قیمت مفتول آلومینیومی

با توجه به قابلیت‌های موجود در ماده آلومینیوم، امروزه استفاده از سیم مفتول آلومینیومی (به صورت کابل مفتول آلومینیوم) که یکی از انواع سیم مفتول به حساب می‌آید در حوزه‌هایی مانند: صنعت تولید محصولات الکترونیک، ساختمان سازی، مخابراتی به شکل یک نیاز در آمده است.
یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن توجه شود، نرخ و قیمت مفتول آلومینیومی آن هم به صورت لحظه‌ای (قیمت روز مفتول آلمینیوم) می‌باشد، این مورد برای بسیاری از افرادی که در حوزه صنایع برق و سایر حوزه‌های مرتبط در حال فعالیت هستند از اهمیت نسبتا بالاتری برخوردار است.

جدول قیمت مفتول آلومینیوم (سیم آلومینیومی)

از آنجایی که نرخ این محصول به صورت همیشه در حال تغییر است، توجه به قیمت لحظه‌ای سیم مفتول می‌تواند تا حدودی به خرید شما آن هم با قیمت ارزان کمک کند. مبلغی که در جدول زیر به آن اشاره شده است به صورت روزانه آپدیت می‌شود:

نام محصول آلومینیومسایزقیمت روز
شاخه مفتول آلومینیومی۱.۶ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۱.۷ الی ۱.۹ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۲.۰ الی ۲.۴۰ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۲.۵۰ الی ۲.۹۰ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۳.۰ الی ۳.۹۰ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۴.۰ الی ۴.۹۰ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۵.۰ الی ۵.۸۰ میلی‌مترتماس بگیرید
شاخه مفتول آلومینیومی۶.۰ الی ۶.۸۰ میلی‌مترتماس بگیرید
کلاف مفتول آلمینیومی۹.۵ میلیمتر۲۷۵۰ دلار
کلاف مفتول آلمینیومی۱۰ تا ۱۲ میلیمترتماس بگیرید
قیمت ها به روز است

لیست قیمت مفتول آلومینیوم به شرح بالا می‌باشد، در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای خرید مفتول آلمینیوم و دیگر انواع آن مانند مفتول سیاه با ما در تماس باشید.

عوامل تاثیرگذار روی قیمت روز سیم مفتول آلومینیومی

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید نرخ مفتول آلومینیومی بر چه اساسی تعیین می‌شود، کسب اطلاع در این مورد به شما کمک می‌کند تا بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین نوع آن را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

قیمت مفتول آلومینیومی (قیمت سیم مفتول آلومینیوم)؛ عبارت است از محاسبه ارزش و قیمت نوع روکش، استقامت کششی، حداکثر مقاومت الکتریکی، چگالی وزنی و … مربوط به سیم مفتول آلومینیومی که بر روی قیمت و کیفیت نهایی تاثیر گذار هستند، نرخ و قیمت کابل مفتول آلومینیومی به مواردی ثانویه مانند برند، داشتن استاندارد و … نیز بستگی دارد.

به صورت کلی عوامل مختلفی بر قیمت سیم آلومینیوم تأثیر گذارند، از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • طول و متراژ
 • نوع
 • کیفیت
 • ولتاژ مفتول
 • نوع روکش
 • زره‌دار بودن یا بدون زره بودن
 • سطح مقطع
 • تعداد رشته
 • و …

البته که حجم خرید (کلی و جزئی) هم بر روی قیمت نهایی سیم آلومینیوم بی تاثیر نخواهد بود، کاملا واضح است در صورتی که مفتول آلومینیومی را به صورت کلی خریداری نمایید، قیمت آن ارزان‌تر از قیمت جزئی آن خواهد بود.

نحوه خرید مفتول آلومینیومی آنلاین و حضوری

اگر قصد خرید مفتول آلومینیومی (کلاف یا شاخه) به‌صورت آنلاین را دارید، می‌توانید به سایت‌های معتبر مختلفی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراجعه کنید. در این صورت شما می‌توانید ویژگی‌ها و قیمت مفتول آلومینیومی را از سایت مشاهده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید. سپس در محل مورد نظر محصول را دریافت و مبلغ را تسویه نمایید.

اما درصورتی‌که تمایل به خرید انواع سیم مفتولی آلومینیومی در بازار دارید، می‌توانید به فروشندگان مفتول آلومینیومی در سطح شهر خود مراجعه کرده و با بررسی کاتالوگ یا بروشور محصول و اطمینان از صحت اطلاعات درج شده در آن به ‌خصوص مطابقت وزن قید شده در آن اقدام به خرید مفتول آلومینیومی نمایید.

در صورتی که در هر کدام از مراحل انتخاب، خرید و قیمت سیم مفتول آلومینیومی نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را از متخصصان ما بپرسید.

مزیت خرید مفتول آلومینیومی به صورت اینترنتی

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌ فروش اینترنتی مفتول آلومینیومی و ثبت سفارش در آن از مزیت‌های زیر برخوردار شوید:

 • از آنجایی که قیمت مفتول آلومینیومی به صورت لحظه‌ای در حال تغییر است، شما می‌توانید در سریع ترین زمان و بدون اتلاف وقت محصول مورد نظر را با همان قیمت روی سایت سفارش دهید.
 • می‌توانید مشخصات محصول را مشاهده و در صورت تمایل با دیگر محصولات بر روی سایت‌های دیگر مقایسه کنید.
 • در هر جای کشور که هستید می‌توانید محصول خود را سفارش دهید.
 • در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید وارد سایت شده و از قیمت مفتول سیم آلومینیوم مطلع شوید.

نکات مهم در خرید مفتول آلومینیومی

نیاز است که قبل از خرید به نکاتی که در ادامه شرح داده می‌شوند، توجه داشته باشید:

 • به معتبر بودن نام برند توجه داشته باشید.
 • توجه نمایید مفتول الومینیوم را با مقاومت الکتریکی کمتر را خریداری نمایید.
 • به مشخصاتی مانند اندازه، کیفیت توجه داشته باشید.
 • در صورتی که اطلاعی در مورد مشخصات مفتول آلومینیومی ندارید، از یک متخصص کمک بگیرید.
 • به این نکته توجه داشته باشید که استاندارد ایران با استاندارد بین‌المللی کاملاً متفاوت است و یک سری ویژگی‌ها مورد تایید استاندارد بین‌الملل و برخی دیگر مورد تایید استاندارد ایران است. علامت ISIR درج شده روی محصول نشان‌دهنده استاندارد ایران است.

قیمت مفتول آلومینیومی در صنایع فولاد توفیقی

در زمان خرید مفتول آلومینیوم یا سیم مفتولی آلومینیومی بافت دار به کیفیت و سطح مقطع آن توجه داشته باشید، البته این نکته نیز مهم است که هر سیم مفتول آلومینیوم دارای یک شناسنامه منحصر به ‌فرد است که اطلاعاتی نظیر نام برند، تاریخ تولید سیم کابل، نوع سیم و کابل، متراژ و کد استاندارد محصول در آن قید شده است. برای اینکه در خصوص جریان و آمپر مصرفی دچار مشکل نشوید، در زمان خرید مفتول آلومینیومی به جدول محاسبات سیم و کابل توجه داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات، خرید، قیمت مفتول آلومینیومی و سایر محصولات مشابه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مزیت خرید سیم مفتول آلومینیومی از فولاد توفیقی

حالا چرا باید برای خرید این محصول به صنایع فولاد توفیقی مراجعه کنیم؟ در ادامه ما به چند نمونه از مزیت رقابتی‌های ما نسبت به دیگر رقبا می‌پردازیم:

 • به دلیل این که ما تولید کننده مستقیم هستیم، قیمت مفتول آلومینیوم نسبت به دیگر رقبا ارزان‌تر است.
 • کیفیت سیم مفتول آلومینیومی در صنایع فولاد توفیقی بسیار عالی است چرا که تمامی محصولات طبق استاندارد ساخته می‌شوند.
 • در صنایع فولادی شما می‌توانید فقط با یک تماس یا ارسال یک پیام از قیمت لحظه ای سیم و کابل آلومینیومی مطلع شوید.
 • شما می‌توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز یا به صورت تماس تلفنی در ساعت کاری، ثبت نمایید.
 • در سریع‌ترین زمان (کمتر از چند روز) محصول سفارشی شما در محل مورد نظر تحویل داده می‌شود.
 • حمل و نقل محصولات با ۲۰% تخفیف انجام می‌شود.

درصورتی که در مورد روش خرید یا درمورد مشخصات و ویژگی‌های سیم الومینیومی سوالی دارید می‌توانید با ما تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید.

اقدام به خرید و اطلاع از قیمت سیم مفتول آلومینیومی

در طی چندین سال تجربه‌ای که در هنگام فروش مفتول آلومینیوم داشته‌ایم بسیاری از مشتریانی که با تماس می‌گیرند به دلیل نارضایتی از کیفیت نا مناسب محصول یا به دلیل گران بودن قیمت مفتول آلومینیوم گلایه دارند و این مورد سبب ایجاد نارضایتی، اتلاف وقت و هزینه شده است. اما راه حل چیست؟
ما می‌توانیم در راستای خرید یا اطلاع از قیمت سیم مفتول آلومینیومی از مرحله مشاوره قبل از خرید تا مرحله تحویل، در کنار شما باشیم تا محصول را با کیفیت استاندارد ساخت تحویل بگیرید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر یا خرید می‌توانید با کارشناسان ما (از طریق شماره‌های بالای همین صفحه یا تماس با ما) در ارتباط باشید یا اگر سوالی دارید آن را در قالب یک کامنت در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید، کارشناسان و مشاوران ما در اسرع وقت به سوال شما پاسخ خواهند داد.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *