قیمت میلگرد 10 ساده

فولاد توفیقی عرضه کننده میلگرد 10 با بهترین قیمت بازار در ایران

مشتریانی که از طرف سایت خرید نمایند ، نسبت به قیمت مذکور تخفیف داده میشود.

ردیفعنوانطولوزنقیمت(تومان)
1میلگرد 10 ساده نرمال2m تا 5m3kg12.800
2میلگرد 10 ساده سبک6m2.900kg12.900
3میلگرد 10 ساده سنگین--12.650

تاریخ:16فروردین 1399

قیمت میلگرد 10 ساده

عرضه میلگرد 10 ساده (میلگرد بدون آج)


میلگرد 10 ساده میلگردی است که بدون عاج می باشد و به  دو صورت میلگرد فابریک و میلگرد نوردی موجود می باشد.


راهنمای خرید میلگرد 10


میلگرد 10 ساده چگونه ساخته میشود:

میلگرد فابریک 10 ساده از شمش ساخته می شود.
میلگرد 10 ساده نوردی از کنار ورق ها و ضایعاتی که به صورت نورد می باشد، ساخته می شود.

موارد مختلف کاربرد این محصول

این میلگرد را معمولا به عنوان تقویت کننده آهن و به  صورت جسم سخت بکار میبرند.
میلگرد 10 ساده بیشتر در رابیتس بندی برای حفاظ رابیتس استفاده میشود و همچنین محافظ خوبی برای بتن شناخته می شود.

قیمت میلگرد 10 ساده

با توجه به نوسانات لحظه ای بازار لطفاً جهت دریافت قیمت میلگرد 10 با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.


اگر از کنار ساختمان های نیمه کار رد شده باشید حتما با میلگرد ساده و یا میلگرد آجدار آشنایی نسبی دارید. همین امر باعث شده است تا افراد تصور کنند که از میلگرد ساده و میلگرد آجدار فقط برای ساختمان سازی استفاده می شود اما با توجه به نوع و ساخت این محصولات، از آن ها در مکان ها و مصارف مختلف استفاده می شود. به همین دلیل است که لازم است تا همه ی افراد با ویژگی های مختلف و همچنین نحوه ی ساخت میلگرد ساده و میلگرد آجدار آشنا شوند تا بتوان از آن ها در جهت رفع نیاز های مختلف خود استفاده نمایند.میلگرد ساده


فولادی که در سازه های بتنی برای جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می گیرد به نام میلگرد شناخته می شود.


با توجه به اینکه دیوار های ساخته شده با ملات و سازه های سنگی در مقابل تنش های کششی مقاومت بالایی ندارند لازم است تا از انواع میلگرد برای بالا بردن تنش این ابزار ها استفاده نمود. از انواع میلگرد ها می توان به میلگرد ساده و میلگرد آجدار اشاره نمود که در ادامه به بررسی ویژگی های مختلف هر کدام از این میلگرد ها می پردازیم. به نوعی از این میلگرد ها که هیچ عاجی نداشته و دارای سطح صافی و استوانه ای شکل می باشند میلگرد ساده می گویند.

برای شناسایی انواع میلگرد ساده یک قطر اسمی برای هر میلگرد در نظر می گیرند. قطر اسمی روی برگ شناسایی هر میلگرد درج می شود. این قطر اسمی در واقع همان قطر دایره ای است که مساحت آن را با سطح مقطع میلگرد برابر می دانند. میلگرد های ساده کاربرد های مختلفی دارند که با توجه به نوع و کیفیت آن ها می تواند متفاوت باشد. به طور کلی میلگرد ساده ای که دارای کیفیت بسیار بالایی باشد برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که می توان از آن ها برای مصارف ساختمانی نیز استفاده نمود.


نحوه تولید میلگرد ساده


شرکت های مختلفی در داخل کشور در جهت تولید انواع میلگرد ساده با قطر های و مشخصات مختلف فعالیت می کنند. نحوه ی کار این شرکت ها برای تولید این میلگرد ها به این صورت است که ابتدا با استفاده از جک های هیدرولیکی، شمش ها را به داخل کوره هایی که به دمای 110 درجه سانتی گراد رسیده اند هدایت می کنند. در این کوره طی فعل و انفعالاتی که روی می دهد شمش ها آماده ی نورد می شوند.

پس از اینکار شمش ها که کاملاً پخته شده اند روی رول ها قرار می گیرند تا مرحله ی رافینگ روی آن ها انجام شود. رافینگ در واقع همان کاهش قط شمش ها و افزایش طول آن هاست تا میلگرد ساده مورد نظر در اندازه و قطر خاصی تولید شود.میلگرد آجدار


میلگرد آجدار را با توجه به نوع آج آن و همچنین ضخامتی که دارد به سه نوع میلگرد نیمه سخت با آج ساده (A2)، میلگرد نیمه سخت با آج پیچیده (A3) و میلگرد سخت با آج پیچیده (A4) تقسیم می کنند. هر کدام از این میلگرد های آجدار با توجه به نوع و مشخصاتی که دارند، کاربرد های متفاوتی نیز با هم دارند.

به طور مثال میلگرد آجدار نوع A4 به صورت دوکی شکل بوده و حداقل مقاومت کشی 520 مگاپاسکال و شکل پذیری 18 درصد برای آن ها در نظر گرفته شده است. از این نوع میلگرد آجدار در ساخت انواع سازه های ساختمانی استفاده می شود.