توری فلزی

ورق توری فلزی محصولی به شدت کاربردی است که از آن می‌توان در صنایع متفاوتی استفاده کرد. این که چه صفحه توری فلزی ای مناسب شماست، به نوع کاربردی که مد نظرتان است بستگی دارد. همچنین باید در نظر داشته باشید که قیمت ورق توری فلزی یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید این محصول است و متاسفانه این عامل، به شدت در نوسان است. مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که ورق توری فلزی انواع متفاوتی دارد که ممکن است در تصمیم شما برای خرید این محصول تاثیر بسزایی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است که شما در مورد انواع این محصول اطلاعات کاملی به دست آورید. برای این که این اطلاعات را داشته باشید می‌توانید به صفحات دیگری که ما در این مورد برای شما آماده کرده‌ایم مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس برقرار کنید. بهترین کیفیت و بهترین قیمت بازار را می‌توانید از ما دریافت کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *