تیرچه بلوک بتنی 6 متری

پیش از آنکه به بررسی قیمت تیرچه بلوک ۶ متری بپردازیم لازم است یادآور شویم که تیرچه بتنی یا تیرچه خرپایی نوعی از تیرچه پاشنه بتن پیش‌ساخته است که در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود که با توجه به نیاز و شرایط انتخاب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حین اجرای سقف یا کف سازه‌های بتنی، یکی از گزینه‌ها و انتخاب‌هایی که در مقابل ما هست سقف تیرچه بتنی به همراه بلوک است. تیرچه بتنی از ترکیب مصالحی چون بتن و میلگرد ساده و آجدار ساخته می‌شود. قبل از خرید تیرچه بلوک بتنی ۶ متری حتماً با مهندس یا طراح ساختمان هماهنگ کرده و سپس نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت تیرچه بلوک 6 متری بتنی

خرید تیرچه بتنی ۶ متری در فولاد توفیقی

قیمت روز تیرچه بلوک بتنی ۶ متری

منظور از تیرچه ۶متری بتنی این است که طول و متراژ تیرچه برابر با ۶ متر است. قیمت این محصول به اندازه قطر میلگردهای مصرفی در بتن کف پاشنه تیرچه، میلگرد بالا و زیگزاگ آن وابسته است. البته هزینه بتن مصرفی که خود از ترکیب شن و ماسه و سیمان است نیز بر قیمت روز تیرچه بلوک ۶ متری بتنی موثر است. برای دیدن مشخصات و قیمت این محصول در فولاد توفیقی به صفحه قیمت تیرچه بلوک بروید و یا با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.

مشخصات فنی تیرچه بلوک ۶ متری بتنی

مشخصات فنی تیرچه بلوک 6 متری بتنی

تیرچه بلوک ۶ متری بتنی در فولاد توفیقی

هر محصول دارای مشخصاتی است که مشتری نیاز دارد بداند. تیرچه نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر قیمت تیرچه بلوک بتنی ۶ متری، مواردی چون آرماتور کف پاشنه زیرین، میلگرد بالا و مفتول زیگزاگ خرپایی و البته میلگرد تقویتی جز مواردی است که در مشخصات فنی تیرچه بلوک لحاظ می‌گردد تا راهنمایی برای انتخاب و خرید مشتری باشد.
مشخصات و ویژگی‌های تیرچه بتنی ۶ متری عبارتند از:

میلگرد بالایی؛ در تیرچه‌های ۶ متری بتنی از میلگرد با اندازه قطر ۱۴ میلیمتر استفاده می‌شود.

میلگرد پایین درون بتن؛ معمولاً در قسمت زیرین پاشنه بتنی از ۲ میلگرد ۱۴ میلیمتر استفاده می‌شود.

میلگرد خرپایی عرضی یا مفتول زیگزاگ؛ از ۲عدد مفتول یا میلگرد ۵ میلیمتر بصورت دوبل برای این قسمت استفاده می‌شود.

میلگرد تقویت؛ در تیرچه بلوک بتنی ۶ متر از یک ۱۰ یا ۱۲ بسته به نیاز مشتری به عنوان میلگرد تقویتی استفاده می‌گردد.

ارتفاع تیرچه یک تا چهار متری؛ این عدد طبق استاندارد ملی ساختمان برابر با ۲۵ سانتیمتر است.

کاربرد تیرچه ۶ متری بتنی در ساختمان

کاربرد و موارد استفاده تیرچه‌های بتنی در سازه و سقف ربطی به مشخصات و اندازه آنها ندارد و در واقع در هر شرایطی یکسان است. برخی از این موارد به شرح زیر است:

تحمل بار حاصل از وزن خود در رمان پیش از بتن‌ریزی سقف.

در حین بتن ریزی و قبل از سقف شدن بتن وظیفه تحمل بارهای مرده اجزا و ابزار بتن‌ریزی و سایر مصالح که در اجرای بتن سقف مورد استفاده واقع می‌شوند و انتقال آن به شمع‌های زیرین، بر عهده تیرچه بتنی می‌باشد.

پس از آنکه بتن کف یا سقف تیرچه بلوک سفت شد و شمع‌ها برداشته شد، تحمل بار کششی حاصل از بهره‌برداری و استفاده سازه بر عهده تیرچه خواهد بود. لازم است یادآور شویم که بتن به خودی خود مقاومت کششی پایینی دارد.

خرید تیرچه بلوک بتنی ۶ متر ارزان از کارگاه تولیدی

در مطالب قبلی به بررسی تیرچه بتنی ۵ متری و قیمت تیرچه ۳ متری پرداختیم. در این صفحه عوامل موثر بر قیمت تیرچه ۶ متر بتنی، مشخصات و ویژگی‌های فنی آن از جمله نوع میلگرد و آرماتورهای مصرفی آن و کاربردها و مزایای استفاده آن در اجرای سقف بتنی ساختمان را توضیح دادیم. در صورتیکه نیاز به مشاوره خرید و یا درخواست جزئیات بیشتر راجع به محصول را دارید ما خوشحال خواهیم شد که تجربه زیادی که در این سالها کسب کردیم را در اختیار شما قرار دهیم.
در صورتیکه مراحل انتخاب نوع،اندازه و ویژگی‌های محصول را پشت سر گذاشته‌اید و تصمیم به خرید تیرچه بلوک بتنی ۶ متری، تیرچه پیش تنیده یا هر محصول دیگر با قیمت ارزان و مستقیم کارگه تولیدی را گرفته‌اید، ما در صنایع فولاد توفیقی به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برتر مصالح فولادی و بتنی، آماده خدمترسانی به شما عزیزان هستیم. با کارشناسان ما تماس بگیرید!!!

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *