کارخانه تولید توری مش در ایران با صادرات

ویدئو مربوط به نحوه تولید توری مش

صنایع فولاد توفیقی با بیش از 22 سال تجربه در تولید و فروش انواع توری مش با عنوان اولین تولید کننده توری مش در ایران آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی از تمام نقاط میباشد.

قیمت توری مش


بهترین قیمت توری مش را از ما بخواهید. به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت نهایی توری مش ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.

مشتریانی که از طرف سایت خرید نمایند ، نسبت به قیمت مذکور تخفیف داده میشود.


برای اخذ قیمت مش بصورت لحظه ای با کارشناسان ما در ارتباط باشید

قیمت مش

نوع توری مشقیمت مش (تومان) ابعاد برگ (سانتی متر) وزن تقریبی هر برگ
ساده 6 میل چشمه 10×1015.790215×600 cm63-65 kg
ساده 6 میل چشمه 15×1515.790215×600 cm43-45 kg
ساده 6 میل چشمه 20×2015.850215×600 cm30-32 kg
آجدار 8 میل چشمه 10×1014.950200×600 cm100-105 kg
آجدار 8 میل چشمه 15×1514.950200×600 cm68-75 kg
آجدار 8 میل چشمه 20×2014.950200×600 cm48-55 kg
آجدار 10 میل چشمه 10×1014.400200×600 cm170-180 kg
آجدار 10 میل چشمه 15×1514.400200×600 cm110-120 kg
آجدار 10 میل چشمه 20*2014.400200×600 cm80-90 kg
مش ریز21.000در ابعاد مختلفدر وزن مختلف

تاریخ:1 مهر 1400

سفارش برای سایز های 25×25 و 30×30 پذیرفته می شود.

یکی از مهمترین دلایلی که توری مش را منحصر بفرد کرده تولید توری مش در مشخصات مختلف تولید و در سایزها و اندازه های مختلف تولید میشود ، یعنی توری مش میتواند در چشمه های مختلف و با مفتول های مختلف ساخته میشود.

فرمول محاسبه متراژ بر تعداد توری مش

توری مش در دو سایز ریز و درشت بصورت معمول ساخته میشود که هرکدام برای مصارف مختلف و گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرد :
نحوه محاسبه متراژ بر تعداد توری مش ریز
مفتول توری مش ریز از 2 میلیمتر شروع و تا 5 میلیمتر ساخته میشود و در اندازه های یک متر در 2 متر (1*2) و یک متر در سه (1*3) یعنی یک محیط 2 متر و یا 3 متری را پوشش میدهد و ساخته و تولید میشود.
بعنوان مثال اگر محیطی به اندازه 100 متر مربع داشته باشید و به توری مش ریز نیاز باشد عدد 100 را بر عدد 2 یا 3 که محیط پوششی توری مش میباشد تقسیم کنیم تعداد توری ها بدست خواهد آمد.

برگ 50 = 2 / 100


برگ 34 = 3 / 100


نحوه محاسبه متراژ بر تعداد توری مش درشت
مفتول توری مش درشت از 6 میلیمتر شروع میشود و تا مفتول 12 میلیمتر و در اندازه دو متر در شش متر ( 2 * 6 ) تولید و یک محیط 12 متری را پوشش میدهد.
بعتوان مثال اگر یک محیط 100 متری داشته باشیم با تقسیم عدد 100 بر عدد 12 تعداد توری مش بدست خواهد آمد.

برگ 9 = 12 / 100


موارد ذکر شده در جدول بالا از مهمترین انواع توری مش پرطرفدار در بازار روز می باشد که معمولا از سوی مشتریان درخواست می شود ،و در صنایع فولاد توفیقی قابل ارائه و موجود می باشند ، برای ثبت سفارشات خود و نیز دریافت مشاوره رایگان خرید از کارشناسان مجرب ما ، از طریق شماره تماس های قرار داده شده با ما تماس بگیرید.

محاسبه قیمت مش

مشتریان گرامی همان طور مستحضر هستید ، برای اخذ قیمت مش باید بصورت لحظه ای و روزانه صورت گیرد ، چرا که قیمت مش مستقیما به قیمت میلگرد وابسته میباشد که گروه تولیدی توفیقی بعنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان توری مش توانسته برای کنترل قیمت مش ، میلگرد های مورد نیاز خود را بصورت روزانه تهیه نمایید تا با بالا و پایین رفتن قیمت میلگرد مش تولید شده نیز منطبق با قیمت روز میلگرد باشد ، تا مشتریان سایت رضایت کامل را نسبت به کالای خریداری شده داشته باشند.

ازاینکه به ما اعتماد کرده اید و مارا برای خرید کالای مورد نیاز خود انتخاب نموده اید ، کمال تشکر و قدر دانی را داریم.


پرفروش ترین محصولات :

توری پرسی
توری مرغی
مفتول آرماتوربندی
توری رابیتس
پروفیل

اگر در زمینه ساخت و ساز تخصصی ندارید ، اما نیاز به خرید توری مش دارید می توانید از توضیحاتی که در زیر برای شما ارائه داده ایم استفاده کنید و تنها با صرف چند دقیقه وقت اطلاعات مفیدی به دست آورید تا در نهایت توانایی خریدی مطمئن و به صرفه را داشته باشید.

توری مش چیست و چگونه تولید میشود


توری مش که به اختصار انگلیسی (WWR) Welded Wire Reinforcement مفتول تقویت شده جوشی گفته میشود یکی از توری های پر مصرف و پرکاربرد میباشد به یکسری سیم ها ( مفتول سیاه ) با اندازه های مختلف که بصورت موازی در طول وعرض کنار هم و روی هم قرار گرفته و مربع هایی با اندازه های چشمه مختلف ، که ورقی مشبک را بوجود می آورد که این مربع ها سیم جوشی و به صورت بهم تنیده به یکدیگر متصل میشوند را توری مش میگویند.
توری مش جوش داده شده یک صفحه سیم فلزی است که از سیم فولادی کم کربن یا سیم فولاد ضد زنگ ساخته شده است در اندازه ها و اشکال مختلف موجود است به طور گسترده ای در بخشهای کشاورزی ، صنعتی ، حمل و نقل ، باغبانی و تهیه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد ، این ماده همچنین در معادن ، باغبانی ، حفاظت از ماشین آلات و سایر تزئینات استفاده می شود.

لازم به ذکر است که بگوییم برخی از مشتریان توری مش که یک توری جوشی میباشد را با توری پرسی که یک توری بافته شده است اشتباه میگیرند.

توری مش که به آن پارچه سیمی نیز گفته می شود ، محصولی کاملاً متنوع است که هزاران کاربرد مختلف در سراسر جهان دارد. آنچه توری مش را به چنین محصولی سازگار تبدیل می کند این است که می تواند در تعداد بی شماری از مشخصات مختلف تولید شود. بسته به قابلیت های تولید ، تقریباً ترکیبات بی پایان از اندازه و چشمه و اندازه سیم های مختلف وجود دارد که می توانند تولید شوند ، چه بصورت بافته شده چه بصورت جوش خورده شده.

توری جوشی

توری جوشی (توری پیش جوش) در واقع نام دیگر توری مش میباشد و معمولا افرادی با این نام مینامند که در واقع پیشینه بیشتری در زمینه تولید و خرید و فروش توری مش داشته باشند توری مش در واقع نام صنعتی توری جوشی میباشد ، و تمام خصوصیات توری مش را دارد.
این نام بدلیل اینکه تارو پود ها (مفتول طول و عرض) روی یکدیگر قرار میگیرند و بهم جوش داده میشود توری جوشی گفته میشود.


کاربردهای توری مش

در صورت نیاز به جداسازی یا فیلتراسیون ، که از توری مش در مصارف صنعتی استفاده می شود. همچنین برای استفاده در برنامه های تجاری مانند غربالگری حشرات یا حصارکشی برای حیوانات نیز محبوب است. کاربردهای گسترده تر برای توری مش شامل: انواع مختلف شبکه های امنیتی ، مانند پنجره ، محافظ پانل ماشین و پله ، صفحه شومینه ، صفحه پرنده ، محافظ ناودان ، تهویه و محافظ RFI. اخیراً ، توری مش نیز در زمینه معماری و صحنه هنر نیز و نفوذ و ظهور کرده است.توری ها به شکل های مختلفی در سال 2020 ، توسط صنایع فولاد توفیقی تولید می شود که رایج ترین آنها، به شکل مش درشت و ریز است که از جنس میلگردهای ساده و آجدار می باشد.


مراحل تولید مش ریز:

مش ریز از کلاف هایی تولید می شود که قطر آن 6.5 است و معمولا این نوع کلاف ها تحت کشش قرار می دهند و در نهایت به قطر 2 تا 4 میلیمتری تبدیل می کنند و در مرحله ی بعد این کلاف ها توسط ابزارهایی به میلگرد تبدیل می شوند و در نهایت میلگردهای بدست آمده، به شکل مربعی، به هم جوش می خورند.

انواع مش درشت:

مش درشت هم مانند مش ریز، به صورت ساده و آجدار می باشد.

مراحل تولید مش ساده در سال 2020

مش ساده ماننده مش ریز از کلاف هایی تولید می شود كه قطر آن 6.5 توليد مي شود، در ابتدا كلاف 6.5 تحت كشش قرار ميگيرد تا پوسته انها بريزد ،سپس توسط دستگاه شاخه كن به شاخه هاي 6 متري و 2 متري تبديل مي شود. شاخه هاي 6 متري و 2 متري به صورت طولي و عرضي (مربعي)روي هم قرار ميگرد و سپس نقطه نقطه جوش مي خورد.

مش آجدار:

كه از ميلگرد های به قطر 8 ميليمتر تا 14 ميليمتر توليد مي شود. ميلگرد هاي اجدار به طول 12 متر مي باشند، ابتدا توسط دستگاه هاي شاخه كن به طول 6 متر و 2 متر تبديل مي شوند، سپس به صورت مربعي روي هم قرار مي گيرند و به صورت نقطه نقطه جوش مي خورند.


ویدئو مربوط به نحوه تولید توری مش از کارخانهوزن شبکه پیش جوش میلگردی ( توری مش )


مشخصات شبكه هاي پيش جوش توری مش :

1-ابعاد مش هاي ريز به صورت مربع (3*3) تا (20*20)
2-ابعاد مش هاي درشت به صورت مربع(10*10) تا( 30*30)
3-حداكثر ابعاد مش ريز به عرض 1 متر و طول 3 متر مي باشد.
4-حداكثر ابعاد مش درشت به عرض 2.20 و طول 6 متر مي باشد.


مزايای استفاده از توری مش ( شبكه های پيش جوش )


1- از لحاظ اقتصادي نسبت به روش هاي ديگر مقرون به صرفه مي باشد (به لحاظ صرفه جويي در مصالح،وزن و زمان)
2- شبكه هاي این نوع به دليل بالا بودن نقطه جوش ،مقاومت بيشتري دارند.
3- استحكام و تعريف المان نيرو در مقياس با ديگر مصالح ساختماني.
4- ارزان بودن قیمت توری مش نیز میتواند از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

موارد استفاده از توری مش ( شبكه های پيش جوش )

1- براي ساخت تونل ها،صنعت مترو و پل ها
2- كف سالن ها،كف استخر،اتوبان ها،فرودگاه ها
3- براي فونداسيون هاي بتوني نيلينگ ،انواع پي ها
4- ساخت سدهاي بتوني،كانال هاي اب رساني
5- انواع سقف هاي كامپوزيت(دال)
6- انواع ديوار ها و قطعات پيش ساخته كامپوزيت

اسپیسر چیست ؟ 

اسپیسرها همانطور که از نامشان پیداست، قطعات نگهدارنده و فاصله گذار ( فضا ساز )، هستند که موارد استفاده مختلفی دارند و غالب کاربرد آن ها در بخش های مختلف ساختمان و معماری و سازه های عمرانی می باشد.

در صفحه اسپیسر فولاد توفیقی میتوانید قیمت اسپیسر و اطلاعاتی که نیاز است قبل از خرید اسپیسر صورت گیرد را در اختیار شما قرار میدهیم.

 از دیگر محصولات پرطرفدار فولاد توفیقی پروفیل می باشد ، این محصول در اندازه های مختلف تولید و روانه بازار می شود برای سفارش این محصول و اطلاع از قیمت روز پروفیل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید مش

خرید مش با کیفیت یکی از مهمتری المان ها در کاهش هزینه های اقتصادی می باشد ، برای این کار  می بایست توری مش مورد نظر خود را در کارخانه های تولیدی و برندهای شناخته شده تهیه کنید ، شرکت فولاد توفیقی مفتخر است که از سال 1374 تولید توری مش خود را آغاز نموده و امروز با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های تولید مش جوشی ، کالایی با کیفیت را در اختیار شما عزیزان می گذارد.

راهنمای خرید مش از فولاد توفیقی

برای انجام بهترین خرید از شرکت ها ، می توانید ابتدا از طریق سایت قیمت ها را چک کنید و سپس پس از رضایت از قیمت ها از طریق شماره تماس های قرار داده شده در سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را برای محصولاتی همچون توری مش و میلگرد ثبت کنید.

2 Comments

  1. مدیر گفت:

    سلام ، با توجه به روند بازار قیمت ها رو به بالا هستن

  2. محسن گفت:

    سلام قیمت ها رو به بالا هستن یا پایین میان