قیمت توری مش استیل؛ لیست قیمت و خرید

توری مش استیل به مجموعه‌ای از سیم‌های استیل گفته می‌شود که به صورت شبکه‌‌‌ای در هم تنیده شده‌اند. مش استیل به صورت تار و پود به هم بافته شده و یا اینکه به یکدیگر جوش می‌خورند. قیمت توری استیل با توجه به شرایط روز بازار تعیین شده و به صورت "رولی و کیلویی" خرید و فروش می‌شود.

برای خرید توری مش استیل با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید

لیست قیمت توری مش استیل

مش استیل یک محصول کاربردی است که از آلیاژهای مختلفی برای ساخت آن استفاده می‌شود. همچنین بافت توری مش به شکل ریز و درشت ایجاد شده است. هر کدام از این محصولات دارای کاربردهای ویژه‌ای هستند. این محصول معمولا به شکل هندسی مربع یا مستطیل تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. نوع استیل به‌ کار رفته در این محصول بر کیفیت آن و قیمت مش استیل اثر می‌گذارد. قیمت توری مش استیل به صورت کیلویی مشخص می‌شود، در برخی موارد نیز "رولی" در نظر گرفته می‌شود.

نام محصولسایز میلگردچشمه(cm)نوع میلگردقیمت(تومان)
مش 6 چشمه 10 استیل610ساده263.000 متری
مش 6 چشمه 15 استیل615ساده252.000
مش 6 چشمه 20 استیل620ساده243.000 متری
مش 6 چشمه 25 استیل625ساده299.000
مش 6 چشمه 30 استیل630ساده299.000
مش 8 چشمه 10 استیل810ساده301.000
مش 8 چشمه 15 استیل815ساده307.000
مش 8 چشمه 20 استیل820ساده301.000
مش 8 چشمه 25 استیل825ساده303.000
مش 8 چشمه 30 استیل830ساده303.000
مش 10 چشمه 10 استیل1010ساده301.000
مش 10 چشمه 15 استیل1015ساده305.000
مش 10 چشمه 20 استیل1020ساده305.000
مش 10 چشمه 25 استیل1025ساده301.000
مش 10 چشمه 30 استیل1030ساده301.000
مش 12 چشمه 10 استیل1210ساده306.000
مش 12 چشمه 15 استیل1215ساده301.000
مش 12 چشمه 20 استیل1220ساده273.000
مش 12 چشمه 25 استیل1225ساده273.000
مش 12 چشمه 30 استیل1230ساده275.500
مش 14 چشمه 10 استیل1410ساده275.500
مش 14 چشمه 15 استیل1415ساده275.500
مش 14 چشمه 20 استیل1420ساده273.000
مش 14 چشمه 25 استیل1425ساده273.000

تاریخ: 21 خرداد 1403

در توری استیل نیز مانند هر محصول دیگری درجه‌بندی وجود دارد. به همین علت اگر بخواهید که یک توری درجه یک خریداری کنید، مسلما باید هزینه بیشتری بابت آن پرداخت کنید. خوشبختانه توری استیل نسوز در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و مشکلاتی نظیر زنگ‌زدگی برای آن به وجود نخواهد آمد. فراموش نکنید که مفتول‌های به کار رفته در مش جوشی نیز دارای ضخامت‌های مختلفی است که باعث تنوع بالای این محصول می‌شود. در قسمت بالا لیست قیمت توری مش استیل آورده شده است تا اطلاعات دقیقی از این محصول به دست آورید همچنین می‌توانید قیمت مش معمولی را در صفحه مجزای دیگری مشاهده فرمایید.

 

توری مش استیل چیست؟

توری مش استیل به یک صفحه سیم فلزی گفته می‌شود که در آن از سیم فولادی کم کربن برای تولید یک ورق توری استیل نسوز با کیفیت استفاده می‌شود. همچنین از سیم فولاد ضدزنگ نیز در چنین شرایطی به کار برده می‌‌شود که در نوع خود بسیار حائز اهمیت است. مصارف و کاربردهای توری استیل بسیار متنوع است که بیشترین آن را در صنایع می‌بینیم. معمولا عرضه مش استیل به صورت رولی انجام می‌شود که هر رول متراژ خاصی دارد. انواع مختلف این توری به صورت توری استیل ریز بافت یا با بافت درشت، با استفاده از آلیاژهای مختلف ساخته می‌شود که به همین علت در موارد گوناگونی کاربرد دارد.

به طور مثال توری‌های نسوز یکی از محصولات مهم این دسته هستند که در صنعت نفت و گاز کاربرد دارند. همچنین ضخامت مفتول به ‌کار رفته در مش استیل نیز بسیار مهم است که باید به عنوان یک فاکتور اساسی مورد بررسی قرار گیرد. ریزبافت‌ترین نوع توری‌های استیل برای ساخت فیلترهای صنعتی به کار می‌روند که این امر اهمیت این محصول را چند برابر می‌کند.

چشمه های توری مش استیل

وقتی که مفتول‌های استیل به صورت شبکه‌ای در کنار هم قرار می‌گیرند، فواصل مربعی ‌شکل بین آن‌ها ایجاد می‌شود که به آن‌ها چشمه گفته می‌شود. هر چقدر که بافت توری استیل نسوز درشت‌تر باشد(توری استیل با بافت درشت)، اندازه چشمه‌ها نیز بزرگ‌تر خواهد بود. با این حال در توری مش استیل ریز بافت این چشمه‌ها بسیار کوچک هستند که به همین علت از آن‌ برای ساخت فیلتر هم استفاده می‌شود البته هرچقدر اندازه چشمه‌ها کوچکتر باشد قیمت مش استیل نیز افزایش می‌یابد. سایز چشمه‌های توری استیل مش از ۵.۶ میلی‌متر آغاز شده و تا ۱۰۰ میلی‌متر ادامه پیدا می‌کند. به همین علت هر کس بر اساس نیاز خود خرید توری مش را انجام می‌دهد.

همچنین سایز چشمه‌ها در این محصول بر اساس اینچ از ۱ اینچ آغاز شده و تا ۵.۸ اینچ ادامه دارد. مسلما سایز و اندازه چشمه به صورت مستقیم بر روی قیمت توری مش استنلس استیل نیز تاثیر دارد. به همین علت شما می‌توانید که با بررسی درست و دقیق نیاز خود، نسبت به خرید مش استیل اقدام کنید. امروزه اندازه چشمه‌ها بر اساس استاندارد ASTM مشخص می‌شود که بازه حدودی آن را برای شما بیان کردیم. برای هر کاربرد خاص باید از توری استیل با اندازه چشمه استاندارد استفاده کرد.

مصارف و کاربرد‌های توری مش استیل

مش استیل یکی از پرفروش‌ترین آهن‌آلات مربوط به صنعت است که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر همین اساس شناخت درست کاربردهای این محصول بیش از هر عامل دیگری اهمیت دارد. مهم‌ترین کاربرد توری مش استیل متعلق به صنایع مختلف است که باید به آن توجه کافی داشته باشید. به‌طور مثال در صنایع نفت و گاز به صورت وسیعی از این توری استفاده می‌شود. در این حالت از توری نسوز استفاده می‌شود که در برابر حرارت بالا هم بسیار مقاوم است. ساخت انواع فیلترهای صنعتی با مش‌های ریز اتفاق می‌افتد که به همین علت با حجم زیادی توسط صنایع مختلف خریداری می‌شود.

همچنین این توری در صنعت لاستیک‌سازی نیز کاربرد زیادی دارد و به عنوان یک ماده اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان نقش مهم این ماده اولیه در صنعت خودروسازی را نیز به وضوح مشاهده کرد. خوشبختانه توری مش استیل در صنایع غذایی نیز به کار برده می‌شود تا محصولات با کیفیتی در اختیار شما قرار بگیرد. امروزه برای ساخت برخی از دستگاه‌های تصفیه آب نیز از این تجهیزات به‌طور ویژه استفاده می‌شود. با توجه به نکات مهمی که برای شما بیان شد، حتما سعی کنید که در هنگام خرید به نوع توری مش دقت داشته باشید. گفتنی است که قیمت توری مش استیل با توجه به فاکتورهای مختلفی مشخص می‌شود.

انواع توری مش استیل

از آنجایی که مش استیل برای کاربردهای مختلفی استفاده می‌شود، تولید آن نیز در انواع مختلفی صورت می‌گیرد. نکته مهم این است که توری مش با آلیاژهای خاص خود تولید می‌شود. به همین علت به راحتی می‌توان انواع توری مش استیل را خریداری کرد. در ادامه سعی می‌کنیم که انواع توری های صنعتی استیل را بررسی کنیم، که شامل:

  • مش استیل 304
  • مش استیل 316
  • مش استیل 310s

مهم‌ترین آلیاژهایی که در مش استیل در کارخانه‌‌ها تولید و به فروش می‌رسند، موارد بالا هستند.

