قیمت تیرآهن 24 امروز

توجه به قیمت مصالح ساختمانی مانند توجه به قیمت تیرآهن ۲۴(شاخه‌ای و کیلویی) می‌تواند تا حدودی هزینه‌های ساخت و ساز را کاهش دهد البته اگر بتوانید با استفاده از اطلاعاتی که در ادامه به آن می‌پردازیم. در جهت خرید تیرآهن ۲۴ به آنها توجه داشته باشید.
به صورت خلاصه در هنگام خرید انواع تیرآهن‌ها توجه به قیمت و مشخصات آن بسیار مهم است، چرا که براساس همین مبنا نرخ محصولات مربوط به تیرآهن تعیین می‌شود.

جدول قیمت تیرآهن ۲۴ (قیمت به روز)

از آنجایی که در بازار امروز قیمت‌ها مدام در حال تغییر است، اطلاع از قیمت تیرآهن ۲۴ آن هم به روز بسیار دشوار است، از این جهت ما جدول زیر را همراه با مشخصات و قیمت هر کدام از محصولات تیر اهن برای شما قرار داده‌ایم:

 

قیمت تیرآهن ۲۴ اصفهان، اهواز، فایکو و غیره

تیر آهن ۲۴ یکی از شناخته‌شده‌ترین محصولات بازار است که برای مصارف مختلفی به کار می‌رود. شما می‌توانید برای انواع مصارف ساختمانی به‌طور ویژه از آن استفاده کنید. تجربه نشان می‌دهد که هر کارخانه متریال خاصی برای تولید این محصول استفاده می‌کند از این جهت قیمت تیرآهن سایز ۲۴ در هر کارخانه‌ای متفاوت است.

قیمت تیرآهن ۲۴؛ شامل مجموعه‌ای از هزینه‌های مربوط به ساخت تیراهن، هزینه تهیه مواد اولیه، دستمزد کارگر جهت ساخت تیر آهن بیست و چهار، هزینه استهلاک و … می‌شود، که همگی بر روی قیمت خرید تیرآهن ۲۴ تاثیرگذار هستند. با این وجود بسیاری از مهندسین عمران و ساختمان ساز‌ها با کمی بررسی و انتخاب یک کارخانه تولیدی معتبر می‌توانند این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان خریداری کنند.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت روز تیرآهن ۲۴

توسعه ساخت‌وسازها باعث شده میزان درخواست‌ها برای خرید تیرآهن ۲۴ بیشتر شود. قیمت تیر آهن سایز ۲۴ یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید این محصول است. از عوامل که بر روی قیمت روی تیر اهن تاثیر گذار است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت ساخت
 • کارخانه‌ سازنده به عنوان مثال قیمت تیر اهن بیست و چهار فایکو با اهواز یا اصفهان متفاوت است.
 • آلیاژ محصول
 • عواملی مانند نوسانات ارز در بازار
 • عواملی مانند تغییر قیمت مواد اولیه
 • وزن تیرآهن

قیمت تیر آهن 24 امروز ذوب‌آهن اصفهان

البته مواردی که در بالا به آنها اشاره شد فقط بخشی از عوامل تاثیر گذار بودند چرا که مواردی مانند خرید مستقیم تیرآهن از کارخانه تولید آن هم با تناژ بالا سبب می‌شود تا قیمت نهایی آن کمی ارزان‌تر شود.

مشخصات فنی تیرآهن سایز ۲۴

قبل از خرید تیر آهن بیست و چهار بهتر است کمی هم به مشخصات آن دقت کنید تا در هنگام خرید آگاهی بیشتری از محصول داشته باشید. داشتن اطلاع از مشخصات به شما کمک می‌کند محصول مورد نیاز را راحت‌تر خریداری نمایید.

 • آلیاژ مورد استفاده در هنگام ساخت تیرآهن ۲۴ از اهمیت بالاتری برخوردار است که از فولادهای ۳۷، ۵۲ و ۴۴ استفاده می‌شود.
 • ساخت این محصول با استاندارد IPE انجام می‌شود که همین امر کیفیت بالای آن را اثبات می‌کند.
 • همچنین روش ساخت این محصول از طریق نورد گرم است.
 • تیر آهن سایز ۲۴ می‌تواند ضریب امنیت و استحکام اسکلت سازه‌ها را به شدت افزایش دهد.
 • شکل ظاهری این محصول به شکل حرف انگلیسی I است.

وزن و مشخصات تیرآهن 24 اهواز و فایکو

 

بررسی مشخصات فیزیکی تیر آهن ۲۴ کمک می‌کند تا تیرآهن اصل و تقلبی را به خوبی تشخیص دهید و محصول دارای آلیاژ استاندارد را خریداری کنید. لازم به ذکر است در صورت نیاز به خرید و استعلام قیمت تیرآهن در اندازه‌های مختلف کلیک کنید.

وزن و ابعاد هر شاخه تیرآهن ۲۴ اصفهان، فایکو و اهواز

آیا از خصوصیات و اندازه‌های ظاهری هر شاخه تیرآهن ۲۴ اطلاع دارید؟ اگر قبل از خرید می‌خواهید با توجه به نیاز خود این اندازه‌ها را بدانید ما در ادامه متن به آنها اشاره کرده‌ایم:

 • از آنجایی که ارتفاع تیرآهن، ۲۴ سانتی‌متر است به آن تیرآهن IPE24 گفته می‌شود.
 • سطح ابتدایی و انتهایی این محصول کاملا یکسان است.
 • ضخامت بال در این محصول حالت پایداری دارد.
 • هر شاخه تیر آهن ۲۴ دارای طول ۱۲ متری است.
 • قیمت روز تیر آهن ۲۴ به‌صورت شاخه‌ای و بعد از وزن‌کشی مشخص خواهد شد.
 • هر شاخه تیرآهن ۲۴ حدود ۳۷۰ کیلوگرم وزن دارد.
 • عرض بال تیرآهن ۲۴ برابر با ۱۲۰ میلی‌متر است.
 • ضخامت جان این محصول نیز ۶.۲ میلی‌متر است.
 • ضخامت در نظر گرفته شده برای بال تیر آهن ۲۴ هم برابر با  ۹.۸ میلی‌متر است.

خوشبختانه طراحی و تولید تیر آهن ۲۴ با جدیدترین متدهای روز دنیا در ایران توسط صنایع فولاد توفیقی انجام می‌شود. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید یا سوال خود را برای ما از طریق کامنت ارسال نمایید.

کاربرد و ویژگی های تیر آهن ۲۴

شناخت درست کاربردهای تیر آهن ۲۴ به شما این فرصت را می‌دهد تا در پروژه‌های مختلف از آن استفاده کنید. در حال حاضر این محصول یکی از پرمصرف‌ترین محصولات فولادی است که برای موارد مختلفی از آن استفاده می‌شود.

ازجمله کاربرد‌های این محصول می‌توان به مواردی در صنایع مختلفی که نیاز به استحکام و مقاومت است اشاره کرد. مانند: صنعت ساختمان سازی، پل سازی و مواردی مانند پالایشگاه‌ها و…

نحوه سفارش و خرید تیرآهن سایز ۲۴

هر شاخه تیرآهن ۲۴ در بازار با توجه به عوامل گوناگونی قیمت‌گذاری می‌شود. شما باید قیمت امروز تیرآهن ۲۴ را بررسی کنید و بر اساس آن بهترین خرید را تجربه کنید. امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید بهترین نوع تیر آهن ۲۴ هستند. در حال حاضر این محصول با برندهای مختلفی در بازار عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها در نوع خود مهم هستند. بدون شک برندهای شناخته ‌شده و پراهمیت از قیمت بیشتری برخوردار هستند که امکان خرید عالی را برای شما فراهم خواهد کرد. از آنجایی که این محصول نقش مهمی در تحمل وزن ساختمان دارد، باید حتما از بهترین کیفیت ممکن برخوردار باشد.

با توجه به درخواست‌های زیادی که در این بخش وجود دارد، صنایع فولاد توفیقی برای رفع نیاز مشتریان دست به کار شده‌ است. هر یک از مشتریان می‌تواند بعد از بررسی قیمت تیر آهن ۲۴ برای خرید این محصول دست به کار شود. آمارها نشان می‌دهد که بخش زیادی از تولیدات تیر آهن ۲۴ هم به سایر کشورها صادر می‌شود. به‌همین علت صادرات تیرآهن بسش از گذشته مهم شده است. خوشبختانه شما هم می‌توانید قیمت روز تیر آهن ۲۴ را مشاهده کرده و آن را به مقدار نیاز تهیه کنید.

خرید تیرآهن ۲۴ اصفهان، اهواز، فایکو و …

از آنجایی که قیمت روز تیرآهن ۲۴ شاخه‌ای و کیلویی در بازار با توجه به نوسانات ارز همیشه در حال تغییر است و از آنجایی که ویژگی‌های محصولات تیرآهن ممکن است با توجه به سازنده آن متفاوت باشد، تشخیص یک محصول با قیمت واقعی نسبت به قیمت فیک کار اسانی نیست در این جور واقع باید متخصص این حوزه باشید!
طبق تجربه چند ساله خود به این نتیجه رسیده‌ایم که بسیاری از مشتریان به دلیل خرید اشتباه محصولات نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات کاملی دارند، کارخانه تولیدی فولاد توفیقی با سالها سابقه کاری و تولید کننده انواع محصولات ساختمانی، این امکان را فراهم آورده است تا کارشناسانی را جهت ارائه مشاوره به مشتریان عزیز اختصاص دهد از این جهت می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد ثبت سفارش و خرید یا قیمت تیرآهن ۲۴(کیلویی و شاخه‌ای) با ما تماس گرفته یا در انتهای همین صفحه سوالات خود را برای ما کامنت کنید.

سوالات متداول درباره تیر آهنی IPE 24

 وزن هر شاخه تیرآهن ۲۴ چقدر است؟

وزن هر متر از این محصول حدود ۳۰ کیلوگرم خواهد بود. به‌همین جهت یک شاخه ۱۲ متری از آن حدود ۳۷۰ کیلوگرم وزن دارد که قیمت‌گذاری بر اساس آن انجام می‌شود.

بهترین راه برای خرید تیر آهن ۲۴‌ کدام است؟

گروه صنایع فولاد توفیقی بهترین محصولات را در این زمینه عرضه می‌کند. بنابراین شما می‌توانید برای خرید این محصول ثبت سفارش خود را در اولین فرصت ممکن انجام دهید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *