قیمت میخ صادراتی–خرید انواع میخ آهنی و فولادی

یکی از محصولات صادراتی ساده و مهمی که با نام میخ صادراتی شناخته می‌شود و امروزه در آسیای غربی خریداران زیادی پیدا کرده است. این محصول کابردهای بسیار مهمی دارد و روند تولید آن در کشورهای همسایه با مشکل موجه شده است به همین دلیل صادرات آن در ایران رونق یافته است. از همین‌رو تهیه و توزیع آن را بازار باید به شکل گسترده‌ای صورت بگیرد. در حال حاضر میخ صادراتی در انواع مختلفی عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای اهمیت خاص خود هستند. قیمت انواع میخ صادراتی آهنی و فولادی با توجه به معیارهای مختلفی مشخص می‌شود. به همین علت در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات کامل‌تری در این زمینه به دست آوریم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای دریافت قیمت میخ صادراتی و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت میخ صادراتی:

نوع میخ صادراتیطول میخ صادراتی (میلی‌متر) ضخامت میخ صادراتی (میلی‌متر) قیمت میخ صادراتی
میخ صادراتی 18*1/2121.230.000
میخ صادراتی 18*3/4191.230.000
میخ صادراتی 18*1251.230.000
میخ صادراتی 17*3/4191.430.000
میخ صادراتی 17*1251.430.000
میخ صادراتی 3*92286.530.000
میخ صادراتی 3*102536.530.000
میخ بدون سر 18*3/4191.230.000
میخ بدون سر 18*1251.230.000
میخ دو سر 122.7530.000
میخ کفاشی 16*1/2121.6530.000
میخ کفاشی 16*5/8151.6530.000
میخ کفاشی 16*3/4191.6530.000

تاریخ:3 بهمن 1401

در صورت نیاز به خرید یا استعلام قیمت روز سایر انواع میخ که در جدول بالا نیامده است با کارشناسان صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید.

قیمت انواع میخ صادراتی به فاکتورهای مهمی مانند نوع و جنس آن وابسته است. بنابراین به مشتریان عزیز توصیه می‌شود برای انجام بهترین و به‌صرفه‌ترین خرید اطلاعات کافی کسب کنند، این موضوع تا حدود بسیار زیادی هزینه‌ها را کاهش می‌دهد، در صورتی که اطلاعاتی در این مورد ندارید از مشاوره رایگان خرید ما استفاده کنید، و یا به صفحه مراحل صادرات میخ وارد شوید.

قیمت انواع میخ صادراتی آهنی و فولادی

امروزه انواع میخ صادراتی در اندازه‌های مختلف در حال عرضه به بازار است که هر کدام از آن‌ها کاربردهای خاص خود را دارند. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که شرایط قیمت میخ صادراتی به ثبات خوبی رسیده است. عوامل متعددی بر روی قیمت میخ صادراتی تاثیر دارد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. اولین عامل مهم تعیین قیمت جنس میخ است. به طور قطع قیمت میخ فولادی بیشتر از میخ آهنی خواهد بود. عامل مهم بعدی نوع میخ ساخته شده است که در قیمت‌گذاری میخ موثر خواهد بود.

تعیین روزانه نرخ میخ صادراتی وابسته به عواملی است که باعث نوسان در قیمت نهایی میخ صادراتی می‌شود، بنابراین در ابتدای روز پس از بررسی مواد اولیه و فاکتورهای تغییر قیمت به ثبات رسید و در منابع قیمتی درج می‌شود. 

تولید و عرضه انواع میخ صادراتی با قیمت‌های به‌صرفه

به طور مثال قیمت میخ نجاری با میخ دوپا فرق دارد. همچنین میخ‌ها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که برای هر کدام از آن‌ها شرایط قیمتی خاصی در نظر گرفته شده است. در این بین نباید نقش مهم تولیدکننده‌ها در تعیین قیمت را نادیده گرفت. بررسی‌ها نشان می‌دهد که شرکت‌های تولیدکننده میخ قیمت‌های مختلفی را برای تولیدات خود مشخص می‌کنند. قیمت انواع میخ صادراتی آهنی و فولادی با توجه به فاکتورهای گفته شده تعیین می‌شود. پس بهتر است پیش از اقدام به خرید از متخصصین مجموعه قیمت به روز را دریافت نمایید.

آشنایی با نحوه ترخیص میخ و تعرفه گمرکی

با توجه به اینکه نیاز به محصولات همچون میخ بست و میخ پرچ در کشورهای مختلف زیاد است، این احتمال وجود دارد که نیاز به واردات میخ در کشورها وجود داشته باشد. محصولاتی همچون میخ نواری و میخ معمولی از طریق شرکت واردکننده میخ وارد کشور می‌شود. برای اینکه محصول وارد کشور شود، باید در ابتدا ترخیص میخ صادراتی از گمرک صورت گیرد. به همین علت بار ارسالی به ایران در گمرک باقی می‌ماند تا هزینه‌های گمرکی به صورت کامل پرداخت شود. میزان تعرفه گمرکی با توجه به میزان و حجم بار مشخص می‌شود.

واردات و صادرات انواع میخ، بازار بزرگ و جدیدی را پیش روی صنایع آهن‌آلات کشور قرار داده است.

همچنین میزان این تعرفه حالت شناور دارد و امکان افزایش آن در واردات سری جدید وجود خواهد داشت. فرایند ترخیص، کارهای اداری خود را دارد که معمولا شخص ترخیص‌کار آن‌ها را برعهده می‌گیرد. میزان واردات دقیقا به عامل میزان تولید میخ در ایران بستگی دارد. هر چقدر که تولید میخ صادراتی افزایش پیدا کند، واردات کمتر می‌شود. قیمت میخ صادراتی در ایران با توجه به شرایط روز بازار مشخص می‌شود که این مورد برای میخ‌های وارداتی نیز وجود دارد.

مهمترین قطب صادرات میخ

در حال حاضر کارخانه تولیدی میخ در کشور با تمام توان خود در حال تولید میخ صادراتی باکیفیت است. همچنین بهتر است بدانید ایران جزو کشورهای غنی از نظر معادن است. به همین علت مواد اولیه برای ساخت میخ گالوانیزه به وفور وجود دارد. از این رو کارگاه‌های تولیدی میخ نیز با تعداد زیادی مشغول به کار هستند. شما بعد از بررسی معیارهای انتخاب میخ می‌توانید با توجه به نیاز خود بهترین خرید را تجربه کنید. صادرات میخ به کشورهای منطقه ایران را به یکی از مراکز اصلی صادرات میخ تبدیل کرده است.

در حال حاضر ایران به عنوان قطب صادرات میخ در ایران شناخته شده است که صادرات خود را به کشورهای عراق، ترکمنستان و آذربایجان انجام می‌‌دهد. قیمت انواع میخ صادراتی آهنی و فولادی به گونه‌ای تعیین شده است که بتواند نظر مشتریان خارجی را به بهترین شکل ممکن جلب کند. با توجه به ارزش دلاری بالای این محصول، به طور قطع صادرات آن می‌تواند منافع زیادی را به دنبال داشته باشد. صادرات میخ به سایر کشورها نقش بسیار مهمی در ورود ارز به کشور دارد. همچنین در این حالت بازار بزرگ‌تری پیش روی تولیدکنندگان میخ قرار می‌گیرد تا بتوانند از این طریق کار خود را گسترش دهند.

معرفی بازارهای داخلی خرید میخ

فروشندگان میخ صادراتی بازارهای متعددی را پیش روی خود دارند که می‌‌توانند عرضه میخ‌ را در آن‌ها به راحتی انجام دهند. در این بین بازارهای داخلی خرید میخ نیز بستر بسیار خوبی برای فروش میخ هستند. بسیاری از اصناف به صورت مستقیم با میخ سروکار دارند که یک بازار مناسب به حساب می‌آیند. به طور مثال کسانی که کارهای فنی همچون نجاری و کابینت‌سازی را انجام می‌دهند به طور مستقیم به میخ نیاز دارند.

همچنین استفاده از میخ در صنایع مختلف مانند ساختمان یک امر اجتناب ناپذیر است که تامین نیاز در این بخش باید به صورت حرفه‌ای صورت بگیرد. در واقع انواع میخ جزو لوازم اولیه و ضروری هستند که بازار عظیمی در داخل کشور دارند. قیمت میخ صادراتی برای مشتریان داخلی به صورت منصفانه‌ای تعیین می‌شود تا نیاز خود را برطرف سازند. بر همین اساس تولیدکنندگان میخ می‌توانند بخش زیادی از تولیدات خود را به بازار‌های داخلی ارائه کنند. به طور قطع قیمت انواع میخ صادراتی آهنی و فولادی برای مشتریان خارجی متفاوت خواهد بود و بر اساس دلار محاسبه می‌شود.

ایران قطب صادرات میخ خاورمیانه

میخ صادراتی یک وسیله ضروری است که به عنوان یک ابزار اولیه برای کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت میخ صادراتی بر اساس فاکتورهای مختلفی مشخص شده و در نهایت به مشتری اعلام می‌گردد. عواملی همچون جنس، نوع، اندازه و کاربرد میخ بر روی قیمت تاثیرگذار هستند که هر کدام از آن‌ها تاثیر خاص خود را خواهند داشت. خوشبختانه ایران قطب صادرات میخ محسوب می‌شود و هر ساله مقدار زیادی از این محصول به کشورهای مختلف صادر می‌گردد. البته در برخی از مواقع شاهد واردات میخ به کشور هم هستیم که برای رفع نیاز کامل صورت می‌گیرد.

محبوب‌ترین مصالح فولادی برای صادرات:

کارخانه میلگرد صادراتی فولاد توفیقی

میلگرد صادراتی

صادرات ورق در صنایع فولاد توفیقی

ورق استیل صادراتی

قیمت تیر آهن صادراتی فولاد توفیقی

تیراهن صادراتی

خرید قوطی صادراتی در فولاد توفیقی

قوطی صادراتی

صادرات فنس توسط صنایع فولاد توفیقی

فنس باغی صادراتی

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *