قیمت قوطی آهن دست دوم، پروفیل ستونی 14 دست دوم

امروزه آهن آلات مختلف نقش بسیار مهمی در صنعت و ساختمان دارند. پروفیل‌های فلزی و قوطی‌های آهن یکی از همین موارد مهم هستند که در انواع مختلفی عرضه می‌شوند. پروفیل دست دوم یکی از پرکاربردترین مواردی است که در سال‌های اخیر خرید و فروش می شود. بعد از اینکه یک سازه تخریب می شود، معمولا از آن قوطی ستونی دست دوم به دست می‌آید. با توجه به اینکه قیمت قوطی آهن دست دوم ارزان‌تر است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که این محصول را خریداری نمایند. قیمت هر کیلو پروفیل آهن دست دوم با توجه به عوامل متعدد مشخص خواهد شد. به‌عنوان مثال قیمت قوطی 40*80 دست دوم یا قیمت قوطی 4*4 دست دوم به میزان سلامت آن و همچنین قیمت نو محصول بستگی دارد.

خرید قوطی پروفیل دست دوم

برای استعلام قیمت روزانه و لحظه‌ای قوطی دست دوم و همچنین درخواست خرید این محصول از صنایع فولاد توفیقی با ما تماس بگیرید

دقت داشته باشید خرید قوطی پروفیل دست دوم آهنی تنها با شرایطی صرفه اقتصادی خواهد داشت، که اختلاف چشمگیری با نمونه نو آن داشته باشد، برای مثال گاها برخی اقلام دست دوم پس از خرید با نرخ نهایی بیشتر از نو آن برای مشتریان تمام می‌شود، از جمله هزینه هایی که می‌بایست به آن دقت کنیم هزینه بارگیری، انبارداری و حمل و نقل است.

قوطی پروفیل آهن دست دوم چیست؟

اگر شما لیست پرمصرف‌ترین آهن آلات دست دوم را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که قوطی ستونی جزو موارد پرکاربرد است. قوطی ستونی دست 2 در حقیقت یک پروفیل مستطیلی مانند قوطی 40*80 دست دوم یا مربعی مانند قوطی ستونی 14 دست دوم و قوطی 4*4 دست دوم است که به صورت توخالی تولید می‌شود و پس از مدتی استفاده به فروش رسیده و مورد استفاده مجدد قرار گرفته است. تولید قوطی برای ساخت بناهای زیادی صورت می‌گیرد. قوطی پروفیل دست دوم به محصولی گفته می‌شود که قبلا در یک سازه به کار برده شده است.

برخی از افراد توان خرید پروفیل نو را ندارند که به همین علت به سراغ محصولات دست دوم  می‌روند. قوطی ستونی دست دوم را می‌توان در قسمت‌های مختلفی همچون ساختمان‌ها، پل‌ها، سقف‌های کاذب، سوله‌ها و انبارها استفاده کرد. قوطی پروفیل دست دوم زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مصرف قبلی دچار آسیب نشده باشد. قیمت قوطی دست دوم در صورت وجود آسیب کمتر است.

لیست قیمت پروفیل و قوطی آهن دست دوم

به طور قطع یکی از فاکتورهای مهم برای خرید پروفیل دست دوم مربوط به قیمت است. به طور کلی عوامل مختلفی بر روی قیمت قوطی دست دوم تاثیر می‌گذارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید. به طور مثال قیمت جهانی آهن بر روی این تعرفه این محصول اثرگذار است. همچنین شرایط بازار داخلی آهن نیز بر قیمت اثرگذار خواهد بود. در حال حاضر قیمت پروفیل دست دوم بر اساس محاسبه وزن مشخص می‌شود، برای آموزش بیشتر وارد صفحه "نحوه محاسبه وزن قوطی" شوید.
از آنجایی که بازار قوطی ستونی دست دوم دارای نوسانات زیادی در قیمت است، سعی کنید که خرید این محصول را سریع‌تر انجام دهید تا با افزایش قیمت‌ها در این بخش روبرو نشوید.

مزایا خرید قوطی پروفیل دست دوم

اکنون که می‌دانید قوطی ستونی دست دوم چیست، باید مزایا و معایب خرید آن را هم بدانید. بسیاری از کارشناسان معتقدند که استفاده از قوطی پروفیل دست دوم مزایای بسیاری را به همراه دارد. به طور قطع مهم‌ترین مزیتی که در قوطی ستونی دست دوم وجود دارد این است که هزینه‌های شما را برای اجرای یک پروژه کاهش می‌دهد. کاهش هزینه‌ها سبب می‌شود تا میزان بودجه کافی برای خرید سایر تجهیزات نیز وجود داشته باشید.  دیگر مزیت مهم قوطی آهن دست دوم این است که قبلا کیفیت خود را اثبات کرده است. از آنجایی که این پروفیل قبلا در داخل سازه عملکرد موفقی داشته است،  می‌توان به عنوان یک محصول ارزشمند بر روی آن حساب باز کرد. همچنین این پروفیل‌ها در صنایع مختلف نیز به کار می‌روند که همین امر اهمیت آن را چند برابر کرده است.

قیمت قوطی آهن دست دوم همواره با نوسانات همراه بوده است که کاملا طبیعی است. از همین رو با دیدن لیست قیمت قوطی پروفیل دست دوم بیشتر درباره آن‌ها شناخت پیدا خواهید کرد. خوشبختانه فروش قوطی پروفیل دست دوم با بهترین کیفیت انجام می‌شود. به همین علت می‌توان پروفیل دست دوم در تهران را به آسانی خریداری کرد.

انواع پروفیل دست دوم و قوطی ستونی آهن

امروزه پروفیل آهن دست دوم روش تولید خاصی دارد که هر کس با توجه به نیاز خود از آن استفاده می‌کند. انواع قوطی پروفیل بر اساس عوامل مختلفی همچون ضخامت و سایز دسته بندی می‌شوند. قوطی ستونی دست دوم دارای سایزبندی‌های مختلفی است که حتما باید در هنگام خرید به این مورد دقت داشته باشید. نوع پروفیل‌های دست دوم بر اساس کاربرد آن‌ها نیز مشخص می‌شود.

به طور مثال قوطی‌های سقفی و ستونی نمونه‌ای از این محصولات هستند، از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدا نیازسنجی خود را انجام دهید و سپس برای خرید قوطی آهن دست دوم اقدام نمایید.

جدول وزن قوطی ستونی دست دوم

از آنجایی که قیمت قوطی ستونی دست دوم بر اساس وزن سنجیده می‌شود، دانستن وزن هر شاخه پروفیل اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که حتما جدول وزن قوطی ستونی را بررسی کنید تا بهتر با شرایط پروفیل دست دوم آشنا شوید. بر همین اساس جدول زیر را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

نام محصول طول (میلیمتر)ضخامت (میلیمتر)وزن شاخه 6 متریوزن شاخه 12 متری
پروفیل دست دوم40۲.۹۱۹.۹۲۳۹.۸۴
پروفیل دست دوم40۴۲۶.۴۶۵۲.۹۲
پروفیل دست دوم50۲.۹۲۵.۳۸۵۰.۷۶
پروفیل دست دوم50۴.۵۰۳۴.۰۲۶۸.۰۴
پروفیل دست دوم60۲.۹۳۰.۸۴۶۱.۶۸
پروفیل دست دوم604۴۱.۵۸۸۳.۱۶
پروفیل دست دوم605۵۰.۸۲۱۰۱.۶۴

جدولی که درج شده است تنها بخش کوچکی از قوطی پروفیل‌های موجود در بازار را معرفی کرده است. برای اینکه بتوانید وزن سایر انواع پروفیل را هم بدانید، بهتر است که آن‌ها را به صورت جداگانه استعلام بگیرید. در اختیار داشتن جدول وزن به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید برای خرید خود تصمیم‌گیری کنید. از همین رو بهتر است که از این اطلاعات مفید در هنگام خرید کمک بگیرید. با توجه به اینکه قوطی دست دوم با روش گرم و سرد تولید می‌شود، حتما در خرید نیز به آن توجه داشته باشید.

قیمت قوطی 4*4 دست دوم

قیمت قوطی آهن 4در 4 دست دوم نیز متاثر از قیمت آهن کارکرده و ضایعاتی و البته قیمت نوی محصول می‌باشد. قوطی 4*4 سبک دارای ضخامت کم است( معمولا ۱ تا میلیمتر) و وزن آن سبک است و از طرفی قوطی پروفیل آهنی ۴در۴ دارای ضخامت بیشتری است و به عبارتی ضخیم است و وزن هر متر آن زیادتر از نوع سبک است. این موضوع در محصول دست دوم و کارکرده نیز ثابت است. برای استعلام قیمت قوطی ۴*۴ دست دوم و قیمت قوطی ۲در۲ دست دوم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

راهنمای خرید پروفیل دست دوم

با توجه به اینکه قوطی پروفیل دست دوم را می‌توان برای مصارف مختلفی استفاده کرد، باید در خرید آن هوشیاری بیشتری به خرج داد. برای خرید قوطی ستونی دست دوم قبل از هر چیز به ابعاد قوطی توجه داشته باشید. این قوطی ها در شاخه‌های ۶ و ۱۲ متری عرضه می‌شوند که هر کس با توجه به نیاز خود می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. در صورتی که می‌خواهید بار زیادی را بر روی قوطی پروفیل پیاده کنید، حتما باید از ضمانت بالای پروفیل استفاده کنید. مورد بعدی که باید در خرید قوطی دست دوم در نظر بگیرید سلامت آن است. این امکان وجود دارد که پروفیل در استفاده قبلی دچار آسیب‌های مختلفی شده باشد. به همین علت در هنگام خرید قوطی ستونی دست دوم در ابتدا سلامت آن را چک کنید. در حال حاضر پروفیل قوطی به شکل‌های مربعی و مستطیلی و به صورت مستقیم یا غیرمستقیم عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها کاربرد ویژه خود را دارند.

چگونه هزینه خرید پروفیل را کاهش دهیم؟

 امروزه بسیاری از مشتریان صنعت و ساختمان به دنبال خرید پروفیل دست دوم برای کاهش هزینه های خود در ساختمان سازی هستند. قوطی به عنوان یک ماده اولیه مهم در سازه‌های متعدد به کار می‌رود. با توجه به افزایش قیمت‌ها در حوزه آهن، افراد زیادی ترجیح می‌دهند که به سراغ خرید قوطی ستونی دست دوم بروند. این محصولات قیمت پایین‌تری دارد و برای کسانی که بودجه محدودی دارند مناسب است. در این مطلب اطلاعات کاملی درباره قوطی پروفیل دست دوم به شما داده شد. از همین رو اگر قصد خرید این محصولات و یا استعلام قیمت انواع قوطی آهن ستونی 14 دست دوم، قیمت قوطی 4 در8 دست دوم، قیمت پروفیل 4*4 دست دوم و غیره را دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم در اختیار شما قرار دهند.

 

 

۳.۷/۵ - (۱۲ امتیاز)

12 Comments

 1. محمد گفت:

  سلام خسته نباشی
  قیمت قوطی 80 در 40 دست دوم امروز چنده؟
  لطفا قیمت هر متر پروفیل دست دوم و قیمت هر کیلو پروفیل دست دوم بهم بگید.

 2. مهدی گفت:

  سلام قیمت هر شاخه قوطی آهنی دست دوم چقدره قیمت دست دومش با دست اول حدودا چقد فرقشه؟

  • مدیر گفت:

   دورود بر شما
   لطفا سایز قوطی و ضخامتش رو بفرمایید تا قیمت خدمتتون اعلام بشه
   اگر نیاز به راهنمایی کارشناسان ما دارید با ما تماس بگیرید

 3. علی رضایی گفت:

  سلام من یک تن قوطی می خوام سایز ۴*۴ ۲*۲ ۴*۸

 4. داود گفت:

  سلام وقت بخیر ۲۰۰ شاخه قوطی ۴در۸ سایز ۲/۵ نیاز دارم لطفا قیمت نو و دست دوم اعلام کنید نو قیمت قوطی اصفهان

 5. اسماعیل گفت:

  سلام. قیمت قوطی ای 14*14 چند هست کیلویی؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *