قیمت روز پروفیل صادراتی

پروفیل صادراتی یکی از پرفروش‌ترین محصولات حوزه آهن‌آلات است که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. نکته مهمی که باید درباره این محصول بدانید این است که پروفیل در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شود. خوشبختانه ایران یکی از بهترین تولید‌کننده‌های پروفیل در جهان است که بخش زیادی از صادرات پروفیل را به خود اختصاص داده است. با توجه به مناسب بودن قیمت پروفیل صادراتی، مسلما میزان عرضه آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

برای دریافت قیمت قوطی صادراتی و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت پروفیل صادراتی

پروفیل‌ یک محصول بسیار مهم در ساختمان‌سازی است که معمولا در موارد مختلفی از جمله ساخت در و پنجره به کار می‌روند. ساخت پروفیل‌ها به شکل مقطع فلزی توخالی صورت می‌گیرد که از مشخصات متنوعی برخوردار است. در حال حاضر شاهد انواع پروفیل هستیم که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. خوشبختانه میزان مقاومت پروفیل صادراتی در برابر محیط بسیار بالا است که به همین جهت به یک محصول بی‌نظیر تبدیل شده است. نوع متریال به کار رفته برای ساخت پروفیل نیز در تعیین نوع آن تاثیرگذار خواهد بود.

به همین دلیل حتما تمام تلاش خود را به کار ببندید تا بهترین نوع این محصول را تهیه کنید. ایران دارای منابع و معادن فراوان است که در نتیجه مواد اولیه لازم برای ساخت انواع پروفیل را در اختیار دارد. به همین علت شاهد آن هستیم که ساخت و فرآوری این محصولات در ایران شکل گسترده‌ای پیدا کرده است. صادرات پروفیل به کشورهای دیگر به طور جدی توسط شرکت‌های بازرگانی مختلف دنبال می‌شود. قیمت پروفیل صادراتی با توجه به معیارهای مختلفی از جمله کارخانه تولید‌کننده و جنس تعیین می‌شود. در جدول زیر شاهد قیمت انواع پروفیل صادراتی هستیم که همه جزئیات این محصول را بیان می‌‌کند.

نام محصولضخامت(mm)طول(m)قیمت(دلار)
پروفیل صادراتی26678.0
پروفیل صادراتی36678.0
پروفیل روغنی صادراتی0.7-1.66678.0
تاریخ: 9 اردیبهشت 1403

تمامی قیمت‌ها به صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شوند، قیمت پروفیل صادراتی با تایید است، در صورتی که قصد خرید دارید با کارشناسان در تماس باشید. 

ویژگی پروفیل صادراتی

بدون شک پروفیل صادراتی یکی از اساسی‌ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی است که در بازار آهن‌آلات عرضه می‌شود. به طور قطع محصول صادراتی از نظر معیارهای مختلف با پروفیل مصرف داخل تفاوت‌هایی دارد. معمولا ساخت پروفیل صادراتی مراحل خاص خود را دارد که باید با دقت هر چه تمام انجام شود. برای اینکه بهتر با ویژگی‌های قوطی و پروفیل صادراتی آشنا شوید، در ادامه برخی از آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

پروفیل صادراتی، محصول پروفیل صادراتی، پروفیل صادراتی یکی از محصولات پرطرفدار و سودآور در صنایع آهن‌الات است. ویژگی‌های پروفیل صادراتی، خصوصیات پروفیل صادراتی، قیمت مناسب پروفیل صادراتی باعث شده تا ایران در زمینه صادرات پروفیل پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

کیفیت بالای ورق در ساخت پروفیل صادراتی

برای اینکه بتوان پروفیل صادراتی را با حداکثر کیفیت تولید کرد، حتما باید در ابتدا از ورق‌های باکیفیت استفاده نمود. در حال حاضر ساخت پروفیل با ورق سیاه و ورق روغنی صورت می‌گیرد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با این حال تجربه ثابت کرده است که ورق روغنی کیفیت ساخت بهتری را فراهم می‌کند. به همین علت حتما باید از یک آلیاژ مناسب برای ساخت قوطی استفاده شود. خوشبختانه امروزه شاهد آن هستیم که قیمت پروفیل صادراتی نیز بر اساس همین کیفیت مشخص می‌شود.

میزان انعطاف‌پذیری پروفیل صادراتی

برای اینکه بتوان صادرات پروفیل را در بالاترین کیفیت ممکن انجام داد، باید معیارهای مختلفی را در نظر گرفت که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. نوع تولید پروفیل باید به گونه‌ای باشد که انعطاف زیادی در آن دیده شود. در صورتی که پروفیل از این نظر کیفیت خوبی نداشته باشد، در هنگام خم‌کاری مسائلی مانند شکستگی و پارگی به وجود خواهد آمد. چنانچه چنین مسائلی در یک بار دیده شود، مسلما صادرات پروفیل با مشکل مواجه خواهد شد. از همین رو باید ترکیبات و ساخت ورق باید به شکلی باشد که در حین کشش دچار پارگی نشود.

آبکاری درست و حرفه‌ای پروفیل صادراتی

یکی از ویژگی‌های پروفیل صادراتی که باید به آن توجه داشته باشید، وجود آبکاری مناسب و باکیفیت است. یک آبکاری باکیفیت زمانی اتفاق می‌افتد که زبری پروفیل در حالت استاندارد قرار داشته باشد. در صورتی که سطح پروفیل بیش از صاف یا زبر باشد، فرایند آبکاری نیز با مشکل جدی روبرو می‌شود. بر همین اساس باید در خرید پروفیل صادراتی به کیفیت آبکاری انجام شده نیز نگاه درستی داشته باشید. همچنین در فرایند آبکاری باید از مواد اولیه باکیفیت استفاده شود تا محصول نهایی از کیفیت بالا و قابل قبولی برخوردار باشد. چنانچه آبکاری به درستی انجام نشود، این احتمال وجود دارد که به شکل ورقه‌ای از سطح پروفیل جدا شود.

استحکام و قدرت پروفیل صادراتی

برای اینکه بتوان قیمت پروفیل صادراتی را به بهترین نحو ممکن مشخص کرد، باید عوامل مختلف از جمله استحکام پروفیل را در نظر گرفت. فراموش نکنید که معمولا بر روی پروفیل یک بار قرار می‌گیرد و در بخش‌های مختلف ساختمان به کار می‌رود. به همین علت اگر پروفیل جنس ضعیفی داشته باشد، در برابر ضربه‌های احتمالی نیز به شدت آسیب خواهد خورد. معمولا مواد به کار گرفته شده برای ساخت پروفیل تاثیر بسیار زیادی بر روی استحکام آن دارد که نباید از آن غافل شد. اگر نگاهی به آمار صادرات پروفیل از ایران داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که مشتریان خارجی از این نظر رضایت کافی دارند.

صادرات پروفیل به کدام کشورها انجام می‌شود؟

با وجود اینکه تحریم‌های بین‌المللی زیادی بر علیه ایران تصویب شده است، بسیاری از کشورها علاقه دارند که محصولات فولادی خود را از ایران خریداری کنند. به همین علت شرکت‌های صادر‌کننده نیز تلاش می‌کنند که نیاز همه مشتریان خارجی را به نحو احسن فراهم کنند. نکته مهم این است که بیشتری صادرات ایران مربوط به کشورهای همسایه خود است. در ادامه وضعیت صادرات پروفیل به برخی از کشورها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

صادرات پروفیل به ترکیه

ترکیه یکی از مشتریان دائمی پروفیل صادراتی است که هر ساله چند هزار تن از این محصول را وارد می‌کند. با توجه به اینکه ترکیه پروژه‌های توسعه‌ای زیادی را دنبال می‌کند، به طور جدی به محصولات فولادی نیاز دارد. امروزه حدود ۴۵ نوع از قطعات فولادی توسط ایران به ترکیه صادر می‌شود. قیمت پروفیل صادراتی برای ترک‌ها بسیار مقرون به صرفه است که به همین جهت واردات از ایران را ادامه می‌دهند.

صادرات قوطی و پروفیل به عراق

کشور عراق از نظر صنایع فولادی ضعیف است و نمی‌تواند تمامی نیاز خود را به طور دقیق برطرف کند. پروفیل و قوطی از مهم‌ترین محصولات صادر شده به این کشور هستند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. خوشبختانه تعرفه گمرکی صادرات به عراق بسیار مناسب است که به همین جهت بسیاری از صادرکنندگان به این حوزه مهم ورود کرده‌اند. همچنین مرزهای مشترک زیاد ایران و عراق نیز صادرات آهن‌آلات را به این کشور بسیار آسان کرده است.

فروش پروفیل صادراتی به گرجستان

با اینکه کشور گرجستان هیچ مرز مشترکی با ایران ندارد، همواره یکی از مشتریان مهم پروفیل ایران بوده است. بازار گرجستان نیاز مبرمی به آهن‌آلات تولید ایران دارد و همواره بخش زیادی از تولیدات ایران را خریداری می‌کند. با توجه به اینکه تحریم‌های جهانی صادرات آهن‌آلات به اروپا را برای ایران ممنوع کرده است، بسیاری از تجار از طریق گرجستان این کار را انجام می‌دهند. تقاضای واردات قوطی و پروفیل ایرانی نیز در گرجستان در حال افزایش است که نشان‌دهنده کیفیت بالای محصول ایرانی خواهد بود.

عرضه پروفیل ایران به افغانستان

کشور افغانستان سال‌های زیادی است که با جنگ‌های داخلی درگیر است که به همین علت فرایند توسعه در آن متوقف شده است. به همین علت تامین نیاز کشور بزرگی همچون افغانستان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. صادرات پروفیل، قوطی و میلگرد به طور مرتب به سمت افغانستان صورت می‌گیرد. مرز مشترک طولانی با این کشور سبب شده است که صادرات با کمترین هزینه باربری اتفاق بیفتد. صادرات پروفیل به این کشور نیز یکی از موارد مورد علاقه صادرکنندگان است.

راهنمای خرید پروفیل صادراتی

موارد مصرف لوله و پروفیل صادراتی سبب شده است که میزان تقاضا برای خرید این محصولات به شدت افزایش پیدا کند. در صورتی که قصد خرید پروفیل صادراتی را دارید، حتما باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. در حال حاضر این محصول در ابعاد مختلفی ارائه می‌شود که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاص خود را دارند. از طرفی ضخامت نیز یک فاکتور بسیار مهم در انتخاب پروفیل صادراتی است که باید به عنوان یک فاکتور اساسی آن را بررسی کنید. به طور مثال پروفیل‌‌هایی که دارای ۶ تا ۷ میلی‌متر ضخامت هستند جزو پروفیل‌های سبک قرار می‌گیرند.

خرید پروفیل صادراتی، روش خرید پروفیل صادراتی، صنایع فولاد توفیقی پروفیل صادراتی را با بهترین قیمت بازار برای تمامی مشتریان خارج از ایران عرضه می‌کند.

این در حالی است که پروفیل‌هایی نیز با ضخامت ۲۰ تا ۱۰۲ میلی‌متری تولید می‌شوند. این موارد نیز در حقیقت چزو پروفیل‌های سنگین دسته‌بندی خواهند شد. فراموش نکنید که قیمت پروفیل صادراتی ارتباط مستقیم با شرایط روز بازار دارد. در واقع میزان عرضه و تقاضا یک عامل بسیار مهم است که سبب تعیین قیمت در این بخش می‌شود. بر همین اساس سعی کنید خرید خود را زمانی انجام دهید که وضعیت بازار در حالت تعادل قرار گرفته باشد. در این بین باید به درجه‌بندی قوطی و پروفیل تولید شده نیز دقت کرد. در حال حاضر کارخانه‌های زیادی در ایران این محصولات را تولید می‌کنند که به طور قطع قیمت و کیفیت محصولات در آن‌ها تفاوت دارد.

درباره پروفیل صادراتی

آمار صادرات پروفیل نشان می‌دهد که این محصول بخش عظیمی از صادرات ایران را به خود اختصاص داده است. به همین علت کشورهای زیادی از جمله عراق، ترکیه، افغانستان و ترکمنستان نیاز خود را از طریق پروفیل صادراتی ایران تامین می‌کنند. البته عرضه این نوع از پروفیل در بازار داخلی نیز به صورت گسترده صورت می‌گیرد. قیمت پروفیل صادراتی با توجه به عوامل مختلفی همچون جنس،‌ کیفیت و ضخامت تعیین می‌شود. در حال حاضر صنایع فولاد توفیقی یکی از عرضه‌کنندگان برتر پروفیل، قوطی و میلگرد در ایران است. به همین علت شما می‌توانید برای سفارش محصولات مختلف با کارشناسان مربوطه در صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید.

محبوب‌ترین مصالح فولادی برای صادرات:

کارخانه میلگرد صادراتی فولاد توفیقی

میلگرد صادراتی فولادی

صادرات تیرآهن در فولاد توفیقی

تیراهن صادراتی

قیمت قوطی صادراتی را از کارشناسان فولاد توفیقی دریافت کنید

قوطی آهن صادراتی

میخ صادراتی گالوانیزه در انبار فولاد توفیقی

میخ آهن صادراتی

صادرات ورق در صنایع فولاد توفیقی

ورق آهن صادراتی

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *