توری مش | بهترین قیمت توری مش در ایران


توری مش

قیمت توری مش


بهترین قیمت توری مش را از ما بخواهید. به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت نهایی توری مش ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
نوع توری مشقیمت (تومان) ابعاد برگ (سانتی متر) وزن تقریبی هر برگ
ساده 6 میل چشمه 10×1013.000215×600 cm63-65 kg
ساده 6 میل چشمه 15×1513.000215×600 cm43-45 kg
ساده 6 میل چشمه 20×2013.000215×600 cm30-32 kg
آجدار 8 میل چشمه 10×1013.100200×600 cm100-105 kg
آجدار 8 میل چشمه 15×1513.100200×600 cm68-75 kg
آجدار 8 میل چشمه 20×2013.100200×600 cm48-55 kg
آجدار 10 میل چشمه 10×1012.400200×600 cm170-180 kg
آجدار 10 میل چشمه 15×1512.400200×600 cm110-120 kg
آجدار 10 میل چشمه 20*2012.400200×600 cm80-90 kg
مش ریز15.000در ابعاد مختلفدر وزن مختلف

تاریخ:۳1شهریور1399

سفارش برای سایز های 25×25 و 30×30 پذیرفته می شود.

توليد توری مش


توری به دو صورت مش ريز و مش درشت از ميل گرد هاي ساده و آجدار توليد مي شود.


مش ريز:

براي توليد مش ریز ابتدا كلاف هاي 6.5 تحت كشش قرار مي گيرند و به قطر 2 ميليمتر تا 4 ميليمتر تبديل مي شوند. كلاف هاي 2 تا 4 ميليمتر توسط دستگاه هاي شاخه كن به ميلگرد هاي 1 تا3 متري تبديل مي شوند،سپس ميلگرد ها به صورت مربعي روي هم قرار ميگيرد و به صورت نقطه نقطه جوش مي خورند.

مش درشت بار :

به دو صورت ساده و اجدار مي باشد.

مش ساده:

مش ساده كه از كلاف هاي 6.5 توليد مي شود،ابتدا كلاف 6.5 تحت كشش قرار ميگيرد تا پوسته انها بريزد ،سپس توسط دستگاه شاخه كن به شاخه هاي 6 متري و 2 متري تبديل مي شود. شاخه هاي 6 متري و 2 متري به صورت طولي و عرضي (مربعي)روي هم قرار ميگرد و سپس نقطه نقطه جوش مي خورد.

مش آجدار:

كه از ميلگرد های به قطر 8 ميليمتر تا 14 ميليمتر توليد مي شود. ميلگرد هاي اجدار به طول 12 متر مي باشند، ابتدا توسط دستگاه هاي شاخه كن به طول 6 متر و 2 متر تبديل مي شوند، سپس به صورت مربعي روي هم قرار مي گيرند و به صورت نقطه نقطه جوش مي خورند.

ویدیو معرفی محصول

صنایع فولاد توفیقی با بیش از 22 سال تجربه در تولید و فروش انواع توری مرغوب با عنوان اولین تولید کننده توری مش در ایران آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی از تمام نقاط میباشد.وزن شبکه پیش جوش میلگردی ( توری مش )


مشخصات شبكه هاي پيش جوش توری مش :

1-ابعاد مش هاي ريز به صورت مربع (3*3) تا (20*20)
2-ابعاد مش هاي درشت به صورت مربع(10*10) تا( 30*30)
3-حداكثر ابعاد مش ريز به عرض 1 متر و طول 3 متر مي باشد.
4-حداكثر ابعاد مش درشت به عرض 2.20 و طول 6 متر مي باشد.


مزايای استفاده از توری مش ( شبكه های پيش جوش )


1- از لحاظ اقتصادي نسبت به روش هاي ديگر مقرون به صرفه مي باشد (به لحاظ صرفه جويي در مصالح،وزن و زمان)
2- شبكه هاي این نوع به دليل بالا بودن نقطه جوش ،مقاومت بيشتري دارند.
3- استحكام و تعريف المان نيرو در مقياس با ديگر مصالح ساختماني.
4- ارزان بودن قیمت توری مش نیز میتواند از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

موارد استفاده از توری مش ( شبكه های پيش جوش )

1- براي ساخت تونل ها،صنعت مترو و پل ها
2- كف سالن ها،كف استخر،اتوبان ها،فرودگاه ها
3- براي فونداسيون هاي بتوني نيلينگ ،انواع پي ها
4- ساخت سدهاي بتوني،كانال هاي اب رساني
5- انواع سقف هاي كامپوزيت(دال)
6- انواع ديوار ها و قطعات پيش ساخته كامپوزيت
فرایند کلی تولید توری های مش


١-توری مش از مفتول های سخت صنعتی ساده و آجدار تولید میشود.

٢-توری مش از میلگرد ٢میلیمتر تا ٥ میلیمتر در چشمه های ٣*٣ تا ٢٠*٢٠ به عنوان مش ریز شناخته میشود.

٣-میلگرد های ٦تا ١٢ میلیمتر در چشمه های ١٠*١٠ تا٣٠*٣٠ به صورت درشت بار می باشد.

4- برای مش درشت بار ابتدا میلگردها کشش میخورند تا پوسته ی آنها بریزد و سپس به صورت شاخه های 2 متری و 4 متری در می آیند.

5-میلگردها به صورت مربعی روی هم قرار می گیرند و در نهایت به صورت نقطه نقطه جوش می خورند.

ویژگی های مهم و عمده ی مصرف توری های مش در صنایع مختلف


1- در انواع پروژه های نیلینگ، در سقفهای عرشه فولادی و یا کامپوزیت، سقف و دیوار ساختمانها، متروها، تونل ها وپناهگاهها و... از توری های مش استفاده میشود.
2- کف سالنهای صنعتی، انبارها، سوله ها، فرودگاهها، اتوبانها، پمپ بنزین ها و...
3- در ساخت سیلوها، پلها، کانالها، سدها، استخرها و حصار کشی، از مش های ریز به صورت d پنل استفاده میشود.
4- سرعت عمل بالا ، نسبت به عمل های کارگزاری مفتول از قبیل آرماتور بندی و جوش کاری، و صرفه جویی در مصرف میلگرد به دلیل مقاومت زیاد شبکه های جوشی از ویژگی‌های مهم این محصول به شمار میروند.

توری مش را بیشتر بشناسید!


توری مش شبکه ای از مفتول های آهن یا فولاد کم کربن و گالوانیزه یا ضدزنگ است که به صورت تار و پودی به هم بافته شده یا در نقاط اتصال جوش خورده اند که در صورت جوش خوردن، به آن توری مش جوشی گفته می شود ، که در اندازه ها و اشکال مختلف مربع یا مستطیلی تولید می شود و به شکل فولادی، پنلی و آجدار در بازار موجود است که نوع فولادی آن دارای آلیاژهای مختلفی است و در خرید آن باید توجه و دقت بیشتری نمود. علاوه بر آن، انواع پلاستیکی و استنس استیل نیز در بازار وجود دارد.


توری مش با فرآیند جوش اتوماتیک ساخته می­شود. این فرآیند با ایجاد جوش نقطه ای مقاومت را افزایش می­دهد و در مقایسه با روش­های یدی جوشکاری و آرماتوربندی سرعت بیشتری دارد و می­تواند باعث صرفه جویی در زمان، مصالح، هزینه و نیروی انسانی شود و محصولی یکنواخت و با کیفیت ارائه دهد.


انواع توری مش جوشی

انواع مختلفی از توری مش جوشی وجود دارد که طبق ساختار، کاربرد و ویژگی­هایشان طبقه بندی می­شوند.

بتونی

این نوع از قرار گیری یکنواخت مفتول ها ایجاد شده که در تقاطع ­ها جوش خورده­ اند و به منظور تقویت مقاومت بتون­ها در پروژه­ های ساخت و ساز استفاده می­شود.

گالوانیزه­ ی الکتریکی مربعی

این توری مش برای حصارکشی ساختمان­ها و سایر زیرساخت ها مورد استفاده قرار می­گیرد و به فرم های رول و پنل وجود دارد و استفاده­های صنعتی دارد.

گالوانیزه ی پوشش دار

این نوع معمولاً از مفتول فولادی ساده تشکیل شده است. در زمان تولید، بر روی آن پوششی از فلز روی قرار می­گیرد و برای ساخت قفس حیوانات، جعبه­ های سیم، کوره، ساخت پارتیشن و حصارهای محافظتی استفاده می­شود.

PVC روکش دار

توری PVC دارای روکش پلاستیکی و آهن گالوانیزه­ ی با کیفیت است. پوشش پلاستیکی روی آن دوام توری مش را زیاد می­کند. این نوع توری مش در رنگ­های مختلف موجود است و به دو صورت رول و پنل وجود دارد و در پارک ها، باغ ها و… کاربرد دارد.

فولاد ضد زنگ

به عنوان حصار و نرده های صنعتی کاربرد دارد و از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و دارای قدرت و کیفیت بالاست. به مدت طولانی در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است و به طور گسترده ­ای در بخش­های خدماتی، کشاورزی، معدن، حمل و نقل و… کاربرد دارد.

حصاری

به صورت رول و پنل موجود است و برای حصارکشی استفاده می­شود و به صورت گالوانیزه و غیر گالوانیزه وجود دارد.

میل نرده ی فولادی

این نوع توری مش مزایایی مانند قدرت بالا و نصب آسان دارد و برای ایجاد دیوارهای ایمنی و پوشش­های زهکشی مورد استفاده قرار می­گیرد.
نوع دیگر دسته بندی توری های مش


همچنین در تقسیم بندی دیگری میتوان به انواع توری مرغی، توری پرسی، توری حصاری، توری گابیون و توری سرندی رولی دسته بندی می­کنند. نکته ­ی حائز اهمیت در مورد این دسته این است که مفتول­ها به هم بافته می­شوند و جوش داده نمی­شوند. از این توری­ها نیز به طور گسترده در صنعت و ساخت و ساز استفاده می­شود و در بسیاری از موارد دارای کاربردهای مشابه با انواع توری مش جوشی هستند.

ابعاد و اندازه ی معمول توری مش

توری مش به وسیله­ ابعاد و چشمه­ ها یا سوراخ­هایش تعریف و شناخته می­شود و شامل مش ریز با چشمه­های مربعی 3×3 تا 20×20 و مش درشت با چشمه­های 10×10 تا 30×30 است. مش درشت به صورت ساده و آجدار می­باشد.
قطر میل گردهای مش ریز از 2 تا 4 میلی­متر می­تواند باشد و به هر دو صورت سیاه و گالوانیزه تولید می­شود و قطر میل گردهای مش درشت بسته به نوع آن که ساده باشد یا آجدار از 6 تا 14 میلیمتر متغیر است.
طول مش ریز پس از کشش به 1 تا 3 متر می­رسد در حالی که طول مش درشت پس از کشش و ریختن پوست، بسته به نوع آن 2 تا 6 متر می­شود و سپس در نقاط اتصال جوش می­خورند.
در حال حاضر رایج­ترین و پرکاربرد ترین توری مش موجود در بازار 6 و 8 می­باشند و از میان آنها 8، چشمه­ های 10×10، 15×15 و20×20 متداول تر هستند.

توری مش چه کاربردهایی دارد؟ مهم ترین کاربرد آن در ساخت و ساز و پروژه­های بزرگ عمرانی نظیر پروژه­های بتونی نیلینگ، پنل سه بعدی، ساختمان سازی، ساخت انواع پی­، سقف کامپوزیتی، دیوار و کف­پوش، بزرگراه­، اتوبان­، تونل­، مترو­، پل­سازی، انبار­، سوله­، باند فرودگاه، ساخت استخر، سدهای بتونی، کانال­های آب­رسانی، ریل­های راه­ آهن، حصار پارک­ها و … است. همچنین به طور وسیعی در بخش­های کشاورزی، صنایع شیمیایی و غذایی، صنایع خودروسازی، نفت، معدن، هوا فضا، رنگ کاری، حمل و نقل و باغبانی نیز مورد استفاده قرار می­گیرد.
دیگر خدمات گروه تولیدی فولاد توفیقی

از دیگر خدمات دیگر و ویژه گروه تولیدی فولاد توفیقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد که هر صفحه محصول بطور مفید و کامل توضیح داده شده است.
توری پرسی
مفتول سیاه
توری رابیتس

تفاوت بین فلزات منبسط شده ، فلزات ساخته شده و سیم مش


اگر به دنبال محصولی هستید که امکان تهویه (بادگیری) ، زهکشی یا تزئینی را در کنار هم داشته باشد ، سه گزینه اصلی شما عبارتند از ورق فلز منبسط شده ، ورق فلز سوراخ دار ، یا مش سیم جوش داده شده / بافته شده بنابراین بسته به نیاز شما میتوانید یکی از این سه محصول را انتاخاب نمایید.

سه تفاوت اصلی بین فلز منبسط شده ، فلز سوراخ دار و مش سیم وجود دارد :
1- راه های تولید آنها
2- خصوصیات آنها
3- کاربردهای نهایی آنها

فرایند ساخت فلزات

ورق فلز منبسط شده :
ورق فلز منبسط شده با ایجاد چندین شکاف در ورق و سپس کشش ورق ساخته می شود. این کشش یک الگوی لوزی شکل منحصر به فرد ایجاد می کند که یکی از رشته ها با زاویه کمی بیرون زده است. در صورت تمایل می توان این رشته های برآمده را بعداً طی فرآیندی صاف کرد. همانطور که مشاهده می کنید این فرآیند هیچ زباله ای ایجاد نمی کند (بنابراین باعث کاهش هزینه های تولید می شود) و می تواند مقاومت ساختاری به محصول اضافه کند.

ورق فلزی سوراخ دار
ورق فلز سوراخ شده محصولی است که از ورق فولادی ساخته شده است که از طریق دستگاهی که سوراخهای گرد (یا طرحهای دیگر) را سوراخ می کند تغذیه می شود. این سوراخ ها می توانند به صورت ردیفی مستقیم و یا بصورت نا منظم ( متزلزل ) بخاطر افزایش میزان دهانه ها باشند. به طور معمول محیط ورق دارای یک مرز است که در آن سوراخ ها پانچ نمی شوند. این به ورق ثبات می بخشد. فلز خارج شده از سوراخ ها قابل بازیافت است اما باعث افزایش قیمت محصول نیز می شود. هرچه اندازه سوراخ بزرگتر باشد (یا مقدار سوراخ افزایش یابد) ، حجم ورقه ها بیشتر خواهد بود و بنابراین می توان هزینه ها را افزایش داد.

توری مش سیم (جوش داده شده)
مش سیم جوش داده شده یک صفحه سیم فلزی است که از آلیاژهای مختلفی از جمله فولاد ، فولاد ضد زنگ ، برنج و مس ساخته می شود. در اندازه ها و اشکال مختلف موجود است. شبکه های سیم های طولی موازی برای عبور از سیم ها در فاصله مورد نیاز ، با استفاده از همجوشی الکتریکی جوش داده می شوند. دستگاه هایی که برای تولید مش استفاده می شوند دارای کنترل دقیق بُعدی هستند.

توری مش سیم (بافته شده)
همچنین در فولاد ، فولاد ضد زنگ ، برنج و مس موجود ، مش توری بافته شده به صورت پارچه ای با نخ های مفتول بافته شده در زاویه های راست ساخته می شود. سیم هایی که از طول می چرخند به عنوان سیم های پیچ خورده شناخته می شوند ، در حالی که آنها که عمود بر آنها هستند سیم های بافته شده هستند. دو سبک بافت معمول وجود دارد: بافت ساده و بافت گره. می تواند از آلیاژهای مختلفی از جمله فولاد ضد زنگ ، برنج و مس ساخته شود. پارچه سیم را می توان برای ایجاد انواع اندازه دهانه و قطر سیم بافته شده است.

مشخصات فلزات


ورق فلز منبسط شده
یکی از مزایای ساخت فلز منبسط شده این است که ورق یکپارچگی ساختاری خود را حفظ می کند زیرا تحت فشار قرار گرفتن اشکال در آن قرار نگرفته است (مانند ورق سوراخ دار) ، و الگوی مش مانند از بین نخواهد رفت (مانند مش بافته شده می تواند انجام دهد) فلز منبسط شده به جای منگنه کشیده شده و ضایعات قراضه فلز را کاهش می دهد. مقرون به صرفه بودن ملاحظات اصلی هنگام استفاده از فلز منبسط شده ، ضخامت و ابعاد رشته انتخاب شده (وزن و الزامات طراحی سازه) خواهد بود. فلز منبسط شده می تواند تقریباً شفاف باشد (بسته به دهانه). این خواص مکانیکی دارد و یک رسانای عالی است.

ورق فلزی سوراخ دار
ورق فلز سوراخ شده در انواع مختلف ، اندازه ها ، اشکال سوراخ و انواع مواد تقریباً بی پایان وجود دارد. قطرهای سوراخ از چند هزارم اینچ تا بیش از 3 اینچ متغیر است ، در مواد ضخیم به ضخامت فویل یا ضخامت ورق فولادی 1 اینچ قرار دارد. از عناصر تزئینی سبک تا اجزای سازنده تحمل بار ، فلز سوراخ دار فرصت های منحصر به فردی را برای ترکیب قدرت ، عملکرد و زیبایی ارائه می دهد.

مش سیم (جوش داده شده)
از آنجا که دستگاه های خم کننده ، تشک را به صورت یک واحد خم می کنند ، احتمال خم شدن نامناسب میله ها کاهش می یابد. این اندازه دقیق آرماتور را در صورت نیاز از طریق اندازه و فاصله متغیر میله فراهم می کند ، در نتیجه ضایعات فولاد را کاهش می دهد. می تواند صرفه جویی قابل توجهی داشته باشد زیرا کار با مش آسان است و می توان آن را بسیار سریعتر نصب کرد. به طور معمول می توانید یک مش جوش خورده را با قیمت کمتر از یک شبکه بافته شده خریداری کنید.

مش سیم (بافته شده)
مش سیم تقریباً با هر کاربردی سازگار است. بسیار مقاوم است و خیلی راحت تمیز می شود.