قیمت توری گابیون

ویدئو از دستگاه گابیون

قیمت توری گابیون
به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت توری گابیون و قیمت پروفیل ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
مشتریانی که از طرف سایت خرید نمایند ، نسبت به قیمت مذکور تخفیف داده میشود.

قیمت ها بدون گرفتن 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است

به دلیل نوسانات شدید قیمت ، برای اخذ قیمت قطعی با دفتر فروش تماس بگیرید
ردیفعنوانچشمهنوع گالوانیزهوزن هر متر مربعضخامت مفتولقیمت(تومان)
2توری گابیون8*10گرم450-470گرم1.6mm14,000
1توری گابیون8*10گرم540-550گرم2mm17,300
4توری گابیون10*8گرم1.5kg2.5mm23.000
6توری گابیون10*8گرم1.9kg3mm23.200
3توری گابیون5*5گرم2mm23.200
5توری گابیون6*5گرم2.5kg3mm24.000

تاریخ: 3
مرداد1400

عرض1.20 1.50 و 1.80 به صورت سفارشی پذیرفته می شود
قیمت توری گابیون - قیمت توری سنگ - قیمت سنگ شکن

** به دليل نوسانات قيمت فروش با تاييد مي باشد.**

توری گابیون

توری گابیون  قفس ، استوانه یا جعبه ای است که با سنگ ، بتن یا گاهی ماسه و خاک پر شده است تا در مهندسی عمران ، راه سازی ، برنامه های نظامی و محوطه سازی استفاده میشود.
برای کنترل فرسایش ، از قفس های سنگ ریزی شده استفاده می شود. برای سدها یا در ساخت پی ، از سازه های فلزی استوانه ای استفاده می شود. در زمینه نظامی ، از گابیونهای پر از خاک یا شن و ماسه برای محافظت از سایپرزها ، پیاده نظام و توپخانه ها در برابر آتش دشمن استفاده می شود.

انواع گابیون

توری گابیون همه کاره

توری گابیون همه کاره

گابیون همه کاره :

توری گابیون قفس بزرگ یا ظرف مفتولی شکل هستند که بیشتر برای نگهداری سنگ ، شن و یا ماسه استفاده میشود . قبل از قرار دادن سنگ در توری گابیون ، تکه های سیم پیچ خورده یا مش سیم جوش خورده را به شکل مستطیل وصل میکنند . گابیون ها در محل ها و کارهایی نصب می شوند که با زمین در ارتباط باشند ، که حمل و نقل را تسهیل می کنند و هزینه را کاهش می دهند. سنگ ، شن ، بعضی اوقات خاک و ماسه می تواند محتویات گابیون باشد.
سیم های گالوانیزه ، روکش PVC و فولاد ضد زنگ با روکش PVC اغلب در توری های گابیون استفاده می شود. این مواد در محیط های مرطوب و خورنده زنگ نمی زنند. هنگام نصب این توری ها ، توجه داشته باشید که لایه محافظ شکسته نشود.
سبدهای گابیون اغلب به دلیل انعطاف پذیری خوب ، اقتصادی بودن ، نفوذ پذیری و دوام در مهندسی عمران ، دیوارهای حائل ، تقویت کننده شیب ، مناطق مسکونی و تجاری استفاده می شوند.
توری گابیون

تشک گابیون :

تشک گابیون دارای ساختاری صاف ، بسیار کمتر از سبد گابیون است. صفحات تقسیم تشک را به چندین اتاق کوچک جدا می کند. هر محفظه قبل از استفاده با سنگ پر می شود. تشک مثلث ، مستطیل یا ذوزنقه به سفارش خاص مشتری ارائه می شود.
نصب گونی گابیون:
حمل و نقل نقطه به نقطه .
گونی گابیون قطعه ای از توری مش سیم شش ضلعی را به شکل بزرگ دوخته می شود. بنابراین می توانید رول یا تکه های گابیون شش ضلعی را به محل منتقل کنید.
مواردی که در توری گابیون گونی باید رعایت شود
پایه ای که کیسه گابیون در آن قرار می گیرد می تواند بسیار صاف باشد. همچنین برای فونداسیون ضعیف و محیط تالاب مناسب است. با توجه به نیاز پروژه ، از سنگها در اندازه های مختلف استفاده می شود.
اگر دو طرف مش را بدوزید یک کیسه تولید می شود. وقتی با سنگ پر شود ، شکل استوانه ای نشان می دهد. هنگام کار پوشش روی را نشکنید.
توری گابیون شش ضلعی

توری گابیون شش ضلعی


شش ضلعی گابیون :

معمولاً گابیون بافته شده از سیم گالوانیزه یا سیم پی وی سی با کیفیت بالا ساخته می شود. سیم مقاوم در برابر خوردگی به صورت مش سیم بافته شده در سوراخ شش ضلعی شکل پیچ خورده است. در مقایسه با گابیون جوش داده شده ، گابیون بافته شده انعطاف پذیرتر و همه کاره است. این اغلب به عنوان یک شبکه محافظ برای دامنه های جانبی ، دیوار حائل و بستر رودخانه و خاکریز استفاده می شود.
گابیون تقویت شده

گابیون تقویت شده

گابیون تقویت شده :

گابیون تقویت شده ، که به آن تقویت شده شش ضلعی سنگین نیز گفته می شود ، هنگام پیچ خوردن ، یک سیم فولادی تقویت شده موازی اضافه می کند.
هر دو شبکه یک سیم فولادی تقویت شده وجود دارد. قطر سیم تقویت شده معمولاً برابر قطر سیم لبه است. به همین دلیل ، مقاومت کششی و مقاومت در برابر آن از گابیون شش ضلعی معمولی برتر است.
گابیون تقویت شده عموماً برای اجرای بهتر مقاومت در برابر ضربه و تراورس و قابلیت انعطاف پذیری ، روی بستر جاده اعمال می شود. می تواند تنش کششی را جذب کرده و میزان ترک خوردگی ناشی از ترافیک را کاهش دهد.
علاوه بر کاربرد در سازه های زیرزمینی ، از گابیون تقویت شده می توان به عنوان دیوار گابیون ، یا دیوار قائم یا دیوار پلکانی استفاده کرد.
هیچ برآمدگی برای انعطاف ناپذیری عالی آن وجود ندارد. نفوذپذیری طبیعی به تخلیه آبهای زیرزمینی کمک می کند و از پایداری طولانی مدت سازه ها اطمینان می دهد.
دیوار نگهدارنده گابیون تقویت شده دارای ترکیبی از امنیت ، انعطاف پذیری ، نفوذ پذیری ، دوام ، سازگار با مزایای زیست محیطی ، اقتصادی و ... است. بلندترین دیوار گابیون ساخته شده از گابیون تقویت شده به 40 متر می رسد.
برای اطلاع از دیگر خدمات گروه تولیدی توفیقی میتوانید به صفحه هرکدام از محصولات توری رابیتس ، توری پرسی مراجعه نمایید.