قیمت خرید پشم شیشه

در زمان خرید پشم شیشه(الیاف نازک شیشه)، اولین و مهم‌ترین چیزی که ذهن خریدار را درگیر خواهد کرد، موضوع قیمت پشم شیشه است.
قیمت روز پشم شیشه بسته به نوع خرید آن که به صورت کیلویی، متری، رولی و … عرضه می‌شود، متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت‌ها و انواع محصولات آن هم به روز می‌توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عوامل موثر روی قیمت پشم شیشه

معمولا در تولید هر محصول مواردی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم دخیل هستند، به عنوان مثال هرچه ضخامت بیشتر باشد قیمت پشم شیشه افزایش می‌یابد و این موضوع یکی از مواردی است که به صورت واضح مشخص بوده و تاثیر مستقیم دارد.

اما در برخی از موارد تاثیر قیمت به صورت غیر مستقیم است، به این صورت که با افزایش قیمت مواد اولیه(که معمولا با نواسانات بازار مدام در حال تغییر هستند)، قیمت نهایی محصول نیز افزایش می‌یابد از این جهت پیشنهاد می‌شود همیشه قبل از خرید از قیمت روز الیاف نازک شیشه(پشم شیشه) مطلع شوید.

قیمت پشم شیشه(الیاف نازک شیشه)؛ به صورت کیلویی، متری محاسبه می‌شود، همچنین مشخصات دیگری بر روی قیمت خرید پشم شیشه موثر هستند که عبارت‌اند از: ضخامت، وزن، نوع محصول. در حال حاضر انواع پشم شیشه به شکل رولی، تخته‌ای در بازار قابل عرضه است.

خرید پشم شیشه به صورت رولی، متری و وزنی

در ادامه به چند نمونه از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت الیاف ناز شیشه(پشم شیشه) اشاره شده است:

  • نوع محصولی که می‌خواهید خریداری نمایید.
  • ضخامت محصول
  • میزان دانسیته Density(چگالی)
  • میزان وزن پشم شیشه
  • میزان طول(خرید انواع پشم شیشه براساس متراژ، رول و کیلویی … می‌باشد)
  • نرخ خرید مواد اولیه
  • نواسانات بازار
  • خرید پشم شیشه با تناژ بالا یا به صورت جزئی
  • حمل و نقل

البته مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، می‌توان گفت تنها بخشی از عوامل مهم بود و مواردی دیگر هم نیز می‌توانند تاثیر گذار باشند.

قیمت روز پشم شیشه

از انجایی که قیمت‌های این محصولات معمولا در حال تغییر است، بنابراین بهتر است قبل از اقدام به هرکاری برای خرید این محصول، قیمت روز عایق پشم شیشه را از شرکت تولید کننده مستقیم محصول بخواهید.

ضخامت بر روی قیمت پشم شیشه موثر است

برای این کار می‌توانید از نرخ‌های محصولات موجود از همین سایت اقدام نمایید یا به صورت تلفنی با کارشناسان در ارتباط باشید.

نحوه خرید و قیمت پشم شیشه از صنایع فولاد توفیقی

پس از اطلاع از قیمت پشم شیشه(الیاف نازک شیشه)، اگر می‌خواهید این محصول را خریداری نمایید، ابتدا بهتر است به یک کارخانه یا مرکز عرضه مستقیم پشم شیشه مراجعه نمایید. از این جهت ما به شما صنایع معتبر فولاد توفیقی را به دلیل داشتن بسیاری از مزایا نسبت به رقبا پیشنهاد می‌کنیم.

صنایع فولاد توفیقی تولید کننده، عرضه کننده و صادر کننده انواع محصولات مورد نیاز در صنایع ساخت و ساز می‌باشد. همچنین جهت ثبت سفارش یا خرید پشم شیشه با قیمت مناسب و با کیفیت عالی می‌توانید به صورت اینترنتی(از طریق این سایت) یا به صورت تلفنی(تماس با شماره‌های داخل سایت) اقدام نمایید. همچنین در صورت وجود سوال در مورد مشخصات، نحوه خرید و قیمت عایق پشم شیشه لطفا با ما تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)