توری استیل ۳۰۴

بدون شک توری مش استیل ۳۰۴ محبوب‌ترین نوع توری‌های استیل است که میزان فروش آن نیز به خوبی این موضوع را ثابت می‌کند. این توری با استفاده از یک آلیاژ قوی ضدزنگ ساخته شده است. در ترکیب این آلیاژ از ۸ درصد نیکل و ۱۸ درصد کروم دیده می‌شود. به همین علت اگر به دنبال توری استیل ضدزنگ هستید، این محصول همان چیزی است که به آن نیاز دارید. مهم‌ترین مزیت‌های استیل ۳۰۴ مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی و آلودگی است.

به همین علت از این محصول ارزشمند در صنایع شیمیایی، دارویی و غذایی استفاده می‌شود. خوشبختانه توری مش استنلس استیل ۳۰۴ برای غربالگری مایعات، پودرها و ساینده‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. مش استیل ۳۰۴ با نام‌های دیگری همچون T-304 و SS304 شناخته می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که این توری مش در میادین نفتی و پالایشگاه‌ها نیز کاربرد ویژه‌ای دارد. همچنین امکان ساخت سبدهای مختلف با این محصول فراهم خواهد بود پس از این امکان نیز به‌طور ویژه استفاده کنید.

توری های استیل ۳۱۶

 مش استیل ۳۱۶ نیز یکی دیگر از محصولات شناخته ‌شده و پرفروش است که عرضه آن با سرعت زیادی در حال انجام است. برای ساخت این توری از آلیاژ ویژه‌ای استفاده می‌شود که دارای ۱۸ درصد کروم، ۱۰ درصد نیکل و ۲ درصد مولیبدن است که یک ترکیب عالی را تشکیل می‌دهند. به همین علت به توری‌های ۱۰-۱۸ نیز معروف هستند. قیمت توری مش استیل ۳۱۶ به دلیل همین ترکیب خاص بالاتر خواهد بود. به‌طور کلی مقاومت این مش نسبت به نمونه ۳۰۴ بالاتر است که به همین علت یک محصول مرغوب درجه یک به حساب می‌آید.

این استیل در برابر عوامل مختلف از جمله حرارت، زنگ‌زدگی و خوردگی بسیار مقاوم است که در شرایط سخت محیطی دوام می‌آورد. به همین علت در صنایعی که مانند نفت و گاز که حرارات بالا است می‌توان از این مورد استفاده کرد. همچنین در برخی از صنایع مواد شیمیایی خورنده به کار می‌رود که هیچ‌گونه آسیبی به توری مش وارد نمی‌کند. نکته جالب این است بخش زیادی از تجهیزات دریانوردی با این نوع از توری مش ساخته می‌شوند. به همین علت بخش زیادی از خرید این محصول متعلق به صنایع کشتی‌سازی است. همچنین این توری استیل می‌تواند برای ساخت صافی‌ها مربوط به مواد خورنده نیز به کار بسته شوند.

توری استیل ضد زنگ 310S

یکی دیگر از بهترین توری‌های استیل که برای موارد خاص به کار می‌رود توری استیل ضدزنگ 310S است. این محصول به شدت در برابر عوامل آسیب‌زننده مقاومت نشان می‌دهد. ویژگی‌های توری استیل 310S شامل مقاومت در برابر خوردگی، سایش و مواد شیمیایی است که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. این توری می‌تواند تا درمای ۱۱۵۰ درجه سانتی‌گراد را تحمل کند که یک عدد خیره‌کننده به حساب می‌آید.

این در حالی است که در توری مش استیل ۳۰۴ این دما در حدود ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد خواهد بود. با توجه به ساختار قدرتمندی که در این محصول وجود دارد، قیمت توری مش استنلس استیل 310S نسبت به سایر نمونه‌ها بالاتر است. در حال حاضر این محصول در بخش‌های مختلفی همچون ساخت ماشین‌آلات، هوافضا، غربالگری محافظ و مواد غذایی کاربرد دارد. هر کدام از ‌این صنایع به‌طور گسترده‌ای از این محصول استفاده می‌کنند. فراموش نکنید که برای غربال کردن و فیلتر کردن نیز می‌توان بر روی این مش استیل حساب ویژه‌ای باز کرد.

نکات مهم در انتخاب توری مش استیل

با توجه به اینکه توری استیل دارای تنوع زیادی است، بسیاری از افراد نمی‌دانند که کدام نوع را باید تهیه کنند. به همین علت برای انتخاب این محصول حتما باید با خصوصیات توری استنلس استیل به صورت ویژه آشنایی داشته باشید. به‌طور مثال اگر می‌خواهید مش را در شرایط سخت همچون دمای بالا یا مواد شیمیایی خورنده استفاده کنید، باید به سراغ محصولات برتر همچون مش استیل ۳۱۶ و 310S بروید. همچنین در نظر داشته باشید که قطر سیم‌های مش نیز یک عامل مهم در انتخاب است. در نتیجه حتما باید قطر سیم را با توجه به استاندارد مورد نظر خود انتخاب کنید تا در این زمینه مشکلی به وجود نیاید.

 

با توجه به اینکه قیمت توری مش استیل به صورت متری بیان می‌شود، شما باید متراژ مورد نیاز خود را در ابتدا مشخص کنید. خوشبختانه بررسی‌ها نشان می‌دهد که کیفیت ساخت این محصولات در ایران به بالاترین حد ممکن رسیده است. به همین علت هر کدام از انواع مش‌های توری می‌توانند در نوع خود مفید و موثر باشند. همچنین حتما در انتخاب توری استیل باید به ترکیب آلیاژ آن نیز توجه داشت زیرا به صورت مستقیم در تعیین کیفیت این محصول موثر خواهد بود.

خرید توری مش استیل

امروزه فروش توری مش استیل به‌طور گسترد‌ه‌ای در حال انجام است که هر کس می‌تواند بر اساس نیاز خود برای خرید این محصول اقدام کند. قیمت توری استیل به طور مستقیم با نوع آن ارتباط دارد که در هنگام خرید متوجه این موضوع می‌شوید. هر کدام از توری‌های استیل دارای مقاومت مشخصی در برابر عوامل سخت محیطی هستند. به همین علت هر صنعت نوع خاصی از مش استیل به کار گرفته می‌شود. با توجه به اینکه عرضه این محصول به شکل رولی صورت می‌گیرد، می‌توانید آن را به شکل متری خریداری کنید.

رول‌‌های این محصول معمولا به شکل ۳۰ متری عرضه می‌شود که البته نمونه‌های ۲۰ متری آن هم در بازار وجود دارد. ذکر این نکته ضروری است که ریز یا درشت بودن بافت مش هم از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چقدر که چشمه‌ها دارای سایز کوچک‌تری باشند، مقدار مفتول به کار رفته در ساختار آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین نوع بافت در توری استیل ضد فرسایش یا نسوز نیز یک عامل مهم دیگر است که باید به آن توجه داشته باشید. به‌طور مثال توری مش به صورت لوزی نیز بافته می‌شود که با نمونه‌های مربعی‌ شکل تفاوت دارد. با توجه به نکات مهمی که خدمت شما بیان شد، حتما در خرید مش استیل مجموع این موارد را با هم در نظر بگیرید.

 

توری مش استیل؛ از آلیاژهای کم کربن که در آن عناصر کروم(cr24) و نیکل(ni28) به عنوان ماده اولیه استفاده می‌شود، پر مصرف‌ترین سایز این محصول، توری استیل مش 40 می‌باشد. این محصول به صورت رولی و شیت(برگ) در کارخانه تولید می‌شود. "قیمت هر کیلو مش استیل" در پاییز 1402 در حدود 270000 تا 280000 هزارتومان می‌باشد. قیمت توری مش سبک و سنگین را به صورت لحظه‌ای از صنایع فولاد توفیقی دریافت کنید. 

درباره توری مش استیل

توری مش استنلس استیل یک محصول مهم و کاربردی برای صنایع مختلف است که در انواع زیادی شامل توری استیل مش 10، 20، 40، 80، 100، 150 و ... تولید می‌شود. در حال حاضر استیل مش ۳۰۴ و ۳۱۶ پرفروش‌ترین محصولات حال حاضر بازار هستند. قیمت توری مش استیل بر اساس نوع آن و کیفیت ساخت مشخص می‌شود. در صورتی که به دنبال خرید بهترین نوع توری استیل نسوز یا ضدسایش هستید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند. در این مطلب سعی کردیم تا تمامی اطلاعات لازم پیرامون خرید مش استیل را بیان کنیم. امیدواریم که با توجه به مطالب گفته شده بتوانید در اولین فرصت یک خرید عالی را تجربه کنید و نیاز خود را برطرف نمایید.

خرید انواع مش در صنایع فولاد توفیقی

 
مش فولادی در صنایع فولاد توفیقی

خرید مش فولادی

انواع توری مش در صنایع فولاد توفیقی

خرید توری مش

خرید و فروش مش سبک در فولاد توفیقی

خرید مش سبک

قیمت روز توری جوشی در صنایع فولاد توفیقی

خرید مش جوشی

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

3 Comments

  1. تورج گفت:

    سلام آیا توری استیل ریز بافت هم دارید؟ اگه دارید قیمتش چنده؟

  2. سیامک تورابی گفت:

    سلام خسته نباشد لطفا قیمت های مربوط به توری مش استیل رو در جدول قرار بدید سایت شما لیست محصولات را دارد اما حیف که قیمتا رو ننوشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *