قیمت لوله داربست 6 متری

قیمت لوله داربست

برای انتخاب و دریافت بهترین قیمت لوله داربست با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید

لوله داربست با کیفیت و معتبر بازار را از ما بخواهید، به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها در کنار کیفیت عالی محصولات

قیمت لوله داربست تهران

عنوان محصول سایز (اینچ)ضخامتطول شاخه قیمت (تومان)
قیمت لوله داربست تهران1/2 12641.000
قیمت لوله داربست تهران1/2 12.5641.000
قیمت لوله داربست تهران1/2 13641.000

تاریخ: 24 خرداد 1403

قیمت لوله داربست سپاهان

بهترین لوله داربست تهران و ارزان‌ترین لوله‌های بازار را از ما خریداری نمایید، بازرگانی فولاد توفیقی 

برای دریافت قیمت لوله داربستی سپاهان با ما تماس بگیرید

عنوان محصول سایز (اینچ)ضخامتطول شاخه قیمت (تومان)
قیمت لوله داربست سپاهان1/2 12643.400
قیمت لوله داربست سپاهان1/2 12.5643.400
قیمت لوله داربست سپاهان1/2 13643.400

تاریخ: 24 خرداد 1403

قیمت لوله داربست ساوه 

ارزان‌ترین قیمت لوله داربست ساوه در بازار آهن آلات ایران 

عنوان محصول سایز (اینچ)ضخامتطول شاخه قیمت (تومان)
قیمت لوله داربست ساوه1/2 12640.500
قیمت لوله داربست ساوه1/2 12.5640.500
قیمت لوله داربست ساوه1/2 13640.500

تاریخ: 24 خرداد 1403

قیمت لوله داربست اصفهان

جهت اطلاع از قیمت لوله داربست اصفهان با ما در ارتباط باشید

عنوان محصول سایز (اینچ)ضخامتطول شاخه قیمت (تومان)
قیمت لوله داربست اصفهان1/2 12641000
قیمت لوله داربست اصفهان1/2 12.5641000
قیمت لوله داربست اصفهان1/2 13641000

تاریخ: 24 خرداد 1403

در بهار سال 1403 (خرداد) اصلی‌ترین عامل نوسان قیمت لوله داربست، عرضه و تقاضا است. قیمت لوله داربستی ۱۴ و ۱۷ کیلویی روزانه تغییر می‌کند و در روز ممکن است تا 3 بار نوسان دادشته باشد؛ بنابراین برای استعلام قیمت و خرید این محصول باید قیمت روز لوله داربست را در جدول‌های بالا که به صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شوند، بررسی کنید.
در این صفحه می‌توانید جدول قیمت امروز لوله داربست را بر اساس مشخصات فنی آن برای هر کارخانه مشاهده کنید. جهت استعلام قیمت و خرید لوله داربست کافیست با کارشناسان فولاد توفیقی تماس بگیرید.

مشخصات فنی انواع لوله داربست فلزی

لوله داربست می‌تواند درزدار یا بدون درز باشد، بر اساس جنس می‌تواند گالوانیزه یا فولادی باشد و از نظر وزن نیز می‌توان آن را به انواع سبک، متوسط و سنگین تقسیم کرد. هریک از این ویژگی‌های فنی می‌تواند روی قیمت خرید لوله داربست تاثیر بگذارد. برای مثال، قیمت لوله داربستی بدون درز به دلیل داشتن مقاومت بیشتر، بالاتر است و لوله داربست گالوانیزه نیز به دلیل مقاومت بالاتر در برابر خوردگی قیمت بیشتری دارد.

بدیهی است که هرچه وزن لوله بیشتر باشد، قیمت خرید لوله داربست نیز بالاتر است. در ادامه به صورت جزئی توضیح می‌دهیم تقسیم‌بندی لوله داربست از نظر وزن به چه صورت است.

 • داربست‌های سبک: ضخامت ۲ میلی‌متر با وزن ۱۴.۵ کیلوگرم
 • داربست های متوسط: ضخامت ۲.۵ میلی‌متر با وزن ۱۷.۵ کیلوگرم
 • داربست های سنگین: ضخامت ۳ میلی‌متر با وزن ۲۱ کیلوگرم

قیمت لوله داربست ۱۴ و ۱۷ کیلویی

قیمت لوله داربست به وزن آن بستگی دارد. بیشترین تقاضا برای وزن لوله داربست در وزن‌های ۱۴ کیلویی و ۱۷ کیلویی است. بدیهی است که هرچه وزن هر شاخه لوله داربست بالاتر باشد، قیمت هر شاخه ۶ متری لوله داربست نیز بالاتر خواهد بود.

قیمت لوله داربستی  ۱۷ و ۱۴ کیلویی به صورت لحظه ای در حال تغییر است؛ اما جای نگرانی نیست. چرا که کارشناسان فولاد توفیقی قیمت لوله داربست را روزانه آپدیت می‌کنند. برای استعلام قیمت به روز لوله داربست ۱۷ و ۱۴ کیلویی با کارشناسان فولاد توفیقی تماس بگیرید.

قیمت لوله داربست 14 کیلویی

قیمت امروز لوله داربست ۱۴ کیلویی ۱/۲ ۱  اینچ، هر کیلو 37200 تومان می‌باشد. به لوله داربست ۱۴ کیلویی لوله داربست سبک نیز گفته می‌شود. به عوامل مختلفی چون کارخانه تولید کننده، نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. قیممت لحظه ای لوله داربست ۱۴ کیلویی به مشخصات فنی مانند طول و ضخامت نیز وابسته است. لوله داربست ۱۴ کیلویی با طول ۶ متر و ضخامت ۲ میلی‌متر به فروش می‌رسد.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی

قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی ۱/۲ ۱ اینچ امروز هر کیلو 37150 تومان می‌باشد. به دلیل داشتن مقاومت بالاتر، بیشتر است؛ به همین دلیل از این نوع لوله داربست در صنعت ساخت و ساز به‌طور گسترده استفاده می‌شود. همانطور که پیشتر گفتیم، از متغیرهای اثرگذار روی قیمت لحظه ای لوله داربست می‌توان به وزن، عوامل سیاسی، نرخ ارز و قیمت جهانی فلزات اشاره کرد. برای استعلام قیمت روز لوله داربست ۱۷ کیلویی با کارشناسان فولاد توفیقی در تماس باشید.

قیمت لوله داربستی 6 متری نو

قیمت لوله داربست ۶ متری برای اجرای پروژه‌های ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت لوله داربست ۶ متری به مشخصات فنی لوله داربست مانند وزن، جنس و همینطور نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضا در بازار وابسته است. از آنجا که قیمت لوله داربست ۶ متری لحظه ای در حال تغییر است، کارشناسان فولاد توفیقی دائما قیمت لوله داربست را به روز می‌کنند.

 برای کاهش قیمت لوله داربستی ۶ متری در پروژه می‌توانید آن را مستقیم از درب کارخانه تهیه کنید و یا از لوله داربست دست دوم استفاده کنید. از آنجا که قیمت لوله داربست ۶ متری دست دوم از نو کمتر است، بسیاری از پیمانکاران ترجیح می‌دهند از لوله داربست دست دوم استفاده کنند.

قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت روز لوله داربست از جمله فاکتورهایی است که هزینه ساخت و ساز را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از آنجا که داربست سازه‌ای موقت است، می‌توان لوله‌های داربست را پس از اتمام عملیات جمع‌آوری و مجدد برای استفاده در پروژه‌های دیگر برپا کرد. لوله‌های داربست باز شده قابلیت استفاده مجدد دارند که به آن‌ها لوله داربست دست دوم می‌گویند.

لوله داربست دست دوم با توجه به قیمت پایین‌تر می‌تواند از نظر اقتصادی صرفه قابل توجهی داشته باشد؛ البته به شرطی که سالم باشد. درست است که قیمت لوله داربستی دست دوم پایین‌تر است، اما اگر از فرسوده باشد ایمنی عوامل پروژه را به خطر می‌اندازد.

پر فروش ترین لوله‌های فلزی در فولاد توفیقی

لوله گالوانیزه صنعتی در انبار فولاد توفیقی

لوله گالوانیزه

لوله مانیسمان ارزان و با کیفیت را از کجا بخریم؟

لوله مانیسمان

لوله استیل در انبار فولاد توفیقی

لوله استیل

خرید لوله مبلی باکیفیت از فولاد توفیقی

لوله مبلی

انواع لوله گاز در انبار فولاد توفیقی

لوله گاز

استعلام قیمت خرید لوله داربست از فولاد توفیقی

قیمت لوله داربست تحت تاثیر عوامل گوناگونی به‌صورت لحظه ای تغییر می‌کند. برای اطلاع از نوسانات قیمت امروز لوله داربست باید پیش از خرید، قیمت هر شاخه لوله داربست را استعلام بگیرید. کارشناسان ما در فولاد توفیقی روزانه قیمت لوله داربست ۱۴ و ۱۷ کیلویی را بر اساس قیمت‌ اعلامی کارخانه لوله داربست به روز می‌کنند. جهت خرید لوله داربست و استعلام قیمت هر شاخه لوله داربست ۶ متری با ما تماس بگیرید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

5 Comments

 1. علی روستایی گفت:

  من قیمت لوله داربست 6 متری رو از کارشناستون پرسیدم و بارگیری انجام شد. سپاس از اطلاعات خوبتون

 2. مجید نوروزی گفت:

  قیمت لوله داربست به روز هست؟ ضخامت ۲ میل اصفهان چنده؟

  • tarane گفت:

   سلام. بله کارشناسان فولاد توفیقی قیمت لوله داربست را هرروز آپدیت می‌کنند. لوله داربست ۲ میل اصفهان 41000 تومان تقدیمتون میشه.

 3. جواد شکوهی گفت:

  سلام وقت بخیر. قیمت لوله داربست به ازای هر شاخه ۶ متری هست؟