قیمت هر متر ورق کرکره (رنگی و گالوانیزه)

یکی از مهم‌ترین انواع محصولات آهن‌آلات که برای مصارف گوناگون استفاده می‌شود ورق کرکره است. این محصول در حقیقت به نوع خاصی از ورق نازک فلزی گفته می‌شود. تولید این ورق به‌صورت موج‌دار اتفاق می‌افتد. خوشبختانه این محصول همزمان در صنعت و ساختمان‌سازی به کار می‌رود. کرکره گالوانیزه از نظر ضخامت و ابعاد نیز به‌شکل متنوعی عرضه می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید برای تهیه ورق موجدار کرکره رنگی دست به کار شده و بهترین آن را تهیه کنید. در این مطلب قصد داریم تا درباره  قیمت ورق کرکره رنگی و گالوانیزه، نحوه خرید و کاربرد آن بیشتر توضیح دهیم.

قیمت هر متر ورق کرکره گالوانیزه و رنگی امروز

در صورتیکه شما از مشخصات، ویژگی فنی و نوع ورق گالوانیزه کرکره‌ای مطلع هستید و صرفا به دنبال خرید و یا استعلام قیمت هر متر مربع ورق موجدار کرکره ای و رنگی هستید به جدول و لیست قیمتی که در زیر قرار دادیم رجوع نمایید.

قیمت ورق کرکره گالوانیزه امروز

نوعضخامت (mm)طول*عرض (m)قیمت هر متر مربعقیمت هر کیلو
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۵۰سفارشی*۱۲۱۰۰۰۰۵۲۵۰۰
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۵۰سفارشی*۱.۲۵۲۱۰۰۰۰۵۲۵۰۰
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۶۰سفارشی*۱۲۱۵۰۰۰۴۴۸۰۰
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۶۰سفارشی*۱.۲۵۲۱۵۰۰۰۴۴۸۰۰
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۷۰سفارشی*۱۲۵۰۰۰۰۴۴۸۰۰
ورق شیروانی شهرکردکرکره ۷۰سفارشی*۱.۲۵۲۵۰۰۰۰۴۴۸۰۰

تاریخ: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

طول ورق از ۱ تا ۶ متر سفارشی است

قیمت ورق کرکره رنگی وارداتی چین

رنگضخامت (mm)طول*عرض (m)قیمت هر متر مربعقیمت هر کیلو
ورق کرکره چینسبز۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰
ورق کرکره چینسفید۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰
ورق کرکره چینآبی۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰
ورق کرکره چینکرم۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰
ورق کرکره چینقهوه ای سوخته۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰
ورق کرکره چیننارنجی۰.۵۰.۵۰۲۳۰۰۰۰۵۷۵۰۰

تاریخ: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

طول ورق از ۱ تا ۶ متر سفارشی است

لازم به ذکر است لیست قیمتی بالا بخش کوچکی از محصولات ورق آهن کرکره‌ای موجود در صنایع فولاد توفیقی است. در صورت نیاز به خرید انواع ورق شیروانی، ورق سینوسی، ورق گالوانیزه ۶ متری و یا ورق کرکره سایر برند‌ها و کارخانجات در انواع طرح و رنگ، با کارشناسان فروش در صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید.

ورق کرکره رنگی چیست؟

قیمت هر متر ورق کرکره (رنگی و گالوانیزه)

ورق کرکره یا ورق شیروانی از ورق فولادی گالوانیزه شده تهیه می‌شود.

ورق سینوسی و ذورنقه کرکره به نوع خاصی از ورق نازک فلزی گفته می‌‌شود که از آلیاژ خاصی برای ساخت آن استفاده می‌شود. شکل هندسی موج‌ها در کرکره گالوانیزه به شکل سینوسی و ذوزنقه‌ای است. شما می‌توانید بر حسب نیاز خود بهترین خرید ورق کرکره‌ای را تجربه کنید. بیشترین مصرف این محصول مربوط به ایجاد کرکره برای مغازه‌ها و ساخت شیروانی است.

ورق کرکره رنگی به دلیل زیبایی منحصربه‌فردی که دارد بر روی محیط هم اثر خوبی خواهد گذاشت. موادی همچون فولاد و آلومینیوم نقش بسیار مهمی در ساختار کرکره گالوانیزه دارند. هر چقدر که آلیاژ به‌کاررفته برای ساخت این محصول با کیفیت تر باشد، مطمئنا نتایج بی‌نظیری برای شما به همراه خواهد داشت.

انواع طرح های ورق کرکره گالوانیزه

قبل از هر چیز باید انواع طرح‌های ورق فلزی کرکره را بررسی کنیم. در حال حاضر قیمت ورق گالوانیزه کرکره‌ای رنگی بستگی زیادی به طرح آن دارد. به‌همین علت شما باید شناخت درستی در این زمینه داشته باشید. کرکره گالوانیزه به لحاظ شکل ظاهری شامل طرح‌های زیر خواهد بود.

انواع مختلف ورق کرکره

ورق فلزی کرکره‌ای انواع مختلفی دارد که در برابر خوردگی، رطوبت هوا و باران مقاوم هستند.

ورق موجدار کرکره سینوسی

 کرکره گالوانیزه یک محصول منحصر‌به‌فرد است و مهم‌ترین مشخصه آن وجود موج‌های سینوسی است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که تولید این طرح نسبت به سایر موارد سابقه طولانی‌تری دارد. شما می‌توانید از ورق رنگی کرکره به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. تولید و عرضه این محصول به دو شکل موج ریز و درشت انجام می‌شود. اگر دوست دارید که ورق موج‌دار با جزئیات بیشتری دیده شود، بهتر است که به سراغ ورق سینوسی کرکره بروید.

ورق کرکره ذوزنقه

همانطور که از نام این محصول مشخص است، در تولید آن از موج‌های ذوزنقه‌ای استفاده شده است. این نوع از کرکره بعد از نمونه‌های سینوسی بیشترین محبوبیت را در بازار دارند. خوشبختانه این محصول از نظر سایز و ضخامت دارای تنوع زیادی است. روش تولید ورق کرکره ذوزنقه به این شکل است که ورق صاف با انجام پرسینگ دارای موج‌های ذوزنقه‌ای خواهد شد. همچنین فرایند گالوانیزه کردن هم جزوی از مراحل تولید آن خواهد بود. در هر صورت شما این امکان را دارید که با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی ورق موج دار رنگی ذوزنقه را خریداری کنید.

ورق کرکره ای شادولاین

اگر به دنبال زیباترین نوع ورق رنگی کرکره‌ای هستید، مطمئنا ورق شادولاین بهترین گزینه‌ برای شما خواهد بود. این محصول از نظر ظاهری شباهت زیادی به نمونه‌های ذوزنقه دارد. در نتیجه ممکن است که برخی از افراد شادولاین را با ذوزنقه اشتباه بگیرند. مهم‌ترین شاخصه‌ای که می‌توان برای این محصول نام برد، استحکام بالای آن نسبت به دو نمونه قبلی است. اگر عامل مقاومت برای شما اهمیت بالایی دارد، حتما خرید ورق کرکره‌ای شادولاین را در برنامه خود بگنجانید. در صورتی که شما قیمت ورق رنگی شادولاین را چک کنید، متوجه خواهید شد که نسبت به سایر موارد کمی گران‌تر است.

کاربردهای مهم ورق گالوانیزه کرکره

اکنون که می‌دانید ورق موجدار گالوانیزه چیست، بهتر است که با کاربردهای مختلف این محصول نیز آشنایی کافی پیدا کنید. اگر نگاهی به دنیای اطراف خود بیندازید، متوجه خواهید شد که ورق گالوانیزه کرکره تا چه اندازه در محیط‌های مختلف به کار رفته است. در نتیجه شما می‌توانید با درک هر چه بهتر کاربردهای این محصول خرید عالی را تجربه کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین کاربردهای محصولات ورق رنگی را برای شما معرفی خواهیم کرد.

مزایای استفاده از ورق کرکره ای گالوانیزه و رنگی

طول عمر زیاد و ماندگاری محصول ورق کرکره ای از مهمترین مزایای استفاده از این محصول است.

۱. سقف شیروانی ساختمان‌ها

در حال حاضر بیشترین مصرف کرکره گالوانیزه مربوط به ایجاد سقف شیروانی است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف ترجیح می‌‌دهند که برای خانه خود از سقف شیروانی استفاده کنند. به‌همین جهت می‌توان با بررسی قیمت ورق گالوانیزه رنگی موج‌دار بهترین انتخاب را در این زمینه انجام داد. معمولا نمونه‌هایی که برای سقف شیروانی به کار می‌روند ضخامت بیشتری دارند. این ضخامت به خوبی جلوی آسیب‌های احتمالی را می‌گیرد. معمولا در زیر سقف شیروانی از موادی مانند پشم شیشه استفاده می‌شود تا یک عایق گرمای مناسب را در سقف ایجاد کند.

۲. سردر خانه‌ها و ویلاها

امروزه بسیاری از افراد برای زیباسازی هر چه بهتر خانه خود سر در برای آن می‌سازند. پیشنهاد می‌کنیم که حتما از ورق کرکره رنگی در این بخش استفاده کنید. در این حالت در قسمت درب بارشی اتفاق نمی‌افتد. همچنین حتما یک رنگ زیبا را برای شیروانی انتخاب نمایید تا جلوه خوبی برای خانه شما ایجاد کند. اگر نگاهی به ساختمان‌های مدرن و به‌روز داشته باشید، متوجه خواهید شد که همه آن‌ها دارای سردر هستند. همین موضوع نشان‌دهنده لزوم این بخش در ساختمان‌های مدرن است. فراموش نکنید که رنگ ورق‌های کرکره‌ای باید با نمای ساختمان هماهنگ باشد.

۳. ورق سقف کرکره برای سوله و انبار

امروزه برای ساخت واحدهای صنعتی اکثرا از سوله استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای ساخت سوله و انبار از انواع ورق سقف کرکره بهره ببرید. تجربه ثابت کرده که ایجاد سقف برای سوله با استفاده از کرکره گالوانیزه نسبت به سایر روش‌ها بسیار ارزان‌تر خواهد بود. در نتیجه حتما از این راهکار عالی به نفع خود استفاده کنید. از آنجایی که این ورق فولادی مانع خوبی در برابر رطوبت و گردوخاک است، برای سقف سوله و انبار انتخاب بی‌نظیری محسوب می‌شود.

۴. سقف آلاچیق، سایه‌بان و پارکینگ

یکی از کاربردهای عالی ورق فولادی کرکره استفاده از آن برای ساخت سقف سایه‌بان، پارکینگ یا آلاچیق است. هر کدام از این مکان‌ها مربوط به فضای باز هستند. در نتیجه باید از محصولی استفاده شود که در برابر شرایط محیطی مقاومت بالایی دارد. خوشبختانه مدل‌های باکیفیت با انواع طرح، رنگ و قیمت ورق کرکره رنگی به بازار عرضه شده‌اند. اگر دوست دارید که خودرو شما از شر آفتاب، باران و برف در امان باشد، حتما از ورق کرکره باکیفیت برای ساخت سقف پارکینگ استفاده کنید.

۵. ایجاد حصار و زیباسازی محیط

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که کرکره گالوانیزه فقط برای سقف به کار می‌رود. این در حالی است که گاهی ورق موجدار مربوط به دیوارکشی خواهد بود. فراموش نکنید که قیمت ورق گالوانیزه رنگی کرکره‌ای به نوع مصرف محصول ارتباط دارد. امروزه برای حصارکشی یک قسمت خاص یا برای زیباسازی از این ورق طرحدار استفاده می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید بر اساس رنگ، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. بعد از اینکه فرایند خرید و نصب ورق انجام شد، از نتیجه کار و زیبایی آن لذت خواهید برد.

قیمت ورق گالوانیزه رنگی کرکره ای در بازار ایران

بررسی دقیق و حرفه‌ای قیمت ورق کرکره سینوسی رنگی گالوانیزه این فرصت را به شما می‌دهد تا بهترین فرصت خرید را شکار کنید. تجربه ثابت کرده که در طول سالیان اخیر بازار این محصول نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. در حال حاضر بهای فلزات مختلف به‌ویژه آلومینیوم و فولاد بر روی قیمت روز ورق آهنی کرکره‌ای در بازار داخلی تاثیرگذار است. در این بین نرخ تورم عامل مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد. هر چقدر که میزان تورم بیشتر باشد، باید انتظار افزایش قیمت‌ها را داشته باشیم.

در این بین میزان میزان عرضه و تقاضا در بازار بی‌اهمیت نیست. افزایش تقاضا در برخی از زمان‌های سال منجر به افزایش قیمت در این محصول می‌شود. امروزه فروشندگان مختلفی در ایران مشغول فروش این محصول هستند. در نتیجه قیمت ورق سقفی کرکره با توجه به نوع برند بسیار متفاوت است. در این صورت شما این امکان را دارید که از بین برندهای مختلف بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

قیمت خرید ورق کرکره گالوانیزه رنگی

قیمت ورق کرکره به ضخامت، نوع پوشش آن و کیفیت رنگ آن وابسته است.

روش ساخت و تولید ورق کرکره

با توجه به اهمیت بالای ورق کرکره، بهتر است که با روش تولید آن آشنایی کافی را داشته باشید. در حال حاضر برای تولید کرکره گالوانیزه باید در ابتدا ورق آن آماده شود. در این راستا ابتدا مواد اولیه نظیر آلومینیوم و فولاد در حرارت ۱۱۰۰ درجه سانتی‌گراد ذوب می‌شوند. زمانی که ماده مذاب آماده شد، آن‌ها را داخل قالب‌های مخصوص می‌ریزند تا با شکل ورقه‌ای دربیاید. بعد از اینکه فرایند خنک‌سازی صورت گرفت، یک ورق صاف به دست خواهد آمد. سپس با توجه به طرح ورق کرکره باید پرس آن انجام شود. در طول فرایند پیرسینگ ورق صاف به شکل نهایی خود در می‌آید.

بعد از این مرحله گالوانیزاسیون انجام می‌شود. در این کار ورق کرکره در داخل روی مذاب غوطه‌ور می‌شود. در این حالت لایه‌ای از روی، ورق را می‌پوشاند که در نتیجه باعث گالوانیزه شدن آن خواهد شد. بنابراین مشکلاتی مانند زنگ زدن و خوردگی به حداقل خواهد رسید. در مرحله آخر برای زیباسازی هر چه بهتر محصول از رنگ استفاده می‌شود. خوشبختانه تنوع رنگی کرکره گالوانیزه بالا بوده و گزینه‌های زیادی را برای خرید قرار می‌دهد.

ضخامت ورق کرکره گالوانیزه

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای خرید ورق گالوانیزه کرکره پیش می‌آید، ضخامت این محصول است. قیمت هر متر ورق آهنی کرکره گالوانیزه ارتباط زیادی با ضخامت آن دارد. به‌طور طبیعی هر چقدر که ضخامت ورق کرکره بیشتر باشد، به همان اندازه قیمت بالاتری خواهد داشت. به‌طور کلی ضخامت ورق گالوانیزه کرکره بین ۰.۳ تا ۱ میلی‌متر متغیر خواهد بود. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود مناسب‌ترین ضخامت آن را خریداری کنید.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که ورق کرکره ۰.۶ میلی‌متری بیشتر از سایر موارد استفاده می‌شود. در صورتی که در مناطقی با رطوبت بالا زندگی می‌کنید، حتما به سراغ خرید ورق کرکره گالوانیزه ضخیم بروید. در این حالت عمر مفید ورق بیشتر بوده و در برابر عوامل محیطی بهتر مقاومت می‌کند. بهتر است بدانید که ساخت ورق موجدار با دو عرض مختلف ۱۰۰ و ۱۲۰ سانتی‌متر صورت می‌گیرد. در نتیجه هر کدام از این موارد دارای کاربرد متفاوتی هستند. در هر صورت این شما هستید که باید با بررسی دقیق موارد مختلف، بهترین محصول را برای خود خریداری کنید.

خرید ورق کرکره گالوانیزه رنگی در صنایع فولاد توفیقی

استفاده از ورق طرح کرکره برای مصارف مختلف باعث شده تا به یکی از پرطرفدارترین نوع آهن‌آلات تبدیل شود. کرکره گالوانیزه به‌طور ویژه برای ایجاد سقف و دیوار در اماکنی همچون ساختمان‌ها، ویلاها، سوله‌ها، انبارها و محیط‌های صنعتی کاربرد دارد. به‌همین علت صنایع فولاد توفیقی تلاش می‌کند تا نیاز مشتریان را در این بخش فراهم کند. از همین‌رو شما می‌توانید انواع مختلف ورق کرکره رنگی را در سایت توفیقی مشاهده کرده و برای خرید آن‌ها دست به کار شوید. چنانچه درباره انجام خرید و قیمت ورق کرکره گالوانیزه امروز به‌صورت کیلویی و متری به راهنمایی نیاز دارید، حتما با مشاوران ما تماس بگیرید.

۲.۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *