قیمت تیرچه کرومیت 5 متری؛ تیرچه کرومیت پنج متری

یکی از مهم‌ترین مواردی که در هنگام خرید سازه تیرچه فلزی پنج متری از اهمیت بالایی برخوردار است، قیمت تیرچه کرومیت ۵ متری(تیرچه فلزی) می‌باشد. از انجایی که قیمت روز خرید تیرچه فلزی با توجه به نوسانات بازار مدام در حال تغییر است ما سعی کرده‌ایم قیمت‌ها را در جدول محصولات را روزانه آپدیت کنیم.

قیمت تیرچه فلزی ۵ متری (قیمت روز تیرچه کرومیت)

قیمت تیرچه کرومیت ۵ متری(قیمت تیرچه فلزی پنج متری)؛ از آنجایی که محاسبه قیمت تیرچه کرومیت دستخوش تغییرات حاصل از تغییر در نرخ مواد اولیه و وضعیت بازار(نرخ ارز) می‌باشند، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن عنوان کرد. قیمت تیرچه کرومیت معمولا به صورت متری نیز محاسبه می‌شود به صورت کلی تمامی این موارد بر روی قیمت خرید تیرچه کرومیت تاثیر گذار هستند.

عواملی که بر روی قیمت تیرچه فلزی پنج متری موثر هستند

به صورت کلی عواملی که بر روی قیمت روز تیرچه کرومیت پنج متری (تیرچه فلزی) تاثیر گذار هستند، شامل موارد زیر می باشند:

  • وزن تیرچه کرومیت
  • قیمت هرکدام از ترکیبات و مواد اولیه در ساخت تیرچه فلزی
  • متراژ تیرچه فلزی
  • قیمت ارز و نوسانات بازار
  • تناژ خرید(کلی و جزئی)

البته مواردی که به آن اشاره شد تنها بخشی از عوامل واضحی هستند که بر روی وضعیت نهایی قیمت تاثیر گذارند و ممکن است مواردی دیگری به صورت برهه‌ای از زمان بر روی قیمت موثر باشند مواردی مانند: شامل کمیاب بودن محصول، افزایش خرید و …

نحوه خرید تیرچه کرومیت پنچ متری از صنایع فولاد توفیقی

با وجود بالا بودن قیمت تیرچه کرومیت از تیرچه بلوک به دلیل کاهش مصرف بتن، سرعت بالای، استفاده از آن مقرون به صرفه‌تر است. در حال حاضر تیرچه کرومیت در اندازه های ۵ متری، ۳، ۴، ۶ متری تولید و وارد بازار شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید این سازه را خریداری نمایید بهتر است قبل از هرچیزی به یک کارخانه یا مرکز معتبر مراجعه نمایید.

صنایع فولاد توفیقی تولید کننده انواع تیرچه‌های فلزی بوده و سازه‌ها را به صورت تناژ بالا یا به صورت جزئی عرضه می‌کند. در هر جای کشور که هستید می‌توانید فقط با یک تماس یا به صورت اینترنتی و از طریق این سایت سفارش خود را ثبت نمایید یا از قیمت تیرچه کرومیت ۵ متری(تیرچه فلزی) آن هم به روز مطلع شوید. در صورتی که می‌خواهید از فرایند خرید، مشخصات محصول، ثبت سفارش اطلاعات بیشتری را کسب نمایید، می توانید با ما تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)