قیمت نبشی 4

نبشی ۴ یا ۴۰*۴۰ یک محصول مهم و کاربردی در میان انواع آهن‌آلات است که در شرایط مختلف از آن استفاده می‌شود. این محصول در حقیقت یک مقطع فولادی است که به شکل حرف L انگلیسی ساخته می‌شود. در این محصول یک ضلع آهن با زاویه ۹۰ درجه بر روی ضلع دیگر قرار می‌گیرد. قیمت نبشی ۴ به‌طور مستقیم با قیمت جهانی آهن در ارتباط است. همچنین نباید فراموش کرد که نبشی ۴‌ سبک و سنگین شرایط قیمتی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی وزن و قیمت نبشی ۴ سبک و سنگین شاخه‌ای، متری و کیلویی بپردازیم، با ما همراه باشید.

لیست وزن و قیمت نبشی ۴ سبک و سنگین اصفهان و سایر کارخانه‌ها

علت نامگذاری نبشی ۴ مربوط به ارتفاع هر بال آن است که هر دوی آن‌ها ۴ سانتی‌متر خواهند بود. اندازه هر دو بال در این محصول مساوی است که شکل متقارنی را در آن ایجاد می‌کند. قیمت روز نبشی بر اساس معیارهای مختلفی مشخص شده و به مشتریان اعلام می‌شود. میزان عرضه و تقاضای بازار در قیمت نبشی ۴ اصفهان و سایر کارخانجات تولیدی تاثیر بسیار بالایی دارد.

سنجش قیمت نبشی سبک و سنگین ۴۰*۴۰ از طریق وزن آن صورت می‌گیرد. بدون شک شما باید برای شاخه‌های سنگین‌تر هزینه بیشتری را پرداخت کنید. همین عامل سبب شده تا قیمت سبک و سنگین با یکدیگر تفاوت داشته باشد. برای اینکه اطلاعات بهتری در این زمینه داشته باشید، جدول قیمت این محصول را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تفاوت وزن و قیمت نبشی ۴ سبک و سنگین

شناخت تفاوت نبشی سبک و سنگین به شما این فرصت را می‌دهد تا بهترین خرید نبشی را انجام دهید. مهم‌ترین فرقی که در این محصولات دیده می‌شود مربوط به ضخامت آن‌ها خواهد بود. معمولا در نبشی ۴ سنگین محصول با ضخامت ۴ میلی‌متر ساخته می‌شود. در نتیجه می‌توان به عنوان یک محصول باکیفیت بر روی آن حساب باز کرد. در نمونه سبک معمولا از ضخامت ۳ میلی‌متر استفاده می‌شود. یکی دیگر از تفاوت‌هایی که بین این دو محصول وجود دارد مربوط به استاندارد ساخت آن‌ها است.

امروزه برای ساخت نبشی سنگین سایز ۴ از استانداردهای اروپایی DIN1026‌ و EN10279‌ استفاده می‌شود. به‌همین علت به این محصولات نبشی اروپایی نیز گفته می‌شود. در تولید نبشی سبک از استاندارد روسی GOST8240‌ استفاده می‌شود. نبشی آهن ۴۰در۴۰ به‌صورت بال موازی و نبشی ۴ سنگین به‌شکل بال شیب‌دار تولید می‌شود. در نتیجه این دو مورد از نظر شکل ظاهری با هم تفاوت دارند. قیمت نبشی ۴ بر اساس نوع آن تعیین شده و در نهایت به مشتری اعلام خواهد شد.

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات نبشی ۴ سبک و سنگین

دانستن مشخصات نبشی ۴ سبک و سنگین به شما کمک می‌کند تا در خرید نبشی چهار به سراغ بهترین گزینه ممکن بروید. در حال حاضر این محصول با ضخامت بین ۲ تا ۴ میلی‌متر تولید می‌شود. امروزه استاندارد ملی ISIRI 4477 به‌عنوان یک روش عالی برای تولید نبشی آهنی ۴ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وزن و قیمت نبشی ۴ سبک و سنگین در صنایع فولاد توفیقی

دریافت روزانه قیمت هر شاخه نبشی ۴ سبک فولاد توفیقی

برای اینکه تقسیم‌بندی نبشی چهار سبک و نبشی چهار سنگین به درستی صورت گیرد، از جدول اشتال استفاده می‌شود. وزن نبشی در حقیقت تابعی از ابعاد آن خواهد بود. این محصول در زبان انگلیسی با نام Angle شناخته می‌شود. آلیاژ به‌کار رفته در این محصول نقش بسیار مهمی در کیفیت آن دارد. امروزه از بهترین مواد فولادی برای تهیه این محصول استفاده می‌شود.

فرمول محاسبه وزن نبشی ۴۰*۴۰ سبک و سنگین

قیمت نبشی چهار یک فاکتور بسیار مهم در خرید این محصول است که باید محاسبه آن دقیق انجام شود. وزن نبشی شماره ۴ بر اساس فرمول مشخصی محاسبه شده و به مشتری اعلام می‌گردد. شما میّ‌توانید به سادگی با استفاده از فرمول زیر محاسبه وزن نبشی ۴ سبک و سنگین را انجام دهید.

وزن یک متر نبشی در جدول اشتال × طول نبشی = وزن نهایی نبشی آهن ۴

خوشبختانه در جدول اشتال وزن هر متر نبشی با توجه به مشخصات آن نوشته شده است. بنابراین با استفاده از فرمول گفته شده در بالا به راحتی وزن محصول را مشخص کنید.

کاربرد و استفاده از نبشی آهنی سایز ۴

قیمت نبشی ۴ سبک به مقدار زیادی به نوع کاربرد آن وابسته است. امروزه به‌کارگیری نبشی ۴ برای اهداف مختلفی صورت می‌گیرد که در نوع خود حائز اهمیت هستند. در حال حاضر نبشی ۴‌ سنگین بیشتر برای ساخت ستون و خرپا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در ساخت زیرساخت‌های آسانسور از انواع نبشی استفاده می‌شود.

امروزه برای اتصال بین پل‌ها و ستون‌ها از این نوع نبشی استفاده می‌شود. در این بین نباید کاربرد این محصول را در صنایع نادیده بگیریم. امروزه صنایع خودروسازی و کشتی‌سازی برای تولید انواع قطعات از این محصول ارزشمند استفاده می‌کنند. با توجه به گسترده بودن کاربرد نبشی شما می‌توانید برای مصارف مختلف از آن بهره ببرید.

نحوه خرید انواع نبشی آهن ۴

اطلاع از قیمت نبشی سبک ۴ به شما کمک می‌کند تا این محصول را با بهترین شرایط ممکن خریداری کنید. امروزه شرکت‌های فولاد مختلف در ایران تولید نبشی را به‌طور گسترده انجام می‌دهند. به‌همین علت شناخت برندهای برتر باعث می‌شود که بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید. از طرفی میزان اعتبار فروشنده بسیار مهم است.

خوشبختانه قیمت نبشی سایز ۴ سنگین توسط صنایع فولاد توفیقی به‌طور منصفانه‌ای تعیین شده است. از همین‌رو شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای این محصول را در حجم دلخواه خریداری کنید. در حال حاضر از نظر حجم خرید محدودیتی وجود ندارد و با پرداخت قیمت نبشی ۴ می‌توانید آن را به اندازه دلخواه خود خریداری کنید.

درباره محصول نبشی ۴

نبشی ۴‌ یک مقطع فولادی مهم در بین آهن‌آلات است که هر بال آن دارای ارتفاع ۴۰ میلی‌متری است. این محصول در ساختمان‌سازی و صنایع به‌طور ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به درخواست‌های زیادی که برای خرید نبشی آهن سایز ۴ وجود دارد، صنایع فولاد توفیقی انواع نبشی همچون نبشی صادراتی، نبشی ۸ و نبشی ۱۰ را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و در کمترین زمان این محصول را تهیه کنید. چنانچه در زمینه وزن و قیمت نبشی ۴ سبک و سنگین تولیدی انواع کارخانه‌ها همچون اصفهان، شکفته و غیره سوالی دارید حتما با کارشناسان ما در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *