قیمت ورق سیاه 4 میل

ورق ۴ میل سیاه یکی از انواع ورق فولادی سیاه است که امروزه در بازار خرید و فروش می‌شود. قیمت ورق سیاه ۴میل به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور واضح‌تر قیمت ورق سیاه 4 میل تابعی از عوامل درونی و بیرونی می‌باشد. اگر می‌خواهید هم اکنون از لیست محصولات و قیمت ورق سیاه چهار میل مطلع شوید با صنایع تولیدی فولاد توفیقی تماس بگیرید.

قیمت ورق سیاه 4 میل(قیمت روز ورق سیاه چهار میل)

اگر در پی قیمت ورق ۴ میل سیاه هستید، باید بدانید فاکتورهای مختلفی در این موضوع دخیل هستند. در این میان اندازه(ابعاد) انتخابی را می‌توان مهمترین معیار قیمت گذاری در ورق سیاه دانست. قیمت ورق سیاه ۴میل با توجه به این که جزو ورق‌های نسبتا نازک می‌باشد، کمتر از میانگین سایر ورق‌ها برآورد می‌شود. البته عوامل زیادی قیمت ورق سیاه چهار میل را به طور روزانه تغییر می‌دهد که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

جدول زیر لیست قیمت انواع ورق ۴ میل سیاه است که به صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود:

نوع محصولضخامت(میلی‌متر)اندازه ورق(میلی‌متر)حالتقیمت(تومان)
ورق 4 میل سیاه41000*2000شیت32.019
ورق 4 میل سیاه41250*2500شیت31.744
ورق 4 میل سیاه41500*3000شیت31.652
ورق 4 میل سیاه46000*1500شیت31.662
ورق 4 میل سیاه41000رول30.920
ورق 4 میل سیاه41500رول30.000
ورق 4 میل سیاه41250رول29.634
تاریخ: به‌روزرسانی شده است

معرفی ورق ۴ میل سیاه

ورق سیاه یا ورق گرم یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که طی فرایند نورد گرم (Hot Rolling) در دمای بالای 930 درجه سانتی گراد ساخته می‌شود. این ورق بسته به نیاز مشتری در سایزهای مختلفی روانه بازار می‌گردد که سایز 4 میلی‌متر آن مشتریان خاص خود را دارد.

انواع ورق فولادی سیاه در بازار به فروش می‌رسد که تقریبا تمام آنها ویژگی مشابهی دارند. برای مثال این ورق‌ها به روش نورد گرم تولید می‌شوند. همچنین به دلیل سطح مات و تیره به آنها ورق سیاه لقب داده‌اند. با این حال این محصولات در بسیاری از ویژگی‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. مهمترین تفاوت ورقه‌ها ضخامت آنها می‌باشد. با دانستن این موضوع که ورقهای سیاه در ضخامت‌‌های 1.5، 2، ... تا 100 میلی‌متر تولید می‌شوند، می‌توان ورق 4 میل را جزو محصولات نسبتا کم ضخامت و سبک دانست. قیمت ورق سیاه 4 میل نیز به همین دلیل نسبت به سایر نمونه‌های ضخیم‌تر ارزانتر است.

عواملی که بر روی قیمت ورق سیاه ۴میل تاثیر گذار هستند

قیمت ورق ۴ میل سیاه همواره در حال نوسان می‌باشد. از طرفی با توجه به کاربرد ورق ۴میل سیاه در صنایع بزرگ مختلفی نظیر خودروسازی، شهرسازی، ساختمان سازی و ... بررسی نمودار قیمت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. اما شاید بخواهید بدانید قیمت این محصولات تحت تاثیر چه عواملی تغییر می‌کند؟ به طور کلی می‌توان ادعا کرد قیمت ورقه های سیاه فولادی 4 میلی‌متری تحت تاثیر دو عامل بیرونی و درونی است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

همانطور که گفته شد، قیمت ورق سیاه ۴میل تحت تاثیر عوامل بیرونی و درونی هستند. این عوامل عبارتند از:

عوامل درونی:

 • ابعاد ورق
 • وزن ورق
 • کیفیت ورق
 • استحکام ورق

عوامل بیرونی:

 • نرخ ارز (دلار)
 • میزان عرضه به تقاضا
 • رونق کسب و کارهای مرتبط
 • قیمت روز آهن
 • کارخانه سازنده
 • هزینه حمل و نقل

مزیت خرید ورق ۴میل سیاه نسبت به دیگر ورق‌ها

با توجه به این که ورق ۴ میل سیاه نه خیلی نازک است، نه خیلی ضخیم، بنابراین یک ورق نرمال از هر لحاظ محسوب می‌شود. از همین رو کاربرد ورق‌های 4 میلی‌متری بسیار زیاد بوده و در اغلب صنایع می‌توان آنها را مشاهده کرد.

یک ورق سیاه 4 میلی متری ضمن استحکام مناسب، قابلیت ارتجاع خوبی دارد. بنابراین استفاده از آن چه در صنایع ساختمان سازی، چه در کشتی سازی و یا خودروسازی مرسوم است.

کاربرد ورق ۴میل سیاه

آشنایی با کاربردهای ورق ۴ میل سیاه در نوع خود جالب توجه است. این ورق‌ها در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته در مواردی که نیاز به استحکام بالا باشد، نمی‌توان از این ورق‌های نازک استفاده کرد. اما برای صنایعی که قابلیت انعطاف پذیری اهمیت دارد، این ورقه‌ها انتخاب ایده آلی هستند.

از کاربردهای مهم ورق 4 میلی متری سیاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از ورق برای ساختمان سازی
 • قابلیت ساخت انواع پروفیل
 • مناسب برای ساخت لوله‌های فولادی نظیر لوله گاز، لوله سیاه و ...
 • به کارگیری در صنایع بزرگ نظیر کشتی سازی، تانکر سازی و ...
 • امکان ساخت انواع قطعات خودرو
 • قابلیت ساخت انواع آبگرمکن
 • به کارگیری در ساخت ادوات و تجهیزات کشاورزی

پر فروش‌ترین سایزهای ورق سیاه در صنایع فولاد توفیقی

ورق سیاه 2 میل در انبار فولاد توفیقی

ورق سیاه 2 میل

قیمت ورق سیاه 3 میل در صنایع فولاد توفیقی

ورق سیاه 3 میل

ورق سیاه با کیفیت در صنایع فولاد توفیقی

فروش ورق سیاه

ورق سیاه 6 میل در انبار فولاد توفیقی

ورق سیاه 6 میل

برگ ورق سیاه 8 میل در انبار فولاد توفیقی

ورق سیاه 8 میل

خرید ورق ۴ میل سیاه با قیمت مناسب از فولاد توفیقی

 قیمت ورق سیاه ۴میل روز به روز در حال نوسان است. همانطور که در این مطلب به آن اشاره شد، قیمت ورق 4 میل سیاه بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود. علاوه بر فاکتورهای داخلی نظیر کیفیت، ساختار، استحکام و ... فاکتورهای بیرونی مثل قیمت ارز، میزان عرضه و تقاضا و ... در این نوسانات نقش دارند. با توجه به این نوسانات، در زمان خرید، قیمت ورق سیاه 4 میل از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر می‌خواهید ورق سیاه 4 میل را با قیمت کاملا رقابتی و مناسب بخرید، می‌توانید به صنایع فولاد توفیقی(کارخانه تولید کننده مستقیم) مراجعه نمایید. ما با عرضه انواع ورق سیاه فولادی توانسته‌ایم با دو معیار کیفیت بالا و قیمت مناسب مشتریان خود را راضی نگه داریم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن بالای همین صفحه تماس بگیرید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)