قیمت قوطی ۱۴ ستونی – قوطی 14 سنگین و سبک اصفهان

قوطی ۱۴ ستونی یک محصول بسیار مهم و کاربردی در بین آ‌هن‌آلات است که خرید و فروش آن به طرز گسترده‌ای در حال انجام است. پروفیل ستونی ۱۴ یک مقطع فلزی توخالی مربعی در ابعاد 140*140 با ضخامت و وزن متنوع است که برای ساخت بسیاری از سازه‌ها از آن بهره برده می‌شود. این پروفیل بیشتر برای ایجاد اسکلت یا ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر کدام از آ‌ن‌ها اهمیت خاص خود را دارند. در ادامه مطلب به بررسی قیمت قوطی ستونی 14 سنگین و سبک، قیمت قوطی 14 اصفهان، صبا و سایر برندهای معتبر این آهن ستونی و همچنین به مشخصات فنی آن همچون ضخامت، وزن هر متر و هر شاخه و روش خرید آن در بازار آهن خواهیم پرداخت.

برای ارتباط با کارشناسان فروش قوطی 14 ستونی بر روی دکمه‌های تماس زیر کلیک کنید:

قیمت روز قوطی 14 ستونی سنگین و سبک اصفهان و سایر کارخانه‌ها

پروفیل آهن ستونی 14 در بین آهن‌آلات بسیار معروف است زیرا حجم خرید و فروش بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. از آنجایی که حجم معاملات مربوط به این محصول بسیار بالاست، خرید و فروش آن نیز باید با شرایط عالی صورت بگیرد تا همه قادر به تهیه آن باشند. قیمت روز پروفیل ۱۴ ستونی سنگین با توجه به شرایط بازار دچار دگرگونی‌های زیادی می‌شود. به همین علت شما باید تمام تلاش خود را به‌ کار ببندید تا این محصول را در بهترین وضعیت قیمتی برای خود خریداری کنید.

نام محصولضخامت(میلی متر) طول(متر)وزنقیمت(تومان)
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام368038.980 تومان
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام3.5693تماس بگیرید
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام4610642.200 تومان
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام5613342.200 تومان
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام6615942.200 تومان
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام86212تماس بگیرید
قوطی 14 اکسین فولاد پیشگام106265تماس بگیرید
قوطی 14 اصفهان566737.800 تومان
قوطی 14 اصفهان668037.800 تومان
قوطی 143.5693تماس بگیرید
قوطی 144610637.800 تومان
قوطی 144.5612037.800 تومان
قوطی 145613337.800 تومان
قوطی 146615937.800 تومان

تاریخ: 9 اسفند 1402

نکته مهم این است که میزان عرضه و تقاضا در بازار باعث شکل‌گیری قیمت قوطی 14 خواهد شد. از همین رو با یک برنامه‌ریزی مناسب برای افزایش تولید می‌توان قوطی ستونی را با مناسب‌ترین شرایط ممکن به دست مشتری نهایی رساند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که استفاده از قوطی ستونی در صنایع مختلف با افزایش زیادی روبرو شده است.

در نتیجه تامین نیاز در این بخش باید به ‌شکل اصولی و بدون دغدغه صورت گیرد پس از این فرصت عالی به سود خود استفاده کنید. وضعیت بازار آهن‌آلات ارتباط مستقیمی با بهای جهانی فلزات و به ‌خصوص آهن دارد که فروشندگان به‌ طور مرتب آن را زیر نظر دارند. در نتیجه به شما پیشنهاد می‌شود که استعلام قیمت قوطی ستونی را در برنامه خود قرار دهید تا یک خرید بی‌نظیر را تجربه کنید.

قیمت قوطی آهن 14 چقدر است و با چه عواملی تغییر می کند؟

عواملی مانند قیمت مواد اولیه، هزینه حمل و نقل و سایر موارد مشابه بر قیمت قوطی آهن 14 تاثیر دارند. علاوه بر این قوطی 14 در دو نوع سنگین(ستونی) و سبک(صنعتی) تولید می‌شود که به دلیل تغییر ضخامت و وزن محصول قیمت های متفاوتی دارند. هر شاخه از این محصول بسته به جنس و ضخامت از 5,748,000 تومان تا 7,750,000 تومان متغییر است؛ اطلاعات دقیق‌تر قیمت امروز پروفیل 14 آهنی در جدول قیمت قوطی 14 قابل مشاهده است.

1قیمت ستون 14 را از کجا دریافت کنیم؟
قیمت ستون 14 در جدول قیمتی مربوط به این محصول در وبسایت صنایع فولاد توفیقی روزانه به‌روزرسانی می‌شود، شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه به این قیمت‌ها دسترسی داشته باشید.
2قوطی ۱۴ چند کیلو است؟
وزن قوطی 14 ستونی از 67 تا 265 کیلوگرم وابسته به ضخامت مقطع متغیر خواهد بود.

کاربرد و روش تولید قوطی آهن ۱۴ ستونی

امروزه استفاده از آهن‌آلات شکل‌های مختلفی به خود گرفته است که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. پروفیل قوطی ستونی 14 سنگین یکی از پرکاربردترین قوطی‌های فولادی سنگین به کار رفته در صنعت است که در اکثر سازه‌های صنعتی دیده می‌‌شود. همین عامل ثابت‌کننده آن است که این محصول تا چه اندازه حائز اهمیت است و باید چطور از آن استفاده کرد. در بین پروفیل‌های آهن مختلف که در بازار داد و ستد می‌شوند، این مورد دارای جایگاه ویژه خود است که به هیچ عنوان نباید از آن غافل باشید.

ذکر این نکته ضروری است که ساخت قوطی ۱۴ ستونی آهنی با استفاده از ورق‌های سیاه صورت می‌پذیرد. گفتنی است که این ورق‌ها نیز با کمک روش نورد گرم آماده می‌شوند که نشان‌دهنده اهمیت بسیار بالای آن خواهد بود. همچنین نباید از یاد برد که پروفیل ۱۴ در دو شکل مربعی و مستطیلی ساخته می‌شود که هر کدام آن‌ها در شرایط ویژه خود به کار خواهند رفت.

معرفی انواع قوطی ستونی

قوطی آ‌هن ۱۴یکی از انواع قوطی ستونی است که از نظر ساختاری ویژگی‌های خاص خودش را دارد که باید به ‌شکل ویژه مورد بررسی قرار بگیرد. همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، استفاده از نورد گرم برای ساخت این محصول بسیار رایج است که کیفیت آن را بیشتر می‌کند. با توجه به تنوع بالایی که در این محصول وجود دارد، باید حتما به هر کدام از آن‌ها آشنایی پیدا کنید. در نتیجه در ادامه انواع مختلف پروفیل ستونی را معرفی خواهیم کرد. قوطی ستونی، انواع قوطی ستونی، قوطی ستونی بر اساس نوع کاربرد، وزن و ضخامت به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.

بر اساس کاربرد

قوطی پروفیل ستونی محصولی است که از ورق سیاه به دست می‌آید و به‌شکل ویژه در ساختمان‌سازی دیده می‌شود. آنچه که شما باید به آن توجه کنید این است که پروفیل ساختمانی با مقطع مربعی تولید و عرضه‌م می‌شود. این نوع از پروفیل‌ها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که در ابعاد ۱۰۰ تا ۱۴۰ میلیمتر دیده می‌شوند. در نتیجه هر کس با توجه به نیاز خود می‌تواند از این محصول به بهترین شکل ممکن بهره ببرد. همچنین دامنه ضخامت آن نیز بین ۲ تا ۶ میلیمتر خواهد بود که نشان‌دهنده اهمیت بالای آن است.

قوطی ستونی صنعتی نمونه‌ای دیگر از این محصول است که برای مصارف صنعتی به کار می‌رود. گفتنی است که تولید قوطی ستونی صنعتی معمولا با طور ۱۲ متر انجام می‌شود. همچنین ضخامت پروفیل‌های صنعتی نیز بیشتر از ۶ میلی‌متر است که برای کاربردهای گوناگون مصرف خواهد شد. با توجه به ساختمانی یا صنعتی بودن پروفیل‌ها، حتما باید در هنگام خرید خود به همه این موارد دقت کافی را داشته باشید.

 بر اساس وزن شاخه ها

یکی از مهم‌ترین معیارها برای تقسیم‌بندی قوطی ستونی ۱۴ و سایر پروفیل‌های ستونی، بررسی وزن هر شاخه قوطی است. قیمت هر شاخه قوطی ستونی ۱۴سنگین اصفهان و سایر شرکت‌ها به‌طور مستقیم بر اساس وزن آن محاسبه خواهد شد. عواملی همچون ابعاد و ضخامت بر روی وزن قوطی 14 ستونی اثرگذار هستند. برای مشخص کردن وزن پروفیل ستونی، از واحد گیلوگرم بر متر استفاده می‌شود. به‌طور مثال قوطی ۲۰ در ۲۰ که فقط ۱ میلی‌متر ضخامت دارد، از نظر وزنی برابر با ۰.۶۲ کیلوگرم بر متر خواهد بود.

همچنین این عدد برای پروفیل آهن ستونی ۱۴ نیز بر اساس ضخامت متفاوت خواهد بود. با توجه به ساخت قوطی پروفیل در ابعاد بزرگ‌تر، گاهی اوقات وزن در هر متر به ۲۶ کیلوگرم می‌رسد. از آنجایی که شاخه‌ها معمولا ۶ متری هستند، باید این اعداد در ۶ ضرب شوند. به‌طور کلی قوطی پروفیل از نظر وزنی به دو شکل سبک و سنگین تقسیم‌بندی می‌شود که همین امر دست شما را برای خرید کاملا باز می‌گذارد. ذکر این نکته ضروری است که قیمت قوطی ستونی 14 سنگین با سبک تفاوت دارد که باید در خرید به آن دقت کنید.

بر اساس ضخامت

یکی دیگر از معیارهای مهمی که برای مشخص کردن انواع پروفیل ستونی به کار می‌رود، ضخامت هر قوطی پروفیل است. از آ‌نجایی که قوطی آهن ۱۴ و سایر محصولات این بخش در شرایط مختلفی استفاده می‌شوند، ضخامت‌های مختلفی نیز برای آن‌ها تعریف خواهد شد. در حال حاضر محصولات موجود در بازار دارای ضخامت‌های ۱ تا ۶ میلی‌متر هستند که برای هر کدام از آن‌ها برای شرایط خاصی به کار می‌روند.

به‌طور قطع در بناهای چند طبقه و مرتفع از قوطی‌هایی با ضخامت بیشتر استفاده می‌شود که یک امر کاملا طبیعی به حساب می‌آید. ضخامت‌های استاندارد به ‌کار رفته برای ساخت پروفیل شامل ۱، ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۳.۵، ۴، ۴.۵، ۵، ۵.۵ و ۶ میلی‌متر است که هر کدام از این موارد دارای اهمیت خاص خود هستند. بر همین اساس در هنگام استعلام قیمت قوطی ستونی، به همه این موارد دقت کافی را داشته باشید.

مزایای قوطی 14 ستونی سبک و سنگین

قوطی آهن ستونی ۱۴ سبک و سنگین و سایر انواع پروفیل‌های ستونی دارای مزایای خاص خود هستند که باید آن‌ها به طرز موثری بررسی کرد. مشخصات ویژه این قوطی‌ها سبب شده است که استفاده از آن‌ها به شکل گسترده‌ای صورت بگیرد. قوطی ستونی محصولی با مقاومت بسیار بالاست که به ‌همین علت به راحتی زیر بار زیاد در ساختمان‌ها مقاومت می‌کند. این استحکام زیاد سبب می‌شود تا میزان امنیت سازه‌های مختلف نیز افزایش پیدا کند. همچنین قوطی ستونی گالوانیزه به ‌طور ویژه برای جلوگیری از خوردگی مقاوم‌سازی شده است که باعث افزایش کیفیت پروفیل خواهد شد.

مزیت دیگری که در این محصول دیده می‌شود، وجود انواع قیمت قوطی ستونی است. در واقع تنوع قیمتی این فرصت را به خریداران می‌دهد که با هر بودجه‌ای که در اختیار دارند برای خرید این محصول اقدام کند. خوشبختانه پروفیل ستونی 14 جوش‌پذیری بسیار خوبی دارد و جوشکاری کردن برای آن با بهترین تجهیزات صورت می‌گیرد. همچنین قوطی ۱۴ از نظر فرم‌پذیری نیز بسیار عالی عمل می‌کند که همین امر محبوبیت آن را چند برابر کرده است.

کاربرد قوطی ستونی 14 سنگین و سبک

پروفیل ستونی 14 و سایر انواع قوطی آهن ستونی دارای کاربردهای متعددی هستند که این موضوع محبوبیت این محصول را بیش از پیش افزایش می‌دهد. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین کاربردهای این محصول خواهیم پرداخت پس تا انتها با ما همراه باشید.

کاربرد پروفیل ستونی در ساختمان‌سازی

مسلما قوطی ستونی بیشترین نقش را در ساختمان‌سازی دارد که در ساختار اکثر ساختمان‌ها می‌توان آن را مشاهده کرد. کارخانجات تولید قوطی ستونی آهن 14 معتقد هستند که بیشترین عرضه آن‌ها به صنعت ساختمان صورت می‌گیرد. ناگفته نماند که پروفیل‌های به‌کار‌ رفته در ساختمان‌ها از نظر مشخصات ابعاد و ضخامت با یکدیگر متفاوت هستند. از این رو در خرید قوطی ستونی 14 اصفهان، تبریز، صبا و ... حتما به این مورد توجه کامل داشته باشید.

پروفیل ستونی، کاربرد پروفیل ستونی، از پروفیل آهن در ساخت خودرو، ساختمان‌سازی، در و پنجره استفاده می‌شود.

کاربرد قوطی ستونی ۱۴ سنگین در صنعت

امروزه قوطی ۱۴ سنگین و سبک و سایر پروفیل‌ها در صنعت نیز استفاده زیادی دارند. این محصولات از جنس فولاد ضدزنگ هستند که در صنایع مختلف یک نیاز بسیار مهم خواهد بود. به‌طور کلی پروفیل ستونی ۱۴ برای کاربردهای گوناگونی در صنعت استفاده می‌شود که ساخت ماشین‌آلات صنعتی نمونه‌ای از آن است. در حال حاضر بخش زیادی از تجهیزات صنعتی از پروفیل‌ها به عنوان مواد اولیه استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه قیمت قوطی ستونی دست دوم ارزان است، بسیاری از صنعت‌گران نیز به سراغ این محصول می‌روند که شما را از هر لحاظ تامین خواهد کرد.

کاربرد قوطی آهن ستونی برای لوازم پزشکی

شاید برای شما جالب باشد که قوطی ۱۴ را می‌توان برای ساخت وسایل و تجهیزات پزشکی نیز استفاده کرد. البته از سایزهای کوچک‌تر قوطی برای ساخت تخت و تجهیزات حمل بیمار استفاده می‌‌شود. همچنین ساخت برخی از وسایل آزمایشگاهی نیز با کمک قوطی پروفیل امکان‌پذیر خواهد بود. خوشبختانه قیمت قوطی ستونی ۱۴ سبک به گونه‌ای مشخص شده است که ساخت تجهیزات پزشکی را مقرون‌به‌صرفه کند.

کاربرد قوطی آهن ۱۴ ستونی در ساخت لوازم ورزشی

بدون شک تامین و ساخت تجهیزات ورزشی یک امر بسیار مهم است که باید بهترین قوطی برای این کار استفاده شود. از همین رو شاهد آن هستیم که انواع لوازم ورزشی با پروفیل ستونی ۱۴ ساخته می‌شوند. به‌طور مثال مواردی همچون تجهیزات بدنسازی، وسایل شهربازی، آلاچیق‌ها و سایه‌بان‌ها با استفاده از انواع قوطی ستونی ساخته می‌شوند. همچنین در بسیاری از تالارها و مجتمع‌های تفریحی نیز از این ماده اولیه بسیار مهم استفاده خواهد شد.

خرید قوطی ستونی ۱۴ سنگین و سبک اصفهان

قوطی ۱۴ یکی از محصولات مهم بازار آهن است که هر روزه حجم زیادی از آن در بازار معامله می‌شود. با توجه به درخواست‌های زیاد برای خرید قوطی آهن ۱۴، شاهد آن هستیم که قیمت این محصول با نوسانات مختلفی همراه می‌شود. چنانچه شما هم به دنبال تهیه پروفیل ستونی ۱۴‌ سنگین یا سبک هستید، بهتر است که آن را از طریق فروشندگان معتبر تهیه کنید. خوشبختانه صنایع فولاد توفیقی، قوطی ۱۴ اصفهان و سایر برندهای معتبر را با بهترین قیمت و شرایط عرضه می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید که با کارشناسان ما در صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم برای خرید انواع پروفیل و قوطی ستونی ۱۴۰ در ۱۴۰ در ضخامت و وزن‌های مختلف را دریافت کنید. از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید، از شما سپاسگزاریم.

۴.۵/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *