قیمت ورق سیاه 1 میل

در هنگام خرید ورق سیاه (ورق گرم) با ضخامت یک میل (رولی و شیت) چناچه می‌خواهید خرید به صرفه‌ای داشته باشید، توجه به عوامل موثر بر قیمت ورق سیاه 1 میل مانند: نرخ ارز، قیمت مواد اولیه و ... بسیار مهم است.
در صورت تمایل به ثبت سفارش و خرید ورق سیاه ۱ میل به صورت مستقیم (با قیمت مناسب) از کارخانه می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید اما اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را در مورد لیست قیمت انواع ورق سیاه (ورق فولادی گرم) داشته باشید تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

 لیست قیمت روز ورق سیاه 1 میل

به طور کلی قیمت ورق سیاه ضخامت ۱میل در لحظه بر اساس دو پارامتر وزن و برند سازنده برآورد می‌شود. از طرفی قیمت ورق سیاه یا همان ورق فولادی گرم به ازای وزن آن بر واحد کیلوگرم اعلام می‌گردد.
برای مثال زمانی که می‌گوییم قیمت ورق سیاه 1 میل کارخانه‌ی فولاد مبارکه معادل 11000 تومان است، منظور ما این می‌باشد که قیمت ورق آهن یک میل به ازای هر کیلوگرم معادل این رقم است. دقت کنید که قیمت نهایی ورق سیاه با ضخامت 1 میلی‌متر به کارخانه‌ی سازنده نیز وابسته است.
در ادامه لیست قیمت روز انواع ورق فولادی یک میل بر اساس سازندگان مختلف نظیر فولاد مبارکه، ذوب آهن، میانه و ... شرح داده شده است:

  • قیمت ورق سیاه 1 میل فولاد مبارکه، 11,000 تومان به ازای هر کیلوگرم
  • قیمت ورق گرم mm1 ذوب آهن اصفهان، 10,500 تومان به ازای هر کیلوگرم
  • قیمت ورق آهن سیاه یک میل میانه، 10,000 تومان به ازای هر کیلوگرم

عوامل موثر روی قیمت ورق سیاه ۱ میل

اگرچه قیمت ورق سیاه یک میل بر اساس وزن و برند سازنده برآورد می‌شود، اما همین قیمتی که به ازای هر کیلوگرم از ورق فولادی گرم ارائه شده است، به صورت روزانه و بر اساس فاکتورهای مختلف دستخوش تغییر می‌شود.
به طور واضح‌تر، قیمت ورق سیاه 1 میل بر اساس عواملی نظیر موارد زیر نیز دچار نوسان می‌شود:

  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت آهن در بازار جهانی
  • نرخ ارز
  • تورم
  • هزینه‌های جانبی و ...

توجه به این موارد در زمان خرید انواع ورق فولادی، از جمله ورق‌های ضخامت 1 میل بسیار مهم است. برای مثال شاید در حال حاضر قیمت ورق سیاه یک میل 11000 تومان باشد، اما با اندکی کاهش نرخ ارز، روز بعد قیمت این ورق‌های فولادی تا 10500 تومان کاهش پیدا کند.

ویژگی ورق سیاه(ورق آهن سیاه) با ضخامت یک میل

ورق آهن سیاه 1 میل به سبب ویژگی‌های خاص خود، کاربردهای خاص خود را به همراه دارد. به طور مشخص ضخامت این ورق‌ها کم بوده و انعطاف پذیری آنها نسبت به سایر ورق‌هایی چون 2، 3 ، 4، الی 20 میل بیشتر است. همچنین ورق یک میل سیاه از مقاومت نسبتا خوبی برخوردار است.

کاربرد ورق سیاه(ورق فولادی گرم) ۱ میل

ورق سیاه ضخامت یک به دلیل ویژگی‌هایی نظیر انعطاف پذیری مناسب در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به طوری که شاید بتوان ورق گرم 1 میل را جزو رایج‌ترین ورق‌های فولادی در بازار دانست.
درصنایع بزرگ نظیر تانکرسازی، خودروسازی، ساختمان سازی، ساخت مبلمان، ساخت لوازم خانگی و ... از این ورق‌های فلزی به عنوان بخشی از متریال مورد نیاز خود استفاده می‌شود. این موضوع باعث شده بازار خرید و فروش ورق یک میل بسیار داغ باشد.

مزیت خرید ورق گرم با ضخامت 1 میل

از جمله مزایای خرید ورق سیاه یک میل می‌توان به مواردی همچون انعطاف پذیری مناسب و سهولت در دسترسی به آنها اشاره کرد. از طرفی وزن ورق سیاه 1 میل نسبت به سایر ورق‌ها (با توجه به ضخامت پایین‌تر) کمتر است. بنابراین این ورق‌ها قیمت نسبتا مناسبی دارند.

خرید ورق سیاه 1 میل از فولاد توفیقی

مهم‌تر از موضوع قیمت ورق سیاه 1، نحوه خرید آن است. شاید این محصول در بازار به راحتی یافت شود اما اگر به دنبال یک خرید مطمئن هستید تا از کیفیت کار و تجربه خرید خود راضی باشید ما به شما صنایع فولاد توفیقی را معرفی می‌کنیم.
کارخانه فولاد توفیقی ارائه دهنده انواع ورق‌های فولادی گرم از یک میل تا 20 میل با قیمت بسیار مناسب، کیفیت عالی، امکان ارسال به سراسر کشور، امکان خرید در هر ابعاد و هر تعداد ... در صورتی که می‌خواهید در مورد قیمت ورق سیاه ۱ میل اطلاعات بیشتر کسب کنید یا ثبت سفارش نمایید با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه چت در پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)