قیمت توری مرغی

لیست قیمت توری مرغی

شرکت فولاد توفیقی به دلیل تولید مستقیم مفتول و انواع توری، توری مرغی را با ارزانترین قیمت به شما ارائه خواهد کرد.

به علت نوسانات لحظه‌ای بازار، جهت دریافت قیمت توری مرغی و قیمت پشم شیشه با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

عنوانطول * عرضوزنمفتولچشمهقیمت(تومان)
قیمت توری مرغی45 * 1.205 Kg0.363.4 inch280.000
قیمت توری مرغی45 * 1.206 kg0.53.4 inch340.000
قیمت توری مرغی45 * 1.207 kg0.51 inch380.000
قیمت توری مرغی45 * 1.20kh8.70.5inch 3.4460.000
پلاستیکی 250 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 250 گرم-10*10 تا 25*25340.000
پلاستیکی 320 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 320 گرم-10*10 تا 25*25420.000
پلاستیکی 180 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 600 گرم-10*10 تا 25*25تماس بگیرید

تاریخ: 14 اسفند 1402

قیمت پشم شیشه

ردیفعنوانضخامتاندازهدانسیته (چگالی)مارک (برند)قیمت متر مربع (تومان)
قیمت پشم شیشه5 سانت15m*1.2md 12آریانا40.000
قیمت پشم شیشهپتویی5 سانت15m.1.2md 16آریانا59.000
قیمت پشم شیشهپتویی5 سانت10m*1.2md 20آریانا61.000

تاریخ: 14 اسفند 1402

نحوه تولید توری مرغی

توری مرغی نوعی توری ریز فلزی یا پلاستیکی است که بصورت رولی یا طاقه تولید، خرید و فروش می‌شود. قیمت توری مرغی گالوانیزه به نوع آن(ایرانی و فنس مرغی وارداتی چینی)، عرض(90، 120، 150 و 180 سانتی‌متر)، اندازه چشمه توری(یک دوم، سه چهارم و یک اینچ)، طول هر رول تور مرغی بستگی دارد. انواع دیگر این محصول در بازار با نام‌های توری مرغ ریز، ضخیم و درشت، فنچی نیز شناخته می‌شود.

ویژگی های اصلی توری مرغی گالوانیزه (تور لانه مرغی)

توری مرغی شبکه‌ای از مفتول گالوانیزه با ضخامت 20 تا 25 میکرون و چشمه‌های 1 و ¾ اینچ است که توسط دستگاه‌های صنعتی بافته می‌شود؛ یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های توری مرغی گالوانیزه، گرم بودن مفتول آن است که سبب می‌شود تا توری دیرتر دچار خوردگی شود. البته امکان تولید این محصول با گالوانیزه سرد نیز وجود دارد اما توری تولید شده در این روش مقاومت جالبی ندارد عمر کوتاه‌تری نسبت به توری مرغی که به وسیله مفتول گالوانیزه گرم تولید شده است دارد.

شاید با شنیدن نام توری مرغی به این موضوع فکر کنید که از این نوع توری فقط برای حفاظت از مرغ‌ها و پرندگان استفاده می‌شود در حالی که این نوع توری کاربرد‌های دیگری نیز دارد. برای اینکه آگاهی کاملی از ویژگی های این نوع فنس و همچنین کاربرد های مختلف آن داشته باشید تا در صورت نیاز برای خرید آن متناسب با نیاز خود اقدام نمایید، حتماً این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

توری مرغی چیست؟

توری مرغی را شاید بتوان نازک‌ترین و سبک‌ترین توری حاضر در بازار دانست که به شکل شش ضلعی ساخته می‌شود. این توری به دلیل جنس نازک و همچنین کاربرد‌های فراوانی که برای حفاظت از مرغ‌ها و پرندگان داشته است به این نام مشهور شده است. معروف ترین و پرکاربردترین سایز چشمه ی مورد استفاده در ساخت این محصولات را می‌توان سایز 4/3 دانست.

جنس توری مرغی از مفتول گالوانیزه سرد و گرم می‌باشد. ضخامت مدل‌های مختلف این توری با هم تفاوت دارند و هر کدام دارای سایز چشمه خاصی هستند که باعث شده است تا این توری دارای سایز چشمه‌های متنوعی متناسب با نیاز‌های فرد باشد. از نظر تاریخچه نیز اولین استفاده از این فنس‌ها را مربوط به تولیدات یک آهنگر ایتالیایی می‌دانند که در جنگ جهانی دوم برای حفاظت از رادارها در هنگام انفجار به‌کار رفته است.

پر فروش ترین محصولات صنایع توفیقی

کاربرد توری مرغی (فنس مرغی)

با توجه به اینکه مرغ‌ها و پرندگان توانایی فشار آوردن به حفاظ اطراف خود را ندارند و از این طریق نمی‌توانند باعث تخریب آن شوند، از توری مرغی برای تامین امنیت آن‌ها استفاده می‌شود.

با توجه به نوع بافت این نوع توری‌ها و همچنین عدم تاثیرگذاری پارگی یک قسمت بر روی قسمت‌های دیگر، برای حفاظت از باغچه‌های کوچک در محیط‌های خانگی نیز از توری مرغی استفاده می‌کنند. به دلیل اینکه استفاده از این نوع توری می‌تواند باعث یکنواخت شدن و استحکام بیشتر ملات شود، یکی دیگر از کاربرد‌های توری مرغی را می‌توان استحکام بخشیدن به زیر سازی کاشی کاری دانست.

کاربرد‌های توری مرغی به همین موارد ختم نمی‌شود و معمولاً بنا‌ها و گچ‌کارهای ساختمانی برای بالا بردن مقاومت گچ کاری و همچنین جلوگیری از ترک خوردی آن از این نوع توری‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این در ساخت ستون‌ها نیز انواع مختلفی از این توری‌ها به عنوان نگهدارنده و مقاوم‌سازی ستون استفاده می‌شود.

کاربرد توری مرغی با پشم شیشه در صنایع ساختمان

استفاده از سقف‌های شیروانی برای محیط‌های مختلف به دلیل شرایط خاص و جذب رطوبت محیط می‌تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. به همین دلیل است که با توجه به سبک بودن این نوع توری بعد از قرار دادن یک لایه پشم شیشه زیر این نوع سقف‌ها، از این توری‌ها با مشخصات مختلفی استفاده می‌کنند.

خاصیت پوششی توری مرغی

همانطور که گفته شد از توری مرغی برای پوشاندن برخی از فلزات در مراحل مختلف ساختمان سازی استفاده می‌شود، اما چرا معماران این کار را انجام می‌دهند؟

زمانی که پس از ثابت کردن تیرآهن‌ها نوبت به سفت کاری می‌رسد، به هنگام سیمان کاری، سیمان به درستی به مصالح فلزی نمی‌چسبد و اتصال قابل قبولی برقرار نمی‌کند، در موارد دیگر هم به همین شکل است، مثلا اطراف میلگرد را با توری مرغی می‌پوشانند تا خاصیت چسبندگی به آن بدهند و به هنگام استفاده از سیمان و گچ اتصال به‌درستی شکل گیرد.

مشخصات توری مرغی گالوانیزه

انواع توری مرغی(فنس مرغی) در تنوع بالایی از نظر اندازه چشمه، ضخامت، وزن و ابعاد توری مرغی تولید و روانه بازار می‌شود. مشخصات انواع توری مرغی را می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

 • تولید بر اساس سایز چشمه: در حال حاضر انواع توری مرغی در سایزهای یک دوم، سه چهارم و یک اینچ توسط کارخانه فولاد توفیقی تولید می‌شود.
 • تولید توری فنس(مرغی) براساس طول: در حال حاضر این نوع توری با طول 45 و 54 متر تولید می‌شود
 • تولید براساس عرض رول توری مرغی: این محصول در عرض 90، 100، 120، 150، 180(cm) سانتی‌متر تولید می‌شود.

توجه داشته باشید ابعاد توری مرغی براساس سایز طول یا عرض آن متفاوت است به عنوان مثال عرض 90 سانتی‌متر دارای طول 40.5 متر مربع می‌باشد. شما می‌توانید براساس نیاز خود هر کدام از تور مرغی را خریداری نمایید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

انواع تور مرغی (لانه مرغی)

تورهای مرغی بر اساس نیاز مشتریان در دو جنس مختلف تولید شده‌اند که هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند. انواع توری‌های مرغی(فنس) عبارت‌اند از:

 • توری پلاستیکی
 • توری گالوانیزه فلزی(استیل)

مزیت توری مرغی (تور لانه مرغی)

قبل از خرید تور مرغی بهتر است کمی با مزایای آن آشنا شوید که عبارت‌اند از:

 • این نوع از توری‌ها دارای انعطاف بالایی هستند.
 • قیمت انواع فنس مرغی بسیار مناسب است.
 • شما می‌توانید از این توری در صنایع ساختمان سازی و همچنین برای پرورش گیاهان یا حیوانات استفاده کنید.
 • این محصول هم از ضخامت و هم از انعطاف مناسبی برخوردار است بنابراین با ضربه زدن حیوانات به راحتی خراب نشده و همچنین به آنها آسیب نمی‌زند.
 • چشمه‌های(سوراخ) این توری در سایز‌های مختلف تولید می‌شود ازاین جهت می‌توان مطابق با نیاز فضایی را با تهویه مناسب برای گیاهان یا حیوانات ایجاد کرد.

البته مواردی که در بالا به آنها اشاره شد فقط بخشی از مزیت‌های این محصول می‌باشد از موارد دیگر می‌توان به حمل آسان، مقاومت بالا در برابر سایش و زنگ زدگی و ... اشاره کرد.

قیمت توری مرغی

از آنجایی که قیمت بسیاری از فلزات(مواد اولیه برای تولید این محصول) در حال تغییر است و با توجه به نواسانات بازار افزایش یا کاهش می‌یابد، نمی‎توان به صورت ثابت قیمت تور مرغی(لانه مرغی) را در اینجا درج کرد.

از این جهت می‌توانید قیمت هرکدام از محصولات را به صورت جدا در جدول بالا مشاهده کنید یا در صورتی که می‌خواهید از قیمت این محصول در تناژ بالا مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت توری مرغی

برخی از عوامل چه به صورت مستقیم یا چه به صورت غیر مستقیم بر روی قیمت توری مرغی تاثیر می‌گذراند که عبارت‌اند از:

 • افزایش قیمت مواد اولیه در ساخت لانه مرغی
 • قیمت تور مرغی بر اساس متراژ
 • قیمت توری مرغی براساس عرض
 • قیمت توری مرغی(فنس مرغی) بر اساس ضخامت
 • قیمت توری لانه مرغی براساس وزن

ضخامت عامل تاثیر گذار بر روی قیمت توری مرغی (فنس مرغی)

البته در صورتی که به صورت مستقیم محصول خود را از کارخانه خریداری نمایید، قیمت آن ارزان‌تر از خرید واسطه‌ای است. از این جهت می‌توانید با صنایع فولاد توفیقی(تولید کننده مستقیم توری مرغی) تماس بگیرد.

نکات مهم در هنگام خرید توری مرغی

در خرید حضوری قبل از خرید و در خرید اینترنتی توری مرغی بلافاصله پس از تحویل آن موارد زیر را بررسی کنید:

 • سایز چشمه سوراخ توری مرغی باید در سراسر رول یکسان باشد.
 • متراژ رول و ابعاد توری مرغی باید متناسب با مشخصاتی باشد که سفارش داده‌اید.
 • رول‌ها باید به‌صورت بسته بندی شده(نه به صورت باز) به شما تحویل داده شوند.
 • حتما بررسی کنید تا محصول پارگی نداشته و همچنین بافت آن محکم باشد.
 • قیمت توری مرغی گالوانیزه(تور لانه مرغی) بر اساس عرض 90، 120، 150 و 180 سانتی‌متر و ضخامت آن متفاوت است.

در صورتی که پس از بررسی‌ها محصول دارای مشکل بود با کارخانه یا مرکز خرید تماس گرفته و موارد را با آن‌ها در میان بگذارید تا رفع گردد.

نحوه خرید توری مرغی فلزی، استیل از صنایع فولاد توفیقی

پس از دریافت اطلاعات از قیمت سیم تور مرغی استیل یا فلزی، برای خرید(مستقیم) این محصول می‌توانید از سه طریق اقدام نمایید:

اول این که به‌صورت حضوری به مرکز فروش فولاد توفیقی مراجعه کنید و محصول خود را سفارش دهید.

دوم این که به صورت تلفنی با هر یک از شماره‌های همین سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

سوم این که به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید انواع توری مرغی را از طریق همین سایت سفارش خود را ثبت نمایید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

علاوه بر تحویل به موقع، کیفیت عالی یکی دیگر از مهم‌ترین اولویت ما در فروش محصول رضایت مشتری است، از این جهت ما روش‌های مختلفی را برای سفارش شما در نظر گرفته‌ایم. همچنین به دلیل تولید این محصول در کارخانه فولاد توفیقی قیمت آن نسبت به دیگر مراکز خرید بسیار مناسب‌تر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات، نحوه خرید و قیمت توری مرغی(تور لانه مرغی) با شماره‌های داخل همین سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

۵/۵ - (۲۲ امتیاز)

11 Comments

 1. امیر گفت:

  سلام برای خرید توری مرغی ساده و گالوانیزه باید با کدوم شماره ها تماس بگیرم؟

 2. حسام گفت:

  سلام توری مرغی عرض 1.50 هم تولید دارین؟

 3. احمدرضا گفت:

  سلام،تو این سایت توری مرغی از کجا بخرم؟باید زنگ بزنم برای سفارش خرید تور مرغی ؟

  • مدیر گفت:

   دورود بر شما
   برای خرید و ثبت سفارش می‌بایست با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید برای این کار بر روی دکمه تماس کلیک کنید

 4. احمدرضا گفت:

  و اینکه هر رول توری مرغی چند متر است ؟

 5. ابوذر گفت:

  سلام من یک طاقه میخوام اگه تک فروشی داریدخودمون باید بیایم ببریم یا ارسال چگونه هست

 6. حسن گفت:

  باسلام.
  از کجا بفهمیم سرد هست یا گرم.متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *