نبشی 8

امروزه خرید و مصرف انواع نبشی به اوج خود رسیده است ولی برخی از مدل‌های این محصول میزان کاربرد بیشتری خواهند داشت. نبشی آهنی سایز ۸ یکی از این محصولات درجه یک است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی در سازه‌های مختلف استحکام ایجاد نمایید. در حال حاضر قیمت نبشی ۸ با توجه به معیارهای مختلف تعیین می‌گردد که باید به‌ آن توجه داشته باشید. از همین رو در این مطلب از صنایع فولاد توفیقی بیشتر به این مورد خواهیم پرداخت پس تا انتها با ما همراه باشید.

لیست قیمت نبشی ۸ سنگین و سبک

نبشی در حقیقت از دو بال عمود برهم ساخته می‌شود که در ابعاد مختلفی در بازار عرضه می‌شود. نبشی آهن ۸ به محصولی گفته می‌شود که هر بال آن ۸ سانتی‌متر ارتفاع دارد. با توجه به وجود انواع نبشی در بازار، حتما باید مشخصات مربوط به این محصول را بدانید و برای خرید آن دست به کار شوید. عوامل متعددی بر روی قیمت نبشی ۸ سبک و سنگین تاثیر دارند. مواردی همچون شرکت سازنده، نوع آلیاژ به‌کار رفته، وزن نبشی و روش ساخت آن بر روی قیمت نهایی این محصول اثرگذار خواهد بود. برای اینکه شرایط قیمتی این محصول را بهتر درک کنید، در جدول زیر اطلاعات لازم آمده است.

تفاوت نبشی ۸ سبک و سنگین

دانستن تفاوت نبشی سبک و سنگین به شما کمک می‌کند تا بهترین خرید را برای خود انجام دهید. مهم‌ترین تفاوتی که بین این دو محصول وجود دارد مربوط به ضخامت و وزن آن‌ها خواهد بود. نبشی ۸ سبک با استانداردهای ایرانی و روسی ساخته می‌شود.

قیمت نبشی 8*8 در صنایع فولاد توفیقی

فولاد توفیقی بزرگترین ارائه دهنده انواع نبشی ۸ سبک و سنگین

از همین رو وزن نبشی آهن ۸ سبک بسیار کمتر خواهد بود. این در حالی است که ساخت نبشی سنگین ۸ با توجه به استاندارد اروپایی انجام می‌شود که ضخامت و وزن بیشتری دارد. البته فراموش نکنید که قیمت نبشی سبک و سنگین هم با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همچنین می‌توانید برای خرید نبشی صادراتی، قیمت نبشی ۱۰ و نبشی ۴ به این صفحه مراجعه کنید.

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات نبشی ۸

دانستن مشخصات نبشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین خرید ممکن را تجربه کنید. این محصول از نوع نبشی بال مساوی است که هر بال آن ۸۰ میلیمتر ارتفاع دارد. همچنین این محصول دارای ضخامت ۸ میلی‌متری است که آن را از سایر محصولات در این بخش متمایز خواهد کرد. هر متر طولی این محصول ۹.۸۱ کیلوگرم وزن خواهد داشت.

خرید نبشی 8 به صرفه از فولاد توفیقی

دریافت قیمت روز نبشی ۸ از وبسایت فولاد توفیقی

تولید نبشی ۸ سنگین بر اساس روش نورد گرم بوده و بر اساس استاندارد EN 10056-1 انجام می‌شود. در بین انواع نبشی این محصول به دلیل مشخصات مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات نبشی ۸

دانستن مشخصات نبشی به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین خرید ممکن را تجربه کنید. این محصول از نوع نبشی بال مساوی است که هر بال آن ۸۰ میلیمتر ارتفاع دارد. همچنین این محصول دارای ضخامت ۸ میلی‌متری است که آن را از سایر محصولات در این بخش متمایز خواهد کرد. هر متر طولی این محصول ۹.۸۱ کیلوگرم وزن خواهد داشت. تولید نبشی ۸ سنگین بر اساس روش نورد گرم بوده و بر اساس استاندارد EN 10056-1 انجام می‌شود. در بین انواع نبشی این محصول به دلیل مشخصات مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. برای خرید و استعلام قیمت نبشی ۸ سبک و سنگین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فرمول محاسبه وزن نبشی ۸

فرمول محاسبه وزن نبشی ۸ بستگی به این دارد که نبشی بال مساوی یا بال نامساوی باشد. اگر نبشی بال مساوی باشد، فرمول به شکل زیر است:

وزن نبشی = چگالی فولاد * طول بال * ۲ * ضخامت * طول شاخه

چگالی فولاد را معمولا با ۷.۸۵ گرم بر سانتی‌متر مکعب در نظر می‌گیرند. اگر طول شاخه را ۶ متر در نظر بگیریم، وزن نبشی ۸ به صورت زیر محاسبه می‌شود:

وزن نبشی = ۷.۸۵ * ۸ * ۲ * ۸ * ۶ = ۶۳.۸۴ کیلوگرم

اما اگر نبشی بال نامساوی باشد، فرمول به شکل زیر است:

وزن نبشی = چگالی فولاد * (طول بال اول + طول بال دوم) * ضخامت * طول شاخه

برای مثال، اگر نبشی دارای اندازه L80*50*8 باشد، وزن آن به صورت زیر محاسبه می‌شود:

وزن نبشی = ۷.۸۵ * (۸۰ + ۵۰) * ۸ *۶ =۷۱.۸۲ کیلوگرم

کاربرد استفاده از نبشی سایز ۸

با توجه به مناسب بودن قیمت نبشی ۸ سنگین، میزان درخواست‌ها برای خرید این محصول بسیار بالاست. امروزه کاربرد نبشی ۸ شامل موارد مختلفی می‌شود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

  •  ساخت سازه‌های فولادی
  •  ساخت قاب‌های صنعتی
  •  ساخت پلکان
  • ساخت ستون
  •  ساخت خرپا

همه موارد ذکر شده از جمله کاربردهای محصول نبشی ۸ است.

نحوه خرید انواع نبشی ۸ سنگین و سبک

در صورتی که قصد خرید انواع نبشی ۸ سبک و سنگین را دارید، باید یک راه عالی برای این کار پیدا کنید. در حال حاضر شاهد آن هستیم که خرید نبشی ۸ سنگین در برندهای مختلفی انجام می‌شود. در نتیجه انتخاب یک برند مناسب در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. در حال حاضر قیمت روز نبشی با توجه به معیارهای مختلف دچار نوسان می‌شود. در نتیجه شما باید سعی کنید که از بهترین راهکار ممکن برای این کار بهره ببرید. در حال حاضر صنایع فولاد توفیقی با عرضه بهترین محصولات در این بخش نیاز شما را به شکل ویژه برآورده می‌کند. از همین رو حتما سعی کنید که با توجه به مقدار نیاز خود در این زمینه ثبت سفارش کنید.

نبشی ۸۰*۸۰ آرین، اصفهان و سایر کارخانجات در صنایع فولاد توفیقی

نبشی ۸ یک محصول مهم در بین آهن‌آلات است که بسیاری از افراد برای خرید آن برنامه‌ریزی می‌کنند. قیمت نبشی ۸ یک فاکتور بسیار مهم برای خرید این محصول خواهد بود که باید موارد متعددی را بررسی کنید. در حال حاضر صنایع فولاد توفیقی محصولات متنوعی همچون نبشی ۸ سنگین و سبک را با بهترین قیمت ممکن ارائه کرده است. از همین رو شما می‌توانید بر اساس نیاز خود خرید انواع نبشی را انجام دهید. در صورتی که سوال یا دغدغه‌ای در این زمینه دارید حتما آن را با کارشناسان صنایع فولاد توفیقی در میان بگذارید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *