قیمت ورق سیاه 2 میل

یکی از پر کاربرد‌ترین محصولات مورد استفاده در صنعت ساختمان، ورق ۲ میل سیاه است. برای خرید ورق فولادی سیاه یکی از مهم‌ترین عواملی که بسیار مهم می‌باشد موضوع قیمت آن است، قیمت ورق سیاه 2 میل برش خورده یا رولی با توجه به ابعاد، مشخصات، عوامل بیرونی بین 25000 تا 30000 تومان متفاوت بوده از این رو در ادامه به انواع محصولات ورق سیاه دو میل و قیمت هرکدام از آنها اشاره خواهیم کرد. همچنین اگر می‌خواهید به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت نمایید با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

قیمت ورق سیاه 2 میل(قیمت روز ورق سیاه ۲ میل)

بسیار مهم است که شما در هنگام خرید ورق سیاه 2 میل به قیمت روز آن توجه داشته باشید در حال حاضر قیمت ورق دو میل سیاه از 25000 تومان تا 30000 تومان متفاوت می‌باشد.

در جدول زیر به لیست قیمت هر متر مربع، رولی، برشی ورق سیاه 2 میل اشاره شده است:

نوع محصولاندازهحالتقیمت(تومان)
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکه1000رولی30000
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکه1250رولی29000
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکه1000*2000برش خورده33700
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکه1250*2500برش خورده32700
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکهیک متر مربعبرش خورده25000
ورق سیاه 2 میل فولاد مبارکهیک متر مربعبرش خورده26000
ورق سیاه 2 میل کاویانیک متر مربعبرش خورده27000
تاریخ: به‌روزرسانی شده است

 

انواع ورق سیاه قابل سفارش در ضخامت‌های مختلف

قیمت ورق سیاه 3 میل در صنایع فولاد توفیقی

ورق سیاه 3 میل

ورق سیاه 4 میل در کارخانه فولاد توفیقی

ورق سیاه 4 میل

فروش ورق سیاه از کارخانه فولاد توفیقی

خرید ورق سیاه

ورق سیاه 6 میل در انبار فولاد توفیقی

ورق سیاه 6 میل

برگ ورق سیاه 8 میل در انبار فولاد توفیقی

ورق سیاه 8 میل

معرفی ورق ۲ میل سیاه

آیا از ورق سیاه و ترکیبات آن از می‌دانید؟ ورق سیاه 2 میل نوعی ورق فولادی کم کربن است که بر پایه فولاد St37 ساخته شده، از این رو از ویژگی‌هایی نظیر استحکام بالا، جوش پذیری، شکل پذیری برخوردار بوده و در صنایع مختلف به شکل‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق سیاه 2 mil هم به صورت شیت(ورق) و هم به صورت رول به فروش می‌رسد شما به راحتی می‌توانید انواع ورق سیاه 2 میل را در ابعاد سفارشی یا در ابعاد استاندارد کارخانه‌ای تهیه نمایید.
در صورتی که می‌خواهید ورق سیاه را در طول و عرض مورد نظر سفارش دهید می‌توانید با ما(02155511559) تماس بگیرید.

عواملی که بر روی قیمت ورق سیاه ۲میل تاثیرگذار هستند

قیمت ورق سیاه 2 میل؛ عبارت است از بررسی عوامل بیرونی مانند قیمت ارز، میزان تقاضا، تولید، تورم ... و بررسی عوامل درونی مانند ضخامت ورق، ابعاد ورق، کیفیت ورق ... که همگی بر روی قیمت نهایی هر رول، برش، متر مربع ورق سیاه 2 میل تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال قیمت ورق ۲میل سیاه با عرض 100 سانتی متر و طول 200 سانتی متر حدود 25000 تومان می‌شود و همچنین قیمت هر ورق سیاه دو میل با عرض 125 سانتی‌متر و طول 200 سانتی‌متر حدود 30000 تومان خواهد شد.

از این جهت در ادامه به شرح هر کدام از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت خرید ورق فولادی سیاه ۲میل پرداخته‌ایم:

 • میزان عرضه و تقاضا
 • نرخ ارز
 • زمان تقاضا
 • هزینه حمل و نقل
 • میزان نرخ تورم
 • وضعیت بازار
 • ضخامت ورق
 • کیفیت ورق
 • ابعاد(عرض و طول ورق)

البته شاید عوامل دیگری هم باشند که سبب کاهش یا افزایش قیمت ورق 2 میل سیاه خواهند شد که غیر قابل پیش بینی بوده و در لیست بالا ذکر نشده‌اند، از این جهت ما نمی‌توانیم به صورت قطعی قیمت این محصول را پیش‌بینی کنیم.

عوامل موثر بر قیمت ورق 2 میل سیاه؛ابعاد و وزن ورق

اولین و مهم‌ترین عواملی که در حالت معمول بر روی قیمت ورق سیاه ۲میل تاثیر گذار هستند، عرض و طول ورق می‌باشتد.
ورق‌های سیاه 2 میل در حالت رولی یا شیت به صورت استاندارد در ابعاد 1000*1250 میلی‌متر تولید و روانه بازار می‌شوند از این جهت اگر ابعاد کمتری را انتخاب کنید مطمئنا قیمت آن کمتر خواهد شد یا اگر ابعاد خاصی را مد نظر دارید می‌توانید به صورت مستقیم از تولید کننده بخواهید تا ورق سیاه را در همان طول و عرض سفارشی برش بزند و قیمت آن مطابق با همان ابعاد تعیین خواهد شد.

کاربرد ورق فولادی 2 میل سیاه

ورق ۲میل سیاه در صنایع مختلف بسیار کاربردی است که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم:

 • شما می‌توانید از ورق دو میل فولادی سیاه برای حصار کشی زمین، باغ، مزارع، ملک خصوصی و ... استفاده کنید.
 • شما می‌توانید از ورق 2 میل سیاه برای ساخت و ساز از جمله، تقویت بتن، ساخت سازه‌های فلزی، بتن ریزی و ... استفاده نمایید.
 • از کاربرد ورق دو میل فولادی سیاه می‌توان به ساخت لوله‌های فولادی اشاره کرد.
 • از دیگر کاربردهای ورق 2 میل سیاه می‌توان به ساخت قطعات در ماشین سازی نیز اشاره کرد.

البته کاربرد ورق 2 میل سیاه خیلی بیشتر از مواردی است که در بالا به آن اشاره شده است به عنوان مثال، از کاربردهای دیگر این ورق می‌توان به مواردی مانند: صنایع غذایی، دارویی و ... اشاره کرد.

مزیت خرید ورق سیاه دو میل نسبت به دیگر ورق‌ها

داشتن یک سری ویژگی‌ها و قابلیت‌های ورق سیاه 2 میل سبب شده است تا خرید آن مزیت بیشتری را نسبت به خرید دیگر ورق‌ها داشته باشد.

از مزایای خرید ورق 2 میل سیاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت ارزان ورق 2 میل سیاه؛ از آنجایی که ضخامت ورق 2 میل فولادی سیاه بسیار کم است، نسبت به دیگر محصولات از قیمت پایین‌تری هم برخودار می‌باشد.
 • برخورداری از استحکام بالا و مناسب؛ این ورق با توجه به ابعاد و ضخامتی که دارد نسبت به ورق‌های دیگر از میزان استحکام بیشتری برخودار می‌باشد.
 • انعطاف پذیری؛ ورق سیاه 2 میل از میزان انعطاف پذیری(شکل پذیری) مناسبی برخوردار است.
 • قابلیت جوش پذیری؛ به دلیل داشتن میزان کربن کم در ساختار این ورق، از جوش‌پذیری مناسبی برخودار است.

خرید ورق سیاه 2 میل با ارزان‍ترین قیمت؛ صنایع فولادی توفیقی

تا اینجا درمورد قیمت ورق سیاه 2 میل، مزیت، ابعاد و عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت و ... گفتیم اما چگونه این محصول را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایید؟ متاسفانه طی سالهای کاری خود متوجه شدیم بسیاری از مهندسین یا افراد مشغول به کار در صنایع مختلف و ساخت و ساز که متقاضی انواع ورق ۲ میل سیاه هستند، به دلیل عدم اطلاع از مرکز تولیدی معتبر، از محصولات خریداری شده راضی نبودند. از این جهت ما صنایع فولاد توفیقی را به دلیل داشتن مزیت‎های بسیار زیاد نسبت به رقبا به شما پیشنهاد می‌کنیم.
صنایع فولادی توفیقی دارای دستاورد‌هایی نظیر؛ بزرگ‌ترین تولید کننده مش، مرغوب‌ترین میلگرد و توری پرسی بوده و همچنین از  مزیت رقابتی مانند؛ تولید محصولات ورق سیاه فولادی با کیفیت عالی، قیمت مناسب، داشتن کارشناسان مجرب جهت بررسی کیفیت محصولات جهت عرضه و یا صادرات و ... نسبت به رقبا برخوردار است، شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید، سفارش یا اطلاع از قیمت ورق سیاه ۲میل از طریق شماره 02155511559 یا از قسمت چت در همین سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)