تیرچه کرومیت 3 متری

اطلاع از قیمت تیرچه کرومیت ۳ متری(تیرچه فلزی) آن هم به روز در هنگام خرید بسیار مهم است، با توجه به، به‌روز بودن قیمت‌ها در سایت، شما می‌توانید به صورت آنلاین خرید کرومیت سه متری را انجام داده و سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت تیرچه فلزی ۳ متری (قیمت روز تیرچه کرومیت)

قیمت تیرچه فلزی سه متری؛ محاسبه قیمت تیرچه کرومیت شامل قیمت هر کدام از مواد اولیه که در ساخت تیرچه فلزی دخیل هستند، وزن تیرچه کرومیت(هرچه متراژ تیرچه بیشتر باشد وزن آن هم بیشتر خواهد شد) و نوسانات بازار که مدام دستخوش تغییرات است. قیمت تیرچه کرومیت معمولا به صورت متری نیز محاسبه می‌شود به صورت کلی تمامی این موارد بر روی قیمت خرید تیرچه کرومیت تاثیر گذار هستند.

عواملی موثر بر قیمت تیرچه کرومیت ۳ متری

به صورت کلی عواملی که بر روی قیمت روز تیرچه کرومیت ۳ متری(تیرچه فلزی) تاثیر می‌گذارند شامل موارد زیر می باشند:

  • وزن تیرچه کرومیت
  • قیمت هرکدام از ترکیبات و مواد اولیه در ساخت تیرچه فلزی
  • متراژ تیرچه فلزی
  • قیمت ارز و نوسانات بازار
  • تناژ خرید(کلی و جزئی)

نحوه خرید تیرچه کرومیت سه متری از صنایع فولاد توفیقی

با وجود بالا بودن قیمت تیرچه کرومیت از تیرچه بلوک به دلیل کاهش مصرف بتن، سرعت بالای، استفاده از آن مقرون به صرفه‌تر است. در حال حاضر تیرچه کرومیت در اندازه های ۳ متری، ۴، ۵، ۶ متری تولید و وارد بازار شده‌اند. در صورتی که می‌خواهید این سازه را خریداری نمایید بهتر است قبل از هرچیزی به یک کارخانه یا مرکز معتبر مراجعه نمایید.

صنایع فولاد توفیقی تولید کننده انواع تیرچه ها فلزی و عرضه آن با تناژ بالا یا جزئی می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت تیرچه کرومیت ۳ متری یا ثبت سفارش می‌توانید به صورت اینترنتی و از طریق سایت از قیمت‌ها مطلع شده و سفارش خود را ثبت نمایید یا به در صورت تمایل با ما تماس گرفته و اطلاعات کاملی را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)