قیمت توری مرغی

ارزانترین قیمت توری مرغی و قیمت پروفیل بازار ایران در شرکت تولیدی فولاد توفیقی

به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت توری مرغی و قیمت پشم شیشه و قیمت نبشی با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.


عنوانطول * عرضوزنمفتولچشمهقیمت(تومان)
توری مرغی45 * 1.204.7kg0.353.4inchتماس بگیرید
توری مرغی45 * 1.205.5Kg0.43.4inch182.000
توری مرغی45 * 1.206kg0.51inchتماس بگیرید
توری مرغی45 * 1.207kg0.52.5سانت207.000
توری مرغی45 * 1.208kg0.53اینچ240.000
توری مرغی45 * 1.209kg0.53.4inch283.000
پلاستیکی 200 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 200 گرم10*10تا 25*25متر17.000
پلاستیکی 320 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 320 گرم10*10تا 25*25متر 17.000
پلاستیکی 600 گرمی
30 * 1 تا 2.5متر مربع 600 گرم10*10تا 25*25متر 21.000

تاریخ: 31شهریور1400

قیمت توری مرغی

** به دليل نوسانات قيمت فروش توری مرغی و پشم شیشه با تاييد مي باشد.**

قیمت پشم شیشه

ردیفعنوانضخامتاندازهدانسیتهمارک (برند)قیمت(تومان)
پشم شیشهپتویی5 سانت15m*1.2md10آریانا17.500 متر مربعی
پشم شیشهپتویی5 سانت10m.12md16آریانا17.500 متر مربعی
پشم شیشهپتویی5 سانت10m*1.2md20آریانا23.000 متر مربعی

تاریخ:23
شهریور1400

پشم شیشه

پشم شیشه در واقع نوعی عایق برای مسدود کردن حرارت ، صدا ، آب و هوا میباشد که مواد تشکیل دهنده آن شیشه ذوب شده ، زرین و ماسه میباشد.
پشک شیشه معمولا بصورت رولی تولید و به بازار عرضه میشود ، قیمت آن نیز براساس نوع ، ضخامت و دانسیته متفاوت است.


جنس پشم شیشه


پشم شیشه از ترکیب شیشه های بازیافتی ( بطری های آب ، شیشه های درب و پنجره ) ، ماسه ، رزین که در دمای 1450 درجه سانتی گراد پخته و تولید میشود.
صخامت پشم شیشه بین 2 تا 7 میکرون است که بهم تاخته میشود که این تاختگی حفره های زیادی را در پشم شیشه بوجود می آید که این حفره ها درون پشم شیشه در واقع همان خاصیت عایق بودن را در پشم شیشه بوجود می آورد.

پشم شیشه ماده ای عایق ، ساخته شده از الیاف شیشه است که با استفاده از چسب در بافتی مشابه پشم قرار داده شده است ، این فرآیند بسیاری از کیسه های کوچک هوا را بین شیشه به دام می اندازد ، و این کیسه های کوچک هوا منجر به ویژگی های عایق حرارتی بالا می شوند ، پشم شیشه به صورت رول یا اسلب تولید می شود ، با خواص حرارتی و مکانیکی متفاوت ، پشم شیشه محصولی با تکنولوژی بالا است که عمدتا از شن و ماسه و شیشه بازیافت ساخته می شود.

همچنین ممکن است به عنوان ماده ای قابل اسپری یا استفاده در محل ، روی سطح مورد عایق تولید شود ، روش مدرن تولید پشم شیشه توسط گیمز اسلیتر هنگامی که در شرکت شیشه ای اوونز-ایلینویز کار می کرد (تولیدو ، اوهایو) اختراع شد ، وی برای اولین بار در سال 1933 برای ساخت پشم شیشه درخواست ثبت اختراع کرد.

خصوصیات پشم شیشه

خصوصیات حرارتی استثنایی آن باعث صرفه جویی در انرژی و مقابله با تغییرات آب و هوا می شود ، ساختار متخلخل و الاستیک آن باعث جذب صدا در هوا می شود و تصحیح صوتی داخل محل را ارائه می دهد ، طبیعت غیر قابل احتراق ، پشم شیشه باعث سوختن آتش و انتشار شعله های آتش نمی شود.

فرآیند ساخت پشم شیشه

1. کوره : پشم شیشه عمدتا از شن ، خاکستر سودا ، سنگ آهک و شیشه بازیافتی ساخته می شود ، در سیلوها ذخیره می شوند ، توزین ، مخلوط و در کوره ریخته می شوند.
2. ذوب شدن: سپس این مخلوط در دمای بیش از 1400 درجه سانتیگراد در کوره برقی یا گازی ذوب می شود.
3. فیبریزه کردن: شیشه مایع از طریق یک فیدر به یک دستگاه فیبر دهنده منتقل می شود ، جایی که توسط یک چرخان سانتریفیوژ از طریق سوراخ های کوچک رانده می شود - الیاف ایجاد می کند، اینها با یک چسب پاشیده می شوند و به صورت پتو شکل می گیرند.
4. فرم دهی : سپس پتو از یک اجاق گاز پخت عبور می کند ، در طی این فرآیند می توان پتو را فشرده کرد تا به ضخامت نهایی خود برسد.
5. برش : سپس پتو به عرض لازم برش داده می شود ، برش های خارج شده بازیافت می شوند ، صورت را می توان در نهایت به پتو چسب زد ..
6. بسته بندی : انتهای خط به طور کلی به یک دستگاه نورد برای تشک و یک دستگاه انباشته برای تخته مجهز است.
7. پالت سازی : پشم شیشه را می توان تا یک دهم حجم خود فشرده کرد ، در مجموع 36 رول شیشه را می توان روی یک پالت بسته بندی کرد.

ویژگی های اصلی توری مرغی گالوانیزه


توری مرغی شبکه ای از مفتول گالوانیزه با ضخامت 20 تا 25 میکرون و چشمه های 1 و ¾ اینچ است که توسط دستگاه های صنعتی بافته می شود؛ یکی از مهم ترین ویژگی های توری مرغی گالوانیزه، گرم بودن مفتول آن است که سبب می شود تا توری دیرتر دچار خوردگی شود.موارد کاربرد انواع توری مرغی

سوله سازی، مرغداری، قفس پرندگان و..
توری مرغی از جمله ابزارهایی است که به منظور پوشش سقف سالن های سوله، نگهداری دام و طیور، زیرسازی کاشی و گچ کاری و پوشش در ستون ها، نگهدارنده پشم شیشه برای ایزولاسیون سقف و عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی دیگر از کاربردهای توری مرغی پوشاندن تیرآهن هایی است که چهارچوب اصلی سازه را تشکیل می دهد ، این امر موجب می شود تا سیمان کاری و چسبندگی گچ و سیمان به آن آسان تر باشد ، با توجه به طرح های فروش شرکت تولیدی فولاد توفیقی برای قیمت تیرآهن و قیمت توری مرغی می توانید خرید های به صرفه ارزانی را ثبت سفارش کنید.

تفاوت توری مرغی و توری فرنگی

در ابتدا به بررسی چشمه توری مرغی می پردازیم :

چشمه های توری مرغی دارای 3 گره هستند ، اما گره های توری فرنگی 6 تایی است ، این یکی از مهمترین تفاوت های این دو محصول است که سبب تمایز آنها می شود.

توری مرغی دارای چشمه های 6 ضلعی و در ابعاد متنوع است ، توری فرنگی نیز دارای چشمه مشابه است اما در ضخامت مفتول با یکدیگر تفاوت دارند ، تفاوت مهم دیگر این دو محصول در قیمت آنهاست.

توری فرنگی به واسطه تفاوت در ضخامت مفتول مورد استفاده در آن قیمتی بیشتر از توری مرغی دارد ، بنابرین صرفه اقتصادی این محصول بسیار بیشتر از توری فرنگی است ، اما کاربردهای های هر کدام متفاوت است.شاید با شنیدن نام توری مرغی به این موضوع فکر کنید که از این نوع توری فقط برای حفاظت از مرغ ها و پرندگان استفاده می شود در حالی که این نوع تری کاربرد های دیگری نیز دارد. برای اینکه آگاهی کاملی از ویژگی های این نوع فنس و همچنین کاربرد های مختلف آن داشته باشید تا در صورت نیاز برای خرید آن متناسب با نیاز خود اقدام نمایید، حتماً این مطلب را تا انتها دنبال کنید...

توری مرغی چیست؟


توری مرغی را شاید بتوان نازک ترین و سبک ترین توری حاضر در بازار دانست که به شکل شش ضلعی ساخته می شود. این توری به دلیل جنس نازک و همچنین کاربرد های فراوانی که برای حفاظت از مرغ ها و پرندگان داشته است به این نام مشهور شده است. معروف ترین و پرکاربردترین سایز چشمه ی مورد استفاده در ساخت این محصولات را می توان سایز 4/3 دانست.

جنس توری مرغی از مفتول گالوانیزه سرد و گرم می باشد. ضخامت مدل های مختلف این توری با هم تفاوت دارند و هر کدام دارای دارای سایز چشمه خاصی هستند که باعث شده است تا این توری دارای سایز چشمه های متنوعی متناسب با نیاز های فرد باشد. از نظر تاریخچه نیز اولین استفاده از این فنس ها را مربوط به تولیدات یک آهنگر ایتالیایی می دانند که در جنگ جهانی دوم برای حفاظت از رادار ها در هنگام انفجار به کار رفته است.


پرفروش ترین محصولات


لوله مانیسمان
لوله استیل
ورق سیاه
لوله گاز
تیرآهن


کاربردهای مختلف توری مرغی


با توجه به اینکه مرغ ها و پرندگان توانایی فشار آوردن به حفاظ اطراف خود را ندارند و از این طریق نمی توانند باعث تخریب آن شوند، از توری مرغی برای تامین امنیت آن ها استفاده می شود.


با توجه به نوع بافت این نوع توری ها و همچنین عدم تاثیرگذاری پارگی یک قسمت بر روی قسمت های دیگر، برای حفاظت از باغچه های کوچک در محیط های خانگی نیز از توری مرغی استفاده می کنند. به دلیل اینکه استفاده از این نوع توری می تواند باعث یکنواخت شدن و استحکام بیشتر ملات شود، یکی دیگر از کاربرد های توری مرغی را می توان استحکام بخشیدن به زیر سازی کاشی کاری دانست.

استفاده از سقف های شیروانی برای محیط های مختلف به دلیل شرایط خاص و جذب رطوبت محیط می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. به همین دلیل است که با توجه به سبک بودن این نوع توری بعد از قرار دادن یک لایه پشم شیشه زیر این نوع سقف ها، از این توری ها با مشخصات مختلفی استفاده می کنند.

کاربرد های توری مرغی به همین موارد ختم نمی شود و معمولاً بنا ها و گچ کار های ساختمانی برای بالا بردن مقاومت گچ کاری و همچنین جلوگیری از ترک خوردی آن از این نوع توری ها استفاده می کنند. علاوه بر این در ساخت ستون ها نیز انواع مختلفی از این توری ها به عنوان نگهدارنده و مقاوم سازی ستون استفاده می شود.


خاصیت پوششی توری مرغی

همانطور که گفته شد از توری مرغی برای پوشاندن برخی از فلزات در مراحل مختلف ساختمان سازی استفاده می شود ، اما چرا معماران این کار را انجام می دهند ؟

زمانی که پس از ثابت کردن تیرآهن ها نوبت که سفت کاری می رسد ، به هنگام سیمان کاری ، سیمان به درستی به مصالح فلزی نمی چسبد و اتصال قابل قبولی برقرار نمی کند ، در موارد دیگر هم به همین شکل است ، مثلا اطراف میلگرد را با توری مرغی می پوشانند تا خاصیت چسبندگی به آن بدهند و به هنگام استفاده از سیمان و گچ اتصال به درستی شکل گیرد.