قیمت هر متر فنس الکتریکی(فنس برقی)

فنس الکتریکی Electric fence یک محصول شناخته ‌شده برای افزایش امنیت محیط‌های مختلف است. همانطور که از نام این فنس پیداست، با ایجاد شوک الکتریکی مانع از نزدیک شدن افراد به فنس می‌شود. قیمت هر متر فنس الکتریکی با توجه به شرایط روز بازار مشخص می‌شود. برای اینکه با انواع این توری و عملکرد آن آشنایی پیدا کنید، حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. فنس برقی را به منظور ایجاد حصار امنیتی قوی در نظر می‌گیرند، که البته با توجه به قیمت گران آن نسبتا امنیت قابل قبولی ایجاد می‌کند.

قیمت هر متر فنس الکتریکی

امروزه حفاظت از مکان‌های مختلف بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است. برخی از مکان‌ها از نظر امنیتی بسیار حساس هستند که به همین علت استفاده از فنس معمولی جوابگو نخواهد بود. در چنین شرایطی خرید فنس برقی بهترین کار است. در واقع اصلی‌ترین کاربرد این فنس جلوگیری از سرقت است که شرایط را برای چنین خطراتی از بین می‌برد. برخی اماکن گاهی دچار حمله می‌شوند و باید مراقبت مناسبی از آن انجام داد. در حال حاضر قیمت هر متر فنس الکتریکی با توجه به شرایط روز بازار تغییر می‌کند. برای خرید فنس الکتریکی با شماره ۰۲۱۵۵۵۱۱۵۵۹ تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس فروش فنس الکتریکی

۰۹۹۱۸۹۸۹۲۵۸

خرید فنس الکتریکی از صنایع فولاد توفیقی

لیست قیمت فنس الکتریکی

با این حال شما می‌توانید با برنامه‌ریزی درست و حساب شده‌ای در بهترین زمان خرید الکتروفنس را انجام دهید. با توجه به اینکه تجهیزات خاصی در توری برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد، مسلما قیمت این محصول نیز نسبت به فنس‌های معمولی بیشتر خواهد بود. همانطور که اشاره کردیم قیمت‌ گذاری این محصول بر اساس متر مربع صورت می‌گیرد. فراموش نکنید که فنس برقی نیز مانند هر محصول دیگری درجه‌بندی مختلفی دارد. با این حال پیشنهاد می‌کنیم که برای امنیت بیشتر حتما به سراغ فنس الکتریکی باکیفیت بروید تا با انتخاب مناسب، امنیت صددرصدی را تجربه کنید.

کاربردهای مختلف حصار الکتریکی

در حال حاضر استفاده از حصار الکتریکی به شکل‌های مختلفی امکان‌پذیر است. همین مسائل باعث شد که حصار الکتریکی به یک محصول محبوب تبدیل شده است. حصارکشی باغ‌ وحش‌ها و دامداری‌ها را می‌توان با کمک الکتروفنس انجام داد. کاربرد دیگر این فنس در باغ‌هایی است که محصولات گران‌قیمت دارند. از این محصول می‌توان برای حصارکشی باغ پسته به خوبی استفاده کرد.

همچنین فنس شوک‌دار برای حفاظت از محیط‌های صنعتی مانند کارخانه‌ها و کارگاه‌ها نیز بسیار مناسب است. در این حالت احتمال سرقت به کمترین حد خود می‌رسد. ناگفته نماند که این فنس برای ویلاها نیز بسیار مناسب است زیرا امنیت خانه را چند برابر می‌کند. در این بین برخی از ارگان‌های دولتی نیز برای حفاظت از اماکن امنیتی و حساس همچون زندان‌ها از این فنس استفاده می‌کنند.

مجموع این موارد نشان‌دهنده آن است که به‌کارگیری فنس الکتریکی می‌تواند قدرت حفاظت محیطی را چند برابر کند. بسیاری از انبارها نیز از فنس برقی استفاده می‌کنند تا خطراتی مانند سرقت را به کمترین حد خود برسانند. اما در مقابل برای ایجاد حصار یا حریم زمین‌های کشاورزی می‌توان از فنس باغی که خرید آن هزینه‌هایی کمتری را شامل می‌شود را انتخاب نمود.

فنس الکتریکی چیست؟

فنس الکتریکی در حقیقت نوعی از فنس است که با اعمال الکتریسیته اجازه عبور جانداران را نخواهد داد. الکتروفنس پیشرفته‌ترین سیستم بازدارنده ورود به اماکن حفاظت شده است. به‌همین علت شاهدیم که فنس برقی به‌عنوان یک حصار ایمن در محل‌های مختلفی به کار می‌رود. زمانی که یک جاندار به سمت فنس می‌رود، یک شوک الکتریکی را تجربه می‌کند که به همین علت امکان عبور از آن وجود ندارد. در صورتی که فردی بخواهد عملکرد آن را مختل کند، بلافاصله آلارم آن روشن شده و نتیجه نهایی را به شما اطلاع خواهد داد.

قیمت روز فنس الکتریکی در وبسایت فولاد توفیقی

دریافت قیمت روزانه فنس الکتریکی

به همین علت شما می‌توانید که با خیال راحت فنس برقی را نصب کنید و از مزایای آن بهره ببرید. قیمت هر متر مربع فنس الکتریکی با توجه به عوامل متعدد سنجیده می‌شود. به‌همین علت شما این فرصت را دارید که در اسرع وقت خرید فنس الکتریکی را با ارزان‌ترین قیمت ممکن از فولاد توفیقی انجام دهید. حال که می‌دانید الکتروفنس چیست، سعی کنید برای افزایش امنیت اماکن خود از آن بهره ببرید. امروزه به‌کارگیری این فنس در مناطق حفاظت شده طبیعی نیز افزایش پیدا کرده است.

معیارهای استاندارد فنس الکتریکی

همانطور که می‌دانید، الکتروفنس‌ها از انواع فنس محسوب می‌شوند که در آن از شوک برقی برای عدم ورود جانداران استفاده می‌شود. بدون شک باید میزان شوک شرایط استانداردی قرار بگیرد تا علاوه بر قدرت بازدارندگی مناسب، خطر جانی نداشته باشد. چنانچه میزان شوک از حد استاندارد پایین‌تر باشد، عملا هیچ کاربردی نخواهد داشت، زیرا مانع ورود نخواهد شد. از طرفی قدرتمند بودن جریان برق نیز سبب خطرات جانی خواهد بود. در حال حاضر اتحادیه اروپا استاندارد BS4737 را برای این محصول در نظر گرفته است. ناگفته نماند که میزان شوک استاندارد نیز در یک بازه خاص قرار می‌گیرد که امکان کم و زیاد کردن آن وجود خواهد داشت.

شما می‌توانید میزان شوک را تا ۱۰ کیلو وات بالا ببرید. میزان انرژی که از فنس الکتریکی خارج می‌شود ۵ ژول است که به همین جهت منجر به مرگ فرد نخواهد شد. این در حالی است که دستگاه‌های شوک‌دهنده پزشکی ۳۰ ژول قدرت دارند. عرض پالس در فنس برقی بسیار کم است که همین موضوع باعث عدم پرت شدن فرد خواهد شد. در واقع این فنس تنش‌های عضلانی ایجاد نمی‌کند ولی در عوض می‌تواند درد زیادی را به فرد متجاوز وارد نماید.

مزایای فنس الکتریکی چیست؟

با توجه به اینکه فنس برقی دارای مزایای فراوانی است، به‌کار بردن آن می‌توند برای شما بسیار سودمند باشد. فنس الکتریکی نفوذ به محوطه را غیرممکن می‌کند. زیرا هیچ فردی نمی‌تواند در برابر شوک ایجاد شده مقاومت کند. همچنین این فنس‌ها دارای سیستم آلارم و هشدار هستند که به صورت لحظه‌ای کار می‌کنند. چنانچه حمله به تاسیسات صورت گیرد، بلافاصله متوجه خواهید شد. معمولا همراه با فنس برقی می‌توان از پروژکتور و آژیر بهره برد تا امنیت محیط به بیشترین حد خود برسد. این فنس‌ها می‌توانند برای سازمان‌های مختلف استفاده شوند و زحمت حراست‌های سازمانی را کمتر خواهد کرد.

از طرفی به دلیل هوشمندی که در این سیستم وجود دارد می‌توان تعداد نیروهای انسانی را بسیار کاهش داد. خوشبختانه نصب این فنس به صورت آسان و سریع صورت می‌گیرد و معطلی زیادی از این جهت نخواهید داشت. از آنجایی که امکان تماس با این فنس وجود ندارد، از عمر مفید و دوام بالاتری برخوردار خواهد بود. افزایش ضریب امنیتی مکان‌های متعدد به سادگی با استفاده از این سازه امکان‌پذیر خواهد بود. قیمت هر متر فنس الکتریکی با توجه به مزایایی که دارد به شکل منصفانه تعیین می‌شود. به همین علت بهتر است که در اولین فرصت فنس الکتریکی مقرون‌به‌صرفه را برای خود تهیه کنید.

طرز کار سیستم فنس الکتریکی

فنس برقی برای اعمال شوک به فرد مهاجم از سازوکار ویژه‌ای استفاده می‌کند که باید به آن توجه داشته باشید. در ابتدا بخش‌بندی پروژه به شکل درستی در سیستم صورت می‌گیرد. هنگامی که فرد مهاجم به فنس می‌رسد، شوک الکتریکی به شکل کنترل شده و به صورت ثانیه‌ای از هادی‌های فولادی به فرد وارد می‌شود. در این حالت دستگاه‌های آنالایزر نیز به دو زون متصل می‌شوند که در نتیجه اعمال شوک دردناک ادامه پیدا می‌کند.

این دستگاه‌ها به طور دقیق محلی که مورد تعرض است را به شما نشان می‌دهد تا برای بازدید حضوری عجله کنید. بعد از این مرحله فنس‌های فولادی گالوانیزه از میان عایق‌های سیستم کشیده می‌شوند. در آخر نیز نصب پایه‌های میانی و انتهایی با اندازه‌های مشخص صورت می‌گیرد. در این حالت هادی‌های فولادی با فاصله ۹۵ تا ۲۵۰ میلی‌متر در کنار یکدیگر قرار داده می‌شوند. شوک در فنس الکتریکی به صورت ثانیه‌ای یک‌بار به فرد وارد می‌شود که منجر به اثرگذاری بهتر آن خواهد شد. قیمت هر متر فنس الکتریکی با توجه به امکاناتی که به شما می‌دهد بسیار مناسب است. پس فرصت خرید آن از فولاد توفیقی را از دست ندهید.

منبع تغذیه فنس الکتریکی چیست؟

نیروی برق مورد نیاز برای فنس برقی حتما باید از یک راه درست و مطمئن تامین شود. مهم‌ترین منبع تغذیه فنس برقی استفاده از برق شهری است. در این حالت برق مورد نیاز برای دستگاه آنالایزر از طریق برق شهری تامین می‌شود. در حال حاضر اکثر فنس‌های الکتریکی با برق شهری تامین می‌شوند. یکی دیگر از منابع تغذیه برای فنس برقی، استفاده ویژه از سیستم خورشیدی است. در بسیاری از موارد ممکن است که اماکن از برق شهری دور بوده و به آن دسترسی نداشته باشند. مثلا در بسیاری از باغ‌ها برق‌کشی وجود ندارد و به همین علت نمی‌توان از برق شهری بهره برد.

خرید حصار الکتریکی در بهترین منابع بازار

دریافت قیمت فنس برقی نو

به همین علت بهتر است که در چنین شرایطی از پنل‌های خورشیدی استفاده نمود. برق تولید شده توسط پنل خورشیدی بعد از ذخیره‌سازی به سمت دستگاه آنالایزر حرکت می‌کند. از آنجایی که نور عاملی است که همیشه وجود دارد، تامین برق فنس به بهترین شکل صورت می‌گیرد و مشکلاتی نظیر قطعی برق به وجود نخواهد آمد. هر کس باید با توجه به شرایط خود یک منبع تغذیه مناسب پیدا کند که از هر نظر مورد تایید باشد. انتقال شوک استاندارد نیازمند برق لازم است که باید در این مورد فکر اساسی کنید.

خرید فنس الکتریکی

فنس الکتریکی یک محصول عالی برای حصارکشی است که ضریب امنیتی بسیار بالایی دارد. این حصار می‌تواند با ایجاد شوک الکتریکی به فرد مهاجم مانع از سرقت و ورود او شود. فنس برقی در محیط‌های مختلفی همچون باغ وحش، دامداری، کارگاه، کارخانه و اماکن امنیتی استفاده می‌شود. قیمت هر متر فنس الکتریکی بر اساس عوامل مختلفی همچون کیفیت ساخت متغیر است. قیمت فنس الکتریکی دست دوم را نیز می توانید در این صفحه دنبال کنید. چنانچه می‌خواهید بهترین نوع الکتروفنس را تهیه کنید، کارشناسان می‌توانند در این زمینه به شما یاری برسانند. مطمئنا با یک خرید آسان و سریع بهترین شرایط امنیتی را در محیط خود ایجاد خواهید کرد.

۳.۵/۵ - (۱۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *