ایرانیت فلزی 6 متری

ایرانیت فلزی 6 متری یکی از انواع ایرانیت فلزی است که در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی، پوشش مخازن بسیار پر کاربرد می‌باشد. قیمت ایرانیت فلزی ۶ متری با توجه به عواملی مانند: ضخامت، نوع و ... می‌تواند متفاوت باشد از این رو حتما به جزئیات محصول ایرانت شش متری(نوع فلزی) توجه داشته باشید.
شما می‌توانید در هرجای ایران که هستید فقط با یک تماس، این محصول را به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی دریافت نمایید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید در غیر اینصورت و جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت خرید ایرانیت فلزی ۶ متری تا انتهای متن با ما همراه باشید.

لیست قیمت خرید ایرانیت فلزی 6 متری(امروز)

قیمت ایرانیت فلزی 6 متری به دلیل یکسری عوامل دائما در حال تغییر است. حتی این امکان وجود دارد زمانی که در این صفحه مشغول خواندن این مطلب هستید، قیمت ایرانیت دستخوش تغییرات شود. با توجه به این که این محصول از نوسانات قیمتی زیادی برخوردار می‌باشد، قیمت آن را باید به صورت روزانه یا حتی ساعتی دریافت نمایید. در جدول زیر به قیمت ایرانیت فلزی۶ متری اشاره شده است:

نوع ایرانیتضخامت ایرانیت فلزی(میلی‌متر)قیمت هر ورق ایرانیت(تومان)
ایرانیت فلزی تاراز 10000.5تماس بگیرید
ایرانیت فلزی تاراز 10001تماس بگیرید
ایرانیت فلزی تاراز 10002تماس بگیرید
ایرانیت فلزی کاشان 10001تماس بگیرید
ایرانیت فلزی کاشان 12501تماس بگیرید
ایرانیت فلزی هفت الماس 10001تماس بگیرید
ایرانیت فلزی هفت الماس 10002تماس بگیرید
ایرانیت فلزی هفت الماس 12501تماس بگیرید
ایرانیت فلزی خودرو شهر کرد 12501تماس بگیرید
ایرانیت فلزی خودرو شهر کرد 10001تماس بگیرید
ایرانیت فلزی روی اندود 1251تماس بگیرید
ایرانیت فلزی شهریار3تماس بگیرید
تاریخ: 19 مهر 1402

برای دریافت اطلاعات و لیست کامل این محصول با به صفحه قیمت ایرانیت فلزی مراجعه فرمایید. همچنین شما می‌توانید جهت دریافت قیمت آنی انواع ایرانیت فلزی(گالوانیزه) در طرح‌های مختلف سفالی، رنگی و ... با ما(کارخانه فولاد توفیقی) در ارتباط باشید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایرانیت فلزی 6 متری

اگر به فکر خرید ایرانیت گالوانیزه هستید، بد نیست بدانید قیمت ایرانیت فلزی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه این فاکتورها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهیم:

 • نوع ایرانیت
 • کیفیت ایرانیت
 • عرض ایرانیت
 • طول ایرانیت
 • قیمت دلار
 • میزان عرضه و تقاضا

شما می‌توانید لیست قیمت ایرانیت 6 متری فلزی را که به صورت روزانه توسط کارشناسان فروش ورق صنایع فولاد توفیقی به‌روزرسانی می‌شود، مشاهده فرمایید.

برای خرید ورق ایرانیت 6 متری در عرض سفارشی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عامل موثر بر نرخ ایرانیت فلزی شش متری؛ نوع ایرانیت

نوع ایرانیت در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد؛ به عنوان مثال ایرانیت فلزی بر اساس ساده بودن، رنگی بودن یا ... می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

فاکتور تاثیرگذار بر قیمت ایرانیت گالوانیزه 6 متری؛ کیفیت ایرانیت

کیفیت ایرانیت فلزی شش متری یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت است. کیفیت نهایی محصول به نوع و جنس مواد اولیه‌ی سازنده بستگی دارد.

پارامتر موثر بر قیمت ایرانیت فلزی شش متری؛ عرض ایرانیت

عموما ایرانیت‌ها در عرض‌های 1 متر و 1.25 متر به فروش می‌رسند. هرچه عرض ایرانیت فلزی بیشتر باشد، قیمت آن در طول 6 متر نیز بیشتر خواهد بود.

عامل مهم در محاسبه نرخ ایرانیت فلزی 6 متری؛ طول ایرانیت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایرانیت فلزی طول ایرانیت است. ایرانیت‌های 6 متری از ایرانیت‌هایی با طول کمتر قیمت بیشتری دارند و بر عکس از ایرانیت‌هایی با طول بیشتر قیمتشان پایینتر است.

عامل تاثیرگذار بر قیمت گالوانیزه فلزی 6 متری؛ دلار

قیمت کلیه‌ی آهن آلات با نوسات ارز رابطه‌ی مستقیم دارد. هرچقدر نرخ دلار در بازار افزایش پیدا کند، قیمت نهایی ایرانیت 6 متری هم بیشتر خواهد شد.

معیار مهم در قیمت ایرانیت فلزی سایز شش؛ عرضه و تقاضا

عرضه و تقاضا نیز نقش بزرگی در تعیین قیمت لحظه‌ای ایرانیت گالوانیزه ایفا می‌کند. قیمت انواع ایرانیت فلزی با عرضه رابطه‌ی عکس و با تقاضا رابطه‌ی مستقیم دارد.

 

دیگر انواع ورق فلزی در صنایع فولاد توفیقی

ورق شیروانی در صنایع فولاد توفیقی

ورق شیروانی

فروش ورق سیاه از کارخانه فولاد توفیقی

ورق سیاه

قیمت انواع ورق استیل در کارخانه فولاد توفیقی

ورق استیل

کیفیت عالی ورق روغنی در کارخانه فولاد توفیقی

ورق روغنی

خرید ورق پانچ با کیفیت تضمینی

ورق پانچ

مزیت خرید ایرانیت فلزی 6 متری

ایرانیت فلزی یا همان ایرانیت گالوانیزه یک عایق بسیار مهم و پرطرفدار برای محافظت از سقف در برابر سرما و گرما محسوب می‌شود. قیمت ایرانیت فلزی بسیار مقرون به صرفه است، بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این محصولات در پروژه‌های خود صرفه جویی کنید. علاوه‌بر این نصب ایرانیت‌های فلزی بسیار ساده است و به راحتی می‌توان آن ها را روی سقف بارگذاری کرد.

به صورت کلی از مزیت خرید محصول ایرانیت فلزی شش متری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوام و ماندگاری بالا
 • قیمت بسیار مناسب
 • تنوع بالای در دسته بندی
 • مقاوم در مقابل شرایط بد جوی
 • نصب آسان

البته در میان ایرانیت‌های فلزی، ایرانیت گالوانیزه 6 متری به دلیل کاربرد فراوان مشتریان بیشتری دارد. اگر قصد خرید این محصولات را دارید، می‌توانید روی مدلهای شش متری دست بگذارید.

روش‌هایی برای کاهش هزینه ایرانیت فلزی شش متری

در هنگام خرید انواع ایرانیت رازهایی وجود دارد که تنها افراد حرفه‌ای آن را می‌دانند. با اتکا به این رازها می‌توان قیمت ایرانیت فلزی 6 متری را تا حد زیادی کاهش داد. منتهی مشکل این است که حرفه‌ای‌های بازار هیچگاه این رازها را افشا نمی‌کنند. در این بخش به راز خرید ایرانیت گالوانیزه با قیمت پایین خواهیم پرداخت.

 • سفارش بالای محصول
 • خرید مستقیم از کارخانه
 • خرید ایرانیت فلزی با ضخامت کم
 • انتخاب درست زمان

سفارش حجم بالای محصول

یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش قیمت خرید ایرانیت فلزی، سفارش محصول در حجم بالا است. معمولا کارخانه‌ها و فروشگاه‌های آهن بابت سفارش زیاد به مشتریان خود تخفیف می‌دهند.

نکات مهم در هنگام خرید ایرانیت فلزی ۶ متری

قطع به یقین قیمت ایرانیت فلزی 6 متری مهمترین پارامتر در زمان خرید این محصولات محسوب می‌شود. از طرفی قیمت ایرانیت‌های گالوانیزه به عواملی بستگی دارد که تعیین می‌کند قیمت فعلی ارزش خرید دارد یا نه. شما باید به این عوامل آشنایی داشته باشید تا با خیالی آسوده خرید خود را نهایی کنید.

از جمله نکات مهم در هنگام خرید ایرانیت فلزی با طول 6 متری به شرح زیر هستند:

 • کارخانه‌ی سازنده
 • نوع ایرانیت فلزی
 • محل خرید ایرانیت
 • برند ایرانیت
 • ابعاد ایرانیت

در زمان خرید حتما این معیارها را از فروشنده جویا شوید. همچنین در اغلب اوقات برچسبی روی محصول وجود دارد که مشخصات مربوطه روی آن درج شده است. حتما این برچست را با دقت مطالعه بفرمایید.

خرید مستقیم از کارخانه

یک راهکار دیگر برای کاهش هزینه‌ی خرید ایرانیت 6 متری فلزی، ثبت سفارش مستقیم از کارخانه‌های سازنده(مانند فولاد توفیقی) است. این کار باعث می‌شود شما محصول خود را با قیمت پایین‌تری تهیه کنید.

خرید ایرانیت فلزی با ضخامت کم

در صورتی که از نیاز خود مطمئن هستید  و می‌دانید که ضخامت پایین برای پروژه شما مناسب است، می‌توانید ایرانیت فلزی شش متری را با ضخامت کمتر خریداری نمایید.

انتخاب زمان درست سفارش ایرانیت

ثبت سفارش همزمان با پایین رفتن دلار، کاهش تقاضا، افزایش عرضه و ... نیز می‌تواند یک خرید ارزان برای شما رقم بزند.

خرید به صرفه ایرانیت فلزی 6 متری از فولاد توفیقی

جدا از مواردی مانند: نکات مهم در هنگام خرید، مزیت خرید و قیمت ایرانیت فلزی 6 متری ... موردی که از اهیمت زیادی برخوردار است، بحث انتخاب کارخانه می‌باشد. حتما اعتبار کارخانه برای شما از اهمیت بسیاری برخوار خواهد بود.
کارخانه فولاد توفیقی دارای سابقه سالها تجربه تولید و فروش محصولات آهنی می‌باشد و به عنوان یکی از تولید کنندگان قدیمی و معتبر محسوب می‌شود از مزیت رقباتی صنایع فولاد توفیقی می‌توان به مواردی مانند: داشتن بازرسین مجرب کنترل کیفیت، خرید موارد اولیه با کیفیت عالی و قیمت مناسب، ارائه محصول با تناژ مختلف، کارشناسان مجرب فروش و ... اشاره کرد. چناچه می‌خواهید از نحوه سفارش و یا قیمت ایرانیت فلزی ۶ متری مطلع شوید از طریق چت(پایین صفحه) یا شماره تماس‌ها، با ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *