سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار حلقوی از انواع سیم خاردار با مزایا و کاربرد بسیار زیاد است. سیم خاردار حلقه‌ای در انواع مختلف و با ویژگی‌های متنوع به بازار عرضه می‌شود. شما می‌توانید از این سیم‌های خاردار برای افزایش امنیت  و حصارکشی محیط‌های مختلف و همچنین جدا کردن دو منطقه از یکدیگر استفاده کنید. این سیم‌ها علاوه بر افزایش امنیت به افزایش زیبایی منطقه نیز کمک می‌کند. بنابراین اگر قصد خرید سیم خاردار حلقوی را دارید باید با ویژگی‌های آن آشنا شوید. به همین منظور در این مقاله بررسی خواهیم کرد که سیم خاردار حلقه ای چیست و قیمت سیم خاردار حلقوی چگونه تعیین می‌شود. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه با فولاد توفیقی همراه باشید.

قیمت سیم خاردار حلقوی

قیمت سیم خاردار حلقوی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که هنگام خرید آن مورد توجه قرار می‌گیرد. قیمت سیم خاردار حلقه ای به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع سیم خاردار، ابعاد سیم، طول سیم خاردار و مشخصات آن بستگی دارد. بنابراین قبل از خرید سیم خاردار از نوع حلقوی باید این عوامل را مد نظر قرار دهید و سپس اقدام به خرید نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین قیمت سیم خاردار حلقوی می‌توانید با کارشناسان فولاد توفیقی تماس حاصل فرمایید.

نام محصولطول(m)وزن(kg)ضخامت مفتولضخامت خارقیمت(تومان)
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۶۰۶۶۲/۵mm۲mm۲۷۰.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۶۰ پر کربن۸۸۲/۵mm۲mm۳۶۰.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۶۰۶۶۲/۵mm۰.۵mm۲۷۵.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۶۰ پر کربن۸۸۲/۵mm۰.۵mm۴۳۰.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۹۰۸۸۲/۵mm۲mm۳۲۰.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی سوزنی قطر ۹۰ پر کربن۱۰۱۰۲/۵mm۲mm۴۵۰.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۹۰۸۸۲/۵mm۰.۵mm۳۵۵.۰۰۰
سیم خاردار حلقوی تبری قطر ۹۰ پرکربن۱۰۱۰۲/۵mm۰.۵mm۴۵۵.۰۰۰
تاریخ: ۶ فروردین ۱۴۰۳

قیمت انواع سایزهایی که در جدول مشاهده نمودید به صورت روزانه در حال نوسان هستند برای استعلام قیمت لحظه‌ای سیم خاردار حلقوی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دریافت قیمت سیم خاردار متری از فولاد توفیقی

قیمت فروش سیم خاردار حلقوی مستقیم از کارخانه

سیم خاردار چیست؟

سیم خاردار یکی از محصولات مهم و کاربردی است که برای افزایش امنیت، جدا کردن محیط‌های مختلف و همچنین حصارکشی استفاده می‌شود. سیم خاردار یک محصول فولادی است اغلب افراد شناخت نسبی از آن دارند یا آن را مشاهده کرده‌اند. این محصولات از سیم‌های فولادی محکم که دارای روکش گالوانیزه هستند ساخته می‌شوند. بنابراین شاهد مقاومت بالایی سیم خاردار در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی خواهید بود.

سیم‌های خاردار قیمت مناسبی دارند و می‌توان از آن‌ها در هر محیط یا فضایی استفاده کرد. بهره‌مندی از این ویژگی‌ها سبب می‌شود که سیم خاردار یک محصول منحصر‌به‌فرد و کاربردی باشد. لازم به ذکر است که این نوع از سیم‌ها توسط دستگاه‌های اتوماتیک و در انواع مختلف تولید می‌شوند. بنابراین شما با توجه به نوع نیاز خود می‌توانید بهترین سیم‌های خاردار را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت روز سیم خاردار حلقوی دهنه ۶۰ در فولاد توفیقی

قیمت سیم خاردار حلقوی قطر ۹۰

معرفی انواع سیم خاردار

همانطور که اشاره کردیم سیم‌های خاردار در انواع مختلفی ساخته می‌شوند. هر یک از این سیم‌ها ویژگی‌های خاص خود را داشته و در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌طور کلی انواع سیم خاردار عبارت‌اند از:

 ۱- سیم خاردار خطی

سیم‌های خاردار خطی به‌صورت خطی تولید می‌شوند و برای استفاده‌های عمومی به کار برده می‌شوند. در این محصولات فولادی، سیم‌ها به شکل یک خط صاف هستند و خارها با فاصله کم از یکدیگر قرار دارند. سیم‌های خاردار خطی انعطاف‌پذیری بالایی دارند و می‌توان به‌راحتی آن‌ها را نصب و باز کرد. این ویژگی سبب می‌شود که بتوانید از سیم خاردار خطی در مناطق مختلف از جمله زمین‌ کشاورزی، باغ، خانه، فرودگاه، بالای دیوار و… استفاده کنید.

 ۲- سیم خاردار حلقوی

سیم‌های خاردار حلقوی به‌صورت حلقه مانند و با قطر ۲.۵ میلی‌متری ساخته می‌شوند. برای ساخت این سیم‌ها از فولاد سخت گالوانیزه و فنر استفاده می‌شود. به همین دلیل شاهد افزایش مقاومت کششی این نوع از سیم‌های خاردار خواهید بود. سیم خاردار حلقوی قابلیت استفاده به دو حالت جداگانه و روی فنس را دارد. معمولا از این سیم‌های خاردار در مناطق با دیوار کوتاه و مناطق نظامی استفاده می‌شود. دقت داشته باشید که این نوع از سیم‌های خاردار به‌راحتی نصب می‌شوند و مقاومت بالایی دارند.

 مشخصات فنی و ویژگی انواع سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار حلقوی با توجه به ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی که دارد در دو نوع مختلف تولید می‌شود. هر یک از انواع سیم خاردار حلقوی ویژگی‌های خاص خود را داشته و در نوبه خود گزینه ایده‌آلی برای خرید هستند. به‌طور کلی انواع سیم خاردار حلقه ای عبارت‌اند از:

 سیم خاردار حلقوی تبری

سیم خاردار حلقوی تبری که تحت عنوان سیم تیغی یا لیزری نیز شناخته می‌شود با استفاده از ورق‌های گالوانیزه ساخته می‌شود. این نوع از سیم‌های خاردار حلقوی تقریبا جدید هستند و کاربرد بسیار زیادی دارند. عمده‌ترین کاربرد سیم خاردار حلقوی تبری در مراکز نظامی، امنیتی و خطوط مرزی است. این سیم‌ها از یک رشته سیم مفتول گالوانیزه که دارای قطر ۳ میلی‌متری هستند ساخته می‌شوند. سپس تیغ‌های گالوانیزه به شکل تبر یا تیغ روی این سیم‌ها پرس می‌شود. سیم خاردار حلقه‌ای تبری مقاومت بسیار زیادی دارد و خرید آن یک گزینه ایده‌آل برای محافظت از مناطق خاص و مهم است.

 سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم خاردار سوزنی یکی از پرکاربردترین انواع سیم‌های خاردار حلقوی است. این نوع از سیم‌ خاردار حلقوی اغلب در پادگان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیم خاردار حلقوی ساده یا سوزنی از دو رشته سیم اصلی و دو رشته سیم مفتول کوتاه تشکیل می‌شود. رشته سیم مفتول اصلی دارای قطر ۲ الی ۳ میلی‌متر است. اما رشته سیم مفتول کوتاه که تحت عنوان خار مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای قطر ۲ الی ۲.۵ میلی‌متر است. این نوع از سیم‌‌های خاردار حلقوی مقاومت بسیار زیادی دارند و کاملا مستحکم هستند.

دریافت لیست قیمت سیم خاردار حلقوی

قیمت سیم خاردار حلقوی امروز در فولاد توفیقی

شیوه تولید و نصب سیم خاردار

سیم‌های خاردار انواع مختلفی دارند و برای تولید آن‌ها به دستگاه‌های مدرن و مجهز نیاز است. خط تولید سیم خاردار باید قابلیت تولید انواع سیم خاردار به‌صورت تک پیچ، دو پیچ، تبری و… را داشته باشد. خط تولید سیم خاردار شامل دستگاه‌های متنوع است تا بتواند سیم‌های با ابعاد مختلف و مطابق با نیاز مشتریان تولید کند. مهم‌ترین دستگاه‌هایی که برای تولید سیم خاردار استفاده می‌شوند شامل دستگاه جداکننده رشته‌های تولید شده، ماشین پانج ورق، دستگاه اتصال سیم و ورق، دستگاه انتقال سیم و دستگاه جمع‌کننده سیم خاردار هستند.

 هر یک از دستگاه‌های ذکر شده وظایف مختلفی را بر عهده دارند و عملکرد بی نقص آن‌ها سبب می‌شود که بتوان سیم‌های خاردار باکیفیت تولید کرد. باید دقت داشته باشید که برای تولید هر یک از انواع سیم‌های خاردار از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. به‌عنوان مقال برای تولید سیم خاردار معمولی از سیم آهنی گالوانیزه با درصد کم کربن استفاده می‌شود. این در حالی است که تولید سیم خاردار تبری نیاز به سیم و ورق گالوانیزه نیاز دارد.

به‌طور کلی فرآیند تولید انواع سیم خاردار به‌ شرح زیر است:

 تولید سیم خاردار تک پیچ: فرآیند تولید سیم خاردار تک پیچ کاملا ساده است. برای تولید این نوع از سیم‌ها ابتدا سیم وارد دستگاه می‌شود تا یک سیم مفتول جداگانه به دور سیم پیچیده شود.

تولید سیم خاردار دو پیچ: در فرآیند تولید سیم خاردار دو پیچ ابتدا دو سیم گالانیزه توسط دستگاه تثبیت‌کننده وارد دستگاه می‌شود، سپس دو سیم مفتول از سمت دیگر دستگاه وارد می‌شوند تا این دو سیم با توجه به اندازه‌ها و ابعاد مشخص شده به هم دیگر گره زده شوند.

تولید سیم خاردار تبری: فرآیند تولید سیم خاردار تبری نسبت به سیم‌های دیگر کمی پیچیده‌تر است. ابتدا ورق‌های گالوانیزه در دستگاه مخصوص گذاشته می‌شوند تا به سمت دستگاه پانچ حرکت کنند. دقت داشته باشید که در دستگاه مخصوص یک دسته سیم به دور ورق گالوانیزه پیچیده می‌شود. پس از انجام عملیات پانچ، این ورق‌ها به سمت دستگاه جداسازی فرستاده می‌شوند تا رشته سیم‌ها از یکدیگر جدا شوند. پس از انجام این فرآیندها، سیم‌های خاردار تبری تولید شده بسته‌بندی شده و به فروش می‌رسند.

 سیم خاردار یک محصول امنیتی و حفاظتی است که در انواع مختلف تولید می‌شود. بنابراین علاوه بر قیمت، نحوه نصب سیم خاردار نیز متفاوت است. بنابراین ابتدا باید نوع سیم خاردار مورد نیاز خود را انتخاب کنید، سپس به دنبال نصب آن باشید. نصب سیم خاردار سختی‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود را داشته و هنگام نصب آن باید دقت و توجه کافی داشته باشید تا کار به‌صورت اصولی انجام شود.

 برای این کار کافی است ابتدا تجهیزات ایمنی از جمله لباس، کفش و دستکش ایمنی تهیه کنید تا هنگام نصب سیم خاردار دچار آسیب‌دیدگی نشوید. در مرحله بعدی لازم است که یک نقشه کلی از محل نصب سیم خاردار بکشید. در واقع شما باید بدانید که چه مقدار سیم خاردار نیاز دارید و قرار است کدام قسمت‌ها را سیم‌کشی کنید. پس از انجام این مرحله باید یک بست محکم ایجاد کنید تا بتوانید سیم خاردارها را روی آن نصب کنید.

 بستی که انتخاب می‌کنید باید به اندازه کافی محکم باشد تا به خوبی از عهده نگهداری سیم‌های خاردار برآید. برای این کار می‌توانید انعطاف‌پذیری و مقاومت فنس‌ها را اندازه بگیرید و سپس بر اساس آن، میله‌های مورد نیاز را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که باید سیم خاردار را از انتهای میله تا جایی که نیاز دارید بکشید. با انجام کلیه این مراحل، فرآیند نصب سیم خاردار تکمیل می‌شود و شما می‌توانید امنیت محیط مورد نظر را تا چند برابر افزایش دهید.

نحوه خرید سیم خاردار حلقوی

خرید سیم خاردار حلقوی اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که با خرید این نوع از سیم‌ها می‌توانید امنیت منطقه مورد نظر را به طرز چشم‌گیری افزایش دهید. برای این کار لازم است ابتدا نوع سیم خاردار حلقوی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در قدم بعدی باید مشخصات سیم خاردار حلقوی یعنی ابعاد سیم، قیمت و مقدار مورد نیاز را تعیین کنید. پس از انجام این مراحل می‌توانید نسبت به خرید سیم خاردار حلقوی اقدام کنید. گروه تولید فولاد توفیقی یک منبع معتبر برای خرید سیم خاردار حلقوی شناخته می‌شود. فولاد توفیقی انواع سیم خاردار حلقه‌ای را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره کافی است با کارشناسان فولاد توفیقی تماس حاصل نمایید.

درباره سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار یکی از محصولات کاربردی و پرمصرف موجود در بازار است. این نوع از سیم‌ها با هدف افزایش امنیت منطقه، جداسازی مناطق و حصارکشی تولید می‌شوند. سیم خاردار انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نوع نیاز خودتان می‌توانید بهترین نوع آن را خریداری کنید. در این مقاله بررسی کردیم که سیم خاردار چیست و چگونه تولید می‌شود. همچنین انواع سیم خاردار، انواع سیم خاردار حلقوی و قیمت سیم خاردار حلقوی را مورد بررسی قرار دادیم.
این محصول فولادی مزایا و کاربرد زیادی دارد. بنابراین در صورتی که قصد خرید سیم خاردار را دارید، کافی است به سایت فولاد توفیقی مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. محصولات تولیدی فولاد توفیقی کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند. بنابراین شما می‌توانید انواع سیم حلقه ای مورد نیاز خود را به‌راحتی خریداری کنید. برای اینکه در طول خرید با مشکل روبرو نشوید، بهتر است با کارشناسان فولاد توفیقی تماس بگیرید و از آخرین قیمت سیم خاردار حلقوی مطلع شوید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

1 Comment

  1. علیرضا گفت:

    تشکر بسیار عالی . خوب راهنمایی شدم .تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *