لوله داربست ۲ میل

لوله داربست ۲ میل با ضخامت ۴۸.۳ عرضه می‌شود و در بازار با نام لوله داربست ۱۴ کیلویی یا سبک شناخته می‌شود. میانگین قیمت امروز لوله داربستی ۲ میل برابر با ۳۵,۶۰۰ تومان است. در ادامه مطلب جدول قیمت لوله داربستی ۲ میل و مشخصات فنی آن را به تفکیک کارخانه مشاهده می‌کنید. قیمت لوله داربست ۲ میل در فولاد توفیقی پیوسته توسط کارشناسان ما به‌روز می‌شود.

جدول قیمت لوله داربست ۲ میل برای تمام کارخانه ها

جهت خرید و استعلام قیمت لوله داربست ۲ میل با فولاد توفیقی تماس بگیرید.

نوع لوله داربستقیمت لوله داربست ۲ میل (تومان)وزن شاخه ۶ متری (کیلوگرم)قطر لوله داربست ۲ میل (میلی متر)
لوله داربست ۲ میل تهران شرق۳۷۲۴۵۱۴.۵۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل اصفهان۳۶۱۸۰۱۴۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل صابری۳۷۷۲۵۱۴۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل بهفلز۳۷۲۷۲۱۴.۵۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل نیکان۳۶۱۸۱۱۴.۵۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل صدرا۳۷۱۹۰۱۴.۵۴۸.۳
لوله داربست ۲ میل یاران۴۰۸۲۵۱۴.۵۴۸.۳

تاریخ: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

توجه فرمایید که قیمت‌های درج شده برای لوله داربست ۲ میل به ازای هر کیلوگرم هستند. برای مشاهده قیمت لوله داربست در انواع ضخامت‌ها وارد این لینک شوید.

لوله داربست ۲ میل و مشخصات فنی آن

جنس لوله داربست ۲ میل می تواند گالوانیزه یا فولادی باشد؛ لوله‌های داربست در دو نوع درزدار یا بدون درز تولید می‌شوند. قیمت لوله داربست ۲ میل بدون درز از نوع درزدار بالاتر است؛ چرا که نوع بدن درز آن استحکام بیشتری دارد. لوله داربست گالوانیزه نیز به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، قیمت بالاتری دارد.

قیمت لوله داربست ۲ میل و مشخصات فنی آن

لوله داربست ۲ میل در انواع درزدار و بدون درز تولید می‌شود.

علاوه بر این موارد، سایر مشخصات فنی که روی قیمت خرید لوله داربستی ۲ میل موثر هستند عبارت‌اند از طول، ضخامت، قطر و وزن که درادامه هریک را بررسی می‌کنیم:

  • طول شاخه: ۶ متر
  • ضخامت: ۲ میلی متر
  • قطر: ۴۸.۳ میلی‌متر
  • وزن تقریبی هر شاخه: ۱۴ کیلوگرم

سایز استاندارد لوله داربستی ۱/۲ ۱ اینچ است که به آن لوله ۵ می‌گویند. ضخامت لوله داربستی ۵ معادل ۲ یا ۲.۵ میلی‌متر است. به طور کلی قطر استاندارد لوله داربست برابر با ۴۸.۳ میلی‌متر است و در شاخه‌های ۶ متری تولید می‌شود. در نتیجه عامل تعیین‌کننده وزن لوله داربست، ضحامت آن است. در ادامه در رابطه با وزن لوله داربست ۲ میل توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

وزن و قیمت لوله داربست ۲ میل

لوله داربست دارای ۶ متر طول است و آن را به انواع سبک و سنگین تقسیم بندی می‌کنند.  لوله داربست با ضخامت ۲ میلی متر با وزن تقریبی ۱۴ کیلوگرم از انواع سبک لوله داربست محسوب می‌شود و نسبت به لوله داربست سنگین، تحمل وزن کمتری دارد. به همین دلیل در سازه‌های کوچکتر از لوله داربستی ۲ میل استفاده می‌کنند.

طبق آیین نامه ایمنی کار در ارتفاع، لوله داربست باید قادر به تحمل حداقل ۴ برابر بار وارده باشد.

اگر به لوله داربستی با تحمل وزن بیشتر نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه قیمت لوله داربست ۲.۵ میل را مشاهده نمایید.

نکات نصب لوله داربست ۲ میل

حال که درباره وزن و قیمت لوله داربست ۲ میل صحبت کردیم، در ادامه قصد داریم برخی نکات دیگر از نصب داربست در آیین‌نامه ایمنی کار در ارتفاع را بیان کنیم:

نصب لوله داربست ۲ میل با رعایت نکات ایمنی

برای نصب لوله داربست ۲ میل کارفرما موظف است نکات ایمنی را رعایت کند.

  • لوله داربست ها باید سالم و عاری از هرگونه عیب و نقص نظیر تر ک خوردگی، زنگ زدگی، فرو رفتگی، پوسیدگی و سایر عیوب ظاهری باشند؛
  • دهانه یا فاصله دو پایه عمودی داربست نباید بیش از ۴.۲ متر باشد؛
  • جابجا کردن داربست متحرک چرخدار همراه با نفر مستقر شده روی آن ممنوع است؛
  • جایگاه‌ کار در داربست‌ باید حداقل یک متر پایین‌تر از انتهای پایه‌های عمودی باشد؛
  • لوله‌های داربست باید بطور مطمئن مهار و به هم اتصال پیدا کرده باشند و امکان لغزش لوله داربست در حین انجام کار وجود نداشته باشد.

آنچه پیش از خرید لوله داربستی ۲ میل باید بدانید

پیش از خرید لوله داربستی با ضخامت ۲ میلی‌متر باید قیمت آن در هر کارخانه را استعلام بگیرید؛ چرا که هر کارخانه برای تولید لوله داربستی از ورق سیاه یا ورق‌های گالوانیزه متفاوتی استفاده می‌کند و کیفیت ورق‌ها روی قیمت تمام‌شده لوله داربستی ۲ میل اثر می‌گذارد. لوله داربست‌های ۲ میل که در فولاد توفیقی به فروش می‌رسند، شامل برندهای صدرا، یاران، اصفهان، نیکان، ساوه،‌ صابری، بهفلز و تهران شرق هستند.

خرید لوله داربست ۲ میل فرایند پیچیده‌ای نیست، زیرا این محصول مشخصات فنی پیچیده و تنوع خاصی ندارد. اما از آنجا که بروز هر مشکلی در ایمنی لوله داربست جان افراد را تهدید می‌کند، باید مشاوره‌های لازم را از افراد متخصص دریافت نمایید. برای مشاوره پیش از خرید لوله داربست ۲ میل کافیست با شماره ۰۲۱۵۵۵۱۱۵۵۹ تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان فروش فولاد توفیقی استفاده کنید.

قیمت لوله داربست ۲ میل به چه عواملی وابسته است؟

به طور کلی قیمت امروز لوله داربستی ۲ میل در تمام کارخانه ها به عوامل متعددی چون نوسانات نرخ دلار، قیمت جهانی فلزات، شرایط سیاسی و … ارتباط دارد‌. به‌علاوه هزینه مواد اولیه، مشخصات فنی، هزینه حمل و نقل و کارخانه سازنده از متغیرهایی هستند که بر قیمت امروز لوله داربست ۲ میل اثرگذارند. برای کاهش قیمت خرید لوله داربست ۲ میل باید آن را از کارخانه تهیه کنید تا با حذف واسطه‌ها، قیمت تمام‌شده را کاهش دهید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم نوسانات قیمت لوله داربست ۲ میل را روزانه از سایت فولاد توفیقی دنبال کنید تا در مناسب‌ترین زمان اقدام به خرید نمایید.

قیمت لوله داربست ۲ میل در فولاد توفیقی روزانه توسط کارشناسان ما درج می‌شود‌. برای سفارش و خرید لوله داربستی ۲ میل ۱۴ کیلویی می‌توانید با ما در تماس باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *