توری حصاری ( قیمت توری حصاری فنس )


قیمت توری حصاری ( فنس )

به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت توری حصاری و فنس ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
محصولقیمت
(تومان)
سایزوزن
(متر مربع)
سایز چشمه
(cm)
ضخامت مفتول
(mm)
توری حصاری12.1002x150.70 کیلوگرم7.52 mm
توری حصاری12.8002x150.85 کیلوگرم7.52.2 mm
توری حصاری19.0002x151 کیلوگرم7.52.5 mm
توری حصاری23.5002x151.35 کیلوگرم7.52.8 mm
توری حصاری27.0002x151.55 کیلوگرم7.53 mm
توری حصاری14.0002x150.80 کیلوگرم6.52 mm
توری حصاری22.0002x150.95 کیلوگرم6.52.2 mm
توری حصاری17.6502x151.15 کیلوگرم6.52.5 mm
توری حصاری28.5002x151.55 کیلوگرم6.52.8 mm
توری حصاری32.5002x151.80 کیلوگرم6.53 mm
توری حصاری17.5002x150.95 کیلوگرم5.52 mm
توری حصاری21.0002x151.15 کیلوگرم5.52.2 mm
توری حصاری26.0002x151.35 کیلوگرم5.52.5 mm
توری حصاری33.5002x151.85 کیلوگرم5.52.8 mm
توری حصاری38.5002x152.10 کیلوگرم5.53 mm
پایه فنس-

----

تاریخ29 شهریور1399

** به دليل نوسانات قيمت فروش با تاييد مي باشد.**


توليد توری حصاری و فنس درجه یک و با قیمت رقابتی


توری حصاری فلزی یا فنس به وسیله ی بافته شدن مفتول فلزی در قطرهای مختلف و همچنین چشمه های مختلف تولید می شود.
از توری حصاری (فنس) معمولاً برای حصار کشی و فنس کشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش توری حصاری پارامترهایی مانند عرض حصار ، قطر مفتول  و اندازه چشمه باید مشخص باشد.


ویژگی های مهم توری حصاری و فنس های با کیفیت

یک توری حصاری با کیفیت به عبارتی یک محافظ دارای مقاومت طولانی، نصب آسان و امنیت بالا می باشد . به طور مثال توری های حصاری گالوانیزه با مفتول های ویژه که یک لایه فلزی "روی" سطح آنها را پوشانده است ، بافته شده اند. فلز روی موجب می گردد تا این توری ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا ۵۰ سال دوام داشته باشند.

موارد استفاده از توری حصاری یا فنس

از جمله موارد کاربرد این نوع توری ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
استفاده از توری حصاری جهت حصارکشی باغات
استفاده از این نوع فنس ها برای فرودگاه ها ، زمین های ورزشی ، مراکز نظامی و پتروشیمی و غیره.
بهترین قیمت توری حصاری را از ما بخواهید.


اگر تا کنون در مسیر رفت و آمد خود با عشایر کوچ نشین در نقاط مختلف رو به رو شده باشید متوجه شده اید که آن ها برای محافظت از گله های خود از یک نوع فنس به نام توری حصاری استفاده می کنند.
ویژگی های مختلفی که این محصولات دارند باعث شده است تا امروزه شاهد استقبال عمومی مردم برای خرید آن جهت مصارف مختلف باشیم.

توری حصاری یا به عبارتی فنس


توری حصاری یک نوع فنس است که با توجه به موارد مصرفی که دارد می تواند کاربرد های مختلف از خود نشان دهد.


فنس ها همواره به عنوان یک محافظ در محیط های مختلف استفاده می شوند. در واقع اهمیت یک مکان یا یک وسیله باعث می شوند تا انسان ها برای مراقبت بهتر از آن، یک توری به دور آن کشیده تا بتوانند امنیت آن را تامین کنند.
مزایای بسیار زیادی که توری حصاری دارد باعث شده است تا استفاده از آن نیز تنوع بسیار زیادی پیدا کند. به همین دلیل است که نمی توان به طور قطع گفت که توری حصاری برای چه موردی می تواند کاربرد داشت باشد.
اما به طور کلی محیط هایی مانند زمین های کشاورزی، باغ، مراقبت از گله های گوسفند و ... از جمله پرکاربرد ترین موارد برای استفاده از توری حصاری می باشند.
البته در بسیاری از مکان ها برای حفاظت منابع آب یا دکل های برق نیز از توری حصاری استفاده می کنند که می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد.


ویژگی های مختلف توری های حصاری


این ابزار محافظت فلزی در سایز ها و مدل های مختلفی ارائه می شود که به طبع می تواند با توجه به این تنوع در سایزبندی، قیمت های متغیری نیز داشته باشد.


این قیمت ها با توجه به متراژ، شرکت تولید کننده، جنس مواد مورد استفاده در ساخت توری حصاری و ... تعیین می شود.
هر چه سایز و قطر یک فنس کم تر باشد قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.
ارتفاع انواع توری حصاری نیز با هم متفاوت است و همین امر یکی از دلایلی است که هنگام خرید آن باید توجه داشته باشیم که محصول مورد نظر برای چه مکانی مناسب می باشد و آیا می تواند نیاز های ما را از نظر ارتفاع برای ایمنی محیط تامین نماید یا خیر؟
توری حصاری براساس نوع مفتولی که برای ساخت آن به کار می رود در سه نوع مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه، مفتول گالوانیزه با روکش pvc تولید می شود.
امروزه بیشتر شاهد تولید توری حصاری با استفاده از مفتول گالوانیزه هستیم که مزایای بسیار زیادی نیز به همراه دارد.
از جمله عوامل دیگری که در ساخت و دسته بندی این محصولات تاثیرگذار می باشند می توان به ضخامت مفتول و سایز چشمه های فنس اشاره نمود.


مزایای استفاده از توری حصاری


یکی از مهم ترین مزایای توری حصاری یا فنس تامین امنیت آن مکان می باشد. البته جنس و نوع موادی که در ساخت توری حصاری به کار می روند می توانند تاثیر مستقیمی در میزان تامین امنیت داشته باشند.


با توجه به این موضوع بهتر است برای مکان هایی که نیازمند تامین امنیت بالایی هستند از فنس های با کیفیت بالا و جنس مرغوب و محکم استفاده نماییم.
سرعت فنس کشی در استفاده از توری حصاری بسیار بالاتر از دیوار کشی برای مناطق مختلف است. همین عامل می تواند مشتریان زیادی را برای استفاده از توری حصاری به سمت خرید این محصولات با سایز بندی های مختلف سوق دهد.
یکی دیگر از مزایای توری حصاری قیمت بسیار مناسب و به صرفه این محصولات است.
دوام و پایداری بالای محصول در مناطق مختلف و شرایط متفاوت آب و هوایی عاملی است که استفاده از آن را برای تمامی مناطق کشور مهیا می کند.
این دوام و پایداری باعث می شود تا توری حصاری در شرایط آب و هوایی مختلف در طول سالیان متوالی دچار خرابی و خوردگی نشود و از این طریق در مدیریت هزینه های به افراد کمک نماید.

موارد استفاده از فنس کدامند؟

توری حصاری یا فنس کاربرد های بسیاری دارد. این محصول به دلیل ساخته شدن از جنس فولاد و بالا بودن قطر مفتول مورد استفاده، استحکام بالایی داشته و در مواردی همچون ساخت پرچین، مرز بندی و محصور کردن زمین های زراعتی، باغ ها، اماکن و سایر موارد مشابه استفاده می شود. نکته دیگری که لازم است در مورد توری حصاری بدانید آن است که استفاده از این محصول برای مصارف ذکر شده می تواند از نظر اقتصادی، بسیار به صرفه تر از روش های جایگزین باشد. در واقع قیمت فنس به گونه ای است که در ترکیب با تور عمل بالای این نوع از توری، از نظر صرفه اقتصادی کاملاً توجیه پذیر خواهد بود.

هنگام خرید توری حصاری فنس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

شما در زمان خرید فنس باید به بررسی جنبه های مختلف نیاز خود پرداخته و بر اساس آن مناسب ترین نوع توری حصاری را خریداری نمایید. فراموش نکنید که فاکتورهایی همچون اندازه چشمه ها، ضخامت و قطر مفتول مورد استفاده و جنس آن می تواند در عملکرد نهایی، عمر و کارایی فنس تاثیر بگذارد و عدم توجه در زمان سفارش توری حصاری به این نکات می تواند شما را از یک خرید ایده آل دور کند.