قیمت سیم خاردار باغی

یکی از ابزارهای حفاظت و ایمنی برای دور باغ، دسته‌ای از سیم خاردار که آن را سیم خاردار باغی می‌نامند است. سیم خاردار برای دور باغ به منظور جلوگیری از ورود حیوانات و افراد غیرمجاز به باغ و یا جلوگیری از خروج حیوانات به کار می‌رود. از طرفی، از این محصول به عنوان یک ابزار زیبایی و حفظ زیبایی ظاهری باغ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سیم خاردار باغی بر اساس کیفیت و سایز تعیین می‌شود. اما در مجموع، سیم خاردار دور باغ یکی از ابزارهای ارزان قیمت برای حفاظت از باغ و زمین کشاورزی است.

قیمت سیم خاردار باغی

عنوان طول (هر کیلوگرم)وزن (کیلوگرم)ضخامت مفتولضخامت خارقیمت (تومان)
قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی باغی قطر ۶۰ ۶۶kg۲/۵mm۲mm۳۶۰۰۰۰
قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی باغی قطر ۶۰ پر کربن۸ ۸kg۲/۵mm۲mm۵۲۰۰۰۰
سیم خاردار حلقوی دور باغ تبری قطر ۶۰ ۶ ۶kg۲/۵mm۰.۵mm۴۲۵۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری باغی قطر ۶۰ پر کربن۸۸kg۲/۵mm۰.۵mm۶۴۰۰۰۰
سیم خاردار حلقوی سوزنی دور باغ قطر ۹۰ ۸۸kg۲/۵mm۲mm۴۷۵۰۰۰
سیم خاردار حلقوی سوزنی باغی قطر ۹۰ پر کربن۱۰ ۱۰kg۲/۵mm۲mm۶۳۰۰۰۰
سیم خاردار حلقوی دور باغ تبری قطر ۹۰ ۸ ۸kg۲/۵mm۰.۵mm۵۲۵۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۹۰ باغی پرکربن ۱۰۱۰kg۲/۵mm۰.۵mm۷۴۰۰۰۰
تاریخ: به روزرسانی شده است

عنوانطول (متر)وزن (کیلوگرم)ضخامت مفتولضخامت خارقیمت کیلویی (تومان)
سیم خاردار خطی سوزنی باغی۲۰۰۲۵۲/۵mm۲mm ۴۱.۵۰۰
سیم خاردار خطی باغی سفارشیسفارشیمتغیرسفارشی-متغیر
سیم خاردار خطی تبری باغی۱۴۴۱۲۲.۵mm۰.۵mmتماس بگیرید
تاریخ: به روزرسانی شده است

مواردی که تعیین قیمت سیم خاردار باغی تاثیرگذارند عبارتند از:

 • جنس
 • نوع سیم
 • ضخامت سیم
 • طول سیم
 • روکش سیم
 • وزن کلاف سیم خاردار

برای مثال قیمت سیم خاردار باغی گالوانیزه با روکش PVC در بازار با توجه به موارد بالا با نرخ‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. البته باید توجه داشت که در صورت عدم استفاده از متریال‌های با کیفیت و برندهای شناخته شده، هزینه‌های بیشتری صرف نگهداری و تعمیرات ناشی از خرابی و کاهش عمر مفید سیم خاردار باغی خواهد شد. در ادامه لیست قیمت سیم خاردار باغی را مشاهده می‌کنید.

مشخصات فنی سیم خاردار برای دور باغ

به طور معمول ماده اولیه تولید سیم خاردار باغی سیم‌هایی از جنس فلز هستند. این سیم‌ها به طول‌های مختلفی تولید می‌شوند و با توجه به نیاز خود، می‌توانید سایز مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. سیم آن در حدود ۲ تا ۴ میلی‌متر قطر دارد و بسته به نوع و سایز آن، در طول‌های مختلفی تولید می‌شود اما رایج‌ترین طول این محصول ۸ متر می‌باشد.

قطر خارجی(mm) تعداد حلقه طول استاندارد هر کلاف(m) نوع تیغ تعداد رشته
۴۵۰ ۳۳ ۸-۷ تبری تک رشته
۵۰۰ ۵۶ ۱۳-۱۲ تبری تک رشته
۷۰۰ ۵۶ ۱۴-۱۳ تبری تک رشته
۹۶۰ ۵۶ ۱۵-۱۴ تبری تک رشته
۴۵۰ ۵۶ ۹-۸ سوزنی دو رشته
۵۰۰ ۵۶ ۱۰-۹ سوزنی دو رشته
۶۰۰ ۵۶ ۱۱-۱۰ سوزنی دو رشته
۶۰۰ ۵۶ ۱۰-۸ سوزنی دو رشته
۷۰۰ ۵۶ ۱۲-۱۰ سوزنی دو رشته
۸۰۰ ۵۶ ۱۳-۱۱ سوزنی دو رشته
۹۰۰ ۵۶ ۱۴-۱۲ سوزنی دو رشته
۹۶۰ ۵۶ ۱۵-۱۳ سوزنی دو رشته
۹۸۰ ۵۶ ۱۶-۱۴ سوزنی دو رشته

 

معمولا برای ارتقاع کیفیت از روکش PVC بر روی سیم خاردارهای باغی فولادی استفاده می‌شود. این سیم‌ها به دو صورت گالوانیزه و آلومینیومی تولید می‌شوند. سیم‌های گالوانیزه با پوششی از روی فولاد تولید شده‌اند که ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی هستند. برای مثال سیم خاردار حلقوی به دلیل مقاومت بالا و ساختار حلقه مانند و پوششی که از طریق گالوانیزاسیون ایجاد شده، برای استفاده در شرایط آب و هوایی سخت و زمین‌های خشک بهترین گزینه است.

قیمت سیم خاردار باغی با توجه به وزن و قطر مفتول تعیین می‌شود

اطلاع از مشخصات فنی سیم خاردار دور باغ به شما کمک می‌کند بهترین انتخاب را داشته باشید.

سیم‌های آلومینیومی نیز سبک و قابل حمل هستند. همچنین قابلیت نصب آسانی دارند. این سیم‌ها از فلز آلومینیوم ساخته شده‌اند که در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت بیشتری نسبت به فولاد دارند. از سیم خاردار باغی آلومینیومی بیشتر برای مناطق با شرایط آب و هوایی مرطوب استفاده می‌شود.

به طور کلی عوامل تعیین کننده ضخامت سیم خاردار باغی عبارتند از:

 1. محیط آب و هوایی(ضخامت مناسب برای جلوگیری از پوسیدگی)
 2. متراژ(هر چه متراژ بیشتر باشد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها ضخامت را کمتر در نظر می‌گیریم)
 3. بودجه

برای تعیین ضخامت‌ سیم خاردار برای دور باغ مواردی همچون میزان امنیت مورد نیاز، رطوبت، متراژ و مهم‌تر از همه بودجه را در نظر می‌گیریم. برای مثال، اگر در منطقه شما حیوانات بزرگ و خطرناکی مانند گرگ وجود دارد، بهتر است از ضخامت بیشتر استفاده کنید، طبیعتا به دنبال افزایش قطر سیم، قیمت سیم خاردار باغی نیز افزایش می‌یابد.

مزایای استفاده از سیم خاردار باغی

استفاده از سیم خاردار باغی بسیار مفید است، زیرا به شما کمک می‌کند تا باغ و زمین خود را از ورود حیوانات و افراد غیرمجاز محافظت کنید. همچنین، به شما کمک می‌کند تا ظاهر زیبایی برای باغ خود ایجاد کنید. این سیم‌ها بسیار قوی و مقاوم هستند. همچنین از نظر اقتصادی نیز بسیار مناسب هستند و هزینه‌های شما را به شدت کاهش می‌دهند.

چرا باید برای اطراف باغ سیم خاردار تهیه کنیم؟

ایران به واسطه چهار فصل بودن در اقلیم آب و هوایی خود در تمامی فصول سال از باغات و زمین‌های کشاورزی که همواره در حال ثمردهی هستند شامل می‌شود، حفظ امنیت و نگهداری از مستغلات یکی از دغدغه‌های اصلی کشاورزان و باغداران است، که این مسئله مدت‌هاست توسط نوعی سیم خاردار برای دور باغ رفع شده است، از این طریق و با صرف هزینه‌ای اندک اما یکبار برای همیشه قابل انجام است.

محصولات مشابه:

برای مشاهده جزئیات، صفحه لیست قیمت و سفارش نمونه‌های متنوع سیم خاردار بر روی هر کدام کلیک کنید.

خرید سیم خاردار باغی

برای سفارش و خرید سیم خاردار باغی، بهترین روش مراجعه به فروشگاه‌های ساختمانی و معتبر در فروش مصالح ساختمانی است. همچنین، می‌توانید از طریق سایت فولاد توفیقی نیز سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان فروش فولاد توفیقی آماده راهنمایی شما خریداران گرامی را دارند.

یکی از نمونه های سیم خاردار باغی، دهانه 60 تبری است که پر فروش ترین نوع آن می‌باشد

با توجه به تنوع محصولات متنوع موجود در بازار پیشنهاد می‌کنیم از برندهای خوش‌نام خرید خود را انجام دهید. زیرا مواد به رفته در تولید محصول می‌تواند در مقاومت و دوام محصول موثر باشد. پیشنهاد بعدی ما به شما خرید سیم خاردار دست دوم است که در صورت خرید از منابع مطمئن می‌تواند به صورت قابل توجهی در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند.

نکاتی که می‌تواند در خرید سیم خاردار برای دور باغ به شما کمک کند!

به منظور حساسیت‌هایی که در قوانین نصب و راه اندازی این محصول وجود دارد می‌بایست تولید سیم خاردار برای دور باغ توسط کارخانه مطابق با گواهی‌های زیر باشد:

 • گواهینامه ISO9001
 • گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001
 • سیستم مدیریت ایمنی GB/T28001

داشتن این گوهی‌ها به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که محصول مورد نظر خود را از یک منبع معتبر و قابل اعتماد خریداری کرده‌اید.

بهترین سیم خاردار باغی

همانطور که می‌دانید یکی از پرکاربردترین ابزارهایی که می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد امنیت استفاده کنید سیم خاردار باغی است به طوری که از آن برای مرزکشی ملیتی هم استفاده می‌شود. چنانچه به دنبال بهترین نوع سیم خاردار برای دور باغ هستید می‌توانید از سیم خاردارهای تیغ‌دار که با مفتول گالوانیزه گرم تولید شده‌اند و مقاومت حداکثری در برابر خوردگی و پوسیده شدن دارند بهره بگیرید. محافظت از حیوانات وحشی، دزدان و ایجاد زیبایی در محیط باغ می‌تواند از شاخصه‌های اصلی این محصول باشد.
همچنین برای کاهش هزینه در قیمت سیم خاردار باغی می‌توانید از نوع ضدزنگ و فولادی استفاده کنید، این نکته به شما کمک می‌کند تا از هزینه‌های جانبی و بازسازی جلوگیری کنید. برای مثال یک کلاف سیم خاردار خطی سوزنی ضدزنگ که وزن هر کلاف آن ۲۵ کیلوگرم و قیمت هر کیلوگرم آن معادل ۴۰.۵۰۰ تومان است برای پوشش ۲۰۰ متر طول از باغ شما کافیست.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *