قیمت تیرچه کرومیت 6 متری؛ تیرچه کرومیت شش متری

در هنگام خرید محصولات ساختمانی مانند تیرچه کرومیت شش متری(تیرچه فلزی) باید به مواردی مانند مشخصات و قیمت دقت نمایید.
با توجه به این که قیمت تیرچه کرومیت ۶ متری بنا به عواملی مدام در حال تغییرات است، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن عنوان کرد. از این رو ما جدول قیمت محصولات را در این سایت ایجاد کرده‌ و آن را روزانه به روز رسانی می‌کنیم.

قیمت تیرچه فلزی ۶ متری (قیمت روز تیرچه کرومیت)

قیمت تیرچه کرومیت ۶ متری(قیمت تیرچه فلزی شش متری)؛ در محاسبه قیمت خرید تیرچه کرومیت مواردی مانند قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی(وضعیت بازار) به صورت مستقیم تاثیرگذار هستند. البته قیمت و وزن تیرچه کرومیت به صورت مستقیم باهم در ارتباط هستند، به این صورت که هر چه طول تیرچه کرومیت بیشتر شود وزن آن بیشتر شده و در نتیجه قیمت تیرچه کرومیت افزایش می‌یابد.

عوامل موثر بر روی قیمت تیرچه فلزی شش متری

به صورت کلی عواملی که بر روی قیمت روز تیرچه کرومیت ۶ متری(تیرچه فلزی) تاثیر گذار هستند، شامل موارد زیر می باشند:

  • وزن تیرچه کرومیت
  • قیمت هرکدام از ترکیبات و مواد اولیه در ساخت تیرچه فلزی
  • متراژ تیرچه فلزی
  • قیمت ارز و نوسانات بازار
  • تناژ خرید(کلی و جزئی)

البته مواردی که به آن اشاره شد تنها بخشی از عوامل واضحی هستند که بر روی وضعیت نهایی قیمت تاثیر گذارند و ممکن است مواردی دیگری به صورت برهه‌ای از زمان بر روی قیمت موثر باشند مواردی مانند: شامل کمیاب بودن محصول، افزایش خرید و …

نحوه خرید تیرچه کرومیت شش متری از صنایع فولاد توفیقی

با وجود بالا بودن قیمت تیرچه کرومیت از تیرچه بلوک به دلیل کاهش مصرف بتن، سرعت بالای، استفاده از آن مقرون به صرفه‌تر است. در حال حاضر تیرچه کرومیت در اندازه های ۶ متری، ۳، ۴، ۶ متری تولید و وارد بازار شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید این سازه را خریداری نمایید بهتر است قبل از هرچیزی به یک کارخانه یا مرکز معتبر مراجعه نمایید.

ما به شما صنایع فولاد توفیقی را جهت خرید تیرچه کرومیت ۶ متری پیشنهاد می‎کنیم. صنایع فولاد توفیقی تولید کننده انواع تیرچه‌های فلزی، آماده عرضه محصولات سازه‌های مختلف با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به کل کشور می‌باشد. شما می‌توانید از سراسر کشور سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی(از طریق همین سایت) ثبت نمایید. همچنین در صورتی که در مورد قیمت تیرچه کرومیت ۶ متری، مشخصات، نحوه سفارش سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما(شماره تماس داخل سایت) تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)