قیمت تیرچه کرومیت ۸ متری؛ تیرچه کرومیت هشت متری

از تیرچه کرومیت هشت متری یا تیرچه فلزی(با دهانه ۸ متری) در ساخت انواع سازه‌ها استفاده می‌شود، در واقع تیرچه کرومیت ۲۵ سانت تا دهانه ۸ متر حداکثر طول تیرچه فلزی بوده که تا این لحظه در حال تولید و در بازار عرضه می‌شود. در صورتی که بخواهید از این محصول در صنایع ساختمان سازی استفاده کنید قبل از هرچیزی باید به قیمت آن دقت داشته باشید. چرا که عوامل بسیاری در قیمت تیرچه کرومیت ۸ متری تاثیر گذار هستند، البته نوسانات بازار یکی از مهم‌ترین دلایل و موثرترین بخشی است که بر روی نرخ نهایی این محصول تاثیر می‌گذارد.

در ساخت تیرچه‌های کرومیت از میگلرد و ورق استفاده می‌شود. به این صورت که در قسمت تحتانی یک ورق فولاد,، در قسمت میانی از میلگرد و در بخش فوقانی یک ورق نرم(نبشی) استفاده می‌شود. البته معمولا در بازار به تیرچه‌هایی فلزی جان باز که در همه بخش‌های آن از میلگرد و ورق استفاده باشد نیز تیرچه کرومیت هم گفته می‌شود.

قیمت تیرچه فلزی ۸ متری(قیمت تیرچه کرومیت امروز)

قیمت تیرچه کرومیت ۸ متری(قیمت تیرچه فلزی هشت متری)؛ عبارت است از محاسبه مجموع قیمت مواد اولیه که در ساخت تیرچه دخیل هستند، قیمت انواع میلگرد(آجدار و ساده)، قیمت سیمان، بتن، قیمت نیروی کار و هزینه‌های استاندارد سازی و … که در نهایت بر روی قیمت هر متر مربع تیرچه کرومیت ۸ متری تاثیر گذار هستند، لازم به ذکر است که در حال حاضر تیرچه فلزی هشت متری با نرخ روز و براساس ابعاد(متر مربع) در بازار قابل عرضه است.

به صورت کلی محاسبه قیمت تیرچه کرومیت توسط فردی که در این حوزه تخصص زیادی ندارد کار راحتی نیست اول این که شما از قیمت تک‌تک مواد اولیه که در ساخت آن کاربرد دارند اطلاعی ندارید دوم این که این قیمت‌ها با توجه به شرایط بازار مدام در حال تغییر هستند از این رو جهت اطلاع از قمیت لحظه‌ای و یا خرید این محصول با قیمت مناسب می‌توانید با صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عواملی تاثیرگذار بر روی قیمت تیرچه کرومیت

به صورت کلی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت تیرچه فلزی ۸ متری تاثیر گذار هستند می‌توان به ابعاد آن اشاره کرد اما موارد زیر هم چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بر روی آنها تاثیر گذار هستند.

  • سایز تیرچه فلزی
  • وزن تیرچه کرومیت
  • قیمت هرکدام از ترکیبات و مواد اولیه در ساخت تیرچه فلزی
  • قیمت نوسانات بازار
  • تناژ خرید(کلی و جزئی)
  • هزینه‌های مرتبط با استاندارد سازی تیرچه
  • نیروی کار

البته مواردی که به آن اشاره شد عوامل متداول و کاملا مشخصی بودند، اما ممکن است مواردی دیگری گرچه حتی به صورت کوتاه مدت و برهه‌ای بر روی قیمت این محصول موثر باشند، مواردی مانند: شامل کمیاب بودن محصول، افزایش خرید، رعایت استاندارد سازی در هنگام تولید این محصول(برخی از کارخانه‌ها به این مورد توجه نمی‌کنند) و …

مشخصات تیرچه کرومیت هشت متری

تیرچه‌هایی کرومیت در واقع تیر‌هایی با ساختار کوچکی هستند که در صنایع ساختمانی و در بخش هایی مانند سقف(جهت تکمیل سقف) یا اسکلت فلزی ساختمان به کار می‌روند.

سایز تیرچه‌های فلزی معمولا ۱۰*۲ یا ۱۲*۲ یا ضخیم‌تر(باریک‌تر) هستند و در هنگام اجرا در فاصله‌های ۱۶ اینچ تا ۲۴ اینج نسبت به هم قرار می‌گیرند.

تیرچه‌ کرومیت دارای سه بخش اصلی هستند که عبارت اند از:

  • بال تحتانی
  • اعضای قطری
  • بال فوقانی

ساختار تیر چه‌های فلزی به نحوه‌ی است که با توجه به کاربرد آن، از ورق فولاد، نبشی، میلگرد در هر کدام از قسمت‌های گفته شده استفاده می‌شود.

نحوه خرید تیرچه کرومیت ۸ متری از صنایع فولاد توفیقی

با وجود بالا بودن قیمت تیرچه کرومیت نسبت به تیرچه بلوک به دلیل کاهش مصرف بتن، سرعت بالای اجرا، استفاده از آن مقرون به صرفه‌تر است. در حال حاضر تیرچه کرومیت در اندازه های ۸ متری، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸ متری تولید و وارد بازار شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید این سازه را خریداری نمایید بهتر است قبل از هرچیزی به یک کارخانه یا مرکز معتبر مراجعه نمایید.
ما به شما صنایع فولاد توفیقی را جهت خرید تیرچه کرومیت ۸ متری پیشنهاد می‎کنیم. صنایع فولاد توفیقی تولید کننده انواع تیرچه‌های فلزی، آماده عرضه محصولات سازه‌های مختلف با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به کل کشور می‌باشد. شما می‌توانید از سراسر کشور سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی(از طریق همین سایت) ثبت نمایید. همچنین در صورتی که در مورد قیمت تیرچه کرومیت ۸ متری، مشخصات، نحوه سفارش سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما(شماره تماس داخل سایت) تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید

۵/۵ - (۱ امتیاز)