توری مرغی ( قیمت توری مرغی )

توری مرغی

به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت توری حصاری و فنس ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
ردیفعنوانطولعرضوزنچشمهقیمت(تومان)
1توری مرغی45m1.20m6Kg3.4inch180.000
2توری مرغی45m1.20m7.4kg1ing215.000
3توری مرغیm451.20m9kg-285.000

تاریخ:22شهریور1399

قیمت توری مرغی

** به دليل نوسانات قيمت فروش با تاييد مي باشد.**

ویژگی های اصلی توری مرغی گالوانیزه


توری مرغی شبکه ای از مفتول گالوانیزه با ضخامت 20 تا 25 میکرون و چشمه های 1 و ¾ اینچ است که توسط دستگاه های صنعتی بافته می شود؛ یکی از مهم ترین ویژگی های توری مرغی گالوانیزه، گرم بودن مفتول آن است که سبب می شود تا توری دیرتر دچار خوردگی شود.موارد کاربرد انواع توری مرغی

سوله سازی، مرغداری، قفس پرندگان و..
توری مرغی از جمله ابزارهایی است که به منظور پوشش سقف سالن های سوله، نگهداری دام و طیور، زیرسازی کاشی و گچ کاری و پوشش در ستون ها، نگهدارنده پشم شیشه برای ایزولاسیون سقف و عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت انواع توری مرغی

لطفاً جهت دریافت قیمت توری مرغی و به علت نوسانات لحظه ای بازار ، لطفاً با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.


شاید با شنیدن نام توری مرغی به این موضوع فکر کنید که از این نوع توری فقط برای حفاظت از مرغ ها و پرندگان استفاده می شود در حالی که این نوع تری کاربرد های دیگری نیز دارد. برای اینکه آگاهی کاملی از ویژگی های این نوع فنس و همچنین کاربرد های مختلف آن داشته باشید تا در صورت نیاز برای خرید آن متناسب با نیاز خود اقدام نمایید، حتماً این مطلب را تا انتها دنبال کنید...

توری مرغی چیست؟


توری مرغی را شاید بتوان نازک ترین و سبک ترین توری حاضر در بازار دانست که به شکل شش ضلعی ساخته می شود. این توری به دلیل جنس نازک و همچنین کاربرد های فراوانی که برای حفاظت از مرغ ها و پرندگان داشته است به این نام مشهور شده است. معروف ترین و پرکاربردترین سایز چشمه ی مورد استفاده در ساخت این محصولات را می توان سایز 4/3 دانست.

جنس توری مرغی از مفتول گالوانیزه سرد و گرم می باشد. ضخامت مدل های مختلف این توری با هم تفاوت دارند و هر کدام دارای دارای سایز چشمه خاصی هستند که باعث شده است تا این توری دارای سایز چشمه های متنوعی متناسب با نیاز های فرد باشد. از نظر تاریخچه نیز اولین استفاده از این فنس ها را مربوط به تولیدات یک آهنگر ایتالیایی می دانند که در جنگ جهانی دوم برای حفاظت از رادار ها در هنگام انفجار به کار رفته است.


کاربردهای مختلف توری مرغی


با توجه به اینکه مرغ ها و پرندگان توانایی فشار آوردن به حفاظ اطراف خود را ندارند و از این طریق نمی توانند باعث تخریب آن شوند، از توری مرغی برای تامین امنیت آن ها استفاده می شود.


با توجه به نوع بافت این نوع توری ها و همچنین عدم تاثیرگذاری پارگی یک قسمت بر روی قسمت های دیگر، برای حفاظت از باغچه های کوچک در محیط های خانگی نیز از توری مرغی استفاده می کنند. به دلیل اینکه استفاده از این نوع توری می تواند باعث یکنواخت شدن و استحکام بیشتر ملات شود، یکی دیگر از کاربرد های توری مرغی را می توان استحکام بخشیدن به زیر سازی کاشی کاری دانست.

استفاده از سقف های شیروانی برای محیط های مختلف به دلیل شرایط خاص و جذب رطوبت محیط می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. به همین دلیل است که با توجه به سبک بودن این نوع توری بعد از قرار دادن یک لایه پشم شیشه زیر این نوع سقف ها، از این توری ها با مشخصات مختلفی استفاده می کنند.

کاربرد های توری مرغی به همین موارد ختم نمی شود و معمولاً بنا ها و گچ کار های ساختمانی برای بالا بردن مقاومت گچ کاری و همچنین جلوگیری از ترک خوردی آن از این نوع توری ها استفاده می کنند. علاوه بر این در ساخت ستون ها نیز انواع مختلفی از این توری ها به عنوان نگهدارنده و مقاوم سازی ستون استفاده می شود.انواع توری مرغی و مزایای آنها


این فنس ها را با توجه به جنس مورد استفاده در ساخت آن ها به دو نوع گالوانیزه سرد و گرم تقسیم می کنند.


توری نوع گرم در کشور تولید و توری نوع سرد از چین وارد می شود.


از مهم ترین ویژگی های توری گالوانیزه گرم می توان به کیفیت، وزن و استحام بالاتر نسبت به توری گالوانیزه سرد اشاره نمود.
به دلیل اینکه توری نوع گرم در مقابل رطوبت مقاومت بیشتری دارد، طول عمر محصول بیشتر بوده و مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی و خوردگی از خود نشان می دهد.
به همین دلیل است که هر دو نوع توری بیشتر در شمال کشور به دلیل شرایط خاص آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای توری مرغی


از مهم ترین مزیت های استفاده از این نوع توری ها می توان به سرعت اجرای بالا و همچنین آسان بودم نصب آن اشاره کرد.
همانطور که در بالا نیز اشاره شد مزیت مقاومت بالا در برابر رطوبت می تواند برای اهالی شمال کشور بسیار مناسب باشد.
از دیگر مزایای توری مرغی می توان به حمل و نقل آسان به دلیل جنس مورد استفاده شده در ساخت توری و وزن سبک، قیمت تمام شده پایین تر و ... اشاره نمود که باعث استقبال مشتریان از این نوع توری ها شده است.