قیمت پایه فنس (خرید لوله فنس و میله فنس)

یکی از مواردی که بر هزینه اجرای حصار تاثیر چشمگیری دارد قیمت پایه فنس  است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز داشته باشید تا دست به حصارکشی بزنید و بخواهید در قسمتی از ساختمان، زمین یا هر جای دیگری توری حصاری یا همان فنس، نصب کنید. اما باید بدانید، برای این که بتوانید به راحتی به نصب فنس بپردازید یا حصارکشی کنید نیاز به پایه حصار یا فنس دارید. نام دیگر محصول پایه فنس، میله یا لوله فنس است. در این نوشته می‌خواهیم در مورد این محصول توضیحاتی ارائه دهیم و به سوالاتی همچون قیمت فنس پایه، فاصله پایه فلزی فنس از زمین، نحوه خرید و فروش پایه آهنی فنس و غیره می‌پردازیم. با ما همراه باشید تا دانش خود از این محصول را بالا ببرید و بتوانید با ذهنی باز نسبت به خرید آن اقدام کنید. محصول فنس پایه، فنس پایه برای حصارکشی، فنس پایه محصولی اساسی برای حصارکشی زمین و دور باغ است که در همه شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی دارد.

لیست قیمت پایه فنس فلزی گالوانیزه و آهنی

پیش از این که به توضیحات و چیستی این محصول بپردازیم و همچنین در مورد کاربرد و خاصیت این محصول توضیحاتی بدهیم، با توجه به این که اکثر مشتریان آشنایی لازم با این محصول را دارند، بهتر دانستیم که در ابتدا لیست قیمتی از فنس پایه برای شما ارائه دهیم. در ادامه این لیست را مشاهده خواهید کرد:

عنوانضخامت(mm)سایز(cm)طول(m)قیمت(تومان)
پایه فنس لوله ۵ سیاه رنگ شده252.4240.000
پایه فنس لوله ۵ سیاه رنگ شده253315.000
پایه فنس لوله ۶ سیاه رنگ شده262.4285.000
پایه فنس لوله ۶ سیاه رنگ شده263355.000
پایه فنس لوله ۵ گالوانیزه گرم252.4349.000
پایه فنس لوله ۵ گالوانیزه گرم253429.000
پایه فنس لوله ۶ گالوانیزه گرم263489.000
پایه فنس لوله ۶ گالوانیزه گرم262.4385.000
پایه فنس لوله ۵ گالوانیزه سرد282.4تماس بگیرید
پایه فنس لوله ۵ گالوانیزه سرد283تماس بگیرید
پایه توری لوله ۶ گالوانیزه سرد262.4تماس بگیرید
پایه توری لوله ۶ گالوانیزه سرد253تماس بگیرید
پایه فنس نبشی ۴442.4تماس بگیرید
پایه فنس نبشی ۴443تماس بگیرید
پایه فنس نبشی ۵552.4تماس بگیرید
پایه فنس نبشی ۵553تماس بگیرید

تاریخ: 24 خرداد 1403

چنانچه میخواهید برای خرید خود محصول اقدام کنید به صفحه قیمت فنس توری مراجعه کنید.

همانطور که از لیست بالا مشخص است، قیمت لوله آهنی فنس بنا بر فاکتورهای متفاوتی، تغییر می‌کند. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت پایه فنس بر اساس اینکه محصول از چه نوعی است، بستگی دارد. سه نوع پایه فلزی فنس که در بازار ایران خرید و فروش می‌شود، پایه نبشی، پروفیل قوطی و لوله است. اگر می‌‌خواهید بدانید که کدام نوع پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین نوع این محصول است، باید بگوییم که پایه های آهنی و لوله‌ای پرکاربردترین و در نتیجه پرفروش‌ترین نوع این محصول است.

اما دیگر فاکتورهایی که قیمت این محصول را مشخص می‌کند عبارتند از جنس ماده تولیدی، ضخامت، قطر و تک‌شاخ یا دوشاخ بودن پایه فنس. طبیعتا هر چه جنس ماده بهتر باشد، ضخامت آن بیشتر باشد، طول بیشتری داشته باشد و نهایتا دوشاخ باشد، قیمت نهایی برای شما بیشتر خواهد بود و عکس این موضوع نیز برقرار است. در ادامه برای افرادی که می‌خواهند به طور دقیق بدانند پایه حصار چیست توضیحاتی می‌دهیم و همچنین با انواع مختلف آن و کاربردهای آن آشنا خواهید شد.

پایه فلزی فنس یا پایه حصار چیست؟

اگر بخواهیم خیلی خلاصه و مختصر و مفید بگوییم که پایه فنس چیست، تنها لازم است گفته شود که پایه فلزی فنس لوله‌هایی با طول‌ها و ضخامت‌های متفاوتی هستند که فنس‌ها و توری‌ها بر روی آن‌ها قرار می‌گیرند و نقش تکیه‌گاه را برای حصارها ایفا می‌کنند. در برخی از موارد به جای لوله از نبشی و قوطی پروفیل آهنی نیز برای نگهداری فنس نیز استفاده می‌شود که این بستگی به نوع فنس مورد استفاده خواهد داشت، برای شناخت انواع فنس فلزی به این صفحه مراجعه نمایید. این لوله‌ها می‌توانند از آهن سیاه و یا گالوانیزه ساخته شوند.

انواع مختلف پایه فنس یا توری حصاری

همانطور که گفته شد پایه فنس در انواع مختلفی قابل تولید و طراحی است. همچنین گفته شد که این محصول می‌تواند در دو شکل تک‌شاخ و یا دو‌شاخ به فروش برسد. لازم است بدانید که هر یک از شاخ‌های مورد اشاره دارای سه سوراخ که معمولا قطری سه میلی‌متری دارند، است. این سوراخ‌ها برای اتصال توری‌ها و فنس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در پایین لوله‌ نیز صفحه‌ای قرار می‌گیرد که هدف آن محکم کردن پایه در بتن است. قیمت پایه فنس متاثر از جنس و وزن لوله حصار است.

اگر بخواهیم به طور کلی و با نگاهی جهانی این محصول را بررسی کنیم‌، می‌توان گفت که انواع پایه فنس شامل موارد زیر است:

  • لوله‌های داربستی
  • گالوانیزه گرم و سرد
  • پروفیل قوطی
  • ستون‌های نبشی فنس
  • پایه‌های بتنی فنس
  • پایه‌های چوبی

با این حال دقت داشته باشید که پایه‌های چوبی امروزه در ایران معمولا استفاده نمی‌شوند و پایه‌های بتنی نیز از محبوبیت کمتری نزد کارفرمایان برخوردارند. در ادامه به بررسی کاربردهای مختلفی که این محصول دارد خواهیم پرداخت.

کاربردهای پایه های آهنی فنس

همانطور که می‌توانید حدس بزنید پایه آهن فنس محصولی ضروری برای ایجاد حصار است و در حصارکشی و مرزبندی به کار برده می‌شود. ممکن است به دلایل متفاوتی یک مشتری نیاز به ایجاد حصار داشته باشد. از حصارکشی دور مکان‌هایی که در آن‌ها ساختمانی در حال ساخت است، تا فنس کشیدن دور مراکز مهم نظامی و صنعتی و همچنین محافظت و مراقبت از باغ‌ها و زمین‌های زراعی، مرزکشی میان کشورها و … نام برد. همچنین باید دقت کنید که این لوله‌های آهنی را می‌توان در محوطه‌سازی در ساختمان‌هایی که نیاز به این امر دارند نیز استفاده کرد؛ محل‌هایی مانند نیروگاه‌ها، پلایشگاه‌های نفتی و پتروشیمی.

 مزایای استفاده از پایه فلزی فنس

شاید برای شما نیز سوال پیش آمده که چرا در ایران به ندرت از پایه فنس‌های چوبی و بتنی استفاده می‌شود. دلیل این امر آن است که پایه‌ فنس فلزی مزایای خاصی دارد که باعث می‌شود در شرایط محیطی ایران استفاده از آن عقلانی‌تر باشد. یکی از این مزیت‌ها را می‌توان مقاومت بسیار بالای این محصول در برابر انواع شرایط آب‌وهوایی دانست. همچنین در برابر خوردگی و رطوبت هم پایه‌ فنس‌ها از خود مقاومت بسیار خوبی نشان می‌دهند. با این حال به دلیل این که این محصولات معمولا آلیاژی از آهن و روی و سایر فلزات هستند، علاوه بر مقاومت عالی، انعطاف بسیاری خوبی از خود نشان می‌دهند و می‌توانند به شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت تغییر شکل دهند. همچنین نوع گالوانیزه این محصول در برابر زنگ‌زدگی نیز بسیار مقاوم است و این خود یک مزیت دیگر این محصول است.

 مشخصات فنی پایه آهنی فنس

در این بخش اگر بخواهیم می‌توانیم خیلی دقیق و با جزئیات فراوان درباره مشخصات فنی هر کدام از انواع پایه و میله فلزی حصار اطلاعات فراوانی را لیست کنیم. با این حال اکثر قریب به اتفاق این اطلاعات برای شما کاربردی ندارند. به همین جهت در این بخش صرفا اطلاعات مورد نیاز در مورد محبو‌ب‌ترین پایه های آهنی که لوله‌های گالوانیزه هستند را در اختیار شما خواهیم گذاشت. با این حال شما می‌توانید برای اطلاع از مشخصات فنی سایر محصولاتی که نام برده شد با کارشناسان صنایع فولاد توفیقی تماس برقرار کنید تا ضمن اطلاع از قیمت پایه فنس گالوانیزه، راهنمایی تخصصی از آنها دریافت نمایید.

مشخصات فنس پایه، نکات فنی پایه فلز فنس، پایه فنس محصولی است که در برابر حرارت بالا و رطوبت بسیار مقاوم است و طول عمر زیادی دارد.

همانطور که از اسم این محصول مشخص است، جنس پایه های فنس گالوانیزه از فولاد گالوانیزه است. قطر خارجی این پایه فنس معمولا بین یک ربع اینچ تا دو و نیم اینچ است. همچنین ضخامت آن بین دو تا چهار میلی‌متر است. ارتفاع این محصول می‌تواند بسته به نیاز مشتری تغییر کند با این حال ارتفاع‌های معمولی که در بازار با آن‌ها روبرو خواهید شد عبارتند از یک و نیم، دو، دو نیم و سه متر.

طریقه نصب و استفاده از پایه فنس فلزی

در نظر داشته باشید که نصب حصار و فنس نیاز به مجوزهای قانونی دارد و شما نمی‌توانید صرفا در هر جایی که خواستید اقدام به ایجاد یک حصار کنید. اما اگر موارد قضایی و قانونی را که کنار بگذاریم، به مراحل اصلی و عملی نصب و استفاده از پایه حصار می‌رسیم. طبیعتا اولین کاری که باید انجام دهید، تعیین این که حصار شما چه محیطی را در بر خواهد گرفت و به قولی باید مرز خود را روی زمین مشخص کنید. پس از آن باید محاسبه کنید که به چند پایه آهنی نیاز دارید. دقت داشته باشید که فاصله پایه فنس‌ها از هم معمولا دو تا سه متر است. با در نظر داشتن این اطلاعات در ذهن، شما باید با توجه به نیازتان اقدام به خرید توری مناسب و همچنین پایه فنس مناسب کنید که بهتر است این کار را با مشورت با کارشناسان فروش انجام دهید.

پس از طی کردن مراحل مقدماتی و تهیه محصولات مورد نیاز، شما نیاز دارید تا با حفر کردن سوراخ‌های مناسب، محل قرارگیری پایه های فلزی را ایجاد کنید. پس از آن پایه فنس‌های خریداری شده را در حفره‌ها قرار دهید و سپس با انجام عملیات بتن‌ریزی، آن‌ها را سر جایشان محکم کنید. دقت کنید که هنگام انجام این عملیات آبی در محل فنس جمع نشود.

نصب و راه اندازی فنس، معمولا از لوله برای استحکام فنس در حصارکشی دور زمین استفاده می‌شود. پس از این مرحله باید اقدام به نصب توری حصاری بر روی پایه‌های فلزی فنس مورد نظر کنید، برای انجام این کار بهتر است که از متخصصانی که در این کار حرفه‌ای هستند استفاده کنید تا مشکلی در آینده برای شما پیش نیاید. ضمنا به این حقیقت توجه داشته باشید که مراحل فوق برای محبوب‌ترین نوع فنس بیس که فولاد گالوانیزه است، ذکر شد. اگر نیاز دارید تا انواع دیگر این محصول را نصب کنید بهتر است با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا شما را در این زمینه یاری کنند.

نحوه خرید پایه فنس با قیمت ارزان

پایه فنس فلزی محصولی ضروری و الزامی برای اجرای فنس‌کشی و حصار کشی است. در این مقاله با انواع لوله فنس و همچنین قیمت پایه فنس یا لوله حصار آشنا شدیم و در عین حال اطلاعات مفیدی درباره‌ی کاربردهای این محصول و مشخصات فنی آن ارائه شد. قلب این مطلب این است که اگر نیاز دارید تا حصارکشی کنید، شما باید پایه آهن فنس را از مرجع معتبری با قیمت مناسب خریداری نمایید. برای این که بدانید کدام یک از انواع این محصول مناسب نوع نیاز شما است، نیاز به اطلاعات تخصصی دارید که در صورت عدم دانستن آن‌ها، می‌توانید با ارتباط گرفتن با ما این اطلاعات را به دست بیاورید و در عین حال بهترین کیفیت ممکن را در کنار مناسب‌ترین قیمتی که در بازار موجود است را خرید نمایید.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *