فیبر سقف؛ قیمت روز فیبر سقف ساختمان

اجرای درست و اصولی سقف ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به همین علت باید برای تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده کرد، فیبر سقف یکی از بهترین محصولات برای ایجاد سقف همراه با بتن است. در سال‌های اخیر به‌کارگیری فیبر سقفی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. قیمت فیبر سقف ساختمان یک عامل متغیر است و عوامل متعددی می‌توانند روی قیمت آن تاثیر گذار باشند. در این مطلب قصد داریم تا بیشتر درباره این محصول و شرایط قیمتی آن بگوییم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

لیست قیمت فیبر سقف ساختمان امروز

مسلما کیفیت و قیمت دو فاکتور تعیین‌کننده در خرید فیبر ساختمانی هستند که باید به آن‌ها توجه کرد. در حال حاضر عوامل موثر زیادی بر قیمت روز فیبر سقفی اثر می‌گذارد. به‌طور مثال مواد اولیه به کار رفته برای ساخت این محصول تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آن خواهد داشت. همچنین سایز و ابعاد از دیگر مواردی است که بر رو قیمت فیبر سقف تاثیر می‌گذارد.
بدون شک نمونه‌هایی که دارای اندازه کوچکی هستند قیمت پایین‌تری دارند. امروزه شرکت‌های مختلفی به‌عنوان تولیدکننده فوم سقفی مشغول به کار هستند. هر کدام از این شرکت‌ها قیمت را بر اساس تعرفه مورد نظر خود مشخص می‌کنند. برای آگاهی بیشتر شما در ادامه جدول قیمت را ارائه خواهیم داد.

قیمت فیبر سقف در صنایع فولاد توفیقی

خرید فیبر سقفی باکیفیت

یونولیت نام دیگر فیبر سقفی است که برخی از افراد آن را با این نام می‌شناسند. نام‌های دیگری همچون آکاسیف و پلاستوفوم نیز برای این محصول به کار می‌رود. بهتر است هنگام خرید محصول با همه این اصطلاحات آشنایی داشته باشید.

فیبر سقفی چیست؟

فیبر ساختمانی سقف محصولی است که به عنوان قالب بتن در سقف‌های دال یک‌طرفه به کار می‌رود. از همین‌رو به این شیوه اجرای سقف، تیرچه بلوک نیز گفته می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایای این محصول سبک بودن آن است. به‌همین علت استفاده از آن می‌تواند تا حد زیادی وزن نهایی سازه را کاهش دهد. ذکر این نکته ضروری است که تولید این محصول در انواع مختلفی صورت می‌گیرد. به همین جهت دست شما برای خرید باز است.

ابعاد فیبر سقف ساختمان به صورت ۲۵×۵۰×۲۰۰ تولید می‌شود. البته این سایز استاندارد محسوب می‌شود، اما احتمال تغییر در آن وجود خواهد داشت. در اکثر مواقع این محصول با دانسیته ۱۲ تولید می‌شود. از همین‌رو شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی حساب شده از این محصول برای ساخت بناهای مختلف استفاده کنید.

ویژگی یا مشخصات فیبر ساختمانی سقف

وجود برخی از ویژگی‌ها در فیبر سقف اهمیت این محصول را چند برابر کرده است. یونولیت یک عایق حرارتی عالی است. این محصول از اتلاف گرما در فصل زمستان جلوگیری می‌کند. در نتیجه گرمای داخل خانه در فصل زمستان به خوبی حفظ خواهد شد. این محصول یکی از بهترین محصولا عایق‌ صوتی است. در نتیجه با وجود آن انتقال صدا بین طبقات مختلف یک ساختمان به حداقل خواهد رسید.

روی فاین محصول شیارهایی قرار دارد که باعث چسبندگی بالای گچ به آن می‌شود. در این حالت نیازی به انجام رابیتس‌کاری نیست. فیبر سقفی کاذب مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد که این مورد یک مزیت بسیار بزرگ برای این محصول است. برخی از مدل‌های آن مانند EPS می‌تواند تا ۲۰ دقیقه در برابر آتش مقاوم باشد. همچنین در صورت آتش گرفتن هم هیچ دودی ایجاد نمی‌کند.
هر چقدر که محصول ویژگی‌های برتری داشته باشد، قیمت فیبر ساختمانی سقف نیز بیشتر خواهد شد. اکنون که مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول را می‌دانید، حتما برای تهیه آن از بهترین راه ممکن استفاده کنید. مطمئنا در این حالت قادر خواهید بود که یک سازه مستحکم و بادوام بسازید.

انواع فیبر سقفی کاذب ساختمانی

از آنجایی که کاربرد فوم سقفی شامل موارد مختلفی می‌شود، انواع مختلفی از آن تولید و به بازار عرضه شده است. شما این فرصت را دارید که بهترین نوع این محصول را برای خود خریداری کنید. انواع فیبر ساختمانی بر اساس فاکتورهای مختلفی قابل دسته‌بندی هستند. مواردی همچون ضخامت، کاربرد و برند محصول می‌توانند برای دسته‌بندی آن‌ها استفاده شوند. در این صورت شما باید بر اساس فاکتورهای مختلف مورد نظرتان خرید خود را انجام دهید. با توجه به حساسیت بالای این مورد، در ادامه قصد داریم تا انواع فیبر سقفی را با یکدیگر بررسی کنیم.

قیمت فوم سقفی استاندارد را از فولاد توفیقی بگیرید

دریافت قیمت یونولیت سقفی ۲۵ به صورت روزانه

میزان مقاومت فیبر سقفی فشرده نسبت به موارد مشابه بیشتر است. بنابراین می‌توان از آن برای قسمت‌هایی که تحت فشار هستند، استفاده کرد. قیمت فیبر سقف فشرده نسبت به سایر موارد کمی بالاتر است. در حال حاضر این محصول در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، خودروسازی و عایق‌کاری کاربرد دارد. در نتیجه می‌توان آن را یکی از برترین انواع این محصول در بازار دانست که کیفیت بسیار بالایی دارد.

فیبر ساختمان فشرده

فیبر سقف فشرده یکی از پرکاربردترین محصولات بازار است. این محصول حجم خرید زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. همانطور که از نام آن مشخص است، مواد سازنده به‌شکل فشرده قالب نهایی را ایجاد کرده‌اند. همین تراکم بالا سبب شده است که وزن این محصول نسبت به سایر محصولات موجود در بازار بیشتر باشد. خوشبختانه یونولیت فشرده قابلیت ترکیب با سایر عایق‌ها را دارد. گاهی دیده شده که این محصول همراه با پشم سنگ و سایر فوم‌های آکوستیک نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

یونولیت سقفی استاندارد

یکی دیگر از انواع فیبر سقف که کاربرد فراوان دارد، نوع استاندارد آن است. در حال حاضر قیمت یونولیت سقفی استاندارد نسبت به سایر محصولات مناسب‌تر است. همین موضوع جذابیت این محصول را برای خریداران بیشتر می‌کند. این محصول به‌طور ویژه برای سقف‌های دال یک‌طرفه استفاده می‌شود. شکل هندسی این محصول مکعب مستطیل است. نکته‌ای که باید درباره فیبر سقف استاندارد بدانید میزان دانسیته این محصول است.

در حال حاضر هر متر مربع از فیبر سقفی استاندارد بین ۷ تا ۸ کیلوگرم وزن دارد. بنابراین می‌توان آن را جزو محصولات سبک بازار دسته‌بندی کرد. با توجه به اینکه این محصول باید قدرت تحمل سازه را داشته باشد، رعایت اصول استاندارد در آن بسیار مهم است. شما می‌توانید این محصول را با بهترین شرایط ممکن برای خود خریداری کنید.
با توجه به اینکه  این محصول باید قدرت تحمل سازه را داشته باشد، رعایت اصول استاندارد در آن بسیار مهم است. خوشبختانه امروزه فروش فیبر سقف استاندارد با شرایط مناسب انجام می‌شود. شما می‌توانید این محصول را با بهترین شرایط ممکن برای خود خریداری کنید.

ورق یونولیت دیواری

استفاده از یونولیت همیشه مربوط به سقف نیست و در بسیاری از موارد برای کاربردهای دیگر به کار می‌رود. این محصول به‌طور ویژه برای دیوار استفاده می‌شود. این نوع از ورق سقفی معمولا به‌صورت دیوارپوش فومی به کار می‌رود. همچنین فوم دیواری تزئینی نیز نوع دیگری از این محصولات است. همچنین در بسیاری از موارد برای ایجاد پنل سه بعدی از یونولیت دیواری استفاده می‌شود.

نوع دیواری  این محصول علاوه بر عایق صدا و حرارت، زیبایی خاصی دارد. همین موضوع باعث ایجاد کاربرد تزئینی در آن شده است.

این محصول اصیت ضد ضربه دارد که اهمیت آن را چند برابر می‌کند. از سوی دیگر قابلیت شستشو در این محصولات باعث شده نظافت آن‌ها به راحتی انجام شود. برخی از مدل‌های برتر این محصول خاصیت آنتی‌باکتریال دارند. مطمئنا قیمت فیبر سقف با این ویژگی‌ها نسبت به موارد معمولی گران‌تر خواهد بود.  با این حال شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق بهترین نوع یونولیت دیواری را قیمت مناسب از فولاد توفیقی خریداری کنید.

فیبر سقف تیرچه کرومیت

در حال حاضر در بسیاری از ساختمان‌ها شاهد استفاده از تیرچه کرومیت هستیم. برای اجرای تیرچه کرومیت باید از یونولیت مخصوص به آن استفاده کرد. در صورت استفاده از فیبر سقف تیرچه کرومیت، شرایط برای بتن‌ریزی آماده خواهد بود. در ادامه بتن‌ریزی انجام شده و کار به اتمام می‌رسد.

ساخت فیبر سقفی تیرچه کرومیت با ابعاد ۱۰۰×۶۶ سانتی‌متر صورت می‌گیرد. با این حال این محصول از نظر قطر در دو نوع ۲۵ و ۲۰ سانتی‌متر ساخته می‌شود. هر شخص می‌تواند با توجه به شرایط خود ابعاد فوم سقفی را انتخاب کرده و خرید این محصول را نهایی کند. کاربرد یونولیت تیرچه کرومیت باعث شده تا قیمت فیبر سقف به مناسب‌ترین حد خود برسد. شما می‌توانید با بررسی قیمت انواع فیبر ساختمان برای تهیه بهترین برندهای آن دست به کار شوید.

خرید و فروش فیبر سقفی

بررسی‌ها نشان می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد ساختمان‌های امروزی به‌صورت بتنی ساخته می‌شوند. از همین‌رو بسیاری از معماران و سازندگان ترجیح می‌دهند که از فیبر سقف برای ساخت ساختمان‌ها بهره ببرند. با توجه به افزایش ساخت‌وسازها در طول سالیان اخیر، خرید و فروش این محصول وارد مرحله تازه‌ای شده است. از آنجایی که فیبر سقفی از تنوع بالایی برخوردار است، حتما سعی کنید بر اساس نیاز خود خرید آن را انجام دهید.

قیمت هر متر فیبر ساختمان به برند آن وابسته است. برخی از برندها نسبت به سایر موارد شناخته‌شده‌تر هستند و قیمت بالاتری دارند. البته توجه داشته باشید که هیچ‌وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید و به سراغ خرید فیبر ساختمانی سقف از برند‌های برتر بروید. در این حالت از بابت کیفیت محصول خود اطمینان خاطر خواهید داشت. برخی از مشتریان به دنبال جایگزین این محصول هستند. به همین جهت معمولا بلوک را برای این کار انتخاب می‌کنند.

با توجه به افزایش وزن سازه در استفاده از بلوک و بیشتر شدن هزینه‌ها، بهتر است که به سراغ فیبر سقفی ساختمان بروید. با توجه به افزایش تقاضا در این بخش، صنایع فولاد توفیقی امکان ثبت سفارش را برای شما عزیزان فراهم کرده است. 

قیمت و خرید فیبر ساختمانی سقف

استفاده از فیبر ساختمان برای سقف

 فیبر ساختمانی سقف در فولاد توفیقی

فیبر سقف یک محصول ضروری در ساختمان‌سازی است. این محصول با هدف پوشش هر چه بهتر سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیبر سقفی بر اساس نیاز مشتریان به چند دسته تقسیم می‌شود. همین موضوع امکان خرید را آسان می‌کند. قیمت فیبر سقف ساختمان در صنایع فولاد توفیقی به بهترین شکل ممکن تعیین شده است. شما می‌توانید انواع مدل این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت از صنایع فولاد توفیقی خریداری کنید. فرایند ثبت سفارش و ارسال محصول در یک بازه زمانی سریع صورت می‌گیرد. همچنین اگر به انواع محصولات آهن‌آلات نیاز دارید، می‌توانید از طریق وب‌سایت برای تهیه آن اقدام کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)