قیمت اسپیسر

به علت نوسانات لحظه ای بازار ، جهت دریافت قیمت اسپیسر و قیمت پروفیل ، با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.ردیفعنوانسایزقیمت
1اسپیسر fix 25 mm2mm205
2اسپیسر fix 30 mmورق 0/5mm225
3اسپیسر hard 30 mm2mm250
4اسپیسر fix 40 mmورق 0/5mm285
5اسپیسر max 40 mm2mm290
6اسپیسر fix 50 mmورق 0/5mm385
7اسپیسر hard 30 mmورق 0/5mm285
8اسپیسر max 50 mm380
9اسپیسر wheel 30 mm 250
10اسپیسر hard 40 mm 300
11اسپیسر wheel 40 mm 320
12اسپیسر hard 50 mm 400
13اسپیسر wheel 50 mm 330
14مخروطی-
15قرقره-
16اسپیسر max 75 mm -
17اسپیسر hard 75 mm -
18اسپیسر wheel 70 mm 450
19اسپیسر hard 100 mm -
20میان بولت 20 سانتی متر 5.200
21میان بولت 25 سانتی متر 5.600
22میان بولت 30 سانتی متر 6.200
23میان بولت 35 سانتی متر 7.400
24میان بولت 40 سانتی متر 8.300
25لوله آجدار 3 متری -
26چسب کاشی خمیری -

تاریخ:31
شهریور1400

قیمت اسپیسر

** به دليل نوسانات قيمت فروش با تاييد مي باشد.**

ناودانی
میلگرد
نبشی
پروفیل
تیرآهن

اسپیسر

اسپیسر این وسیله در روند پوشش نهادن و ایجاد یکپارچگی در سطح میلگردها امری غیر قابل انکار است. همانطور که از نام این محصول مشخص است این وسیله در لغت به معنی فاصله گذار می باشد. با  افزایش تقاضا برای استفاده از مصالح مدرن امروزه مهندسین فنی و پیمانکاران نیز  ترجیح می دهند تا از این مصالح در ساخت و ساز مدرن بهره بگیرند.

از طرفی بهینه سازی و پرداخت اصولی  سازه های مختلف زمانی می تواند با موفقیت و سرعت بیشتری صورت گیرد که با استفاده از انواع مصالح و کاربرد آن نیز آشنایی پیدا کنید. آشنایی با  کاربرد اسپیسر نیز که در واقع به عنوان یک پوشش دهنده برای انواع میلگرد و به نوعی مقاوم کننده آن نیز به شمار می رود می تواند به سازه های مختلف رنگ و رونق بیشتری ببخشد.

در موارد متعددی با استقبال فراوانی در بازار فروش مواجه شود. در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با کاربرد اسپیسر و انواع آن بیشتر آشنا سازیم و توضیحات بیشتری را در خصوص ویژگی های آن تقدیم شما نماییم.

اسپیسر

اسپیسر

ویژگی های اسپیسر

مهمترین کاربرد اسپیسر به عنوان یک قطعه پوششی و حفاظتی در برابر سایش و خوردگی میلگردها بوده که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع اسپیسر موجود غالبا از جنس پلاستیک، چوب، بتن یا فلزی تولید می شوند. هر چند در این بین نوع پلاستیکی به دلیل ویژگی های خاصی که از نظر سطح ماندگاری و مقاوم بودن دارند به انواع دیگر ترجیح داده می شوند.
همچنین این نوع فاصله نگهدار دچار زنگ زدگی نشده و در نتیجه می تواند عمر سازه را تا حدود زیادی افزایش دهد برخی از مهمترین ویژگی های این محصول که می تواند بیانگر کاربرد آن نیز باشد  عبارتند از:

  • پیشگیری از نشت و نفوذ رطوبت به داخل میلگردها
  • نصب و دسترسی آسان
  • سایزبندی مختلف
  • قیمت مناسب
قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسر

فراموش نکنید هر یک از ویژگی های فوق می تواند به عنوان یکی از دلایل قانع کننده در این زمینه برشمرده شود. برای تشریح بیشتر این موضوع هر یک از این موارد را به طور مختصر مورد بررسی قرار می دهیم.

جلواسپیسر از نشت و نفوذ رطوبت به داخل میلگردها

از جمله ویژگی های غیر قابل انکاراین وسیله میتوان ب خاصیت ضد رطوبتی و پیشگیری از فرسایش میلگردها می باشد. بدین منظور این قطعه بهترین مانع و حفاظ در برابر نشت و نفوذ رطوبت به شمار می رود که می تواند در شرایط آب و هوایی مختلف به منظور استفاده در دیوار یا سقف های دال بتنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب و دسترسی آسان انواع اسپیسر

در موارد متعددی می توان از کاربرد اسپیسر بهره گرفت.  قابل دسترس بودن این محصول به خصوص در نوع پلاستیکی آن و سرعت تولید این محصول می تواند دسترسی به این محصول به منظور بهره مندی از مزایای آن را راحت تر کند.. همچنین طریقه نصب آن نیز آسان بو.ده و لزومی ندارد که بدین منظور از نیروی انسانی بیشتری استفاده کنیم. در نتیجه هزینه های اضافی در این زمینه  نیز کاهش می یابد.

سرعت در تولید و دسترسی آسان همچنین موجب شده است تا بازار رقابتی و توجیه پذیری برای این محصول ایجاد شود. امروزه غیر از فروشگاه ها و مراکز مجاز فروش این محصول می توانید آن را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه های آنلاین مرتبط نیز تهیه و خریداری نمایید.

سایزبندی اسپیسر

انواع اسپیسر موجود در بازار از ابعاد مختلفی در سایزهای ۱۵ میلی متر تا ۱۵ سانتیمتر تولید شده و عرضه می شود. بنابراین می توانید با توجه به نوع استفاده می توانید از این محصول با قطرهای مختلف بهره بگیرید و آن را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسر

قیمت اسپیسر

ویژگی دیگری که می تواند خرید این محصول به ویژه نوع پلاستیکی آن را بر سایر نمونه ها اولویت بخشد قیمت این محصول است. خرید انواع اسپیسر با توجه به کاربردهای متعدد و نقش مهمی که در یکپارچه کردن سطح میلگرد دارد از هر نظر مقرون به صرفه می باشد.

البته قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد ، عواملی همچون نوسانات نرخ ارزی و کیفیت مواد اولیه خریداری شده برای استفاده در ساخت اسپیسر ، همچنین از موثرترین عامل تعیین کننده در قیمت انتخاب اسپیسر مناسب است ، همانطور که برای شما توضیح دادیم انواع متنوعی از این محصول در بازار موجود می باشد ، با توجه به نوع کاربری آن و نیز کیفیت مورد تایید می بایست محصولی را باید خریداری نمایید که هم از نظر کیفیت تایید شده باشد و هم قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد.

راهنمای خرید اسپیسر

یا توجه به انواع و اقسام مختلف اسپیسر در بازار ، برای دریافت مشاوره درباره نحوه حرید اسپیسر به صفحه راهنمای خرید اسپیسر مراجعه نمایید.

همچنین برای اطلاع از قیمت توری مش ، قیمت توری پرسی و توری رابیتس میتوانید به صفحه هر کدام مراجعه نمایید.