قیمت توری جوشی قفس (تور قفس پرنده)

امروزه استفاده از توری جوشی گسترش زیادی پیدا کرده است و برای موارد مختلفی از آن استفاده می‌شود. با این حال این محصول نیز دارای تنوع بالایی است که هر کس باید با توجه به نیاز خود برای خرید این محصول اقدام کند. قیمت توری جوشی قفس پرنده نیز با توجه به شرایط بازار دچار نوسانات مختلفی می‌شود. برای اینکه بهتر با توری جوشی قفسی و انواع آن آشنا شوید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

 قیمت توری جوشی قفس

توری جوشی قفس یکی از بهترین محصولاتی است که در حوزه آهن‌آلات ارائه می‌شود. این محصول نتیجه به هم جوش دادن تعدادی از مفتول‌ها است که در نهایت یک شبکه به هم پیوسته را ایجاد می‌کند و به‌صورت توری جوشی رولی و برگی به فروش می‌رسد. سایز و ابعاد توری قفسی نیز با توجه به نیازی که در این بخش وجود دارد مشخص خواهد شد. با انتخاب توری جوشی مناسب و باکیفیت می‌توان بهترین قفس را برای پرندگان ساخت. اندازه قفس‌های ساخته شده نیز با توجه به اندازه پرنده‌ها متفاوت خواهد بود.

عنوان

تاریخ: 7بهمن1402

اکنون که شما هم می‌دانید که توری جوشی چیست، حتما سعی کنید که آن را با شرایط مناسب برای خود تهیه کنید. در بین توری‌های فلزی این مورد ساختار خاصی دارد. نوع جوش به کار رفته در این محصول بسیار قوی است که به همین علت باعث استحکام بالا در آن می‌شود. برای ساخت این محصول حتما باید از مش ریز استفاده کرد که دارای ابعاد ۲ در ۲ سانتی‌متر است. البته برای برخی از قفس‌ها نیز می‌توان از توری مش با چشمه بزرگ‌تر استفاده کرد. در حال حاضر مش ریز با قیمت ۲۳ هزار تومان به ازای هر کیلو خرید و فروش می‌شود ولی این قیمت دائم نوسان دارد و هنگام خرید بهترست با ورود به صفحه قیمت توری جوشی و یا تماس با کارشناسان مجموعه از قیمت روز این محصول اطمینان حاصل نمایید.

توری جوشی قفس پرنده چیست؟

ساخت یک قفس مناسب برای پرنده از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا توری قفس پرنده به صورت مستقیم بر روی سلامتی او تاثیر می‌گذارد. در واقع مشکل داشتن توری جوشی سبب می‌شود که حتی به پرنده آسیب برسد. به‌کارگیری توری مش باکیفیت برای ساخت این توری بسیار اهمیت دارد. چنانچه می‌خواهید برای خرید توری جوشی قفس اقدام کنید حتما به استحکام آن دقت داشته باشید. از آنجایی که هر قفس باید تا سال‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، باید حتما ساختار محکمی داشته باشد.

توری جوشی قفس چیست؟

قفس فلزی ساخته شده از توری مش جوشی

همچنین توری جوشی باید در برابر خوردگی نیز بسیار مقاوم باشد که در غالب موارد به شکل گالوانیزه تولید می‌شود. در این حالت اتفاقی که می‌افتد این است که شستشوی قفس و رعایت نظافت آن نیز راحت‌تر خواهد شد. با توجه به اینکه توری جوشی رولی با توجه به میزان دلخواه قابل تهیه است،‌ حتما سعی کنید که در اولین فرصت خرید خود را نهایی کنید. خوشبختانه انواع توری مش جوشی با بهترین شرایط ممکن تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد پس از این فرصت عالی به سود خود استفاده کنید.

 انواع توری جوشی بر اساس چشمه و سایز

با توجه به اینکه قیمت توری جوشی قفس در سطح مناسبی قرار دارد، شما می‌توانید که برای خرید آن در اسرع وقت اقدام کنید. نکته مهم این است که توری جوشی نیز دارای تنوع بسیار بالایی است که هر کس با توجه به شرایط شخصی خود از آن‌ها بهره می‌برد. بر همین اساس در ادامه انواع مش قفسی را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد پس تا انتها با ما همراه باشید.

انواع توری مش بر اساس چشمه

 زمانی که مفتول‌ها بر روی هم قرار گرفته و جوش می‌خورند، یک شبکه به هم پیوسته را تشکیل می‌دهند. به همین علت در چنین وضعیتی می‌توان چشمه‌های مربعی شکل را مشاهده کرد. دسته‌بندی توری جوشی را می‌توان بر اساس اندازه چشمه به بهترین شکل ممکن انجام داد. اضلاع چشمه از ۲ سانتی‌متر آغاز شده و تا ۳۰ سانتی‌متر هم ادامه پیدا می‌کنند. به طور قطع توری جوشی قفس از ابعاد کوچکی برخوردار خواهد بود که یک امر کاملا طبیعی به حساب می‌آید.

ابعاد چشمه یک موضوع کاملا انتخابی است که هر کس می‌تواند با توجه به نیاز خود برای خرید آن اقدام کند. ناگفته نماند که در برخی از موارد چشمه‌ها نیز دارای شکل‌های هندسی مختلفی هستند. به طور مثال در برخی از موارد لوزی هم دیده شده است ولی اکثرا مربع و مستطیل به کار می‌رود. اندازه‌های ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵ و ۳۰ سانتی‌متر برای چشمه‌ها بسیار متداول است که جزو مقادیر استاندارد به حساب می‌آیند.

 انواع توری قفس پرنده بر اساس سایز

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان نوع توری جوشی را مقایسه کرد این است که به ابعاد آن توجه داشته باشید. با توجه به اینکه تولیدی توری جوشی تنوع زیادی در محصولات خود دارد، شرایط قیمتی بی‌نظیری را در این بخش به وجود آورده است. در حال حاضر توری مش به دو شکل شیتی و رولی ارائه می‌شود. توری جوشی رولی جزو محصولات پرفروش در بازار است که در قیمت توری جوشی قفس نیز موثر است. این رول‌ها معمولا در طول ۳۰ متری ساخته می‌شوند.

البته نمونه‌های ۲۰ متری نیز در بازار حضور دارند که البته حجم کمتری را به خود اختصاص می‌دهند. مزایای توری جوشی سبب شده است که میزان درخواست‌ها برای خرید این محصول افزایش زیادی پیدا کند. در نتیجه حتما در هنگام خرید این محصول به عامل ابعاد و سایز توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بهترین انتخاب ممکن را پشت سر بگذارید.

 انواع توری جوشی با توجه به جنس به کار رفته

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان برای تقسیم‌بندی توری جوشی استفاده کرد، توجه به جنس سازنده آن است. به طور کلی مش جوشی با استفاده از میلگرد یا مفتول ساخته می‌شود. توری جوشی قفس بافت ریزی دارد که به همین جهت از مفتول برای ساخت آن استفاده می‌شود. در اندازه‌های بزرگتر و برای تولید مش درشت از میلگردها در سایزهای مختلف استفاده کرد.

نکته مهم این است که می‌توان از میلگردها به دو شکل ساده و آجدار بهره برد. در حال حاضر میلگردهایی با اندازه‌های ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ برای تولید توری جوشی به کار می‌روند. همچنین در برخی از این محصولات از روکش پی وی سی برای جلوگیری از خوردگی استفاده می‌شود. این در حالی است که بعضی دیگر نیز به شکل گالوانیزه تولید می‌شوند که قیمت مش جوشی در این حالت بیشتر خواهد بود. به هر حال هر کس با بررسی دقیق نیاز خود می‌تواند این محصول را برای ساخت توری قفس پرنده خریداری کند.

 برترین مشخصات فنی توری جوشی قفس پرنده

اگر بخواهیم قیمت توری جوشی قفسی را بررسی کنیم، قبل از هر چیز باید به مشخصات فنی آن توجه داشته باشیم. مش قفسی دارای بافت ریزی است که به همین علت ابعاد چشمه‌ها در آن بسیار کم است. به طور کلی اندازه هر چشمه بین ۱ تا ۲.۵ سانتی‌متر است که می‌توان با کمک آن یک توری عالی را ایجاد کرد. همچنین نباید فراموش کنید که چشمه‌های بزرگ‌تر برای ساخت قفس مناسب نیستند و باید در سایر موارد از آن استفاده کرد. 

اگر شما این توری را به صورت رولی تهیه کنید، حدود ۳۰ متر مش به عنوان توری قفس پرنده در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین عرضه  مش به صورت برگی نیز صورت می‌گیرد که می‌توانید از این نظر نیز خرید خوبی را تجربه کنید. به طور مثال مش‌های ۲ در ۲ و ۲ در ۳ به وفور برای ساخت قفس‌ها به کار می‌رود. مفتول‌های ۲ تا ۶ میلیمتری به طور ویژه در ساخت توری مش قفسی استفاده می‌شوند که با توجه به شرایط بازار می‌توان نسبت به تهیه آن‌ها اقدام نمود. وزن هر رول یا ورق نیز باید به صورت دقیق سنجیده شود تا بتوانید یک خرید مطمئن را پشت سر بگذارید.

ویژگی ها و کاربرد توری جوشی قفس پرنده

امروزه استفاده از توری مش شکل گسترده‌ای به خود گرفته است و بسیاری از افراد از آن بهره می‌برند. کاربردهای توری جوشی باعث شده است که به یک محصول پرفروش در بازار آهن‌آلات تبدیل شود. در حال حاضر توری مش نقش بسیار مهمی در ایجاد پل‌ها و جاده‌ها دارد. همچنین سازه‌هایی نظیر استخر‌ها و سالن‌های ورزشی نیز به توری جوشی نیاز زیادی دارند.

کاربرد توری مش جوشی در تولید قفس فلزی

تور قفسی تولید شده از مش گالوانیزه سبک

در سیستم‌های آبرسانی همچون کانال‌ها و سدها نیز این مورد به طور جدی استفاده می‌شود. خوشبختانه سقف‌های کامپوزیت نیز با کمک این ماده اولیه ساخته می‌شود که به همین جهت از استحکام بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. در حال حاضر بسیاری از قطعات پیش ساخته نیز از این طریق ایجاد می‌شوند که شما هم می‌توانید آن را تهیه کنید. توری جوشی قفس به طور ویژه برای ساخت قفس پرندگان کاربرد دارد. در این حالت یک قفس با کیفیت و مستحکم تهیه می‌شود که می‌توان انواع پرندگان را در داخل آن نگهداری کرد.

 خرید محصول توری جوشی قفس

خصوصیات توری جوشی قفس باعث شده است که میزان درخواست‌ها برای خرید آن افزایش پیدا کند. نکته مهم این است که قیمت توری آهنی جوشی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید این محصول است. در نتیجه شما باید عوامل موثر بر قیمت تور جوشی را بررسی کرده و سپس برای انجام خرید خود برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید. میزان عرضه و تقاضای بازار در این زمینه اهمیت بالایی دارد. به طور مثال در برخی از مواقع سال میزان تقاضا بیشتر می‌شود که نتیجه آن افزایش قیمت خواهد بود.

برای خرید توری مش حتما باید به کیفیت نیز توجه ویژه‌ای داشت. استفاده از مواد اولیه مناسب در کنار جوش قوی می‌تواند در این مورد بسیار موثر باشد. توری جوشی شبکه‌ای اگر کیفیت خوبی داشته باشد دچار زنگ‌زدگی نخواهد شد. در صورتی که قصد خرید مش آهنی را دارید، حتما سعی کنید که آن را از یک فروشنده معتبر تهیه کنید. در این حالت برای شما فاکتور معتبر صادر می‌شود و امکان پیگیری خرید نیز در آینده وجود خواهد داشت.

 مزایای مش جوشی قفس پرنده چیست؟

استفاده از توری جوشی برای قفس پرنده مزایای زیادی به همراه دارد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. خوشبختانه توری جوشی گالوانیزه گرم بسیار مقرون به صرفه است به‌طوری‌که می‌توان تعداد قفس‌های زیادی را با کمترین هزینه ممکن ساخت. قیمت توری جوشی قفسی به صورت منصفانه تعیین شده است تا افراد بیشتری بتوانند نیاز خود را برطرف سازند.  همچنین زمانی که شما از این توری‌ها استفاده می‌کنید، امکان تولید قفس با سرعت بالا و در تعداد زیاد وجود دارد.

این در حالی است که در سایر روش‌ها امکان تولید انبوه وجود ندارد و با مسائل مختلفی روبرو خواهید شد. یکی دیگر از مزایای این توری‌ها استحکام ویژه آ‌ن‌ها است. همانطور که می‌دانید بسیاری از تورها حالت بافتنی دارند و مفتول‌ها به هم گره خورده‌اند. با این وجود در مش جوشی اتصالات به وسیله جوش انجام می‌پذیرد. مسلما در این حالت مقاومت در برابر ضربه بسیار بیشتر خواهد بود و می‌توان به شکل حرفه‌ای از آن استفاده کرد. ناگفته نماند که این توری‌ها به شکل ضدخوردگی تولید می‌شوند. همچنین این سازه وزن زیادی ندارد که در نتیجه در حمل و نقل آن نیز با  مساله خاصی روبرو نخواهید شد.

مراحل تولید تور قفسی جوشی

برای اینکه توری جوشی قفس ساخته شود، باید مراحل آن به شکل دقیق و پیوسته پشت سر گذاشته شود. فراموش نکنید که مش قفس جزو مش‌های ریز به حساب می‌آید پس باید از مفتول برای ساخت آن استفاده شود. همچنین به کار بردن کلاف‌ها نیز برای این کار بسیار مرسوم است. نحوه به ساخت به این شکل است که در ابتدا کلاف‌هایی با قطر ۶.۵ انتخاب می‌شود. سپس این کلاف در شرایط خاص تحت کشش قرار می‌گیرد. این کار سبب می‌شود که کلاف به قطر ۲ تا ۴ میلی‌متر دست پیدا کند.

بعد از این که آماده‌سازی کلاف‌ها به اتمام رسید، باید آن‌ها به صورت شبکه‌ای در کنار هم قرار بگیرند. تولیدکننده توری جوشی در این قسمت عملیات جوشکاری را با ظرافت تمام انجام می‌دهد. روش جوشکاری از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به شکل مستقیم بر روی کیفیت محصول نهایی اثر می‌گذارد. معمولا مفتول‌ها به شکل افقی و عمودی بر روی هم قرار می‌گیرند که در نتیجه آن چشمه‌های مربعی یا مستطیلی شکل خواهد گرفت.

 خرید و قیمت توری جوشی قفس پرنده در فولاد توفیقی

توری جوشی قفس یک محصول عالی برای ساخت قفس پرندگان است که از نظر ساختاری بسیار مستحکم خواهد بود. قیمت توری جوشی قفس پرنده با توجه به نوع آن و شرایط بازار متفاوت خواهد بود. بر همین اساس بهتر است که در ابتدا استعلام قیمت مش را بعنوان بهترین توری قفس پرنده انجام دهید و سپس برای خرید آن اقدام لازم را انجام دهید. در این مطلب سعی کردیم تا اطلاعات دقیقی درباره توری مش قفس و نحوه خرید آن ارائه دهیم. چنانچه به این محصول نیاز دارید، یا به دنبال استعلام قیمت توری فلزی هستید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

۴.۶/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *