توری پرسی

قیمت توری پرسی

لطفاً جهت دریافت قیمت توری پرسی و به علت نوسانات لحظه ای بازار ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
ردیفمفتول(mm)چشمه(cm)وزن هر برگ (kg)قیمت(تومان)
13.52*210.514.000
23.54*4714.000
33.82*21214.000
43.84*4814.000
544*4914.000
643.5*3.51114.000
755*51114.000

تاریخ: 4 آذر 1399

قیمت توری پرسی گروه تولیدی توفیقی

به دلیل استقبال زیاد مردم از این توری های پرسی و نیز محبوبیت آن‌ها در بین اجرای طرح‌های ساختمانی و عمرانی سازندگان سعی کردند تا قیمت این توری ها را کاهش دهند ، امروز نیز قیمت این فنس های پرسی بسیار مناسب‌تر از دیگر نوع های توری پرسی موجود در بازار می باشد.
البته با توجه به نوع توری و نیز قطر رشته‌های مورداستفاده در این توری ها و از طرفی اندازه‌های تعیین‌شده برای تورها می‌تواند در قیمت آن‌ها دخیل باشد، شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت های انواع توری های پرسی با مشاورین مجموعه ارتباط پیدا کرده و از آخرین و بروزترین قیمت های آن‌ها مطلع شوید.
در ادامه قصد داریم تا قیمت برخی نمونه‌های موجود در بازار را برای شما شرح دهیم.

توری پرسی با رشته سه میلی‌متری و قطر شبکه دو سانتی‌متری هر کیلو صد و نوزده هزار ریال می باشد، توری های پرسی با قطر رشته سه میلی‌متری و نیز قطر شبکه چهار سانتی‌متری نیز به همین قیمت می باشد.

اطلاع از قیمت توری مش از فولاد توفیقی

توری پرسی گروه تولیدی توفیقی

توری پرسی یکی از انواع تورهای فلزی موجود  در بازار میباشد که فرآیند تولید آن به این صورت است که با بهم تابانیدن مفتول های از جنس فلزات سخت حرارت داده شده صنعتی و یا گالولنیزه با شکل های  مربعی و مستطیلی و حتی در برخی موارد بصورت اشکال  سفارشی در ابعاد 2 تا 6 سانتی متر ساخته میشود.
گروه تولیدی توفیقی با بکار گیری بهترین و با کیفیت ترین فلز متناسب با نیاز بازار و همچنین با استفاده از بهترین دستگاه های روز توانسته سهم عمده ای از بازار آهن آلات و مخصوصا توری پرسی را به خود اختصاص دهد.
گروه تولیدی توفیقی توانسته یک وزنه بین مصرف کننده و تولید کننده از نظر کیفیت و همچنین قیمت توری مناسب را ایجاد نماید.

موارد معمول استفاده از توری پرسی

از توری پرسی در معادن شن و ماسه جهت دانه بندی، معادن ذغال سنگ و کارخانجات آسفالت، کارگاه های ساختمانی، سدسازی، راه آهن و دیگر کارهای عمرانی استفاده می گردد.
همچنین از این توری برای مسلح نمودن بتن فونداسیون کف و دیوارها نیز استفاده می نمایند.

تولید انواع توری پرسی با بهترین کیفیت و متریال درجه یک


توری پرسی از دیگر محصولات عرضه شده گروه تولیدی توفیقی می باشد که مواد اولیه آن یعنی سیم مفتول های مورد نیاز، با سایزهای 2 تا 4 میلیمتر تولید شده و پس از انجام عملیات بافت، بصورت ورق هایی با ابعاد 1*2 متر و با چشمه های 2 تا 5 سانتی متر آماده می شود.توری پرسی چیست؟

توری پرسی معمولاً از مفتول های حرارتی که بصورت مفتول بافت و چشمه های مربع و مستطیل شکل تولید میشود. سیم مفتول به کار رفته در این نوع توری ها در سایزهای ۲ میلیمتر الی ۶ میلیمتر تولید شده پس از آن بصورت دنده شده در می آید و با دستگاه در ابعاد مختلف بصورت تار و پود بافته می شود. به عبارت دیگر توری پرسی نوعی سیم مفتول است که معمولا دارای خانه های مربع و یا مستطیلی شکل می باشد و حاصل جوش دادن و یا پرس کردن سیم است که معمولا جوشکاری در آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و از جنس های مختلف ساخته می شوند و کاربرد های مختلفی نیز دارند. این سیم ها ممکن است از جنس فلز, برنج, مس و فولاد و.... باشند و در صنایعی همچون پتروشیمی, معادن و کارخانه های زغال سنگ و در ساخت انواع تجهیزات ساختمانی از قبیل نرده های محافظت و دیوار های امنیتی و نیز به عنوان فیلتر در غربالگری مورد استفاده قرار می گیرند.

توری پرسی  (فنس پرسی) چگونه ساخته می شود

توری های پرسی یا همان فنس پرسی از قطعات فلزی که به وسیله حرارت به صورت رشته‌هایی درآمده‌اند تولید شده‌است، این تورها به صورت رشته ‌های درهم بافته شده که درنهایت اشکالی منظم را به وجود می‌آورند.  
اشکال این توری ها می تواند شش ‌ضلعی مربع و یا هشت ضلعی باشد که از رشته‌هایی با قطر دو تا شش میلی‌متری و نیز رشته‌های ضخیم تر با ابعاد دو تا شش سانتی‌ متری ساخته می‌شوند و پس از انجام پرس هایی بر روی آن‌ها به صورت شیاردار و کنگره کنگره درمی‌آیند و به صورت اشکال نهایی در می‌آید.  
از این فنس ها به عنوان حصار و نیز در اجرای طرح‌های بتن ریزی ، مش بند ، قفس‌هایی برای حیوانات ، ساختمان سازی و اجرای طرح‌های عمرانی و نیز انواع دیگری از کارها استفاده می شود به همین دلیل محبوبیت زیادی در سراسر دنیا دارند.  
جنس این رشته‌های قرار گرفته در فنس از گالوانیزه و مس می باشد که با گرم کردن و حرارت دادن به آن‌ها به شکل رشته درمی‌آیند.  

توری پرسی چه ویژگی هایی دارد:

توری پرسی به دلیل داشتن ساختار قوی و سیم پیچ خورده , در بسیاری از صنایع استفاده می شود.لازم به ذکر است که در مقابل خوردگی و زنگ زدگی و اسید و مواد شیمیایی نیز بسیار مقاوم است و ظاهری زیبا و مرتب دارد. سطح صاف و یکنواخت آن نیز اجازه حرکت اشیا روی سطح آن را می دهد و در شرایط سخت و دشوار همچون باد و باران و طوفان بسیار مقاوم است و بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.  

توری پرسی از چه موادی ساخته می شود:

از مواد تشکیل دهنده آن می توان به فولاد پر کربن و یا کم کربن, مس, سیم, فیبر,نیکل و سایر مواد فلزی و غیر فلزی اشاره کرد.

توری پرسی ها به چند دسته تقسیم می شوند:

توری پرسی ها را می توان بر اساس ویژگی های مختلفشان از جمله بافت, وزن, نوع ساخت لبه و حاشیه ها و...در دسته بندی های متعددی جا داد.
 • توری پرسی ها بر اساس مواد اولیه مصرف شده در تولید:

 1. توری پرسی مشبک سبک وزن
 2. توری پرسی مشبک سنگین وزن
 • توری پرسی ریز بافت

  یکی از انواع خاص و پرکاربرد این دسته از محصولات، توری های فلزی پرسی ریز بافت هستند. توری پرسی ریز بافت به طور معمول از مفتول ساخته شده و دو فاکتور جنس مواد اولیه و نحوه طراحی و ساخت توری در عمر و عملکرد مناسب آن ها تاثیر دارد.

  توری پرسی ها بر اساس شیوه ساخت و قرارگیری لبه ها و حاشیه ها:

  لبه های برش داده شده لبه های برش داده شده
  لبه های ۱۸۰ درجه خم شده لبه های 180 درجه خم شده
  لبه های پوشیده شده و محافظت شده با فویل لبه های پوشیده شده
   
 • توری پرسی ها از نظر نوع بافت:

 1. بافت موج دار عادی
 2. بافت موج دار حصیری
 3. بافت موج دار هلندی

توری پرسی ها چگونه ساخته می شوند:

توری پرسی ها چگونه ساخته می شوند
همان طور که اشاره کردیم روش جوشکاری در تولید آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و شیوه ی ساخت و تهیه , نوعی بافت سیم ها به شمار می رود. در ساخت آن, ابتدا فولاد را در یک کوره ی با دمای ۴۵۰ درجه حرارت داده شده قرار می دهند و سپس بعد از زمان مشخصی آن را خارج کرده و با لایه ای از جنس کربن و اکسیژن می پوشانند سپس آن را تحت فشار قرار داده و به شکل مفتول با اندازه های مشخص و مد نظر در می آورند. سپس مفتول ها به شکل موج سینوسی در می آورند. این مفتول های دارای موج سینوسی در مکان های مناسب به صورت تارو پود به هم بافته می شوند.  

چه چیزهایی در تعین قیمت توری پرسی موثر است:

 1. ابعاد و اندازه ی مد نظر: هر چقدر مقدار مورد نیاز افزایش یابد هزینه ها نیز افزایش می یابد.
 2. وزن و ضخامت: با توجه به پرکاربرد بودن در صنایع مختلف, ممکن است نیاز به اندازه ,ضخامت و وزن های متعددی باشد . معمولا شرکت های تولید کننده نیز بر حسب این نیاز ها ضخامت و وزن را تعیین می کنند. هر چقدر ضخامت و وزن بیشتر شود قیمت ها نیز افزایش می یابد. ضخامت آن نیز بین ۱ تا ۱۶ میلی متر متغیر است.
 

موارد کاربرد توری پرسی در صنایع مختلف:

توری پرسی که با موج دادن سیم های فلزی تولید می شود به عنوان فنس ، حصاری ، بتون ریز ، قفس حیوانات ، سرند در معادن ، مش بند ، ساختمان سازی و عمران و همچنین در کارخانه های ذغال سنگ استفاده می شود. توری پرسی که از مفتول گالوانیزه گرم تولید میشود به عنوان فنس و یا فیلتر در بسیاری از صنایع کاربر دارد. توری های پرسی سنگین در معادن و دیگر صنایع مربوط کاربرد دارد. توری های پرسی سبک نیز به عنوان فیلتر در صنایع مواد غذایی استفاده می شود. توری پرسی نسبت به نرده های آهنی موجود در بازار از استحکام بالاتری برخوردار است ، جلوه زیبا و قیمت مناسب آن هم باعث شده تا در نرده کشی دور میدان ها، پارک ها و بلوارها ، مجتمع های مسکونی ، ترمینال ها و همچنین خانه های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربرد های توری پرسی می توان به شبکه جوشی در فونداسیون کف ساختمان ها ، حفاظ بندی ، قفس حیوانات ، ساختمان سازی ، سقف های سالن ها جهت تسریع کار بتن ریزی همانند ارماتور بندی اشاره کرد که بصورت ورقه هایی در ابعاد و چشمه های مختلف تولید می شود.