اسپیسر

به علت نوسانات لحظه‌ای بازار، جهت دریافت قیمت اسپیسر با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.کالاقیمت(تومان)
اسپیسر fix 30 mm460.000
اسپیسر fix 40 mm560.000
اسپیسر fix 50 mm570.000
اسپیسر hard 2.5320.000
اسپیسر hard 30 mm280.000
اسپیسر hard 40 mm290.000
اسپیسر hard 50 mm300.000
اسپیسر hard 70mm360.000
اسپیسر hard 100 mm1.600
اسپیسر wheel 30 mm450.000
اسپیسر wheel 40 mm550.000
اسپیسر wheel 50 mm560.000
اسپیسر wheel 75 mm1.120

تاریخ: 24 خرداد 1403

** به دليل نوسانات قيمت فروش با تاييد مي باشد.**

ناودانی
میلگرد 10 آجدار و ساده در کارخانه توفیقی
فروش نبشی در صنایع فولاد توفیقی
تیرآهن در انبار فولاد توفیقی

اسپیسر این وسیله در روند پوشش نهادن و ایجاد یکپارچگی در سطح میلگردها امری غیر قابل انکار است. همانطور که از نام این محصول مشخص است این وسیله در لغت به معنی فاصله گذار می‌باشد. با افزایش تقاضا برای استفاده از مصالح مدرن امروزه مهندسین فنی و پیمانکاران نیز ترجیح می‌دهند تا از این مصالح در ساخت و ساز مدرن بهره بگیرند.

از طرفی بهینه سازی و پرداخت اصولی سازه‌های مختلف زمانی می‌تواند با موفقیت و سرعت بیشتری صورت گیرد که با استفاده از انواع مصالح و کاربرد آن نیز آشنایی پیدا کنید. آشنایی با کاربرد اسپیسر نیز که در واقع به عنوان یک پوشش دهنده برای انواع میلگرد و به نوعی مقاوم کننده آن نیز به شمار می‌رود، می‌تواند به سازه‌های مختلف رنگ و رونق بیشتری ببخشد.

در موارد متعددی با استقبال فراوانی در بازار فروش مواجه شود. در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با کاربرد اسپیسر و انواع آن بیشتر آشنا سازیم و توضیحات بیشتری را در خصوص ویژگی‌های آن تقدیم شما نماییم.

اسپیسر

اسپیسر

ویژگی های اسپیسر

مهمترین کاربرد اسپیسر به عنوان یک قطعه پوششی و حفاظتی در برابر سایش و خوردگی میلگردها بوده که در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع اسپیسر موجود غالبا از جنس پلاستیک، چوب، بتن یا فلزی تولید می‌شوند. هر چند در این بین نوع پلاستیکی به دلیل ویژگی‌های خاصی که از نظر سطح ماندگاری و مقاوم بودن دارند به انواع دیگر ترجیح داده می‌شوند.
همچنین این نوع فاصله نگهدار دچار زنگ زدگی نشده و در نتیجه می‌تواند عمر سازه را تا حدود زیادی افزایش دهد برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول که می‌تواند بیانگر کاربرد آن نیز باشد عبارتند از:

  • پیشگیری از نشت و نفوذ رطوبت به داخل میلگردها
  • نصب و دسترسی آسان
  • سایزبندی مختلف
  • قیمت مناسب

قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسرفراموش نکنید هر یک از ویژگی‌های فوق می‌تواند به عنوان یکی از دلایل قانع کننده در این زمینه برشمرده شود. برای تشریح بیشتر این موضوع هر یک از این موارد را به طور مختصر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

جلواسپیسر از نشت و نفوذ رطوبت به داخل میلگردها

از جمله ویژگی‌های غیر قابل انکاراین وسیله می‌توان ب خاصیت ضد رطوبتی و پیشگیری از فرسایش میلگردها می‌باشد. بدین منظور این قطعه بهترین مانع و حفاظ در برابر نشت و نفوذ رطوبت به شمار می‌رود که می‌تواند در شرایط آب و هوایی مختلف به منظور استفاده در دیوار یا سقف‌های دال بتنی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نصب و دسترسی آسان انواع اسپیسر

در موارد متعددی می‌توان از کاربرد اسپیسر بهره گرفت. قابل دسترس بودن این محصول به خصوص در نوع پلاستیکی آن و سرعت تولید این محصول می‌تواند دسترسی به این محصول به منظور بهره مندی از مزایای آن را راحت تر کند.. همچنین طریقه نصب آن نیز آسان بوده و لزومی ندارد که بدین منظور از نیروی انسانی بیشتری استفاده کنیم. در نتیجه هزینه‌های اضافی در این زمینه نیز کاهش می‌یابد.

سرعت در تولید و دسترسی آسان همچنین موجب شده است تا بازار رقابتی و توجیه پذیری برای این محصول ایجاد شود. امروزه غیر از فروشگاه‌ها و مراکز مجاز فروش این محصول می‌توانید آن را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه‌های آنلاین مرتبط نیز تهیه و خریداری نمایید.

سایزبندی اسپیسر

انواع اسپیسر موجود در بازار از ابعاد مختلفی در سایزهای ۱۵ میلی متر تا ۱۵ سانتیمتر تولید شده و عرضه می‌شود. بنابراین می‌توانید با توجه به نوع استفاده می‌توانید از این محصول با قطرهای مختلف بهره بگیرید و آن را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسر

ویژگی دیگری که می‌تواند خرید این محصول به ویژه نوع پلاستیکی آن را بر سایر نمونه‌ها اولویت بخشد قیمت این محصول است. خرید انواع اسپیسر با توجه به کاربردهای متعدد و نقش مهمی که در یکپارچه کردن سطح میلگرد دارد از هر نظر مقرون به صرفه می‌باشد.

البته قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد، عواملی همچون نوسانات نرخ ارزی و کیفیت مواد اولیه خریداری شده برای استفاده در ساخت اسپیسر، همچنین از موثرترین عامل تعیین کننده در قیمت انتخاب اسپیسر مناسب است، همانطور که برای شما توضیح دادیم انواع متنوعی از این محصول در بازار موجود می‌باشد، با توجه به نوع کاربری آن و نیز کیفیت مورد تایید می‌بایست محصولی را باید خریداری نمایید که هم از نظر کیفیت تایید شده باشد و هم قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد.

راهنمای خرید اسپیسر

با توجه به انواع و اقسام مختلف اسپیسر در بازار، برای دریافت مشاوره درباره نحوه حرید اسپیسر به صفحه راهنمای خرید اسپیسر مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت توری مش می‌توانید به صفحه فروش این محصول مراجعه نمایید.

۵/۵ - (۶ امتیاز)