قیمت خرید نبشی 3

نبشی 3 یک محصول پرکاربرد در صنایع مختلف است اما در هنگام خرید، قیمت نبشی ۳ می‌تواند یکی از مهم‌ترین مواردی باشد که باید به آن توجه شود چرا که قیمت با توجه به عوامل بسیاری به صورت ماهیانه، هفتگی یا حتی روزانه در حال نوسان است.
در حال حاضر نبشی 3 میلی‌متر به دو صورت نبشی 3 سبک و نبشی 3 سنگین تولید و روانه بازار می‌شود. اگر می‌خواهید این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از کارخانه سفارش دهید می‌توانید از طریق هر یک از شماره تماس‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید، در غیر این صورت جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت هر متر یا هر شاخه نبشی 3 تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

قیمت نبشی 3 امروز

همانطور که گفته شد، قیمت نبشی ۳ تحت تاثیر عوامل مختلف به صورت ماهانه، هفتگی و حتی روزانه تغییر می‌کند. از طرفی هم قیمت نبشی 3 میل بر اساس کیلوگرم اعلام می‌شود. از همین جهت در هنگام خرید یا تعیین قیمت، وزن نبشی ۳ اهمیت بسیار زیادی دارد.
در جدول زیر ما به قیمت روز نبشی 3 میل در برندهای مختلف اشاره کرده‌ایم:

نوع محصولضخامت(میلی‌متر)ابعادحالتقیمت
نبشی صنایع فولاد کوهپایه330*306 متری24.000
نبشی شکفته330*306 متری23.300
نبشی ظهوریان330*306 متری23.500
نبشی فولاد سپهر ایرانیان230*306 متری23.700

قیمت یک شاخه نبشی ۳ فابریک، سبک و سنگین

نبشی 3 به دو صورت به بازار عرضه می‌شود: نبشی 3 سبک و نبشی 3 سنگین. از آنجا که وزن هر شاخه از نبشی سبک نسبت به نبشی سنگین کمتر است، قیمت آن هم به همان نسبت کمتر خواهد بود.
کمتر یا بیشتر بودن وزن نبشی نسبت به جدول اشتال تعیین می‌گردد.

عوامل تاثیرگذار روی قیمت نبشی سایز 3 میل

براساس بررسی‌های انجام شده، قیمت نبشی ۳ بر اساس پارامترهای مختلف در حال نوسان است که این نوسان نیز معمولا به صورت روزانه می‌باشد. از همین رو شاید در ذهن شما این سوال ایجاد شود که چه عواملی قیمت نبشی 3 را به صورت روزانه و حتی لحظه‌ای تغییر می‌دهند. پارامترهای زیادی در این تغییرات نقش دارند،
ما در ادامه به مهمترین فاکتور‌های موثر روی قیمت نبشی 3  اشاره کرده‌ایم:

 • جنس نبشی
 • ضخامت نبشی 3
 • طول نبشی 3
 • قیمت روز آهن
 • برند سازنده (ایرانی یا خارجی)
 • میزان عرضه و تقاضا
 • نوع ساخت (فابریک یا پرسی)
 • قیمت ارز

وزن نبشی ۳

وزن نبشی ۳ یکی از مهم‌ترین پارامتر‌های تاثیر گذار روی قیمت آن است. از همین جهت در زمان خرید نبشی ۳ وزن نبشی همیشه زیر ذره بین مهندسین و تقاضاکنندگان قرار دارد.

زمانی که شما قیمت نبشی سایز ۳ را از یک فروشنده پرسش و جو می‌کنید، قیمت آن برحسب وزن واحد اعلام می‌شود. به عبارتی ساده‌تر قیمت نبشی سه یک فاکتور مهم و اساسی برای تعیین قیمت سفارش است.
در ادامه اطلاعات مفیدی درباره وزن هر متر نبشی سه و وزن هر شاخه نبشی سه ارائه خواهد شد. در جدولهای به صورت کامل و جامع به این مشخصات پرداخته‌ایم.

وزن هر متر نبشی 3 چقدر است؟

از آنجایی که وزن هر متر نبشی 3 برای محاسبه وزن کلی و در نهایت قیمت کلی محصول بسیار مهم است. در جدول زیر به وزن هر متر نبشی سه با ضخامت‌های مختلف اشاره کرده‌ایم:

ابعاد نبشی 3

وزن هر متر

3*30*30

1.36

4*30*30

1.78

*برای محاسبه تقریبی وزن هر متر از نبشی می‌توانید از فرمول زیر نیز استفاده کنید:

مجموع طول بال‌های نبشی (mm) * ضخامت نبشی (mm) * 7850 = وزن هر شاخه از نبشی

وزن هر شاخه نبشی 3 چقدر است؟

قیمت یک شاخه نبشی 3 با توجه به وزن هر شاخه نبشی 3 به راحتی قابل محاسبه است. در جدول زیر به وزن هر شاخه نبشی سه در ضخامت‌های مختلف اشاره کرده‌ایم:

ابعاد نبشی 3

وزن هر شاخه 6 متری

وزن هر شاخه 12 متری

3*30*30

8.16

16.32

4*30*30

10.68

21.36

*برای محاسبه تقریبی وزن هر شاخه از نبشی می‌توانید از فرمول زیر نیز استفاده کنید:

مجموع طول بال‌های نبشی (mm) * ضخامت نبشی (mm) * طول نبشی (m) * 7850 = وزن هر شاخه از نبشی

انواع نبشی ۳ میل

وجود تنوع در نبشی‌های سایز 3 باعث شده قیمت نبشی ۳ علاوه بر نوسانات رایج بازار، با قیمت‌های متفاوتی در طول روز به فروش برسد. یکی از تفاوت‌های این نبشی‌ها در نوع ساخت آنها است. برخی از نبشی‌ها به صورت فابریکی ساخته می‌شوند، در حالی که برخی دیگر از این محصولات به صورت پرسی روانه بازار می‌گردند. اما اگر از نوع ساخت این محصولات بگذریم، یک دسته بندی دیگر برای نبشی شماره 3، سبک و سنگین بودن نبشی است.

اگر وزن نبشی از وزن نرمال آن (طبق جدول اشتال) کمتر باشد، به آن نبشی 3 سبک اطلاق می‌شود. اما اگر وزن نبشی از وزن نرمال آن (طبق جدول اشتال) بیشتر باشد، محصول نهایی نبشی 3 سنگین نام خواهد گرفت. از این جهت قیمت هر شاخه از نبشی 3 سبک و سنگین به دلیل تفاوت در وزن نهایی آنها متفاوت است.

نکات مهم در هنگام خرید نبشی 3 میل فابریک، سنگین، سبک

اگر در حال خرید نبشی ۳ هستید، بهتر است به نکاتی که در ادامه مطرح می‌شود، توجه کنید:

 • گرید و متریال به کار رفته در ساخت نبشی اهمیت زیادی دارد.
 • به پرسی بودن یا فابریکی بودن نبشی توجه کنید. معمولا محصولات فابریک استحکام و طول عمر بالاتری دارند.
 • کیفیت نبشی بسیار مهم است، بهتر است دست روی برندهای معتبر و سرشناس بگذارید.
 • نبشی‌های 3 اغلب در شاخه‌های 6 متری به فروش می‌رسند.
 • ضخامت نبشی 3 می‌تواند کاملا متفاوت باشد. ضخامت را بر حسب نیاز و الزامات پروژه انتخاب نمایید.
 • در زمان خرید به سبک یا سنگین بودن نبشی توجه کنید.

خرید نبشی 3 میل با قیمت مناسب و وزن استاندارد؛ فولاد توفیقی

اگرچه قیمت نبشی ۳ به صورت روزانه تغییر می‌کند، اما اغلب مهندسین، افراد مشغول در صنعت ساختمان و ... به دنبال یک مرکز معتبر هستند تا این نبشی‌ها را با قیمت مناسب از آن خریداری نمایند. ما به دلیل داشتن مزیت‌های بسیار زیاد فولاد توفیقی را به شما معرفی می‌کنیم.
ما در صنایع فولاد توفیقی علاوه بر این که تولید کننده مستقیم انواع نبشی 3 از جمله نبشی 3 سبک، نبشی 3 سنگین و در مجموع نبشی سایز 3 در تمامی سایز‌ها هستیم با داشتن کارشناس کنترل کیفیت، کارشناسان فروش مجرب، ارسال به سراسر کشور و... شرایطی را فراهم آورده‌ایم تا بهترین تجربه را از خرید خود داشته باشید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق چت در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)