قیمت تیرچه کرومیت 4 متری؛ تیرچه کرومیت چهار متری

در هنگام ساخت سازه‌هایی با ارتفاع بالا استفاده از تیرچه کرومیت چهار متری یا تیرچه فلزی(یا سایز‌های دیگر بسته به نیاز) گزینه مناسبی است، اگر بخواهید از این محصول در صنایع ساختمان سازی استفاده کنید توجه به قیمت به روز در هنگام خرید و تهیه آن بسیار مهم است. چرا که عوامل بسیاری در تعیین قیمت تیرچه کرومیت ۴ متری دخیل هستند و از طرفی هم نواسانات قیمت در بازار تاثیر بسیار زیادی بر روی نرخ نهایی این محصول دارد.

لازم به ذکر است که تیرچه کرومیت از ورق و میلگرد ساخته می‌شود، نحوه ساخت تیرچه کرومیت به این صورت است که در قسمت تحتانی یک ورق فولاد, در بخش فوقانی یک ورق نرم(نبشی) و در قسمت میانی از میلگرد استفاده می‌شود. البته در ایران به تیرچه‌هایی با جان باز که در همه بخش‌های آن از میلگرد و ورق استفاده باشد نیز تیرچه فلزی هم گفته می‌شود.

قیمت تیرچه فلزی ۴ متری(قیمت روز تیرچه کرومیت)

قیمت تیرچه کرومیت ۴ متری(قیمت تیرچه فلزی چهار متری)؛ عبارت است از مجموع قیمت مواد اولیه، قیمت انواع میلگرد(آجدار و ساده)، قیمت سیمان، بتن، قیمت نیروی کار و هزینه‌های استاندارد سازی و … که در نهایت بر روی قیمت هر متر مربع تیرچه کرومیت ۴ متری تاثیر گذار هستند، لازم به ذکر است که عرضه و فروش تیرچه فلزی چهار متری با نرخ روز و براساس ابعاد(متر مربع) در بازار انجام می‌شود.

به صورت کلی محاسبه قیمت تیرچه کرومیت کار راحتی نیست اول این که شما از قیمت تک‌ک مواد اولیه که در ساخت آن کاربرد دارند اطلاعی ندارید دوم این که این قیمت‌ها با توجه به شرایط بازار مدام در حال تغییر هستند از این رو جهت اطلاع از قمیت لحظه‌ای و یا خرید این محصول با قیمت مناسب می‌توانید با صنایع فولاد توفیقی تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عواملی که بر روی قیمت تیرچه فلزی موثر هستند

به صورت کلی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت تیرچه ۴ متری تاثیر گذار هستند می‌توان به ابعاد آن اشاره کرد اما موارد زیر هم چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بر روی آنها تاثیر گذار هستند.

  • سایز تیرچه فلزی
  • وزن تیرچه کرومیت
  • قیمت هرکدام از ترکیبات و مواد اولیه در ساخت تیرچه فلزی
  • قیمت نوسانات بازار
  • تناژ خرید(کلی و جزئی)
  • هزینه‌های مرتبط با استاندارد سازی تیرچه
  • نیروی کار

البته مواردی که به آن اشاره شد عوامل متداول و کاملا مشخصی بودند، اما ممکن است مواردی دیگری به صورت برهه‌ای از زمان بر روی قیمت موثر باشند مواردی مانند: شامل کمیاب بودن محصول، افزایش خرید، رعایت استاندارد سازی در هنگام تولید این محصول(برخی از کارخانه‌ها آن را رعایت نمی‌کنند) و …

مشخصات تیرچه کرومیت ۴ متری

تیرچه‌هایی کرومیت در واقع تیر‌هایی با ساختار کوچکی هستند که در صنایع ساختمانی و در قسمت سقف(جهت تکمیل سقف) یا اسکلت فلزی ساختمان به کار می‌روند.

سایز تیرچه‌های فلزی معمولا ۱۰*۲ یا ۱۲*۲ یا ضخیم‌تر(باریک‌تر) هستند و در هنگام اجرا در فاصله‌های ۱۶ اینچ تا ۲۴ اینج نسبت به هم قرار می‌گیرند.

این تیرچه‌ها(کرومیت) دارای سه بخش اصلی هستند که عبارت اند از:

  • بال تحتانی
  • اعضای قطری
  • بال فوقانی

ساختار تیر چه‌های فلزی به نحوه‌ی است که با توجه به کاربرد آن، از ورق فولاد، نبشی، میلگرد در هر کدام از قسمت‌های گفته شده استفاده می‌شود.

نحوه خرید تیرچه کرومیت ۴ متری از صنایع فولاد توفیقی

با وجود بالا بودن قیمت تیرچه کرومیت از تیرچه بلوک به دلیل کاهش مصرف بتن، سرعت بالای اجرا، استفاده از آن مقرون به صرفه‌تر است. در حال حاضر تیرچه کرومیت در اندازه های ۴ متری، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ متری تولید و وارد بازار شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید این سازه را خریداری نمایید بهتر است قبل از هرچیزی به یک کارخانه یا مرکز معتبر مراجعه نمایید.
ما به شما صنایع فولاد توفیقی را جهت خرید تیرچه کرومیت ۴ متری پیشنهاد می‎کنیم. صنایع فولاد توفیقی تولید کننده انواع تیرچه‌های فلزی، آماده عرضه محصولات سازه‌های مختلف با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به کل کشور می‌باشد. شما می‌توانید از سراسر کشور سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی(از طریق همین سایت) ثبت نمایید. همچنین در صورتی که در مورد قیمت تیرچه کرومیت ۴ متری، مشخصات، نحوه سفارش سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما(شماره تماس داخل سایت) تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)