رابیتس مسعود: قیمت و خرید انواع

رابیتس مسعود یکی از برترین برندهای راویز است که هر ساله بخش زیادی از فروش صنایع آهن را به خود اختصاص می‌دهد. به همین علت امروزه شاهد آن هستیم که میزان درخواست‌ها برای بررسی قیمت رابیتس مسعود بسیار بیشتر از گذشته شده است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به صورت کامل به قیمت راویز مسعود و عوامل تاثیرگذار بر آن بپردازیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. رابیتس مسعود؛ این محصول به عنوان برترین نمونه برند راویز در بازار شناخته می‌شود، هر آنچه نیاز است درباره رابیتس مسعود بدانید را در این مطلب مطالعه فرمایید تا بهترین و به‌صرفه‌ترین خرید را داشته باشید.

قیمت رابیتس مسعود

قیمت رابیتس بدون شک یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید محسوب می‌شود که باید به آن دقت زیادی داشته باشید. در حال حاضر کارخانه‌های زیادی در حال تولید راویز هستند که هر کدام از آن‌ها شرایط قیمت خاصی را برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند. به همین علت امروزه شاهد آن هستیم که هر فردی با توجه به شرایط شخصی خود برای خرید رابیتس اقدام می‌کند. کارخانه مسعود یکی از باکیفیت‌ترین نوع رابیتس‌ها را وارد بازار کرده است. همین عامل کیفیت بالا سبب می‌شود تا افراد زیادی به دنبال کسب قیمت رابیتس مسعود و خرید آن باشند. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که قیمت راویز مسعود به هیچ عنوان ثابت باقی نمی‌ماند.

نام محصول وزن(g)ابعاد برگ(cm)تعداد ستونقیمت(تومان)
رابیتس مسعود410240×60928.500
رابیتس مسعود510240×60933.500
رابیتس مسعود650240×609تماس بگیرید
رابیتس مسعود740240×6013تماس بگیرید
رابیتس مسعود890240×601353.000
رابیتس مسعود950240×6013تماس بگیرید
رابیتس مسعود1060240×601359.800
رابیتس مسعود1120240×601361.500
رابیتس مسعود1200240×601368.500
رابیتس مسعود1400240×6013تماس بگیرید

تاریخ: 12 خرداد 1403

در واقع همواره شرایط بازار بر روی قیمت این محصول تاثیر گذاشته و آن را با دگرگونی روبرو می‌کند. این نکته را فراموش نکنید که در سال‌های اخیر میزان درخواست‌ها برای خرید راویز چند برابر شده است. همین موضوع نشان‌دهنده افزایش محبوبیت این نوع از آهن آلات است که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. با توجه به اهمیت بالای رابیتس مسعود، حتما قبل از خرید شرایط قیمتی آن را به به بهترین شکل ممکن بسنجید تا بهترین خرید ممکن را تجربه کنید. در ادامه جدول قیمت راویز مسعود را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم تا اطلاعات کامل‌تری پیدا کنید.

 

خرید دیگر انواع رابیتس از صنایع فولاد توفیقی

خرید رابیتس ایران از صنایع فولاد توفیقی

رابیتس ایران

انواع توری راویز تولید شده در صنایع فولاد توفیقی

توری رابیتس

عواملی که باعث افزایش قیمت رابیتس می‌شود

بدون شک قیمت یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید رابیتس است که باید توجه ویژه‌ای به آن صورت بگیرد. هر چقدر که شرایط قیمتی رابیتس بهتر باشد، مسلما خرید آن نیز به شکل آسان‌تری انجام می‌شود. با این حال ممکن است که عوامل مختلفی باعث افزایش قیمت رابیتس شوند که باید به آن‌ها توجه کنید. چنانچه کنترل بازار به درستی صورت گرفته باشد، مسلما قیمت رابیتس مسعود نیز در بهترین سطح ممکن قرار می‌گیرد.

شرکت رابیتس مسعود همواره تلاش کرده است تا با حجم مناسب تولید پاسخگوی نیاز بازار باشد و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار بسته است. به همین علت به شما توصیه می‌کنیم که در اسرع وقت برای خرید این محصول با شرایط مناسب اقدام کنید. مهم‌ترین عاملی که سبب افزایش قیمت راویز مسعود می‌شود بالا رفتن میزان تقاضا است. به طور طبیعی وقتی که تقاضا در بازار از عرضه پیشی می‌گیرد،‌ شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود. به همین علت همواره باید در این زمینه یک تعادل درست برقرار شود تا قیمت همیشه به شکل متعادل باقی بماند. قیمت رابیتس گالوانیزه در برندهای مختلف نشان می‌دهد که همه آن‌ها به نوعی درگیر همین عرضه و تقاضا بازار هستند.

فاکتورهای تعیین‌ کننده قیمت راویز مسعود

برای اینکه قیمت رابیتس کارخانه مسعود مشخص شود، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید که هر کدام از آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارند. در واقع فاکتورهای بسیار زیادی بر روی قیمت اثر دارند که باید هر کدام از آن‌ها را به صورت جداگانه بررسی کنید. برای اینکه بهتر با این عوامل مهم آشنایی پیدا کنید، در ادامه به تحلیل آن‌ها خواهیم پرداخت.

تعداد ستون‌های راویز

یکی از اصلی‌ترین عواملی که در تعیین قیمت راویز مسعود نقش دارد تعداد ستون است. معمولا در هر ورق رابیتس شاهد حضور تعدادی از ستون‌ها هستیم که میان آن‌ها توسط چشمه‌ها پر شده‌ است. هر چقدر که تعداد ستون‌ها افزایش پیدا کند، قیمت نیز به همان نسبت بالاتر خواهد رفت. در حال حاضر راویزها به سه شکل مختلف ۹، ۱۱ و ۱۳ ستون ساخته می‌شوند. به همین علت اگر می‌خواهید که قیمت رابیتس مسعود را متوجه شوید، حتما باید به تعداد ستون محصول نیز توجه کافی را داشته باشید.

تعداد ستون رابیتس مسعود، تعداد ستون‌های رابیتس مسعود، تغییر ستون‌های رابیتس مسعود باعث تغییر کارایی و قیمت محصول شود.

به طور قطع با یک برنامه‌ریزی درست قادر خواهید بود که بهترین خرید را پشت سر بگذارید. اگر دوست دارید که چشمه‌های رابیتس کوچک‌تر باشند، باید محصولی با ستون‌های بیشتر انتخاب کنید که قاعدتا از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. انتخاب راویز با تعداد ستون دلخواه کاملا بر اساس نظر شخصی خود شما صورت می‌گیرد پس از این جهت نگرانی خاصی نداشته باشید. به طور مثال قیمت رابیتس ۱۱۰۰ بیشتر از رابیتس ۹۰۰ خواهد بود.

وزن رابیتس مسعود

تعیین قیمت رابیتس مسعود بدون توجه به وزن عملا غیر ممکن است پس حتما نگاه ویژه‌ای به این عامل داشته باشید. هر راویز در ضخامت مشخصی تولید می‌شود که همین عامل بر روی قیمت نهایی آن نیز اثر خواهد داشت. به همین علت از شما درخواست می‌کنیم که در هنگام خرید به عامل مهم و تعیین‌کننده وزن هم دقت داشته باشید. رابیتس‌های ۱۳ ستونه نسبت به سایر موارد سنگین‌تر هستند که همین امر باعث بالاتر بودن قیمت آن می‌شود.

معمولا رابیتس‌ها را از نظر وزنی به سه شکل مختلف سبک، متوسط و سنگین دسته‌بندی می‌کنند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. در واقع زمانی که می‌خواهید برای خرید رابیتس اقدام کنید، حتما به سبک یا سنگین بودن آن توجه کنید زیرا روی قیمت اثر گذار خواهد بود. هر کس با توجه به شرایط خاص خود به نوع خاصی از این محصول نیاز پیدا می‌کند. در نتیجه قبل از انجام خرید حتما باید نیازسنجی درست و حرفه‌ای صورت بگیرد تا در این موضوع اشتباهی رخ ندهد.

تعداد چشمه‌های رابیتس مسعود

بسیاری از افراد درباره قیمت رابیتس سقف صحبت می‌کنند و عوامل مختلفی را بر روی آن تاثیرگذار می‌دانند. در این بین نباید از اهمیت بالای تعداد چشمه‌های رابیتس غافل شد که در نوع خود بسیار پر اهمیت است. تعداد چشمه‌های هر رابیتس عاملی است که با قیمت ارتباط بسیار نزدیکی دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که هر چقدر اندازه چشمه‌ها کوچک‌تر باشد، راویز از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. در واقع تعداد بیشتر چشمه‌های راویز باعث بالا رفتن قیمت آن خواهد شد.

از همان طرف هر چقدر که رابیتس مسعود اصل چشمه‌های کمتری داشته باشد، قیمت آن نیز به همان اندازه کاهش پیدا می‌کند. با توجه به شرایطی که برای شما شرح داده شد، حتما سعی کنید که در هنگام بررسی قیمت رابیتس مسعود به تعداد چشمه‌ها نیز دقت داشته باشید. در حال حاضر خرید رابیتس فلزی مسعود با بهترین شرایط ممکن برای شما فراهم شده است پس به هیچ عنوان این فرصت طلایی را از دست ندهید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

انواع رابیتس مسعود و کاربرد‌های آن

برای اینکه بتوانید بهتر قیمت راویز مسعود را بررسی کنید، قبل از هر چیز باید شرایط آن را به صورت ویژه بسنجید و اطلاعات خود را درباره انواع رابیتس کامل کنید. تقسیم‌بندی راویزها را می‌توان بر اساس معیارهای مختلفی انجام داد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به طور مثال طبق بررسی‌هایی که در سالیان اخیر صورت گرفته است راویز سقفی استفاده بیشتری را به خود اختصاص داده است. به همین علت از شما درخواست می‌کنیم که انواع رابیتس و کاربردهای آن را به صورت دقیق متوجه شوید. در ادامه با انواع رابیتس آشنایی پیدا خواهیم کرد.

انواع رابیتس بر اساس کاربرد

به طور کلی راویزها از نظر کاربرد به دو دسته رابیتس دیواری و سقفی تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. نکته مهم این است که قیمت رابیتس مسعود بر اساس کاربرد نیز ممکن است تغییر کند. معمولا راویزهای سقفی از کیفیت ساخت بیشتری برخوردار هستند چون نقش مهم‌تری را ایفا می‌کنند. با این حال می‌توان در راویز دیواری نیز بهترین کیفیت ممکن را در نظر گرفت تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود. مزایای رابیتس در هر دو نوع سقفی و دیواری وجود دارد پس از این جهت هیچ‌گونه نگرانی به خود راه ندهید و با خیال آسان کار خود را پیش ببرید.

کارخانه رابیتس مسعود

در خط تولید کارخانه رابیتس مسعود، راویز در وزن‌های زیر به صورت روزانه و به بازار عرضه می‌شود:

 • 400 گرمی 9 ستون
 • 450 گرمی 9 ستون
 • 500 گرمی 11 ستون
 • 500 گرمی 13 ستون
 • 550 گرمی 11 ستون
 • 550 گرمی 13 ستون
 • 600 گرمی 13 ستون
 • 650 گرمی 11 ستون
 • 700 گرمی 13 ستون
 • 750 گرمی 13 ستون
 • 800 گرمی 13 ستون
 • 900 گرمی 13 ستون
 • 1000 گرمی 13 ستون
 • 1100 گرمی 13 ستون
 • 1200 گرمی 13 ستون
 • 1300 گرمی 13 ستون

لیست انواع رابیتس مسعود تولیدی در کارخانه، مواردی است که در بالا به آن‌ها اشاره شد. تولید این وزن‌ها با توجه به میزان تقاضای بازار شکل می‌گیرد.

انواع راویز مسعود بر اساس ستون‌ها

 همانطور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، رابیتس‌ها در تعداد ستون‌های مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. امروزه شاهد آن هستیم که موارد استفاده از راویز با توجه به تعداد ستون آن مشخص می‌شود. در حال حاضر رابیتس مسعود نیز به شکل‌های نه، یازده و سیزده ستونه در بازار موجود است. معمولا  از راویز ۱۳ ستونه بیشتر برای نماکاری استفاده می‌شود که یک کاربرد ویژه برای آن محسوب می‌شود. ناگفته نماند که موارد دیگری همچون ۱۷ ستونه نیز در دنیا وجود دارد ولی در ایران خیلی رایج نیست. به همین علت برای دانستن قیمت راویز مسعود کافی است که همان سه مورد اول را بدانید زیرا در این مورد اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار می‌دهد. فراموش نکنید که هر چقدر تعداد ستون‌ها در رابیتس بیشتر باشد، انتخاب عاقلانه‌تری خواهد بود.

انواع رابیتس بر اساس وزن‌کشی

رابیتس‌ها را بر اساس وزن نیز تقسیم‌بندی می‌کنند که شما هم باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهید. در حالت کلی هر چقدر وزن بالاتر باشد، قیمت رابیتس مسعود نیز بیشتر خواهد بود. انواع راویز با توجه به وزن در سه شکل سبک، نیمه سنگین، سنگین و فوق سنگین دسته‌بندی می‌شود که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. کاربرد رابیتس با توجه به شرایط وزنی آن مشخص خواهد شد.

به طور مثال اگر شما می‌خواهید خرید رابیتس فلزی را برای سقف انجام دهید، بهتر است که به سراغ رابیتس سبک یا نیمه سنگین بروید. از طرفی برای پروژه‌های مهم دیگر مثل نماکاری می‌توان از رابیتس نیمه سنگین یا سنگین استفاده کرد. در هر حال این شما هستید که باید شرایط خود را بسنجید و با توجه به موقعیت بهترین نوع رابیتس مسعود را به کار ببندید. ناگفته نماند که نصب و اجرای رابیتس نیز باید توسط یک تیم حرفه‌ای صورت گیرد.

درباره محصول رابیتس مسعود

مزایای رابیتس سبب شده است که استفاده از آن در بخش‌های مختلف کاملا مشهود باشد. با این شناخت یک برند خوشنام و درجه یک در این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رابیتس مسعود یکی از بهترین محصولاتی است که تا به حال در بازار عرضه شده است. عوامل تعیین‌کننده قیمت رابیتس مسعود شامل موارد مختلفی همچون وزن و تعداد چشمه است. بعد از اینکه قیمت راویز مسعود را متوجه شدید، می‌توانید از طریق نمایندگی رسمی برای خرید آن اقدام نمایید. در این حالت تحویل رابیتس‌ها نیز در اسرع وقت به شما انجام می‌شود تا پروژه‌های عمرانی خود را پیش ببرید. در صورتی که شما هم تجربه خرید داشتید و یا نظری در این مورد دارید، حتما آن را با ما به اشتراک بگذارید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

2 Comments

 1. عباس پورسعید گفت:

  سلام من همکار هستم و مغازم بوشهر هست میخوام ی بار بخرم. اگر عمده بخوام آدرس کارخانه رابیتس مسعود کجاست بیام حضوری تهیه کنم؟
  اینطوری ارزون تر میوفته برام یا قیمتش فرقی نداره؟

  • مدیر گفت:

   دورود بر شما
   بله تهیه رابیتس از کارخانه قیمت پایین‌تری داره، در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس می‌گیرن و اطلاعات لازم رو به شما میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *