تیرآهن 22

یکی از پرکاربردترین نوع تیر فلزی که برای اسکلت اصلی سازه استفاده می‌شود تیرآهن ۲۲ است که به طور گسترده در پروژه‌های عمرانی مختلف استفاده می‌شود. این محصول نقش بسیار مهمی در استحکام‌بخشی به سازه‌های مختلف دارد. از همین‌رو امروز بسیاری از افراد به دنبال استعلام قیمت تیر آهن ۲۲ هستند تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای خرید آن را انجام دهند. با توجه به اهمیت بالای این محصول، در این مطلب قصد داریم تا آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

لیست قیمت تیر آهن ۲۲ اصفهان، اهواز، فایکو و …

در انواع سایزها تیر آهن ۲۲ همواره یکی از نمونه‌های پرمتقاضی در بازار بوده است که در کیفیت‌های مختلفی ارائه می‌شود. خوشبختانه ایران به دلیل داشتن منابع آهن فراوان و صنعت فولاد قوی، برای تولید این محصول مشکل نداشته و آن را با حجم بالا عرضه می‌کند. نکته جالب این است که این محصول به سایر کشورها نیز صادر می‌شود که این مورد اهمیت آن را چند برابر خواهد کرد. قیمت روز تیر آهن ۲۲ با توجه به شرایط بازار دچار نوسان خواهد شد.

برای مشاهده جدول و لیست قیمت تیرآهن در سایزهای مختلف می‌توانید بر روی موارد زیر کلیک کنید:

با این حال اگر شما به‌طور مرتب لیست قیمت را چک کنید، مسلما بهترین فرصت‌های خرید را از آن خود خواهید کرد. تجربه این موضوع را ثابت کرده است که بررسی مرتب قیمت‌ها می‌تواند بهترین فرصت‌های خرید را در اختیار شما قرار دهد. در ادامه جدول قیمت تیر آهن ۲۲ برای شما آورده می‌شود تا از شرایط قیمتی آن اطلاع پیدا کنید.

عوامل موثر بر تغییر قیمت تیر آهن

امروزه تقاضای زیاد برای خرید تیر آهن نشان‌دهنده آن است که این محصول تا چه اندازه حائز اهمیت است. قیمت روز تیر آهن ۲۲ یکی از مواردی است که به طور مرتب مورد بررسی قرار می‌گیرد. معمولا عوامل متعددی بر روی قیمت این محصول تاثیر دارد که با شناخت آن‌ها خرید مناسبی را تجربه می‌کنید. این عوامل مهم کارخانه و شرکت سازنده تیرآهن است که باید تاثیر آن را در نظر گرفت. برخی از کارخانه‌های تولید کننده تیرآهن ۲۲ شرایط قیمتی خاصی را برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند. برند عرضه‌کننده تیرآهن نیز بر قیمت تاثیر زیادی خواهد داشت.

از طرفی میزان عرضه و تقاضای بازار نیز تاثیرات خاص خود را دارد که نباید آن را دست کم گرفت. به‌طور مثال در فصل‌های بهار و تابستان فرایند ساخت‌وساز به اوج خود می‌رسد. همین شرایط سبب می‌شود تا شاهد تغییراتی همچون افزایش قیمت باشیم که یک روال کاملا طبیعی خواهد بود. در این بین نباید فراموش کرد که قیمت جهانی فلزات از جمله آهن هم بر روی این محصولات اثرگذار است. در نتیجه مجموعه این عوامل دست به دست هم داده و شرایط قیمتی ویژه را برای تیر آهن ۲۲ به وجود می‌آورند.

ویژگی ها و مشخصات فنی تیر آهن ۲۲

 ساخت و تولید تیر آهن ۲۲ توسط برترین ابزارها و دستگاه‌ها در صنعت فولاد صورت می‌گیرد که به همین علت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین نوع آلیاژ به ‌کار رفته در تیرآهن سایز ۲۲ نقش مهمی در تعیین کیفیت آن دارد. مهم‌ترین ویژگی که در این محصول دیده می‌شود، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی است. ارتفاع بال‌ها در این محصول مهم ۲۲ سانتی‌متر است که به همین علت آن را تیرآهن ۲۲ نامگذاری کرده‌اند.

شاخه‌های این آهن به شکل ۱۲ متری تولید می‌شود. هر شاخه ۱۲ متری تیر آهن ۲۲ حدود ۳۲۰ کیلوگرم وزن دارد. همانطور که می‌بینید این محصول جزو نمونه‌های سنگین بازار است که باید برای خرید آن دقت بالایی داشته باشید. البته ناگفته نماند که مشخصات فنی گفته شده بر اساس استانداردهای موجود مشخص گردید. در حال حاضر امکان ساخت سفارشی این محصول در ابعاد مختلف وجود دارد. از همین رو شاهد ساخت این محصول به دو شکل سبک و سنگین هستیم. در صورتی که شما تیرآهن سبک را خریداری کنید، بر روی آن حرف L هک شده است. همچنین در محصولات سنگین نیز نشان V قرار دارد که امکان شناسایی را برای شما به وجود می‌آورد.

وزن تیرآهن سایز ۲۲

برای اینکه بتوانید از قیمت تیر آهن ۲۲ اطلاع پیدا کنید، باید به‌طور پیوسته وضعیت عرضه آن در بازار را تحلیل کنید. وزن تیرآهن در فرایند قیمت‌گذاری بسیار مهم است زیرا در حال حاضر قیمت بر اساس هر کیلو محاسبه می‌شود. در نتیجه هر چقدر که وزن بیشتر باشد، به همان اندازه نیز هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند. همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، وزن هر شاخه ۱۲ متری از این محصول برابر با ۳۲۰ کیلوگرم است.

حال اگر شما بخواهید که این محصول را در طول ۶ متری خریداری کنید، در این حالت وزن شاخه برابر با ۱۶۰ کیلوگرم خواهد بود. در برخی از موارد نیز شاهد آن هستیم که محصولاتی با وزن کمتر یا بیشتر تولید می‌شوند. خوشبختانه در هنگام فروش این محصول وزن‌کشی با استفاده از باسکول‌های مخصوص انجام خواهد شد. در این حالت وزن دقیق مشخص شده و شما بر اساس آن پرداخت خود را انجام خواهید داد. بدون شک اگر یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده داشته باشید، بهترین خرید را برای خود تجربه خواهید کرد.

موارد مصرف محصول تیرآهن ۲۲

از آنجایی که قیمت روز تیر آهن ۲۲ به‌طور پیوسته دچار تغییر می‌شود، باید آن را به صورت روزانه استعلام کرد. در این شرایط از تغییرات قیمت در این بخش اطلاع پیدا می‌کنید. خوشبختانه امروزه تیر آهن ۲۲ برای مصارف گوناگونی کاربرد دارد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. کاربرد تیرآهن ۲۲ در سازه‌های مختلف سبب افزایش تولید آن در سال‌های اخیر شده است. در ادامه چند نمونه از موارد مصرف این محصول را بیان خواهیم کرد.

ساخت سازه‌های فولادی قدرتمند

امروزه بخش زیادی از خرید تیرآهن ۲۲ صرف ساخت اسکلت سازه‌های فولادی می‌شود. اگر نگاهی به پروژه‌های عظیم ساخت‌وساز بیندازید، متوجه خواهید شد که این محصول بخش جدایی‌ناپذیری از آن‌ها است. ایجاد یک اسکلت سازه مستحکم نیازمند بهترین مواد اولیه از جمله تیر ۲۲ است. تولیدکنندگان مطرح کشور در حال ساخت و عرضه بهترین نوع تیرآهن ۲۲ هستند. معمولا از سایر تیرآهن‌ها نیز در ساختار اسکلت سازه‌ها استفاده می‌شود تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود.

مصرف تیرآهن ۲۲ برای پل سازی

همانطور که می‌دانید امروزه پل‌ها به بخش جدایی‌ناپذیری از شهرها تبدیل شده‌اند و رفت‌وآمد را به خوبی تسهیل می‌کنند. برای اینکه بتوان پل‌های مستحکمی ایجاد کرد، باید از تیرآهن‌هایی با ضخامت بالا و قدرتمند بهره برد.

تیرآهن 22 موجود در انبار صنایع فولاد توفیقی

دریافت قیمت روزانه تیرآهن ۲۲ نو

خوشبختانه تیر آهن ۲۲ یکی از همین موارد است که در ساختار بسیاری از پل‌های شهری دیده می‌شود. چنانچه مصرف این محصول در پل‌ها بیشتر شود، مسلما عمر و دوام این سازه‌ها را افزایش خواهد داد. این محصول همچنین در برابر خوردگی نیز بسیار مقاوم است که به همین علت برای استفاده در پل و فضای آزاد بسیار مناسب خواهد بود.

کاربرد تیرآهن ۲۲ در ساخت خرپا

برای اینکه یک شبکه فلزی استحکام لازم را داشته باشد، معمولا از خرپا برای این کار استفاده می‌شود. خرپا در حقیقت یک سازه مثلثی شکل است که در داخل شبکه فلزی به کار می‌رود. ایجاد خرپا می‌تواند مقاومت سازه را تا چندین برابر افزایش دهد. تیر سایز ۲۲ به عنوان یک محصول عالی برای ساخت خرپا شناخته می‌شود که از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر قصد ایجاد یک خرپای عالی را دارید، حتما بر روی این محصول هم حساب ویژه‌ای باز کنید. بسیاری از مهندسان سازه معتقدندکه به‌کارگیری درست و اصولی خرپا مقاومت بنا را تا چندین برابر افزایش خواهد داد.

ساخت شاه‌تیر با تیر ۲۲

تیرآهن‌های به‌ کار رفته در سازه‌های فلزی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاص خود را دارند. شاه‌تیر یا تیر اصلی به موردی گفته می‌شود وزن کل سازه در سقف بر روی آن قرار می‌گیرد. در نهایت شاه تیر این وزن را به ستون‌های ایجاد شده منتقل خواهد کرد. برای اینکه شاه تیر بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد، باید حتما از بهترین تیرها برای این کار استفاده کرد. از آنجایی که قیمت تیر آهن ۲۲ بسیار مناسب است، حتما سعی کنید که این محصول را با مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید. ایجاد شاه تیر با این تیر‌آهن می‌تواند خیال شما را از بابت قدرت سازه راحت کند پس این نکته را از یاد نبرید.

ایجاد ستون و کفی ستون با تیرآهن ۲۲

برای اینکه بتوان یک سازه فولادی بی‌نظیر ایجاد کرد، باید عوامل مختلفی را در کنار هم قرار داد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. ستون‌ها مهم‌ترین بخش یک سازه فولادی را تشکیل می‌دهند که تمامی فشار و وزن بر روی آن‌ها وارد می‌شود. در نتیجه شما باید از بهترین تیر سایز ۲۲ برای ایجاد ستون استفاده کنید. در حال حاضر شاهد آن هستیم که انواع ستون و کف ستون از این طریق قابل ساخت خواهد بود.

قیمت روز تیرآهن 22 در فولاد توفیقی

خرید ارزان و به‌صرفه تیر آهن سایز ۲۲

البته سایز تیرآهن با توجه به شرایط هر سازه متفاوت است که باید به این نکته دقت داشته باشید. بعد از اینکه قیمت روز تیر آهن ۲۲ را بررسی کردید، حتما برای انجام یک خرید عالی برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید. صنایع فولاد توفیقی آمادگی دارد تا تیر آهن ۲۲ را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد.

مزایای استفاده از تیرآهن ۲۲

با توجه به اینکه قیمت تیر آهن ۲۲ در سال‌های اخیر به شکل مناسبی مشخص شده است، این فرصت برای شما وجود دارد که آن را در حجم مورد نیاز خود خریداری کنید. برخورداری از این محصول مزایای متعددی را برای شما به همراه دارد که باید به آن توجه کافی داشته باشید. بر همین اساس برخی از این مزایای مهم را نام می‌بریم.

استحکام و تحمل وزن بالا

بدون شک مهم‌ترین مزیتی که در تیرآهن ۲۲ وجود دارد، استحکام بالای آن است که در برابر فشارهای وزنی زیاد مقاومت می‌کند. قابلیت تحمل وزن بالا در این محصول سبب شده است که از آ‌ن برای ساخت انواع پل‌ها استفاده می‌شود. از این رو شما امکان بهره‌برداری از این محصول ارزشمند را خواهید داشت.

دوام و طول عمر بالا

مسلما همه ما دوست داریم که بادوام‌ترین نوع تیرآهن را برای پروژه خود خریداری کنیم. خوشبختانه تجربه ثابت کرده است که تیر آهن ۲۲ تا سال‌های زیادی بدون هیچ‌گونه آسیبی باقی می‌ماند. در نتیجه اگر می‌خواهید سازه‌های قوی و ماندگار ایجاد کنید، حتما این محصول برای شما مناسب خواهد بود. با توجه به مناسب بودن قیمت روز تیر آهن ۲۲، بهتر است که در اولین فرصت ممکن خرید این محصول را در برنامه پروژه خود بگنجانید.

مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی

یکی از مسائل مهمی که در اکثر فلزات دیده می‌شود مشکل زنگ‌زدگی یا خوردگی است. زنگ زدن آهن باعث از بین رفتن بافت آن شده و در نتیجه ساختار آن را ضعیف خواهد کرد. خوشبختانه تیر آهن ۲۲ از این نظر بسیار باکیفیت بوده و در برابر خوردگی مقاوم است. فولاد به‌ کار رفته در این محصول یکی از برترین آلیاژ‌ها را در ساختار خود به کار برده است.

قابلیت جوش‌پذیری عالی

برای اینکه بتوان انواع تیرآهن را در سازه‌های مختلف به هم متصل کرد، باید جوشکاری قطعات به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. نکته مهم این است که فلزات باید قابلیت جوش‌پذیری زیادی داشته باشند تا اتصالات قدرت زیادی پیدا کنند. در حال حاضر ساختار تیر ۲۲ به گونه‌ای است که به راحتی قابلیت جوشکاری مستحکم و با دوام را فراهم کرده است. از همین رو هر کس می‌تواند که جوشکاری را به شکل حرفه‌ای و بدون مشکل خاصی انجام دهد. اکنون که قیمت تیر آهن ۲۲ بسیار مناسب است، حتما سعی کنید که برای خرید این محصول برنامه دقیقی داشته باشید.

خرید تیرآهن ۲۲ اصفهان،اهواز، فایکو و …

تیر آهن ۲۲ یک محصول بسیار مهم و کاربردی در بین آهن‌آلات است که امکان خرید آن برای همه افراد فراهم خواهد بود. قیمت روز تیرآهن ۲۲ با توجه به میزان عرضه و تقاضایی که در بازار وجود دارد مشخص می‌شود. این محصول توسط صنایع فولاد توفیقی نیز با بهترین شرایط ممکن به فروش می‌رسد. قیمت تیر آهن ۲۲ اصفهان، اهواز، فایکو و سایر کارخانه‌ها در این مرکز به بهترین شکل ممکن مشخص شده است تا افراد بیشتری بتوانند از این فرصت عالی به سود خود بهره ببرند. چنانچه شما هم قصد تهیه این محصول و یا سایر محصولات آهنی همچون تیرآهن ۲۴ را دارید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا سایر اطلاعات مهم را در اختیار شما قرار دهند. برای خرید تیرآهن صادراتی در سایز ۲۲ و بقیه سایزها به این صفحه وارد شوید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *