قیمت نبشی 2

نبشی ۲ یا همان (20*20) کوچکترین سایز نبشی در بازار بوده که برای مصارف آسانسور سازی، شهرسازی و ... در انواع مختلفی به فروش می‌رسد. نکته‌ای که در هنگام خرید از اهمیت بالایی برخوردار است تعیین قیمت نبشی 2 براساس وزن آن می‌باشد.
 در حال حاضر نبشی 2 در دسته بندی‌های پرسی و فابریکی و همچنین سبک و سنگین تولید و روانه بازار می‌شود و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هر یک از آنها را انتخاب کنید. اگر همین حالا قصد خرید دارید با شماره‌های زیر تماس بگیرید در غیر این صورت جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد قیمت نبشی ۲ ادامه متن را مطالعه نمایید.

قیمت نبشی 2

برای خرید نبشی ۲ مانند خرید بسیاری از محصولات دیگری مانند: آهن، طلا و ... باید به قیمت روز آنها توجه کنید. در واقع اینطور نیست که قیمت نبشی‌ها ثابت باشند، چرا که قیمت آنها تحت تاثیر عوامل مختلفی حتی به صورت روزانه تغییر می‌کند. نکته دیگر این است که نبشی‌های سایز 2 به دسته‌بندی‌های مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند که مسلما این مسئله باعث تفاوت قیمت نبشی در این سایز شده است. که بهتر است قبل از خرید نشی 2 به این موارد دقت کنید.

از آنجایی که قیمت نبشی‌ها بر اساس کیلوگرم تعیین می‌شوند، بنابراین هرچه وزن (ابعاد) نبشی بیشتر باشد، قیمت آن در هر شاخه نیز بیشتر خواهد بود.

جدول نبشی ۲ قیمت (بال مساوی) به شرح زیر است:

نوع نبشیقیمت بر حسب کیلوگرم (تومان)
3*20*2023,000 تومان
4*20*2023,000 تومان

قیمت یک شاخه نبشی 2

نبشی‌ها در شاخه‌های 6 الی 12 متری به بازار عرضه می‌شوند. از طرفی قیمت آنها براساس وزن و به صورت کیلویی تعیین می‌گردد. از آنجا که وزن هر شاخه از نبشی‌های سایز 2 تقریبا 5 تا 7 کیلوگرم است، قیمت نهایی آنها نیز 5 تا 7 برابر قیمت واحد برآورد می‌شود؛ به عبارتی قیمت هر شاخه نبشی شماره 2 عبارت است از:

7*23,000 ≥ قیمت هر شاخه نبشی 2 ≥ 5*23,000

عوامل موثر در قیمت نبشی سایز ۲ میل

قیمت نبشی 2 به عواملی مختلفی بستگی دارد. از آنجایی که جنس، ضخامت و طول نبشی در مدلهای مختلف متفاوت است، با تغییر این پارامترها، قیمت نبشی سایز 2 نیز دچار تغییرات می‌شود. در این میان نباید از فاکتورهایی نظیر قیمت روز آهن و شرکت سازنده نبشی چشم پوشی کرد. همچنین میزان عرضه و تقاضا نیز می‌تواند روی قیمت این محصولات تاثیرگذار باشد.

در کنار این عوامل می‌توان عواملی مانند نحوه ساخت نبشی را نیز از موراد تاثیر گذار روی قیمت آن دانست. این محصولات به دو شیوه پرسی و فابریک تولید می‌شوند که مدلهای فابریک به دلیل کیفیت و استحکام بالا قیمت بیشتری دارند. البته میزان عرضه و تقاضا نیز یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نبشی سایز 2 میل می‌باشد.

بنابراین به صورت کلی عوامل موثر در قیمت نبشی ۲ را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • جنس نبشی
  • ضخامت نبشی
  • طول نبشی
  • قیمت روز آهن
  • شرکت سازنده
  • میزان عرضه و تقاضا
  • نوع ساخت (فابریک یا پرسی)

وزن نبشی ۲

از آنجایی که قیمت هر نبشی، نبشی 2 سبک - نبشی 2 سنگین، بر اساس وزن آنها برآورد می‌شود، اطلاع از وزن آنها می‌توان برای خریداران از اهمیت بالایی برخوردار باشد. با دانستن وزن هر متر نبشی 2 همانطور که قبلا گفتیم می‌توان قیمت کلی هر شاخه را به راحتی با قیمت واحد بر حسب کیلوگرم بدست آورد.
در واقع پس از محاسبه وزن هر شاخه کافی است آن را در قیمت هر کیلوگرم که توسط فروشنده ارائه می‌شود، ضرب کنید تا قیمت نهایی هر نبشی به صورت کامل مشخص شود.

به طور خلاصه می‌توان گفت اطلاع از وزن نبشی‌ها تنها راه برآورد قیمت روز این محصولات می‌باشد.

وزن هر متر نبشی 2

با توجه به مواردی که تا اینجا گفته شد، وزن هر متر نبشی 2 بسیار مهم است. به صورت کلی وزن هر متر نبشی ۲ به صورت زیر محاسبه می‌شود.

ابعاد نبشی 2

وزن هر متر

3*20*20

0.94

4*20*20

1.25

وزن هر شاخه نبشی 2

با داشتن پارامترهای بالا به راحتی می‌توان وزن هر شاخه نبشی 2 و در نهایت قیمت یک شاخه نبشی 2 را محاسبه نمود:

ابعاد نبشی 2

وزن هر شاخه 6 متری

3*20*20

5.6

4*20*20

7.5

*برای محاسبه تقریبی وزن هر شاخه از نبشی می‌توانید از فرمول زیر نیز استفاده کنید:

مجموع طول بال‌های نبشی * ضخامت نبشی * طول نبشی * 7850 = وزن هر شاخه از نبشی

 

انواع نبشی ۲ میل

اگر قصد خرید نبشی ۲ را دارید، بهتر است بدانید این سایز از نبشی‌ها به صورت‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از اختلافات آنها فابریکی بودن و پرسی بودن است که ترجیحا باید به دنبال محصولات فابریکی باشید. چرا که این نبشی‌ها کیفیت بالاتری دارند. از طرفی در زمان خرید شما معمولا با دو دسته نبشی شماره 2 یعنی نبشی 2 سبک - نبشی 2 سنگین مواجه خواهید بود.

 

تفاوت این محصولات در استانداردهای آنهاست. برخی از محصولات وزن کمتری نسبت به جدول اشتال (وزن نرمال) دارند، در حالی که برخی دیگر وزنشان از وزن مندرج در جدول اشتال بیشتر است. همین امر سبب به وجود آمدن اصطلاح سبک و سنگین در نبشی دو شده است.

 

نکات مهم در هنگام خرید نبشی 2 میل

اگر به دنبال خرید نبشی سایز 2 هستید، باید به نکات زیادی به جز قیمت نبشی 2 توجه کنید. نبشی‌هایی که تهیه می‌کنید، باید از یک نشانه شناسایی یکسان بهره‌مند باشند، چرا که محصولات هر برند و نشان‌های مختلف قیمت و کیفیت کاملا متفاوتی دارند.
از این جهت بسته خریداری شده توسط شما باید شامل پلاکی با مشخصات مختلف اعم از نام یا نشانه تجاری سازنده، نشانه شناسایی، شماره شناسایی، شماره بسته و وزن بسته بر حسب کیلوگرم باشد.

همچنین هر بسته باید شامل گواهینامه فنی که حاوی اطلاعاتی نظیر تاریخ صدور، شماره گواهینامه، شناسه نبشی، طول شاخه، تعداد بسته و ... است، باشد. سایر مشخصات محصول نیز می‌بایست در زمان خرید روی آن درج شده باشد. حتما به این موارد دقت کنید.

 

 

خرید نبشی 2 میل با قیمت مناسب و وزن استاندارد؛ فولاد توفیقی

تا اینجا درمورد نبشی ۲ (نبشی 20 در 20) و مشخصات آن گفتیم. اما اگر به دنبال خرید نبشی ۲ هستید، باید بدانید قیمت نبشی 2 به طور روزانه تغییر می‌کند. از این جهت بهتر است برای خرید مطمئن و ارزان به یک کارخانه تولیدی مستقیم  مراجعه نماید.
ما در صنایع فولاد توفیقی با داشتن ویژگی‌هایی مانند: تولید محصولات با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب به صورت مستقیم، داشتن کارشاسان خبره جهت بررسی کیفیت، کارشناسان فروش متخصص و ... آماده ارائه محصولات نبشی 2 با مناسب‌ترین قیمت هستیم چناچه تمایل به ثبت سفارش دارید با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه چت که در قسمت پایین همین صفحه قرار دارد با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)